Огляд CloudWays

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд CloudWays
0 10 мин.

Ось назва компанії, про яку ви не надто чуєте. Хмарний хостинг має все більшу вагу на хостинговому ринку, просто тому, що він дивовижний і корисний. Якщо технологія знаходиться в руках надійної компанії, яка змушує її працювати, то використання її може бути корисною для будь-якого бізнесу чи приватного веб-сайту. Це робить нескінченно простішими для кінцевого користувача, і ми також можемо мати набагато швидші та надійніші веб-сайти завдяки хмарному хостингу. Оскільки наш веб-сайт зберігається на цілій архітектурі серверів замість лише одного жорсткого диска, часу простою практично немає.


CloudWays напевно вдалося внести всі ці переваги до столу. Вони навіть пропонують хостинг для WordPress, який керує вбивцями, який знімає велику вагу з плечей користувача. І все ж у мене є досить багато змішаних почуттів щодо них. Немає нічого, на чому не здиратися, але CloudWays має багато диваків порівняно з іншими компаніями. Отже, давайте подивимося, що це за компанія, які послуги вони пропонують і за якою ціною.

Огляд CloudWays

CloudWays – компанія, розташована на Мальті, яка служить точкою інтеграції для численних хмарних сервісів. Усі ці сервіси керуються з однієї консолі і служать багатим середовищем для розробки програм PHP та веб-сайтів. Оскільки CloudWays має центри обробки даних, розташовані по всьому світу, користувач завжди буде в межах розумної відстані до одного. Це додатково гарантує необхідну вам якість та швидкість обслуговування.

CloudWays отримав переважно позитивні відгуки, що пояснюється його стабільністю, надійністю та загальною узгодженістю всіх послуг, які вони пропонують. Не кажучи вже про те, що CloudWays пропонує і інші приємні сюрпризи для своїх клієнтів. Вони можуть бути не найдешевшими (лише $ 2–3 на 3 більше) серед комерційних хостингових компаній, але вони, безумовно, вирішили веб-хостинг.

Плани та ціни ColudWays

Дійсно дивовижна річ, яка мені сподобалась у CloudWays, це те, що ви можете спробувати їх послуги та запустити веб-сайт, запустивши, не платячи ні копійки. Ви можете спробувати їх основний план хостингу протягом двох тижнів, запустити і запустити свій веб-сайт, а потім вирішити, хочете ви користуватися їх послугами чи ні. Це справді справедливий спосіб почати ідеально з потенційним клієнтом.

хмарні гнучкі прозорі ціни

Вони навіть пропонують якісь платні послуги з оплатою. Це чудово, тому що ви в основному платите лише за те, що використовуєте. Якщо ви вирішите скасувати свою послугу протягом 10 днів місяця, з вас буде стягнуто плату лише за вказані 10 днів служби. Дуже небагато інших хостинг-провайдерів мають таку структуру ціноутворення, і CloudWays, безумовно, гідний цього. Але блиск притупляється через відсутність реєстрації домену, включених електронних адрес та не завжди надійної підтримки телефону.

Кожен користувач має власне виділене серверне обладнання та власну IP-адресу. Ви можете вибрати собі сервер з одного з цих місць. Усі вони мають накопичувачі SSD, тому вони обов’язково працюватимуть з високою швидкістю. Хоча це добре і все, CloudWays вдається зробити це ще краще. Це не пов’язує вас лише з їхніми послугами та дозволяє додавати послуги інших постачальників, таких як DigitalOcean, Google, Amazon або Vultr.

Таблиця цін хмарних маршрутів

Зайве говорити, що CloudWays підтримує майже кожну основну систему управління вмістом та кошик для покупок. Ви можете встановити WordPress, Joomla !, Magento або Drupal за кілька коротких клацань, але ви також можете додати будь-яку іншу CMS на базі PHP, яку ви хочете використовувати.

CloudWays унікальний для більшості хостинг-провайдерів тим, що він використовує ресурси, зібрані з декількох кластерних серверів. Вам не доведеться возитися з класичними спільними планами хостингу, де ви ділитесь ресурсами свого сервера з сотнями інших сайтів. Натомість у вас буде власний набір виділених ресурсів, навіть якщо ви починаєте з найдешевшого плану, який становить 5 доларів на місяць. Для цього ви отримаєте 20 Гб пам’яті, 1 ТБ преміум пропускної здатності, 512 Мб оперативної пам’яті та одноядерний процесор.

Але ви можете пройти весь шлях до $ 765, залежно від того, скільки ресурсів вам потрібно. За такі гроші ви отримаєте 640 ГБ пам’яті, 9 ТБ преміум пропускної здатності, 64 ГБ оперативної пам’яті та 20-ядерний процесор. Це CloudWays спосіб сказати “розкрийте кракен”! Обсяг гнучкості в тому, як можна застосовувати ресурси на своєму веб-сайті, відмінно підходить для будь-якого зростаючого або великого онлайн-бізнесу там. Особливо, якщо ви працюєте в такій системі, як Magento.

Це все чудові речі, але CloudWays не має кількох істотних особливостей. Вони не є великими проблемами, оскільки ви можете легко обійти їх, але важливо згадати. Для початку ви не отримаєте жодних облікових записів електронної пошти з планами CloudWays, тоді як майже кожен хостинг-провайдер пропонує приблизно 50-250 облікових записів електронної пошти з більшістю своїх планів. По-друге, немає можливості реєстрації домену, тому вам потрібно перейти до іншого реєстратора, наприклад GoDaddy, щоб придбати ваші домени.

Продуктивність та час роботи

CloudWays має неймовірно міцну хмарну систему, що, в основному, завдяки тому, що вони співпрацюють з одними з кращих хмарних постачальників послуг у цій галузі. Як і інші хмарні хостингові послуги, CloudWays може похвалитися 99,99% часу роботи та швидкості завантаження в межах 400 – 600 мілісекунд. Час їх завантаження на 40% -50% краще, ніж ви отримаєте від звичайного хостингового сервісу, що доводить, що хмарні системи – це шлях у майбутнє.

Особливості CloudWays

функції хмарних шляхів

Моніторинг сервера – Однією з найкорисніших особливостей CloudWays є моніторинг сервера. Ви можете переглянути такі змінні, як непрацюючий процесор, вхідний трафік і читати за секунду через спадне меню. Ви також можете переглянути графік, який показує навантаження на хмарний сервер.

Безкоштовна міграція сайту – Мати когось перенести ваш уже наявний сайт на надійний хмарний сервіс – це завжди чудово. Не кажучи вже про те, що він легко йде на ваш гаманець і знімає вагу з плечей. BlueHost вимагає 150 доларів за ту ж послугу.

Щоденні резервні копії та відновлення одним кліком – Оскільки ваші дані зберігаються не на одному жорсткому диску, а в цілій мережі, відновлення неймовірно просте. Немає жодної функції резервного копіювання, за яку ви платите, оскільки це робиться автоматично щодня, і ви можете відновити веб-сайт одним кліком.

Сповіщення через чатові програми – Ви можете встановити CloudWays ‘, щоб надсилати вам повідомлення на Slack, HipChat, електронну пошту та інші сервіси. Наприклад, якщо на ваш веб-сайт не можна зайти більше хвилини, ви отримаєте повідомлення про це. Він також повідомить вас, якщо вам доведеться встановити оновлення, має рекомендацію для вас, а також відповість на багато питань підтримки, які у вас можуть виникнути.

Відмінні можливості розробника – CloudWays пропонує справді приголомшливе середовище для розробників для тестування та координації своєї роботи. Вони можуть налаштувати розгортання зі свого сховища Git, а також можуть розміщувати необмежену кількість програм. Розробники можуть використовувати API RESTful для полегшення своїх сценаріїв. Вбудований механізм інсценування дозволяє розробникам переміщувати свої нові коди і до тестового середовища.

Автоматичні резервні копії – Ви можете налаштувати автоматичне резервне копіювання зображень хмарного сервера та відновити сайт одним натисканням кнопки. Сервер буде створювати резервні копії кожного дня, два дні, щотижня або будь-який інший часовий період, встановлений для нього. Це чудова халява, оскільки так багато інших компаній стягують $ 2–20 доларів на місяць, щоб регулярно створювати резервні копії вашого веб-сайту..

Вертикальне масштабування – Вертикальне масштабування дозволяє додавати або забирати ресурси сервера в будь-який час, відповідно до ваших потреб. Якщо, наприклад, сезон відпусток, і ви очікуєте більшого збільшення трафіку, ви завжди можете оновити план відповідно. Структура ціноутворення “плати в дорозі” дозволяє вам платити лише за те, що ви використовуєте, тому вам не доведеться додатково платити за ресурси, які ви не будете використовувати згодом.

