CloudWays Review Австралія

Як відомо, зв’язок даних між Австралією та іншими частинами світу досить слабкий, оскільки пересилання даних здійснюється за допомогою підводних кабелів, а їх недостатньо. Ці кабелі розміщені на дні океанів і здатні з’єднувати фізичні місця між собою.


Звичайно, супутники також використовуються для пересилання даних, але є причини, через які кабелі використовуються над супутниками:

 • Затримка: супутники розміщуються по всьому світу висотою в кілька тисяч кілометрів, і йому потрібно деякий час, щоб встановити зв’язок між стороною відправника та одержувача. Кабелі мають значно меншу затримку, тому потрібно менше часу до початку передачі даних.
 • Пропускна здатність: супутник може використовувати лише невеликий шматок радіочастотного спектру, таким чином його пропускна здатність становить приблизно кілька гігабайт в секунду. Тим часом волоконний кабель даних має значно кращу пропускну здатність і здатний передавати Терабайти в секунду, в тисячу разів більше.

підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Слабка передача даних стає важливою, коли ми говоримо про обслуговування міжнародних клієнтів. Для вирішення цієї проблеми варто вибрати міжнародну хостингову компанію, яка може розмістити ваш веб-сайт та обслуговувати міжнародних клієнтів.

Для цього ми рекомендуємо Cloudways. Це хостингова компанія, що базується в ЄС, яка використовувала хмарні сервери для своїх хостингових послуг і має центри обробки даних в Австралії та багатьох місцях по всьому світу.

Чому клієнти Австралії вибирають хмарні шляхи?

 • SSD-накопичувачі: Компанія пропонує новітні накопичувачі SSD як одиниці зберігання, які значно швидше, ніж класичні жорсткі диски. Інструмент корпоративного рівня, що стоїть за пакетами хостингу, також може збільшити час завантаження вашого веб-сайту!
 • Розширені рішення кешу: Cloudways пропонує кеш різних типів, включаючи Memcached, Varnish, RedIs та багато іншого, тому подання даних відбувається швидше та безперервніше, ніж у не кешованих хостинг-провайдерів.
 • Сучасне середовище виконання: Сервери використовують найсучасніші сценарії та сервіси, включаючи веб-сервери PHP 7, Apache та Nginx, бази даних MySQL та MariaDB.
 • Безкоштовний SSL: Шифрування SSL для шифрування Letter’s Encrypt можна додати простим клацанням, абсолютно безкоштовно. Таким чином ваш веб-сайт отримає базове шифрування SSL разом з перевагами протоколу HTTPS.
 • Автоматизоване резервне копіювання: Ви можете скласти графік створення резервних копій і вчасно, як вам зручно. Ви навіть можете встановити автоскрипт для погодинного резервного копіювання; часові рамки можна змінювати до 7-денного інтервалу. Звичайно, ви завжди можете використовувати резервні копії для відновлення пошкодженої системи.
 • Двофакторна аутентифікація: Ця вдосконалена система аутентифікації допоможе вам додати другий рівень захисту через паролі, тим самим захищаючи ваші дані від хакерів. Просто встановіть шар і скористайтеся перевагами покращеної безпеки!
 • 60 локацій центрів обробки даних: Якщо ви віддаєте перевагу центрам обробки даних за межами Австралії або хочете націлити особливу зону планети, Cloudways надає вам можливість вибрати з 60 різних локацій даних. У списку ви можете знайти такі великі імена, як AWS, GCE, DigitalOcean та Vultr.
 • Немає довгострокових зобов’язань: Якщо ви ненавидите провайдерів, які надають вам послуги на основі річних або дворічних контрактів, вам сподобається схема оплати Cloudways. Компанія використовує так звану схему оплати, яка означає, що ви повинні платити лише за ті ресурси, які ви використовували.
 • Вертикальне масштабування сервера: Якщо вашому веб-сайту потрібно більше ресурсів, ви можете додати їх лише одним клацанням миші з області адміністратора. Ніяких нових контрактів чи налаштування сервера не потрібно, тому ви можете діяти так, як потрібен ваш веб-сайт.
 • Цілодобова підтримка: Cloudways надає підтримку 7/24 через електронну пошту чи чат в реальному часі, а на веб-сайті є система квитків. Команда підтримки є доброзичливою та відповідає на ваші запитання, як тільки це можливо.
 • База знань та спільнота: Якщо ви віддаєте перевагу читанню та самостійному керуванню усунення несправностей, ви можете використовувати базу знань та спільноту Cloudways. У базі знань є багато статей, відсортованих до понад 30 розділів, а постійно оновлюваний блог також пропонує нові інформаційні фрагменти. Форум спільноти має понад 500 тем, де користувачі та адміністратори можуть відповідати на питання один одного.
 • SSH та SFTP: Ви завжди можете підключитися до серверів Cloudways за допомогою SSH або SFTP, оскільки обидва протоколи увімкнено. Таким чином ви можете керувати своїми пакетами безпечним і простим способом.

