Огляд FastComet

Якщо ви шукаєте глибокий огляд FastComet, ви знаходитесь у потрібному місці. Це одна з високо оцінених хостинг-компаній зараз в Інтернеті завдяки дружній підтримці клієнтів та надійному сервісу. Можна сказати, що FastComet має більшу базу клієнтів, ніж більшість інших великих імен в галузі зараз, і ми також пояснимо, чому. Вони прагнуть забезпечити максимально високу продуктивність за ваші гроші, тому не дивно, що вони настільки популярні своєю щедрістю.


Звичайно, ви не можете знайти ідеального провайдера веб-хостингу. У кожного з них є свої недоліки, особливо якщо ви вважаєте, що вибирати потрібно відповідно до своїх потреб. Порівнюючи FastComet з іншими популярними компаніями, виявляється, що вони дійсно доклали додаткових зусиль до своїх послуг, перевищуючи очікування своїх клієнтів. Далі ми поговоримо про всі причини, чому цей провайдер є таким чудовим вибором, коли справа стосується веб-хостингу.

Хостинг SSD на FastComet

FastComet почав надавати послуги системного адміністрування приблизно в 2010 році і повільно перетворився на хостинг-провайдера, зробивши їх хмарні хостингові послуги загальнодоступними у 2013 році. Вони на жорстких дисках SSD використовують на своїх серверах, обслуговуючи понад 12 000 клієнтів з усього світу. FastComet – одна з небагатьох компаній, що дозволяють розміщувати веб-сайти для дорослих, дотримуючись правил. Якщо ви хочете створити веб-сайт, вам також знадобиться план веб-хостингу та доменне ім’я.

Прикольне те, що підписавшись на план хостингу FastComet, ви також можете зареєструвати домен у тому самому місці. Це буде додатковим кроком під час налаштування хостингового плану, заощаджуючи дорогоцінний час. Крім пропонування типових планів хостингу, вони зосереджені на наданні конкретних хостинг-пакетів для Joomla, WordPress, SocialEngine та OpenCart. Для кожного з них доступні сценарії встановлення одним натисканням, які ви можете використовувати, як тільки отримаєте доступ до сервера.

Місцезнаходження Центру обробки даних FastComet

Якщо ви хочете встановити надійне з’єднання з сервером, вам потрібно мати можливість вибрати місце, яке є максимально наближеним до вас. FastComet зробив чудову роботу, охопивши понад 70 країн світу з 8 центрами обробки даних. З них 3 доступні в Європі, 3 у США та 2 в Азії. Створивши ці центри обробки даних на стратегічних пунктах, вони зробили свої послуги доступними з високою швидкістю для більшості людей у ​​світі.

Апаратура захищена безпекою військового рівня. Завдяки резервному виконанню живлення сервери будуть працювати і працювати, навіть якщо трапляється якесь відключення живлення. І що також важливо, це те, що в усіх центрах обробки даних встановлена ​​найвища система охолодження та захист від пожежі. З урахуванням усіх цих заходів безпеки та найвищого обладнання, FastComet готовий надати потужний веб-хостинг для вашого веб-сайту, зберігаючи ваші дані..

Безпека, резервне копіювання та моніторинг

Підписавшись на план хостингу FastComet, ваші дані будуть завжди захищені завдяки щотижневій процедурі резервного копіювання. Ці автоматичні резервні копії забезпечують відновлення даних веб-сайту, електронних листів, баз даних і в основному все, навіть після найгіршої помилки. Ця послуга є абсолютно безкоштовною, і програмне забезпечення, яке вони використовують для резервного копіювання, називається JetBackUp, дуже популярним рішенням резервного копіювання для cPanel.

Крім того, FastComet також дозволяє створювати знімки, коли це потрібно. Резервні копії, створені в cPanel, доступні цілий місяць, перш ніж провайдер видаляє їх, тому ви можете вибрати, якщо потрібно, навіть 30-денну стару версію вашого веб-сайту. Їх сервери захищені від зловмисного програмного забезпечення, і для кожного користувача Magento, Joomla та WordPress на кожному з них встановлено брандмауер. Ви можете бути впевнені, що ваші дані захищені від усіх можливих загроз.

Це стало важливим особливо в останні кілька років, коли кібератаки почастішали, націлившись на деякі нові вразливості операційних систем. FastComet був одним із численних провайдерів, які швидко відреагували на цей дзвінок та значно покращили його функції безпеки.

Плани та ціни на FastComet

У FastComet кожен може знайти гідний план хостингу, включаючи блогерів, підприємств та приватних осіб, які просто хочуть весілля, веб-сайт із портфоліо чи невеликий інтернет-магазин. Ви можете обрати їх хостинг-пакети WordPress або вибрати план хостингу OpenCart, Joomla або Social Engine у ​​випадку, якщо ви віддаєте перевагу цим платформам. Незалежно від того, яку з них ви не вибрали, між характеристиками та цінами немає суттєвої різниці.

Оскільки їх найпопулярніші плани орієнтовані на згадані платформи, ми будемо розглядати лише плани хостингу для WordPress, щоб просто дати вам уявлення про загальні ціни та можливості, яких слід очікувати від FastComet. Потім, прочитавши нашу думку, ви можете вибрати одну з чотирьох доступних платформ. Тепер давайте подивимося, що ми тут маємо!

Оптимізовані плани WordPress від FastComet

Якщо WordPress є кращою платформою для вашого проекту, то ви зможете вибрати з трьох різних планів. Це такі: StartSmart, ScaleRight та SpeedUp. З першим ви зможете створити веб-сайт із обмеженим трафіком до 25 000 щомісяця лише за 2,95 долара на місяць. Але це не так вже й погано, як здається, оскільки постачальник не зараховуватиме відвідувачів, що повернулися, лише нових. План StartSmart в основному рекомендується для власників персональних веб-сайтів, які хочуть почати свій проект.

Крім того, ви отримаєте 15 Гб SSD, де ви можете зберігати дані свого веб-сайту. Як тільки ваш веб-сайт починає зростати, ви можете легко вичерпати ресурси, передбачені планом StartSmart. У такому випадку план ScaleRight буде для вас більш ніж ідеальним і коштуватиме лише $ 5,95 на місяць. Завдяки цьому ваш веб-сайт може вітати 50 000 унікальних відвідувачів. Що стосується продуктивності, вона надасть вам 4 ядра процесора, 25 Гб місця для зберігання та 3 ГБ оперативної пам’яті.

Якщо ви готові зробити більше інвестицій, план SpeedUp є для вас, щоб забезпечити ваш веб-сайт ще більшими ресурсами за ціною 9,95 доларів на місяць. Він подвоює кількість унікальних відвідувачів, які ваш веб-сайт може вітати, що робить його колосальним 100 000 користувачів. Це ще сильніший план з 6 ядрами процесора, 35 ГБ пам’яті SSD і 6 ГБ оперативної пам’яті. За допомогою ScaleRight та SpeedUp вам дозволяється запускати численні веб-сайти за одним планом.

Усі ці плани надають вам безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовний домен та необмежену кількість облікових записів FTP, баз даних, піддоменів, версій PHP, шифруємо SSL та щоденні резервні копії. Якщо ви виберете план SpeedUp, ви також отримаєте безкоштовний приватний SSL GlobalSign.

Додаткові функції FastComet

Плани хостингу FastComet також надають вам доступ до понад 150 корисних програм, які можна встановити одним натисканням кнопки. Якщо вам потрібні додаткові модулі для вашого блогу, сервіс надає вам доступ до їх встановлення на сервері. Крім того, ви зможете встановити широкий спектр тем для всіх платформ, які підтримує компанія. Вибравши план хостингу для певної платформи, ви також отримаєте автоматичні оновлення для цієї платформи. Ви можете бути впевнені, що ваш сервер взагалі не матиме простоїв у процесі оновлення.

Вибравши FastComet як ваш хостинг-провайдер, він не тільки забезпечить вам потужні ресурси, але також буде безліч корисних інструментів та функцій, які допоможуть вам покращити ваш сайт. Що ви отримуєте від цієї компанії – це найвищий хостинг-пакет за доступною ціною. Уявіть собі, скільки коштувало б придбати всі функції окремо, і стане зрозуміло, що ви насправді заощаджуєте багато грошей, які можете інвестувати в іншому місці.

FastComet Server Uptime

FastComet досить серйозно ставиться до часу роботи своїх серверів, постійно підтримуючи їх та працює 99,99% часу. Якщо додати всі фактори, включаючи персонал, який працює на серверах, апаратному забезпеченні, програмному забезпеченні та інфраструктурі центрів обробки даних, виявиться, що навколо серверів існує безліч проблем, які можуть спричинити збій. В середньому сервери FastComet щороку відчувають 4 хвилини простою.

Сумна правда полягає в тому, що більшість провайдерів веб-хостингу не можуть забезпечити таку надійну послугу. Вони обіцяють аналогічну норму безперервного робочого часу, і як тільки ви зареєструєтесь, зазвичай виявляється, що збої трапляються набагато частіше, ніж повинні. За відгуками клієнтів FastComet та самої компанії, 99,99% – не брехня. Насправді коефіцієнт тривалості тривалості роботи – це те, що робить компанію по-справжньому видатною у конкуренції.

Підтримка клієнтів FastComet

FastComet пропонує жваву підтримку зі своєю командою експертів. Ви можете зв’язатися з ними через різні канали, включаючи електронну пошту, телефон, чат у прямому ефірі та їх систему квитків. Після того, як ви заявили про свою проблему, вам потрібно зачекати кілька хвилин, поки вони не дадуть відповідь. У FastComet ніхто не може стати частиною команди технічної підтримки, поки не закінчив тримісячну програму навчання.

Те, що вони там навчаються, дозволяє їм вирішувати навіть найнезвичайніші проблеми. Ви також можете звернутися до них, якщо у вас є просте запитання, або вам потрібно невелике керівництво. У будь-якому випадку вони із задоволенням допомагають. Як ми вже згадували, FastComet також пропонує безкоштовну передачу веб-сайтів. Якщо ви щойно перейшли від іншого постачальника, ви можете попросити службу підтримки клієнтів перенести дані вашого веб-сайту з попереднього сервера на новий.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map