Огляд Host1Plus

Host1Plus – це дуже успішна веб-хостинг-компанія, що базується в Литві та Великобританії. Все почалося ще в 2008 році, і компанія перетворилася на одного з провідних постачальників там з великою кількістю позитивних відгуків клієнтів. Зараз у них понад 40 000 клієнтів, які із задоволенням користуються їхніми послугами з усього світу.


Вони взагалі не дорогі порівняно з багатьма іншими постачальниками, але вони надають високоякісні послуги. З їх величезною мережею центрів обробки даних по всьому світу, насправді не викликає сумнівів, отримаєте ви таку ж високоякісну послугу у вашому регіоні чи ні.

Люди, що працюють в Host1Plus, зрозуміли, що є багато бідних хостингових провайдерів. Ось чому вони настільки віддані, щоб забезпечити надійну послугу та корисні функції. Хоча вони в основному спеціалізуються на обласному та VPS-хостингу для бізнесу, вони також пропонують спеціалізовані сервери та варіанти хостингу реселерів.

Host1Plus має широкий спектр планів, що робить його придатним для блогерів, малого бізнесу та великих компаній, а також із гарантованою стабільністю. У них величезна кількість лояльних клієнтів, які роками користуються їх послугами, що ще більше підтверджує їх надійність та ефективність. Тепер розглянемо функції та ціни, які може запропонувати Host1Plus.

Огляд Host1Plus

Host1Plus має свої центри обробки даних, створені в Америці (Каліфорнія та Іллінойс), Німеччині, Південній Африці та Бразилії. Це робить їхні послуги надійними з точки зору швидкості, оскільки їх центри обробки даних значно розгорнуті по всьому світу. Якщо ви хочете змінити ці локації, ви можете зробити це навіть за найдешевшого плану.

Обладнання, яке вони пропонують, є найкращим і відрізняється залежно від того, який план ви виберете. Host1Plus використовує жорсткі диски SSD для своїх планів хостингу VPS, в той час як кількість ядер CPU збільшується в міру збільшення плану. Вони використовують різні процесори Intel Xeon залежно від того, яке місце ви обрали, але різниця незначна.

Чудова річ у Host1Plus полягає в тому, що вони дозволяють вам поєднувати їх плани, якщо це надає вам кращого рішення. З іншого боку, якщо у вас немає такого великого бюджету для початку, ви можете купити дешевший план, а потім оновити його згодом.

Що стосується ОС, у користувачів є багато варіантів: Suse, Fedora, Ubuntu, CentOS і Debian. Вони також дуже щедрі на панелях управління, оскільки ви можете обирати між прямим адміністратором та cPanel як підписником спільного хостингу.

Плани та ціни Host1Plus

Плани VPS Host1Plus

Головною особливістю Host1Plus, безумовно, є VPS хостинг. Вони є одними з провідних постачальників, коли мова йде про VPS, і це також доступно. У них є 6 різних планів хостингу VPS, включаючи користувальницький варіант, де ви можете створити конкретну конфігурацію, яка в основному відповідає вашим потребам.

host1plus-vps-hosting-плани

Ви можете почати з бронзового членства, якщо хочете випробувати їхні послуги. Ціна становить 5,20 доларів, і ви отримуєте 1-ядерний процесор, 1 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск 60 ГБ і пропускну здатність 1 ТБ. Host1Plus виділив їх найпопулярніший план, який є срібним планом. Він покращує процесор до 2 ядер, дає 2 Гб оперативної пам’яті та 100 ГБ дискового простору з пропускною здатністю 2 Тб всього за 8,80 доларів на місяць.

Якщо вас цікавить їхній найпотужніший план VPS, ознайомтеся з планом Diamond, який коштує $ 66,40 і дає 8 ядер процесора, 16 Гб оперативної пам’яті, 1000 ГБ дискового простору та пропускну здатність 12 ТБ. Це добре працює для великих підприємств, яким потрібні трохи більші характеристики. Звичайно, всі плани підтримують популярні операційні системи Linux, а також пропонують резервні копії.

Хмарні плани Host1Plus

Host1Plus пропонує широкий спектр хмарних планів для Windows та Linux користувачів. Якщо вам потрібен високоефективний та гнучкий провайдер хмарного хостингу, слід ознайомитися з їхніми планами, і ви, швидше за все, знайдете той, який відповідає вашим потребам.

Оновлення та пониження рівня хмарних сервісів ніколи не було простішим. З Host1Plus ви можете це зробити за лічені секунди, і це не дозволить вам платити більше за ресурси, які вам навіть не потрібні. Доступно 6 планів для Linux та 4 плани для користувачів Windows.

Не існує окремого “Спеціального плану”, але ви можете налаштувати ці плани також у їхній клієнтській зоні, що ще раз означає багато гнучкості. Вони багато інвестували в оперативні пам’яті DDR4, в яких реалізовано код для виправлення помилок, і звичайно процесори Intel Xeon E5.

Плани хмарності Linux коливаються від 6,40 до 124,80 доларів щомісяця, і є безліч конфігурацій на вибір. Починаючи з 1-ядерного центрального процесора, оперативної пам’яті 512 Мб, 20 ГБ на жорсткому диску, ви можете масштабувати все до 8-ядерних процесорів, 32 ГБ оперативної пам’яті та жорсткого диска 1000 ГБ, який є шалено сильним.

Конфігурації Windows дещо відрізняються, але ви точно отримаєте таку ж ефективність із найбільшим планом. Вони починаються від $ 20,00, і ви отримуєте 2-ядерний процесор, 4 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск 100 Гб, і це також їх найпопулярніший план Windows. За допомогою 4-х планів ви можете розширити масштаб до 8 основних процесорів, 32 ГБ оперативної пам’яті та 1000 ГБ місця на диску. Він має ті ж характеристики, що і найдорожчий план Linux, і він коштує $ 121,60 щомісяця.

Плани реселерів Host1Plus

Є 3 плани хостингу для реселерів, пропоновані Host1Plus. Вони надають вам хмарні сервери та API, а потім ви додаєте їх до вашої системи управління клієнтами та рахунків. Ви також будете торговим посередником з білою етикеткою, тому ваша марка завжди буде помітна вашим клієнтам.

З усіма планами реселерів ви також отримаєте персонального менеджера. Ви можете зв’язатися з менеджером для отримання інформації про навчання продажу, продукцію та інші питання. У магазині реселерів ви будете тим, хто визначає ціни, знижки та спеціальні розпродажі.

Щоб стати партнером-посередником у Host1Plus, вам потрібно лише заповнити реєстраційну форму, і ви налаштовані. Реєстраційного внеску немає, і менеджер зв’яжеться з вами незабаром після реєстрації. Три доступні плани такі:

 • Особисті – 5% знижка залежно від обсягу, вигода до $ 4999, безкоштовні події та вебінари
 • Бізнес – 10% знижка на основі обсягу, $ 5000 – 14 999 виплат, пріоритетна підтримка
 • Підприємство – знижка 15% на основі обсягу, 15 000 доларів + вигода, спільні маркетингові кампанії та розробка спеціальних дзвінків API

Особливості хостингу Host1Plus

Host1Plus – один з надійних веб-хостингових провайдерів із чудовою підтримкою клієнтів і навіть ціни не такі високі. Як тільки ви подивитесь на їхні особливості, ви точно переконаєтесь спробувати один із їхніх планів хоча б на місяць. Як бачите, є багато причин, щоб їх вибрати. Підсумовуємо найпомітніші функції, які може запропонувати Host1Plus:

 • У людей, які не знайомі з кодуванням, можуть виникнути проблеми, коли вони хочуть створити свій блог або CMS після приєднання до плану VPS. Щоб запобігти цій проблемі, Host1Plus пропонує безліч сценаріїв для Встановлення одним клацанням для різних платформ CMS Все, що вам потрібно зробити, це просто натиснути кнопку
 • Не всі покладаються на одну і ту ж систему операцій, і люди, які працюють у Host1Plus, це дуже добре знають. З їх хостинг планів, багато Добре відома ОС Linux підтримуються такі, як Fedora, Debian, Ubuntu та багато іншого.
 • Ти можеш Слідкуйте за ресурсами тож не потрібно турбуватися про те, що ваш веб-сайт буде знищений через велике використання процесора або пам’яті. Ці ресурси можна відстежувати в прямому ефірі, і ви навіть отримуватимете сповіщення, якщо досягнете обмеження.
 • Host1Plus багато інвестував у обладнання, забезпечуючи Жорсткі диски SSD з кожним планом VPS. Вони пропонують гарне масштабування за допомогою ядер процесора та використання Процесори Intel Xeon E5 які дуже сильні. Плани дійсно гнучкі, тому ви можете навіть змішати конфігурацію двох планів, якщо це необхідно.
 • Вони також мають Партнерська Програма і їх клієнти та прихильники можуть отримати вигоду від цього. Він повністю відкритий, і ви отримуєте доступ до широкого спектру рекламних інструментів, які можна вставити на будь-який сайт. Ви навіть можете запропонувати це своїм друзям, і як тільки хтось витратить гроші за посиланням, ви також отримаєте гроші на свій рахунок.
 • Host1Plus гарантує a 99% часу для своїх клієнтів. Ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт буде постійно працювати і приносити прибуток, завантажуючи веб-сторінки з високою швидкістю. Звичайно, тривалість роботи можна також контролювати в будь-який момент.
 • Окрім звичних варіантів кредитної картки та PayPal, тепер ви також можете розплачуватися

Служба підтримки клієнтів Host1Plus

У Host1Plus у вас є три різні варіанти щодо технічної підтримки. Звичайно, є стандартна служба підтримки, яка відповідає всім їх планам і не вимагає додаткових витрат. Це забезпечує постійний моніторинг обслуговування та виконання. Команда підтримки може також допомогти вам у програмі та програмному забезпеченні для консультацій.

З ними можна зв’язатися щодня, написавши квиток. Наступний рівень підтримки – це платний план підтримки з більш досконалими рішеннями. Команда Host1Plus зможе керувати вашим cPanel та WHM, додавати та налаштовувати програмне забезпечення на панелі керування та налаштовувати LAMP чи OpenVPN. Окрім моніторингу всього для вас, ви будете мати право на чотиригодинну спеціалізовану підтримку з кожною щомісячною підпискою.

Третій тип служби підтримки в Host1Plus – це коли ви платите ще більше, щоб отримати більше годин спеціальної підтримки. Завдяки цій службі преміум-класу вони матимуть справу з вашими брандмауерами та мережевими конфігураціями, конфігурацією GRE та веб-сервера, а також ви можете запитати конкретні плани моніторингу.

Плюси і мінуси Host1Plus

З Host1Plus ви обов’язково отримаєте надійний та стабільний сервіс. Незважаючи на те, що вони обіцяють 99,5% тривалості роботи, то, напевно, слід очікувати на 100% – без звичайного технічного обслуговування. Для підприємств, які за короткий проміжок часу можуть втратити чималий дохід, необхідний надійний час роботи, якщо їх сайт не працює.

Підводячи підсумок, ми склали список найбільш помітних плюсів і мінусів Host1Plus, які допоможуть вам вирішити, чи вибрати цього постачальника чи ні:

Плюси

 • Ви можете безперешкодно оновити свій план, коли захочете
 • Вони мають гарантію повернення грошей, якщо вам не сподобалось їхнє обслуговування
 • Плани гнучкі, їх можна навіть злити
 • Резервне копіювання безкоштовне
 • Усі плани VPS мають жорсткі диски SSD
 • Вони дозволяють встановлювати панелі керування з відкритим кодом, які підтримують Ubuntu

Мінуси

 • Існує багато способів отримати підтримку, крім телефонних дзвінків
 • Трохи низькі характеристики для початківців планів

Висновок огляду Host1Plus

Host1Plus – провайдер веб-хостингу, який доступний у всьому світі завдяки величезним інвестиціям у центри обробки даних. Де б ви не знаходилися, їх центри обробки даних є близько до вас і готові надати видатний сервіс.

Цей постачальник має досить дешеві плани для початківців, якщо порівнювати його з багатьма іншими постачальниками, пропонуючи деякі корисні функції. Хмарні та VPS спільні плани особливо заслуговують на Host1Plus. Характеристики, які ви отримуєте з кожним планом для початківців, досить слабкі, але це означає лише, що вони хотіли віддавати перевагу тим клієнтам, які хочуть лише приватний веб-сайт або малий бізнес.

Загалом, ви точно отримаєте свої гроші. Послуги Host1Plus є надійними, доступними та надають вам новітні інструменти. Ви можете розраховувати на їх службу підтримки весь день, кожен день. Те, що ви не можете зв’язатися з ними по телефону, є дещо недоліком, але вони компенсують це тим, що є корисним та надійним на своїх інших каналах..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map