Служба підтримки клієнтів CloudWays

підтримка хмарних шляхів

Підтримка клієнтів пропонує ті самі можливості, що і будь-яка інша компанія. Ви можете дістатися до служби підтримки, подавши квитки на звіт, використовуючи чат, електронну пошту чи телефон. Якщо ви хочете швидкої відповіді, можете звернутися за допомогою до CloudWays Bot. Але якщо ви готові зачекати трохи, якщо це буде потрібно, ви також можете звернутися до їхньої служби підтримки 24/7/365. Ви можете негайно зв’язатися з ким-небудь через онлайн-чат. CloudWays послідовно зберігає час, який доведеться чекати менше 5 хвилин. Їх команда також досить обізнана і надійна. Вони дали нам точну інформацію про різницю між базовим хмарним хостингом та їх планом хостингу WordPress.

Плюси і мінуси CloudWays

Я дуже радий, що натрапив на компанію, яка впорядковує це багато речей і пропонує ряд унікальних послуг. CloudWays дав нам багато причин користуватися їх послугами або принаймні спробувати їх безкоштовно. Тож плюси набагато переважують мінуси в цьому розділі.

Плюси – навіщо вибирати хмарні шляхи

 • Повністю безкоштовний пробний період – Можливість налагодити роботу вашого веб-сайту, навіть не заплативши ні копійки, і не побачивши, наскільки ефективно працює ця послуга протягом декількох тижнів, справді приголомшлива. Мало компаній висувається з таким позитивним жестом.
 • Без обмежень – CloudWays не обмежує кількість веб-сайтів, які ви можете встановити, хоча це робить більшість інших хостинг-провайдерів. Навіть якщо ви заплатите вдвічі більше грошей (близько 10 доларів) за послугу хостингу, як ви б в CloudWays. Тут ви просто платите за використані вами ресурси, і ви можете вільно це робити, як завгодно. Ви завжди можете оновити хостинг додатковими ресурсами по мірі свого переходу.
 • Система ціноутворення з оплатою – Дивовижно нарешті побачити компанію, яка не просто збирає гроші у вас задарма. У той час як інші компанії змушують вас платити за вигадані послуги чи послуги, які в іншому випадку повинні бути безкоштовними, ви будете платити лише за те, що використовуєте у CloudWays. Це справедлива і квадратна угода, а також вона має багато корисних функцій.
 • Прості в установці системи та програми управління вмістом – Хоча це вже багато років є стандартом, важливо згадати. CloudWays полегшує вам встановлення будь-якої системи на базі CMS або PHP. Також є безліч інтеграцій програм, які ви можете використовувати.
 • Безкоштовні автоматичні оновлення – CloudWays пропонує чудеса хмарного хостингу безкоштовно. Ви можете налаштувати ваш сервер робити резервні копії щодня, кожного другого дня, кожного тижня або коли завгодно. Після того, як у вас є резервні копії на місці, і щось жахливо піде не так, вам знадобиться лише один клік, щоб відновити веб-сайт, що справді приголомшливо.
 • Безкоштовна міграція сайту – Не дивно бачити компанію, яка просить вас заплатити за міграцію сайту в ці дні, але є такі. CloudWays не переходить цю лінію, і вони з радістю присвятять вас одного з своїх експертів протягом декількох годин і змусять його перемістити ваш веб-сайт на їх хмарні сервери.

Мінуси – навіщо уникати хмарних шляхів

 • Немає cPanel – CloudWays пропонують власну консоль, яка допоможе вам керувати своїми програмами та всім іншим, що розміщується на їх серверах. До цього не важко звикнути, але cPanel набагато всеосяжніший.
 • Для використання потрібні певні знання – Для використання хмарного хостингу потрібен рівень знань, тому що ви матимете для себе цілий віртуальний сервер. Якщо ви не настільки сильно вписуєтесь у технічні деталі і не вивчаєте їх, вам краще вибрати керований хостинг WordPress.
 • Немає облікових записів електронної пошти чи реєстрації домену – На жаль, CloudWays не пропонує одну з найпростіших послуг хостингової компанії. Це можливість реєструвати доменні імена та мати численні облікові записи електронної пошти. Вам доведеться звернутися до окремого реєстратора домену, наприклад, GoDaddy або Namecheap, щоб отримати доменне ім’я для вашого сайту.

Висновок

Чи CloudWays – ваш спосіб розмістити веб-сайт? Чи рекомендую я його? Це може бути і я можу від усієї душі їх рекомендувати. Хоча для використання їх хмарного сервісу хостингу потрібен певний досвід, він пропонує надзвичайну ціну і пропонує неабиякі показники. Тим, хто хотів би пропустити будь-яке поводження з технологіями, слід відвідати HostGator або InMotion та інші авторитетні компанії, які пропонують чудовий хостинг WordPress. Крім цього, CloudWays є видатним варіантом розміщення вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector