A2Hosting Review Австралія

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'A2Hosting Review Австралія
0 7 мин.

Австралія розташована в спеціальному районі Землі, що означає відносно велику відстань від інших континентів. Це проблема, коли справа стосується з’єднання відстаней, і, швидше за все, це головна причина, чому між країною та іншими районами світу доступно лише декілька кабелів для підводних човнів..


У віці супутників та мобільного Інтернету слід запитати, чому так важливі підводні кабелі:

 • однак у нас вже є супутники, дані між континентами передаються по підводних кабелях
 • дані рухаються набагато швидше по кабелях, ніж супутники (ТБ / секунда проти ГБ / секунду)
 • кабелі знаходяться в безпеці в глибокому океані, і вони не впливають на навколишнє середовище
 • менша затримка даних кабелів означає і швидше пересилання даних

підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Очевидно, було б логічно прокласти якомога більше кабелів для передачі даних підводних човнів між Австралією та іншими континентами, але є причина, чому великі компанії досі не робили цього. Будівництво нових кабелів передачі даних може коштувати сотні мільйонів доларів, тому ці гроші є основною причиною того, що немає більше кабелів для передачі даних.

Якщо ви живете в Австралії або маєте там компанію і хочете орієнтуватися лише на внутрішні ринки, то австралійські провайдери веб-хостингу можуть стати хорошим вибором. Але якщо ви хочете охопити міжнародних клієнтів, то слабкий зв’язок даних між вашими відвідувачами та австралійським сервером може спричинити повільне відображення веб-сайту або навіть несправності. Варто поспостерігати за ринком і вибрати альтернативне веб-хостинг рішення за межами Австралії.

Ми рекомендуємо A2Hosting. Компанія має центри обробки даних у 4-х локаціях, у Мічигані (США), Арізоні (США), Амстердамі (Європа) та Сінгапурі. Оскільки азіатський центр даних знаходиться недалеко від Австралії, його можна використовувати як для обслуговування ваших міжнародних, так і для внутрішніх клієнтів.

Чому клієнти Австралії вибирають A2Hosting?

A2Hosting має безліч чудових функцій та послуг, і саме тому ми можемо рекомендувати його для вас.

 • Необмежений обсяг диска: Навіть якщо ви виберете найдешевший пакет хостингу, вам буде надано необмежений обсяг пам’яті. Необмежене використання означає поведінку, схожу на поведінку інших користувачів.
 • Необмежена пропускна здатність: Не існує обмеження у використанні пропускної здатності, поки ви не використовуєте значно більшу пропускну здатність, ніж середні користувачі. Це означає, що ви не можете надавати потокове обслуговування, керування великими галереями зображень, переміщення аудіо-чи відеофайлів із ставками без стиснення тощо. Такі завдання можуть обслуговуватися пакетами VPS або спеціальним сервером хостингу.
 • SSD-накопичувачі: A2Hosting використовує сучасні твердотілі накопичувачі (SSD) замість старомодних жорстких дисків. Це означає набагато швидше подання даних безкоштовно.
 • 99,9% тривалості роботи: Це означає максимум 1 хвилину 26 секунд простою в день. За даними, доступними в Інтернеті, час роботи серверів ще кращий і становить приблизно 99,98% (означає максимум 17,3 секунди простою в день).
 • Linux і Windows хостинг: Більшість постачальників веб-хостингів продають хостинг-пакети на базі Linux; вони поставляються з cPanel і ідеально підходять для роботи програм на базі PHP, таких як WordPress та майже всіх сучасних систем управління контентом. Але якщо мова йде про використання таких технологій Microsoft, як ASP, .NET або бази даних Microsoft SQL, сервери Windows краще. A2Hosting пропонує також серверні пакети Windows.
 • Цілодобова підтримка: Підтримка доступна в режимі 7/24 через телефон, електронну пошту або систему продажу квитків на місці. У компанії є різні телефонні номери для різних країн, 17 номерів можуть телефонувати клієнтам, багато з них є безкоштовними.
 • 30-денна гарантія повернення грошей: Якщо ви не задоволені своїм хостинговим планом, ви можете попросити повернення коштів за 30 днів. Як і більшість компаній, що приймають хостинг, додаткові послуги, такі як плата за налаштування, реєстрація домену, сертифікація SSL, не можуть бути повернені.
 • Безкоштовний Cloudflare CDN: Ви можете безкоштовно скористатися мережею доставки вмісту Clodflare. Це означає, що ваші дані будуть обслуговуватися простіше, а ваш веб-сайт відображатиметься швидше.
 • Безкоштовний захист від вірусів: Дані вашого веб-сайту та електронні листи захищені безкоштовним захистом від вірусів компанії.
 • Зелений веб-хостинг: A2Hosting отримав свою назву про Енн Арбор, зелене місто з понад 50 000 дерев. Компанія зі штаб-квартирою знаходиться там і присвячена використанню зеленої енергії для свого бізнесу. A2Hosting співпрацював з Carbonfund.org у 2007 році, щоб компенсувати викид вуглецю компанії. Для досягнення цієї мети A2Hosting посадить 3 дерева на кожен проданий хостинг-пакет.
 • Встановити рішення в один клік: Універсальний список найпоширеніших систем доставки вмісту, двигунів форуму чи інших програмних засобів можна встановити лише одним клацанням миші. Це економить ваш час, і вам не потрібно турбуватися про те, щоб зробити бажаних користувачів бази даних, бази даних чи інші адміністративні кроки!
 • До 20 разів швидші сервери: Більш масштабний хостинг та інші хостингові пакети отримали оптимізований веб-прискорювач A2, що може зробити ваш сайт у 20 разів швидшим. Пакет акселератора містить об’єм пам’яті, бази даних та кеш-пам’яті сайту, що дозволяє швидше запускати ваші скрипти PHP, ефективніше виконувати запити до бази даних та швидше відображати сайт.
 • Доброзичливе середовище для розробників: A2Hosting забезпечує сучасне середовище для розробників, де доступні всі основні сценарії та послуги. Ви можете знайти PHP 5.x та 7.x, MySQL 5.6, PostgreSQL 9.6, Python та Perl, веб-сервер Apache, Node.JS, FTP та SFTP, SSH та SSL.
 • Підвищена безпека: Безкоштовна послуга захисту від HackScan працює за пакетами хостингу, тому зловмисники потрапляють до того, як вони потраплять на ваш сайт. Також доступні інші види вимірювань безпеки, включаючи брандмауери, захист DDoS.

