Огляд eUKhost

eUKhost є одним з кращих хостинг-провайдерів – Великобританія, яка пропонує різноманітний спектр хостинг-планів від загального хостингу початкового рівня до хмарного рівня та спеціалізованого хостингу. Крім хостингу домену та хостингу електронної пошти, eUKhost пропонує також сертифікати SSL, послуги віддаленого резервного зберігання, сканер шкідливих програм та вразливостей та інші інструменти веб-безпеки..


Огляд eUKhost

Створений у 2001 році, eUKhost працює за межами Лідса, Великобританія, центри обробки даних розташовані у Вайкфілді, Мейденхеді та Ноттінгемах. Вони розміщують понад 35 000 клієнтів та понад 150 000 доменів, і вони обслуговують декілька організацій державного сектору у Великобританії. Їх міцна інфраструктура складається з понад 1200 серверів, розміщених у двох сучасних центрах обробки даних.

eUKhost пропонує безліч спільних хостингів, VPS-хостинг, хмарний хостинг, спеціалізований хостинг та плани посередницького хостингу, що є хорошим вибором, чи хочете ви починати з малого та рости з часом, чи вам потрібні плани на рівні підприємства з початку роботи..

Плани eUKhost & Ціноутворення

Плани Linux та Windows доступні в eUKhost. Плани спільного хостингу на базі Linux поставляються з включеним процесором cPanel, а ціни починаються від 3,33 фунта на місяць, включаючи ПДВ. Безкоштовне доменне ім’я, необмежена кількість облікових записів електронної пошти та необмежена пропускна здатність включені до всіх спільних планів хостингу в цій категорії.

ціни на eukhost спільний хостинг

Плани спільного хостингу на базі Windows також починайте від 3,33 фунта на місяць, і постачайте з панеллю управління Plesk. Ці плани також мають нерегульовану пропускну здатність і містять безкоштовне доменне ім’я, але на відміну від спільних планів хостингу на базі Linux, розширений план пропонує також необмежену кількість дискового простору..

The Бізнес-хостинг для бізнесу категорія в eUKhost включає план хостингу Linux та план хостингу для Windows, ціна яких становить 16,66 фунтів / місяць. В обох планах розміщено 5 Гб дискового простору та 100 Гб щомісячної пропускної здатності. План Linux поставляється з cPanel, тоді як план Windows постачається з Plesk.

Спільний хостинг блогу WordPress Плани також містяться серед пропозицій товарів eUKhost, ціни яких знаходяться між 3,99 фунтів на місяць та 19,99 фунтів на місяць. Ви можете отримати дисковий простір до 50 Гб, нерегульовану пропускну здатність, хостинг для необмежених блогів та облікових записів електронної пошти.

Якщо ви шукаєте VPS хостинг, у вас знову є можливість вибору між планами VPS на базі Windows та Linux. Ціни на плани VPS для Linux починаються від £ 12,99 без ПДВ, тоді як ціни на Windows VPS плани починаються від £ 15,99 на місяць без ПДВ. Цікаво, що в обох категоріях є Plesk Onyx Admin, а деякі плани навіть містять безкоштовний сертифікат SSL. Ці плани повністю керуються, пропонуються можливість вибору між SSD-накопичувачем або жорстким накопичувачем та включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Хостинг реселлерів Плани також поставляються з опцією Linux або Windows, з cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, безперебійним угодою SLA та 30-денною гарантією повернення грошей. Ціни починаються від £ 9,99 / місяць.

eUKhost також готовий задовольнити потреби веб-сайтів на рівні підприємств через різні хмарні хостинги та спеціальні пакети.

Виділені сервери доступні від 69 фунтів на місяць без ПДВ. Ви можете вибрати між HDD і SSD, Intel Xeon E3, E5 і E5 ST процесорами, і звичайно, Linux або Windows на основі опцій. Виділені сервери повністю керуються 24 × 7, мають 100% гарантію безперервної роботи мережі та повне підключення до 1 Гбіт.

У eUKhost ви можете налаштувати свій власний хмарний план хостингу за допомогою WMware технологій віртуалізації Hyper-V. Ці плани містять 100% бездротового доступу за угодою SLA та підтримкою 24 × 7 в реальному часі.

Ще один варіант хмарного хостингу, доступний на eUKhost, – це хмарний хостинг eNlight, який є автоматичним масштабуванням. Замість того, щоб стягувати плату за виділені вами ресурси – як у випадку з традиційними планами хостингу – вам стягується плата, виходячи з кількості ресурсів, які ви фактично використовуєте. Це передплачений рахунок і розпочинається з кредиту, який ви депозитуєте під час реєстрації на ньому. Цей тип хостингу також оснащений 100-відсотковою підтримкою SLA та цілодобовою підтримкою.

Інструмент налаштування хмарного хостингу eUKhost пропонує калькулятор витрат на обидва типи планів хостингу, що пропонуються, щоб ви могли оцінити витрати на побудований на замовлення хмарний хостинг.

Особливості хостингу eUKhost

Пакети хостингу eUKhost оснащені декількома цікавими функціями, що відповідають потребам широкої клієнтської бази. Можливості залежать від обраного плану, але ось перелік функцій хостингу, доступних у eUKhost:

 • Плани хостингу, що охоплюють потреби осіб, розробників, підприємств та громадських організацій;
 • cPanel Linux хостинг та опції хостингу Windows Plesk;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • 24 х 7 жива підтримка;
 • Softaculous Auto-Installer;
 • Безкоштовне доменне ім’я з обраними планами (тільки якщо ви платите протягом 12 місяців);
 • SSD або HDD;
 • Налаштування та оплата, коли ви ходите плани хмарного хостингу;
 • До 100% ULA в режимі часу;
 • Повністю керовані сервери;
 • Безкоштовна міграційна служба;
 • Необов’язковий FortigateFirewall (включає систему запобігання вторгнень (IPS) та захист від вірусу в потоці);
 • Надійні параметри резервного копіювання (безперервний захист даних (CDP) від R1Soft, резервне копіювання Veeam на рівні віртуалізації).

Підтримка клієнтів в eUKhost

підтримка eukhost

Технічна підтримка доступна в електронній пошті, телефоні та чаті в реальному часі 24 х 7. На веб-сайті eUKhost є великий розділ бази знань, який також може допомогти вам у вирішенні поширених проблем. Незважаючи на велику кількість варіантів підтримки, деякі відгуки клієнтів стверджують, що підтримка клієнтів eUKhost не реагує і непрофесійно. З іншого боку, давні клієнти рекомендували eHostUK за його хороше співвідношення ціни та якості та преміальну підтримку клієнтів.

Плюси & Мінуси eUKhost

Як підсумок, давайте побачимо сильні та слабкі сторони eUKhost.

Плюси – навіщо вибирати eUKhost

 • Різноманітний вибір планів хостингу, включаючи опції Windows та Linux;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Uptime SLA;
 • Безкоштовна міграційна служба.
 • 24 х7 підтримка клієнтів та повне управління сервером;
 • Швидке підключення до мережі;
 • Безкоштовний SSL з деякими планами;
 • Хороші додатки для безпеки.

Мінуси – чому б не вибрати eUKhost

 • Деякі скарги на занадто повільну підтримку клієнтів.

Висновок eUKhost

eUKhost може стати привабливим вибором для осіб або підприємств, яким потрібен веб-хостинг у Великобританії. Різні плани хостингу для Linux та Windows можуть вмістити невеликі веб-сайти для корпоративного рівня, а їхня оплата за хмарний хостинг – це особливо приємний штрих для тих, хто хоче заощадити на оперативних витратах. 30-денна гарантія повернення грошей у поєднанні зі 100% Uptime SLA також викликає довіру.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map