Хостинг огляд Австралія

Австралія – ​​велика країна з більш ніж 23 мільйонами громадян, які підключені до решти світу переважно через підводні кабелі для передачі даних. Ці кабелі лежать на океанському дні, але встановлення нових може коштувати кілька сотень мільйонів доларів. Це головна причина того, що Австралія має слабший зв’язок з іншими континентами.


підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Очевидно, є й інші типи носіїв для передачі даних; найсучаснішим є супутниковий зв’язок, куди дані передаються за допомогою ланцюга супутників. Вам може бути цікаво, чому кабелі для підводних даних використовуються в епоху супутників, але для цього є кілька ключових причин:

Обмежена пропускна здатність: Існує величезна різниця між пропускною здатністю; в той час як супутники передають гігабайти даних щосекунди, кабелі здатні пересилати в тисячу разів більше, терабайт даних щосекунди. Супутники займають лише пару ГГц радіочастотного спектру, тому один кабель даних може пересилати обсяг даних майже всіх традиційних супутників.

Затримка: Затримка також є великою проблемою, коли ми використовуємо супутники: велика фізична відстань між земною землею та супутниками, що означає затримку в спілкуванні та передачі даних..

Якщо ви живете в Австралії та хочете обслуговувати міжнародних клієнтів, ваші відвідувачі можуть відчувати повільніші часи завантаження веб-сайту через слабші можливості підключення. Варто використовувати міжнародну веб-хостингову компанію для обслуговування своїх клієнтів.

Хостингер – компанія з веб-хостингом в ЄС, яка має центри обробки даних по всьому світу. Найближче місце розташування даних для австралійських клієнтів знаходиться в Сінгапурі, тож ви можете вибрати його як хоста свого веб-сайту.

Чому клієнти Австралії вибирають хостинг?

Хостингер має багато переваг бути одним з найбільш рекомендованих хостинг-провайдерів, але ми можемо виділити кращих:

 • Дешеві ціни: Хостингер відомий як один з найдешевших постачальників веб-хостингу. Його пакети хостингу початкового рівня починаються від 0,80 доларів на місяць.
 • Проста для розуміння лінійка продуктів: Ви не можете знайти десятки пропозицій хостингу на веб-сайті Hostinger. Багато інших компаній продають ту саму послугу під різними назвами, але ця компанія має послугу початкового рівня для початкових веб-сайтів, хмарний хостинг для досвідчених користувачів та VPS-хостинг для великих сайтів.
 • Надійний та сильний фон компанії: Hostinger був запущений як 000webhost.com і пропонував безкоштовні сховища у 2007 році. Поточна назва компанії була створена в 2011 році, а в 2014 році Hostinger вітав 10-мільйонних клієнтів. Зараз у неї понад 29 мільйонів клієнтів, і це число зростає щосекунди.
 • 99,9% тривалості роботи: Хостингер гарантує 99,9% часу роботи (максимум 1 хвилину 26 секунд простою в день), але досвід показує кращі 99,99% (максимум 8,6 секунди простою в день) або через кілька місяців 100% (без простоїв) часу. Ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт буде доступний цілий день.
 • 24/7 чат: Професійний чат доступний 7/24 навіть для найдешевших пакетів початкового рівня. Ви можете отримати службу підтримки за допомогою чату або електронної пошти, і компанія активно працює на різних платформах соціальних медіа, включаючи Twitter, Google+, Facebook та LinkedIn.
 • 30-денна гарантія повернення грошей: Якщо вас не влаштовує, ви можете повернути гроші протягом 30 днів з дати покупки. Деякі спеціальні продукти не підлягають поверненню, включаючи оновлення доменних імен, захист конфіденційності або G-Suite. Однак ці обмеження дуже схожі на галузевий стандарт, додаткові послуги рідко деінде повертаються.
 • Безкоштовне доменне ім’я: Безкоштовне доменне ім’я включено в пакети хостингу, якщо ви купуєте будь-який з них принаймні рік. Єдина сума, яку ви повинні сплатити в таких випадках, – це плата Інтернет-корпорації за присвоєні імена та номери (ICANN), вартість якої становить 0,18 дол. США на рік.
 • Необмежене використання пропускної здатності: Ви отримаєте необмежене використання пропускної здатності майже для всіх хостинг-пакетів. Це означає, що поки ви не ризикуєте стабільністю сервера незаконними діями або величезним завантаженням сервера, використання вашої пропускної здатності не буде обмежено.
 • Універсальні варіанти оплати: Хостинг – це рідкісний вид веб-хостингових компаній, оскільки він також приймає біткойн-платежі. Крім нього, ви можете оплачувати свої пакети хостингу або інші послуги за допомогою карт PayPal, Visa, Discover, Maestro, MasterCard, American Express, JCB або Diners Club..
 • Легкий веб-сайт: Ви отримуєте безкоштовний конструктор веб-сайтів для свого хостинг-пакету, який ідеально підходить для створення вашого сайту швидко та легко. За допомогою елементів перетягування ви можете створити свій чуйний сайт без програміста.
 • Сучасне серверне середовище та сучасне обладнання: Ви можете використовувати відомі та новітні технології в Hostinger, включаючи PHP 7, Nginx, стиснення GZIP, HTTP / 2 та IPv6. Захист від спаму та злому також використовується на пакунках, які обслуговуються найновішими апаратними елементами.
 • Детальні навчальні посібники та база знань: Хостинг підтримує великий розділ навчальних посібників, де ви можете постійно шукати нові статті. Там ви можете прочитати сервер та хостинг, пов’язані зі статтями, а також підручники найбільш використовуваного Інтернет-програмного забезпечення, наприклад WordPress, WooCommerce, PrestaShop та багато іншого. У розділі бази знань розповідається про все, що ви повинні знати про продукти та послуги Hostinger.
 • Реєстрація домену: Однак хостинг є основною послугою компанії, Hostinger також надає вам реєстрацію домену. Ви можете вибрати класичні TLD, такі як .com, або новітні закінчення домену, такі як .xyz або .online.

Хостингер також входить до нашого списку найкращих хост-програм WordPress в Австралії.

Плани хостингу хостингерів

Рішення хостингу початкового рівня Hostinger називається Web Hosting і постачається з 3-ма різними пакетами:

 • Одномісний хостинг: цей пакет ідеально підходить для одного сайту та забезпечує пропускну здатність 100 Гб. Ви можете додати для нього одну адресу електронної пошти. Починається від $ 0,80 / місяць (звичайна ціна $ 5,99 / місяць).
 • Преміальний спільний хостинг: у цього пакету майже немає обмежень, ви можете призначити йому та необмежену кількість веб-сайтів, і ви можете використовувати смугу пропускання без обмежень. Також в два рази більше ресурсів сервера та щотижневі резервні копії. Пакет починається від $ 3,49 / місяць (звичайна ціна $ 11,95 / місяць).
 • Спільний хостинг для бізнесу: цей пакет містить усі сервіси, які робить Premium, плюс ви отримаєте в 4 рази більше ресурсів сервера, щоденне резервне копіювання та безкоштовну сертифікацію SSL. Починається від $ 7,95 / місяць (звичайна ціна $ 15,95 / місяць).

cPanel використовується для всіх пакетів веб-хостингу як панелі управління. Його ліцензійний внесок вже включений до вищезгаданих цін.

Якщо вам потрібно більше сил, Hostinger надає вам керованість Хмарний хостинг пакети. Вони прибувають з cPanel, безкоштовно виділеною IP-адресою, необмеженим використанням пропускної здатності та щоденними резервними копіями. Доступно 3 пакети:

 • Хмарний запуск: найменший пакет дає 40 ГБ пам’яті, 3 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядра процесора і починається від 15,90 доларів на місяць (звичайна ціна 29,00 доларів).
 • Хмара Професіонал: середній пакет забезпечує 80 ГБ пам’яті, 6 ГБ оперативної пам’яті та 4 процесорних ядра і починається від $ 31,80 / місяць (звичайна ціна $ 58,00).
 • Хмарне підприємство: найбільший пакет постачається з 160 ГБ пам’яті, 12 ГБ оперативної пам’яті та 6 ядер процесора. Починається від $ 71,55 / місяць (звичайна ціна $ 130,00).

Більш надійний тип хостингу на Hostinger – це VPS Hosting, який доступний у 6 версіях. Найменший пакет починається з $ 4,99 / місяць і забезпечує вам 1 ГБ пам’яті, 2,4 ГГц процесора, 20 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності..

Висновок

австралія-хостинг

Чи хостинг хостинг для австралійців? Відповідь ТАК. В Азії є центр даних Hostinger, щоб ваші міжнародні клієнти могли обслуговуватись з найближчого до вас місця. У компанії також є міцні основи та дуже хороші ціни.

Послуги хостингу надійні, і команда підтримки дає відповіді на будь-якого короля потреб клієнтів. Хостингер також підтримує біткойн і приймає широкий спектр кредитних карток. Просто виберіть хостинг-пакет, який підходить саме вам, і краще обслуговуйте своїх вітчизняних та міжнародних клієнтів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map