Огляд A2Hosting

Найбільшою точкою продажу A2 хостингу є їх збільшення швидкості, яке в 20 разів швидше, ніж інші провайдери. Крім того, вони пред’являють претензії на чудовий час роботи та чудову підтримку клієнтів.


Цей постачальник веб-хостів є на ринку з 2001 року. Тоді він був відомий як Iniquinet, але вони змінили назву в 2003 році. Цей хостинг-провайдер не настільки популярний, як BlueHost, iPage або HostGator. Вони володіють трьома центрами обробки даних по всьому світу: США (Мічиган), Європа (Амстердам) та Азія (Сінгапур). Це означає, що вони пропонують велике покриття майже для кожного великого міста світу.

На відміну від більшості інших постачальників веб-хостів, A2Hosting має всі власні веб-сервери. Поєднуючи цей факт зі своїми швидко працюючими машинами, ви отримуєте високоякісне обслуговування.

Плани & Ціноутворення

У хостингу A2 є безліч варіантів хостингу, від спільного хостингу до виділених серверів. У них є можливість для Linux та Windows планувати відповідно до ваших потреб. Слід зазначити, що сервери на базі Windows коштують трохи дорожче, ніж зазначені нижче ціни. Це не один з найдешевших постачальників, але натомість пропонує велику кількість планів та високу продуктивність, щоб покрити ціну.

Спільний хостинг

Початковий пакет – це спільний хостинг із стартовою ціною 3,92 долара на місяць. Він складається в трьох планах: Lite (3,92 долара). Хороший варіант для одного сайту, оскільки він має 1 веб-сайт, 5 баз даних, необмежене зберігання та передачу, cPanel і безкоштовний SSL (шар захищених сокетів) & SSD (твердотільні накопичувачі). Свіфт ($ 4,90); ця опція постачається з тими ж можливостями, що і Lite, лише з необмеженими веб-сайтами та базами даних. Турбо ($ 9,31); ця опція оснащена двома додатковими функціями, Turbo – швидше завантаження сторінок і A2-акселератор сайту для підвищення ефективності вашого сайту..

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг для торговельних посередників призначений для тих, хто хоче прийняти власні клієнти, і він складається в 4 планах: бронза (13,19 дол. / Місяць), срібло (18,47 дол. / Місяць), золото (24,41 дол. / Місяць) та платина (40,91 дол. / Місяць). Вони варіюються від 30 Гб пам’яті, 400 ГБ переказу, 40 облікових записів (Бронза) до 200 ГБ пам’яті, 2 ТБ переказу та 100 акаунтів (Платина).

VPS хостинг

З пропозицій є також VPS хостинг з трьома пакетами, кожен з яких має свої три плани. Некерований VPS (починаючи з $ 5 на місяць) для досвідчених розробників, керований VPS (починаючи з $ 32,99 на місяць) для отримання більшої потужності та підтримки порівняно із спільними планами хостингу та Core VPS (починаючи з $ 32,99 на місяць) з керованою VPS та Root Access.

Виділений хостинг сервера

Інший набір планів складається у вигляді виділеного хостингу сервера. Доступні 4 плани: напіввідданий сервер (починаючи з $ 9,31 на місяць), некерований Flex-сервер (починаючи з $ 99,59 на місяць), керований Flex-сервер (починаючи з $ 141 на місяць) і Core Flex Server (починаючи з $ 141 в місяць).

Існує плата в розмірі 25 доларів США за перенесення вашого рахунку в інший центр обробки даних або модернізацію / пониження рівня вашого хостинг-плану. Все прозоро і очевидно, тому вам не потрібно турбуватися про раптові та невідомі звинувачення.

Особливості A2Hosting

Навіть з самого початку є підписання в три кроки, що полегшить роботу. Вони приймають усі звичайні способи оплати, такі як Кредитні карти, PayPal, Чеки, Банківські перекази та навіть менш відомі, такі як Skrill та PayULatam. Ваш рахунок активується миттєво, тому ви зможете отримати доступ до нього одразу.

Цей постачальник послуг веб-хостингу має велику кількість функцій та планів, які допоможуть вам найкращим чином налаштувати свій досвід.

Спільний хостинг є для особистих блогів чи веб-сайтів. Він пропонує WordPress, Joomla! та оптимізація Drupal, Turbo-сервери, які мають у 20 разів більшу швидкість завантаження (лише з планом Turbo) та прості у використанні функції.

Якщо спільного хостингу для вас недостатньо, є хостинг VPS, який має більшу потужність. Деякі основні особливості – це більша швидкість і безпека. Його в основному використовують розробники. Цей план пропонує все необхідне для розміщення декількох складних веб-сайтів, починаючи від кореневого доступу до повної системи управління HostGuard (панель управління VPS, яка допомагає клієнтам легко управляти своїми віртуальними серверами).

Виділені сервери пропонують безліч варіантів для тих, кому потрібно щось додаткове. Ви можете працювати з некерованим сервером, якщо ви досвідчений розробник або системний адміністратор. Існує можливість керованого сервера, якщо ви хочете трохи заплатити за те, щоб хтось інший допомагав вам в управлінні сервером.

Опція хостингу для торговельних посередників пропонує безліч функцій, які допоможуть вам розмістити сервер високої якості для інших людей. Від панелі управління WHM (Web Host Manager) до облікового запису eNom, який допомагає перепродавати доменні імена. Усі плани (крім бронзового) поставляються з WHMCS – платформою виставлення рахунків та автоматизації веб-хостингу для допомоги в управлінні клієнтами..