Ми займаємо A2Hosting на 2-й позиції у нашому списку найкращих хост-програм WordPress в Австралії.

Хостингові пакети A2Hosting

Служба веб-хостингу початкового рівня A2Hosting називається Спільним хостингом, доступною як для операційних систем Linux, так і для Windows. Для них обох є 3 пакети, і список їх функцій майже однаковий.

Хоча різниці між ресурсами сервера немає, Windows та Linux пропонують різні середовища хостингу. Пакети Linux поставляються з cPanel і ідеально підходять для роботи з кодами PHP, Python або Perl, використовуючи бази даних MySQL або PostgreSQL, веб-сервери типу Apache і загальні сервіси, такі як Node.JS.

Навпаки цього, пакети на базі Windows ідеально підходять для служб, пов’язаних з Windows, включаючи ASP або .NET, бази даних Microsoft SQL та MVC або Silverlight. cPanel недоступний для цієї операційної системи, тому ви отримаєте натомість Plesk.

Окрім цих спеціальних операційних систем, обидві версії мають однакові пакети:

 • Литература: Він підходить для одного сайту, і ви можете додати до нього 5 баз даних. Він починається з $ 3,92 / місяць для Linux і $ 4,90 / місяць для Windows. Звичайні ціни – 7,99 дол. / Місяць та 9,99 дол. / Міс.
 • Швидкий: Цей пакет дає вам у 2 рази більше ресурсів сервера, і ви можете додати до нього необмежену кількість баз даних. Він починається від $ 4,90 / місяць для Linux і $ 5,88 / місяць для Windows. Звичайні ціни – 9,99 дол. США на місяць та 11,99 дол. США на місяць.
 • Турбо: Цей пакет надає ті самі функції, що і Swift, але також містить послугу акселератора A2 Site Accelerator, що робить ваш сайт у 20 разів швидшим. Починається від $ 9,31 / місяць та $ 10,78 / місяць. Звичайні ціни – 18,99 дол. США на місяць та 21,99 дол. США на місяць.

The Хостинг для торговельних посередників послуга A2Hosting також доступна для обох операційних систем, і основні деталі пропозицій також однакові. Найменший пакет називається бронзовим і надає 30 ГБ пам’яті, використання 400 ГБ даних, 40 облікових записів користувачів та безкоштовний обліковий запис eNom Reseller.

Версія Linux постачається з панеллю управління WHM і починається від $ 13,19 / місяць, тоді як її звичайна ціна становить $ 19,99 / місяць. У версії Windows використовується панель управління Plesk і починається від $ 14,51 / місяць, її звичайна ціна становить 21,99 дол. США на місяць.

Є різноманітні пропозиції від VPS-пакети на A2Hosting, і ви можете придбати некерований VPS хостинг, керований VPS хостинг з Linux та керований VPS хостинг у Windows. Кореневий доступ також можна замовити для обох пакетів операційної системи.

Пакети некерованого хостингу VPS поставляються без операційної системи, тому ви можете використовувати власні ідеї. Найменший пакет містить 20 Гб пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 2 ТБ пропускної здатності та 0,5 ГБ пам’яті. Починається від $ 5 / місяць.

Більш надійні керовані VPS-пакети надають більше ресурсів сервера. Найменший пакет із них пропонує 4 ГБ пам’яті, 75 Гб пам’яті, 2 ТБ пропускної здатності та 4 віртуальних процесора. Він починається від $ 32,99 / місяць для Linux і $ 36,29 / місяць для Windows. Звичайні ціни – $ 49,99 / місяць та $ 54,99 / місяць.

Виділений хостинг сервера пакети також доступні на A2Hosting, як в керованій, так і некерованій версіях. Некеровані пакети дешевші; найменший пакет доступний від $ 99,59 / місяць. Він містить 8 ГБ оперативної пам’яті, 2 рази 500 ГБ пам’яті, 10 ТБ передачі та 2 ядра процесора Intel 3,1 ГГц.

Менший керований пакет хостингових серверів починається зі $ 141,09 на місяць. Він надає вам ті ж серверні ресурси, що і некерована версія, але також містить безкоштовну SSL та безкоштовну ліцензію cPanel.

Висновок

австралія-хостинг

Чи корисний A2Hosting для австралійців? Відповідь ТАК. Його найближчий центр обробки даних в Сінгапурі може обслуговувати як австралійських, так і міжнародних клієнтів. Універсальний асортимент товарів може обслуговувати ваші веб-сайти з самого початку та вміти обробляти великий трафік.

Ціноутворення чітке і прихованих витрат немає. Вибравши A2Hosting, ви отримаєте надійний і якісний хостинг для вашого бізнесу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector