Огляд HeartInternet.uk

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд HeartInternet.uk
0 5 мин.

HeartInternet.uk – хостинг-провайдер із Великобританії, який також пропонує реєстрацію домену, SSL-сертифікати, хостинг електронної пошти, безпеку веб-сайтів, маркетинг електронної пошти та послуги хостингу для реселлерів. HeartInternet.uk пропонує конкурентоспроможні ціни та декілька хостинг-планів для всіх категорій хостингу, але чи це серйозний претендент на найкращий хостинг? Наш огляд HeartInternet.uk дасть відповідь на це питання та інше.


HeartInternet.uk Огляд

HeartInternet – одна з найбільших хостингових компаній-реселерів у Великобританії, яка переважно обслуговує ринки Великобританії та Європи. Він був заснований у 2004 році групою топ-співробітників, які покинули Webfusion, щоб створити власну хостинг-компанію. Сьогодні HeartInternet – поряд з іншими брендами, такими як 123-Reg – входить до групи Host Europe Group, однієї з найбільших приватних хостинг-компаній, що працюють в Європі.

Серцеві плани в Інтернеті & Ціноутворення

heartinternet планує ціноутворення

HeartInternet пропонує хмарний спільний хостинг за чотирма різними планами:

 • Starter Pro (для простих, невеликих інформаційних веб-сайтів): пропонує хостинг для одного веб-сайту, 5 Гб веб-простору, пропускну здатність 30 Гб щомісяця, 1000 облікових записів електронної пошти. Витрати 2,49 фунтів стерлінгів на місяць + 10 фунтів стерлінгів;
 • Home Pro (для блогів, веб-сайтів малого бізнесу, сайтів, що залежать від баз даних): хостинг для 1 веб-сайту, необмежений обсяг пам’яті, необмежена пропускна здатність, 10 000 облікових записів електронної пошти, необмежена база даних MySQL, установка WordPress в один клік. Витрати 8,99 фунтів / місяць;
 • Business Pro: вміщує до 3 веб-сайтів, забезпечує необмежену кількість – зберігання, пропускну здатність, облікові записи електронної пошти та бази даних MySQL, установка WordPress у 1 клік. Витрати £ 12,99 / місяць;
 • Торговельний посередник: цей план ґрунтується на плані Business Pro з тією різницею, що він дозволяє розміщувати необмежену кількість сайтів. Витрати £ 29,99 / місяць.

Клієнти можуть вибирати між хостингом на базі Linux та хостингом на основі Windows.

Крім хмарного спільного хостингу, HeartInternet також пропонує так званий хостинг Premium з продуктивністю на сервері та спеціальними ресурсами для вимогливих веб-сайтів:

 • База: підходить для веб-сайтів, що відвідують до 375 000 щомісячних відвідувань, пропонує хостинг для необмежених веб-сайтів, 99,99% безперервного часу SLA, 50 ГБ SSD дискового простору, 4 ГБ спеціальної оперативної пам’яті. Витрати £ 29,99 / місяць;
 • Плюс: цей план може обробляти до 750 000 відвідувань щомісяця, включає хостинг для необмежених веб-сайтів, 99,99% бездротового обслуговування SLA, необмежений простір на диску SSD, 8 ГБ спеціальної оперативної пам’яті. Витрати 49,99 фунтів стерлінгів на місяць;
 • Pro: підходить для веб-сайтів із завантаженим трафіком до 1 500 000 щомісячних відвідувань, він може вміщувати необмежену кількість веб-сайтів, включає 99,99% часу безперебійного використання SLA, необмежену кількість дискового простору та 16 ГБ спеціальної оперативної пам’яті. Витрати £ 119,99 / місяць.

HeartInternet має три плани хостингу, оптимізовані для сайтів WordPress:

 • Home Pro (за 8,99 фунтів / місяць): включає хостинг для 1 веб-сайту, необмежений веб-простір, необмежену пропускну здатність, 10 000 облікових записів електронної пошти;
 • Business Pro (за 12,99 фунтів / місяць): включає хостинг для 3 веб-сайтів, необмежений веб-простір, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість облікових записів електронної пошти;
 • Преміальний хостинг (£ 29,99 / місяць): хостинг для необмежених веб-сайтів, необмежений обсяг пам’яті, необмежена пропускна здатність, необмежена кількість облікових записів електронної пошти.

Ці пакети, оптимізовані для WordPress, розміщені з попередньо встановленими потужними плагінами WordPress, включаючи сайти, Jetpack та Akismet.

HeartInternet VPS-хостинг представлений через 6 настроюваних хостинг-пакетів. Клієнти можуть вибирати між HDD і SSD-накопичувачем, а також декількома операційними системами, включаючи Windows та CentOS. Плани VPS коштують лише 14,99 фунтів / місяць, а ціни піднімаються до 89,99 фунтів / місяць. З точки зору ресурсів, клієнти можуть отримати до 8 vCPU, 400 ГБ жорсткого диска та 16 ГБ пам’яті.

Спеціальний хостинг також розміщений серед планів HeartInternet, при цьому план діапазону цінності початкового рівня коштуватиме £ 49 / місяць (Intel Xeon E3-1225v3, 8 ГБ оперативної пам’яті, до 2×2 ТБ RAID 1 (програмне забезпечення) та пропускна здатність до 1 Гбіт / с. ). Найбільш надійний виділений сервер у HeartInternet коштує 129 фунтів / місяць і включає Intel Xeon E5-2420 x 2, до 128 ГБ оперативної пам’яті, до 4 х 1 ТБ SATA RAID 1 (обладнання) та пропускну здатність до 1 Гбіт / с..

Ви можете налаштувати ваш виділений сервер за допомогою ряду додатків, таких як cPanel або панель керування Plesk, збільшуючи пропускну здатність та додаючи сертифікат SSL.

HeartInternet.uk Особливості хостингу

Плани хостингу HeartInternet охоплюють потреби більшості веб-сайтів, малих чи великих. Його кращі можливості хостингу можна підсумувати наступним чином:

 • Доступ до 79+ популярних додатків, які можна встановити за допомогою встановлення одним клацанням: Joomla, Drupal, WordPress, osCommerce, OpenCart, PrestaShop, Moodle тощо;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Вибір планів хостингу на базі Windows та Linux;
 • власна панель управління eXtend із спільними планами хостингу, вибором cPanel або Plesk з преміальними планами;
 • Плани хостингу з необмеженою пропускною здатністю та необмеженим сховищем;
 • Підтримуються кілька мов програмування (наприклад, ASP, Perl, Python, PHP, Ruby тощо);
 • Цілодобова підтримка клієнтів у Великобританії;
 • 99% безперебійного користування послугою SLA з VPS та виділеними серверами;
 • Кілька доповнень, включаючи сертифікати SSL, захист безпеки веб-сайту StopTheHacker тощо.

Служба підтримки клієнтів HeartInternet

підтримка клієнтів heartinternet

HeartIntenet не відомий своєю підтримкою клієнтів, однак підтримка доступна цілодобово через систему онлайн-квитків. Їх параметр чату в прямому ефірі обмежується відповіддю на питання продажу. Номер телефону Великобританії також доступний на їхньому сайті, але незрозуміло, чи це канал підтримки технічних проблем чи проблем із продажем.

На веб-сайті HeartInternet є розділ бази даних підтримки з посібниками та статтями, згрупованими в різні категорії.

Плюси & Мінуси HeartInternet.uk

HeartInternet – зрілий веб-хостинг Великобританії, який пропонує широкий спектр хостингових послуг та доступні ціни. Як підсумок нашого огляду HeartInternet, ось добрі та погані аспекти HeartInternet:

Плюси

 • Усі типи хостингу, представлені через декілька хостинг-пакетів;
 • Хороші ціни на всіх рівнях хостингу;
 • Вибір хостингу на основі Windows та Linux;
 • 99% Uptime SLA з VPS або виділеними серверами;
 • Плани з необмеженою пропускною здатністю та дисковим простором.

Мінуси

 • Погана, ненадійна підтримка (безліч поганих відгуків про підтримку);
 • Питання простою;
 • Плата за встановлення £ 10 для плану Starter Pro;
 • Ніякої міграційної служби.

Висновок огляду HeartInternet.uk

HeartInternet може бути хорошим варіантом для тих, хто хоче запустити веб-сайт, орієнтований на Великобританію, або тих, хто шукає веб-хостинг із Великобританією, але, виходячи з облікових записів за рейтингами кількох клієнтів, HeartInternet має деякі проблеми з надійністю, коли справа стосується їх доступності. Крім того, підтримка клієнтів не є улюбленою особливістю серед клієнтів, але доступні ціни та продумані плани можуть протидіяти деяким недолікам, пов’язаним із поганим досвідом підтримки клієнтів..

Якщо безперебійна наявність веб-сайту та швидка підтримка клієнтів є одними з ваших головних пріоритетів при виборі веб-хостингу, HeartInternet може вас розчарувати. Загалом, якщо ви шукаєте різноманітність плану за доступними цінами та хостингом у Великобританії, HeartInternet – це, безумовно, можливість розглянути.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector