Dynadot.com Огляд

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Dynadot.com Огляд
0 5 мин.

Dynadot – приватна компанія, яка пропонує різні веб-сервіси, включаючи реєстрацію домену, хостинг електронної пошти, створення веб-сайтів, SSL-сертифікати, електронну пошту та веб-хостинг. Скорочене до “динамічної точки”, назва компанії натякає на динамічні веб-сервіси, які вони пропонують. Окрім реєстрації домену, Dynadot пропонує також послуги щодо захисту конфіденційності домену та цілого ринку домену, де ви можете продавати, купувати та брати участь у аукціонах домену..


Сфера цього огляду Dynadot полягає в тому, щоб ви швидко налагодили створення веб-сайтів, веб-хостингу та хостинг електронної пошти, запропоновані компанією Dynadot, та функції їх веб-служб хостингу.

Dynadot.com Огляд

Заснований у 2002 році Тоддом Ханном, Dynadot є ICANN акредитований реєстратор домену та постачальник послуг хостингу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Матео, Канада, з міжнародними офісами в Торонто, Канаді, Пекіні та Чженчжоу, Китай.

Dynadot.com в першу чергу відомий як реєстратор домену, а створення сайтів та хостинг є додатковими послугами. Хоча більшість людей знає про Dynadot, реєстратора домену, існує не так багато уявлень про їх хостинг та послуги зі створення сайтів. Цей огляд Dynadot.com зосередить увагу саме на цих додаткових послугах.

Динадотські плани & Ціноутворення

Почнемо з хостингових послуг Dynadot, які включають VPS хостинг та хостинг електронної пошти.

Dynadot пропонує єдиний план VPS за ціною від 10 доларів на місяць. Хоча це дійсно вигідна ціна для плану VPS, Dynadot вимагає, щоб ви заплатили за всі 12 місяців вперед, однак, пропонується знижка, виходячи з наявної в даний час акції, яка дає вам 2 місяці відпустки (замість звичайних $ 120 / рік , ціна складає всього 100 доларів / рік).

план хостингу Dynadot vps

Ось характеристики, які ви можете розраховувати на свій віртуальний приватний сервер Dynadot: 1 основний процесор, 1 Гб оперативної пам’яті, дисковий простір 10 ГБ, пропускна здатність 1 ТБ, 99,9% часу роботи. Це в некерованому плані VPS з SSH та повним кореневим доступом, тому ви можете встановити будь-яке програмне забезпечення, яке працює на вибраній вами ОС.

Підписавшись на план VPS, ви можете обрати наступні параметри ОС: CentOS 6.7, CentOS 6.7 з Sentora, Ubuntu 12.04, Ubuntu 12.04 з LAMP, Ubuntu 12.04 з WordPress та CentOS 6.5 з ZPanel. План VPS також постачається з безкоштовним виділеним IPv6. Під час оформлення замовлення ви можете додати веб-сайт Builder Pro за 5 доларів.

Послуга хостингу електронної пошти Dynadot коштує $ 11,99 / рік і включає 30 МБ дискового простору, пропускну здатність 3 ГБ, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, 1 обліковий запис FTP та 99,9% часу роботи. Панель керування хостингом електронної пошти включає статистику сайтів, включаючи унікальних відвідувачів, звернення сторінок, останні звернення тощо. За допомогою панелі керування ви можете налаштувати свою електронну пошту з будь-яким клієнтом електронної пошти (Microsoft Outlook, Apple Mail тощо) та ви можете легко отримати доступ до своїх листів з мобільних пристроїв.

Інструмент для створення веб-сайтів, доступний у Dynadot, пропонує 6 шаблонів, готових до мобільних пристроїв, інструменти SEO, інтеграція соціальних медіа, простий інструмент блогу, безкоштовний домен та адресу електронної пошти з бізнес-планом, вбудоване редагування, редактор стилів (налаштування кольорів, шрифтів, конфігурацій сторінок), можливість додати спеціальний код та безкоштовний хостинг VPS.

Безкоштовна версія (підтримувана рекламою версія) розробника веб-сайту надає вам доступ до готових для мобільних шаблонів (ви можете створити до 5 сторінок), посилання на домен, обслуговування клієнтів. Є дві платні підписки, одна коштує 5 доларів на місяць (план Pro), а інший коштує 15 доларів на місяць (Бізнес-план).

План плану пропонує необмежену кількість сторінок, безкоштовне доменне ім’я з річними планами, інструменти SEO, посилання на домен одним клацанням, шаблони для мобільних пристроїв, спеціальний редактор коду та посилання домену одним клацанням. Бізнес-план включає всі функції плану Pro та пропонує професійну адресу електронної пошти, кошик електронної комерції та необмежену кількість учасників.

SSL-сертифікати також доступні для придбання в Dynadot. Ви можете вибрати сертифікат Alpha SSL (сертифікований кореневий сертифікат) за 16,99 дол. США на рік або SSL-сервер Wildcard за $ 80 / рік.

Особливості хостингу Dynadot

Єдиний план VPS, запропонований Dynadot, має наступні можливості хостингу:

 • Повний кореневий доступ;
 • Віртуалізація KVM;
 • Попередньо встановлений WordPress;
 • Зберігання та резервування даних RAID 10;
 • Процесор Intel Xeon;
 • Безкоштовна панель управління веб-хостингом (з деякими ОС);
 • Безкоштовний виділений IPv6.

Оскільки це в некерованому плані хостингу VPS, він не підходить початківцям або тим, хто не має досвіду управління сервером. План орієнтований на більш просунутих користувачів з технічними навичками самостійно керувати своїми установками програмного забезпечення та вирішувати проблеми з цією VPS. Тому підтримка управління сервером не включена до цього плану.

Підтримка клієнтів Dynadot

Підтримка клієнтів пропонується через довідкові файли, доступні для кожної категорії товарів, форуми спільноти та онлайн-чат. Також доступний номер телефону, де ви можете звернутися до команди «Динадот». На веб-сайті Dynadot є також блог, який постійно оновлюється. Форуми громад також дуже активні.

Динадот допомагає підтримка

Плюси & Мінуси Динадота

Ці плюси і мінуси будуть обмежені послугами розміщення та розміщення веб-сайтів Dynadot, не враховуючи послуги реєстрації їх домену. Таким чином, переваги та недоліки Dynadot.com можна підсумувати так:

Плюси

 • Безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів з мобільними шаблонами;
 • Доступна електронна пошта та веб-хостинг;
 • Хостинг VPS з деякими планами для створення веб-сайтів;
 • 99,9% часу роботи;
 • Безкоштовне доменне ім’я з деякими планами для створення веб-сайтів.

Мінуси

 • Єдиний некерований план VPS;
 • Ніяких інших планів VPS або інших варіантів хостингу;
 • План розробника веб-сайтів Бізнес коштує в 3 рази більше, ніж план Pro, пропонуючи лише додаткові можливості порівняно з планом Pro;
 • Послуга веб-хостингу не підходить для новачків.

Їх план хостингу VPS може бути хорошим вибором для технічно вподобаних людей, які хочуть, щоб усі їх розміщені послуги були у одного постачальника, однак, дивлячись, як це некерований план, це абсолютно непридатний для початківців.

Dynadot.com Висновок огляду

У той час як Dynadot працює як реєстратор домену, акредитований ICANN, пропонуючи домени за доступними цінами та ринок домену, за допомогою аналізу їхніх інших послуг стає зрозуміло, що ні веб-хостинг, ні розробник веб-сайтів не зосереджуються на їхніх послугах. Хоча вони пропонують шаблони, що реагують на мобільні пристрої, ви можете вибрати лише 6 шаблонів. Безкоштовний конструктор веб-сайтів також дуже обмежений, що дозволяє створювати лише 5 сторінок.

Підводячи підсумок, Dynadot.com – хороший варіант для сервісів, пов’язаних із реєстрацією доменів, але їх веб-хостинг та інструменти для створення сайтів не для всіх..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector