JustHost Відгуки

Основним напрямком хостингової компанії JustHost є надання недорогого спільного хостингу для приватних осіб та малого бізнесу. З постійно зростаючими клієнтами JustHost нещодавно представив нові типи хостингу, тепер пропонують віртуальні та виділені сервери.


Компанія JustHost є відносно новою у галузі веб-хостингу, створена як британська компанія у 2008 році Кріс Філліпс. Завдяки придбанню EIG, корпорації, яка володіє iPage, FatCow для інших великих компаній, JustHost стали лідером хостинг-провайдерів, сьогодні мають офіси у Великобританії, США та Австралії. У наступній частині цього огляду JustHost ми покажемо, що добре, а що погано в JustHost.

Що добре про JustHost?

Доступне: JustHost пропонує безліч спільних хостинг-пакетів для різних потреб. Їх базовий план починається від $ 3,95 на місяць, що ідеально підходить для клієнтів, які хочуть створити свій перший веб-сайт або блог.

Легкий запуск: JusHost ідеально підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Процес налаштування швидкий і простий, а їх покращена панель управління дуже інтуїтивна, добре документована і проста у використанні.

30-денна гарантія повернення грошей: з JustHost немає пробної версії, однак якщо ви не задоволені покупкою, ви можете отримати відшкодування протягом 30 днів. Просто зв’яжіться з їхнім відділом виставлення рахунків, і вони проведуть вас через процес.

Варіант росту ваш веб-сайт перейшов у вірусний характер, і ви отримуєте багато трафіку? Якщо ваш спільний план хостингу більше не підходить для ваших потреб, у вас є можливість відразу ж перейти на VPS або виділений сервер.

Що поганого в JustHost?

Ціна поновлення: Ви повинні зауважити, що ціни на поновлення на JustHost вище, ніж акційні ціни. Це може бути і недоліком, якщо ви бюджетуєте.

Детальний огляд JustHost

JustHost – це зручний веб-хостинг, який пропонує орієнтовані на початківців спільні, VPS та спеціалізовані сервери. Планами керуються повністю і містять усі функції, необхідні для встановлення присутності в Інтернеті. Безкоштовний домен, 30-денна гарантія повернення грошей та цілодобовий моніторинг мережі є стандартними для кожного плану.

Прочитайте наш детальний огляд JustHost нижче, щоб вирішити, чи варто вам стати клієнтом JustHost.

Тепер хостинг-провайдер, що належить EIG, JustHost був запущений у 2008 році з місією спростити вибір веб-хостингу для тих, кому може не вистачити досвіду роботи з веб-хостингом, або тих, хто потребує лише необхідного рішення для веб-хостингу. Як випливає з їх назви, JustHost пропонує саме це – хостинг без додаткових послуг, таких як реєстрація домену чи інтернет-маркетинг.

Значення JustHost

Веб-сайт JustHost може не засліплювати своїм дизайном, але він пропонує всі можливості хостингу, які можуть знадобитися новачкові веб-майстра, і функції, які задовольнять потреби досвідчених користувачів або бізнесу за рахунок бюджету. JustHost зосереджується на тому, щоб зробити їх плани максимально простими. Ось огляд планів хостингу, доступних у JustHost:

Спільний хостинг

justhost спільний огляд хостингу

З чотирьох доступних пакетів хостингу, рекомендований пакет Prime починається від $ 6,95 / місяць. Хоча базовий спільний план є найдоступнішим, починаючи лише з 3,95 дол. На місяць, він підходить для розміщення одного веб-сайту і обмежений у своїх ресурсах.

План Prime, з іншого боку, пропонує необмежений розміщення веб-сайтів та необмежену кількість передач, зберігання, електронної пошти та зберігання електронної пошти. Додайте SpamExperts, SiteBackup Pro та конфіденційність домену, які входять до цього плану, і ви зрозумієте, чому це рекомендується в планах початкового рівня..

Однак план Pro перекреслює всі плани в цій категорії, але він також є найдорожчим, починаючи з $ 14,95 на місяць. Він базується на плані Prime, але пропонує сертифікат SSL, встановлений на вашому сайті, та безкоштовний виділений IP.

VPS хостинг

justhost vps хостинг огляд

Плани VPS, керовані JustHost, побудовані на хмарній технології, функціонуванні миттєвого забезпечення, кореневому доступі, cPanel, управлінні кількома обліковими записами та гарантованими ресурсами.

Є чотири плани VPS, найдоступніший з них починається від $ 19,99 / місяць. Доменне ім’я додається до кожного плану VPS, а також до двох безкоштовних IP-адрес.

Що стосується запропонованих ресурсів, то найбільше ресурсів постачається за планом Ultimate, який починається з $ 59,99 / місяць, і він має таку конфігурацію: чотирьохядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам’яті, 120 Гб пам’яті, 3 ТБ на місяць, 2 IP-адреси, вільний домен ім’я та CentOS 6.5.