Ми також рекомендуємо CloudWays у цьому списку найкращих хостингів WordPress в Австралії.

Плани хостингу хмарних доріг

Cloudways не надає класичні пакети хостингу; він пропонує хмарний хостинг на основі хмарних компаній. Ви можете вибрати 5 послуг хмарного хостингу, цифровий океан, Linode, Vultr, веб-сервіси Amazon та веб-платформу Google Cloud доступні.

Найближчими центрами обробки даних до австралійських клієнтів є:

 • Цифровий океан: Сінгапур, Бангалор (Індія)
 • Ліноде: Сінгапур, Токіо (Японія)
 • Вультр: Сідней (Австралія), Токіо (Японія)
 • Веб-послуги Amazon: Сідней (Австралія), Сеул (Південна Корея), Сінгапур, Токіо (Японія), Мумбаї (Індія)
 • Хмарна платформа Google: Сідней (Австралія), Токіо (Японія), Сінгапур, Тайвань

Цифровий океан плани починаються від $ 10 / місяць. За цю суму ви отримуєте 1 ГБ оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності. Найбільший план забезпечує 192 ГБ оперативної пам’яті, 32 ядра процесора, 3840 ГБ пам’яті та 12 ТБ пропускної здатності за початкову ціну в $ 1,035.

Лінод має 9 різних планів, найменший з них називається Linode1GB і дає 1 Гб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 20 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності за його 12-місячну стартову ціну. Найбільший план забезпечує 80 ГБ оперативної пам’яті, 20 ядер процесора, 1536 ГБ пам’яті, пропускну здатність 20 ТБ і починається від $ 860 / місяць.

Вультер має 8 планів, найменший коштує 11 доларів на місяць. Він надає 1 Гб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності. Найбільший план коштує 730 доларів на місяць і містить 96 ГБ оперативної пам’яті, 24 ядра процесора, 800 ГБ пам’яті та 15 ТБ пропускної здатності..

Веб-сервіси Amazon надає 13 різних планів, де найменший має 1,75 ГБ оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 4 Гб пам’яті та використання пропускної здатності 2 ГБ за стартову ціну 34,91 дол. на місяць. Найбільший план називається AWS 16XL і надає 256 ГБ оперативної пам’яті, 64 ядра процесора, 4 ГБ пам’яті та пропускну спроможність 2 ГБ за ціну в $ 3058,26 / місяць.

Cloud Cloud PlatformПлан початкового рівня називається GCE Small і доступний за ціною $ 33,30 на місяць. Він містить 1,70 Гб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора, 20 ГБ пам’яті та пропускну здатність 2 ГБ. Найбільший план починається з $ 1290,42 / місяць і дає 120 ГБ оперативної пам’яті, 32 ядра процесора, 20 ГБ пам’яті та 2 ГБ пропускної здатності..

Висновок

австралія-хостинг

Є Cloudways ідеально підходить для австралійців? Відповідь ТАК. Він пропонує універсальний перелік хмарних сервісів та багато планів. Ви можете просто вибрати найкраще; навіть якщо вам потрібно більше ядер оперативної пам’яті та процесора з меншим обсягом пам’яті, або ви шукаєте великих накопичувачів і пропускної здатності щомісяця.

Існує багато центрів обробки даних для обслуговування ваших вітчизняних та міжнародних клієнтів, так що ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт ніколи не буде доступним. Виберіть план, який є найбільш підходящим для вас, і оплачуйте їх після використання ресурсів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map