Як і майже кожен інший постачальник веб-хостів на ринку, A2 хостинг використовує знайомий cPanel для управління веб-сайтами (для Linux). Якщо ви виберете хостинг Windows, ви будете використовувати панель управління Plesk. Plesk схожий на cPanel, так само не настільки відомий, оскільки Linux простіший і віддає перевагу OC для веб-хостингу.

Хостинг A2 має 99,9% безперервного часу. Після деяких досліджень ми виявили це цілком правдивим, оскільки середній час роботи цього веб-провайдера становить близько 99,97%. Враховуючи, що нинішній стандарт у галузі становить 99,90%, що є вражаючою кількістю, і над цим варто похвалитися.

Як вони стверджують, вони є найшвидшим оператором хостингу з середнім рівнем завантаження в середньому 316 мс. Це майже вдвічі менше, ніж деякі інші провайдери, такі як iPage та IdeaHost. Завжди добре, коли ваша веб-сторінка завантажується швидше на 2 секунди, навіть якщо вона не здається такою великою різницею. Це робота їх SSD (Solid-State Drive), яка досить відома своєю швидкістю.

Спосіб підвищення продуктивності на вашому сайті є таким програмним забезпеченням, як CloudLinux (легке віртуальне середовище, що забезпечує високу продуктивність), HTTP / 2 (забезпечує швидший час завантаження, ніж HTTP), Websocket (відмінно підходить для контенту, оскільки він створює двосторонню взаємодію між веб-переглядачем та веб-сайтом), RailGun (кешує веб-сайти з динамічним вмістом) та HHVM (допомагає при програмах, написаних на PHP та Hack). Всю інформацію про їх веб-інструменти хостингу можна легко знайти на їхньому веб-сайті.

Якщо ви хочете перенести свій сервер на іншого хостинг-провайдера, за допомогою хостингу A2 ви можете це зробити безкоштовно. У деяких інших постачальників це може бути головним болем (навіть без плати), але A2 залишається на вершині своєї гри, надаючи вам руку допомоги. Єдиною вимогою для цього є те, що ви використовували cPanel перед міграцією.

Дійсно корисною функцією безпеки є їх послуга HackScan, яка включає хостинг брандмауера, сканер вірусів та цілодобовий моніторинг безпеки. Деякі плани пропонують безкоштовні сертифікати SSL (Secure Sockets Layer), які допоможуть вам шифрувати та захищати свої веб-сайти. Якщо ви не знаєте, що робити з цими рішеннями безпеки, A2 хостинг вас охопив. Їхній персонал працює, щоб застосувати ці сертифікати до ваших доменів, тож вам не доведеться ламати голову.

Іншою формою безпеки є Patchman, яка може підвищити вашу безпеку та оптимізацію. Він виявляє застаріле програмне забезпечення, автоматично ставить заражені файли в карантин і виправляє проблеми безпеки з такими CMS, як WordPress, Joomla! і Drupal.

Хостинг A2 добре поєднується з розробниками, оскільки він пропонує безліч інструментів підтримки для них, як різні версії PHP (від 5.4 до нової 7.1) та фреймворки для цієї мови (Laravel, Symfony, CodeIgniter). Також є бази даних MySQL (5.6), сервери Python (2.6, 2.7, 3.2) та Apache (2.2), мова PERL 5.10, FTP / SFTP (протоколи передачі, які використовуються для переміщення файлів з клієнта на сервер і навпаки) та Node. js (збірка JavaScript для виконання). В основному вони містять все, що може бути корисним розробнику. Окрім усіх цих програмних рішень, у них також є новини та навчальні посібники з цього питання.

Деякі менші недоліки цього постачальника веб-хостів полягають у тому, що більш дешеві плани мають деякі обмеження. Наприклад, варіант Turbo, який є їх гордістю і радістю, не доступний з найнижчими ціновими планами. Також план хостингу Lite Shared пропонує лише 1 веб-сайт та 5 баз даних, що може бути достатньо лише для деяких основних користувачів. Враховуючи, що ціна на ці плани вища, ніж у конкурентів, могло б віддалити людей від А2-хостингу.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – один із важливих моментів при виборі потрібного постачальника веб-хостів. Хостинг A2 має корисну та доброзичливу підтримку клієнтів із доступністю 24/7/365. У них є всі стандартні способи звернення до них, як електронна пошта, онлайн-чат та подання квитків або по телефону. Оскільки вони знаходяться в США, безкоштовні дзвінки можна застосовувати лише там. Підтримка підключається миттєво, і їх швидкість відповідей дуже висока.

Якщо вас не влаштовує послуга, у всіх їхніх планах є політика повернення коштів у будь-який час. Це означає, що до перших 30 днів ви можете отримати повне повернення коштів, а після цього повернення за попередньою ставкою. Реєстрація домену, плата за налаштування та плата за міграцію не містять цієї політики.

Плюси & Мінуси A2Hosting

Плюси

 • Дійсно великі швидкості
 • Вищий за середній час роботи
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Дружня підтримка клієнтів

Мінуси

 • Обмеження до основних планів
 • Зниження та модернізація зборів

Висновок

Хоча хостинг A2 не настільки відомий, як деякі подібні провайдери веб-хостингу, йому вдається в парі з більшістю з них. Декому це може здатися трохи дорогим, але, відзначаючи високі швидкості та чудовий час роботи, все це врівноважує. Якщо ви перебуваєте у серйозній компанії чи бізнесі, що розвивається в Інтернеті, це просто може бути правильним постачальником для вас. Оскільки сума коштів, яка входить у їх плани, не дивно, чому вони пропонують високоякісне обслуговування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map