Виділений хостинг

justhost присвячений хостинг огляд

Виділені плани хостингу починаються від $ 79,99 для плану початкового рівня. Ви можете вибрати три спеціалізовані пакети хостингу, кожен з яких пропонує безкоштовний домен, безкоштовні IP-адреси та CentOS 6.5, гарантію повернення коштів у будь-який час та спеціальну лінію підтримки.

Що стосується ресурсів, план Premium починаючи з $ 119,99 / місяць пакує найбільший удар, пропонуючи 4 ядра, 8 потоків процесор Intel® Xeon, 8 МБ кеш-пам’яті, 15 ГБ оперативної пам’яті, 1 TB RAID 1 сховище, пропускну здатність 15 ТБ / місяць та 5 IP-адреси.

На відміну від інших хостинг-планів, які містять стандартну 30-денну гарантію повернення грошей, спеціалізовані серверні пакети включають в будь-який час гарантію повернення грошей у будь-який час, яка дозволяє клієнтам із цим пакетом у будь-який час скасувати свій рахунок та отримати відшкодовану суму повернення за невикористаний період.

Як бачите, JustHost охоплює всі основні варіанти хостингу, дозволяючи тим, хто починає працювати на спільному хостинг-акаунті, перейти на VPS або спеціальні пакети вниз по лінії.

Підтримка JustHost & Обслуговування клієнтів

Підтримка в JustHost пропонується за допомогою прямого чату, підтримки телефону та квитків 24/7, що вражає бюджетного господаря. Клієнти із спеціалізованими хостинговими рахунками можуть користуватися підтримкою телефону на спеціальній лінії.

База знань на веб-сайті JustHost заповнена відеоуроками, статтями та посібниками з початку роботи, які також можуть запропонувати цінну інформацію про те, як налаштувати свій обліковий запис або як вирішити проблеми з хостингом..

Особливості хостингу JustHost

JustHost пропонує повний перелік функцій хостингу. Ось короткий огляд найважливіших функцій, на які слід з нетерпінням чекати JustHost:

 • Безкоштовна реєстрація доменних імен з усіма планами;
 • Безкоштовне перетягування & програма для створення веб-сайтів, яка пропонує допомогу в створенні сайту навіть тим, хто не має навичок кодування та дизайну;
 • Плани з необмеженим хостингом (необмежений розміщення веб-сайтів, зберігання, пропускна здатність, акаунти електронної пошти тощо);
 • Інсталятор в один клік, що дозволяє легко встановити декілька веб-скриптів, таких як Drupal, Joomla, WordPress, b2evolution тощо;
 • Оптимізація електронної комерції: сертифікат SSL, установка торгових візків в один клік (OSCommerce, Agora, PrestaShop тощо);
 • Хостинг Linux з cPanel;
 • Google AdWords & Yahoo / Bing рекламний кредит у розмірі 200 доларів;
 • Хостинг, який підтримує різні мови програмування (Ruby / Ruby on Rails, JavaScript, PHP 5, Perl 5, Python);
 • Підтримуються PostgreSQL, MySQL та інші сервери баз даних;
 • FTP-доступ, SSH-доступ;
 • Люб’язні резервні копії;
 • Безкоштовні спеціалізовані IP-адреси (з VPS та виділеними серверами);
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Виділена лінія підтримки для виділених облікових записів серверів;
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час на спеціалізовані серверні рахунки;
 • Цілодобова підтримка клієнтів з усіма планами;
 • SpamAssassin, захист гарячої посилання, каталоги, захищені паролем.

Особливості хостингу, пропоновані JustHost, дуже схожі на ті, що пропонуються іншими веб-хостами, що належать EIG, як HostMonster або BlueHost, хоча BlueHost є скороченням вище цих веб-хостів бюджету, тому ми радимо порівнювати плани JustHost з планами BlueHost, щоб побачити, які веб-хост найкраще підходить для вас.

На жаль, JustHost не обіцяє продовження часу, тому ми насторожено рекомендуємо їх на дуже динамічні та інтенсивні для відвідувачів веб-сайти. Крім них, JustHost пропонує спонсорську підтримку клієнтів і має коротку, але розумну гарантію повернення грошей.

Висновок на JustHost

JustHost охоплює всі найважливіші вимоги до хостингу приватних осіб та малого бізнесу, які не можуть собі дозволити чи не хочуть платити за веб-хостинг. Плани, доступні на цьому хостинг-провайдері, охоплюють усі необхідні для роботи веб-сайту. Вони пропонують сайтам на спільних облікових записах достатньо місця для зростання, тому оновлення з облікового запису на спільному хостингу не є проблемою.

Якщо ви є власником веб-сайту, який вперше працює або маєте великий бюджет, JustHost може стати доступною альтернативою складним веб-хостинговим рішенням, які можуть коштувати дорожче і якими ви не зможете скористатись повною мірою..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map