Огляд хостингу.co.uk

Hosting.co.uk – хостинг-провайдер у Великобританії, що пропонує спільний хостинг, VPS-хостинг, спеціалізовані сервери та реєстрацію домену та декілька інструментів веб-сайту (хмарне зберігання, маркетинг електронної пошти, веб-сайт для створення веб-сайтів, управління соціальними мережами тощо) як додаткові послуги веб-хостингу.


У цьому огляді Hosting.co.uk ми аналізуємо особливості цього веб-хостингу Великобританії, з особливим акцентом на типи планів хостингу, ціни та доступні можливості.

Огляд хостингу.co.uk

Hosting.co.uk був заснований у 2012 році, і сьогодні це одне з найбільших імен у Великобританії. Їх мережа, центри обробки даних, сервери та персонал підтримки розташовані у Великобританії. Данний центр рівня 4 Midlands обслуговує Великобританію та інших європейських клієнтів.

Хоча хостинг на базі Linux є їх основним пропозицією, деякі спеціалізовані сервери також доступні з Windows або Linux. Якщо ви орієнтуєтесь на ринки Великобританії на своєму веб-сайті, діапазон планів, запропонованих Hosting.co.uk, дозволить вам запустити та розробити свій веб-сайт.

Плани & Ціноутворення

Кожен тип хостингу на Hosting.co.uk представлений за допомогою 4 хостинг-планів, щомісячні ціни становлять 2 фунти на місяць.

Спільний хостинг

Всі чотири пакети хостингу цієї категорії доступні щорічно. Таким чином, менший пакет хостингу, для початківців, коштує 24 фунтів на рік, тобто 2 фунтів на місяць. Пакет включає 10 ГБ дискового простору, 100 ГБ передачі даних, хостинг для 2 веб-сайтів, 5 баз даних MySQL та 10 облікових записів електронної пошти.

Плани Advanced та Business, вартістю 48 фунтів на рік (4 фунтів на місяць) та 72 фунтів / рік (6 фунтів щомісяця) відповідно, запаковують більше ресурсів з точки зору дискового простору (до 100 ГБ) та передачі даних (до 1000 ГБ) ), хостинг для декількох веб-сайтів (до 10) та необмежену кількість баз даних MySQL та облікові записи електронної пошти з Бізнес-планом.

План Ultimate коштує 96 фунтів / рік (8 фунтів / місяць), і це необмежений план, коли мова йде про дисковий простір, передачу даних, розміщені веб-сайти, облікові записи електронної пошти та бази даних MySQL. У ці плани також входить безкоштовна спеціальна IP-адреса.

VPS хостинг

За перший місяць усі плани хостингу VPS на Hosting.co.uk коштували всього 1 фунт. Після першого місяця план VPS початкового рівня, стандарт VPS, коштує 9,95 фунтів / місяць. Цей план включає в себе дисковий простір 20 ГБ, 1 ядро ​​процесора, 1024 МБ оперативної пам’яті та 2 IP-адреси. Пропускна здатність необмежена, і у вас є три варіанти ОС Linux: Debian, Fedora та CentOS.

Плани VPS Optimal та VPS Power коштували 19,95 фунтів / місяць та 29,95 фунтів / місяць відповідно. Упакуйте більше оперативної пам’яті, більше процесора, більше місця на диску та більше IP-адрес.

Пакет VPS Premium коштує 39,95 фунтів стерлінгів на місяць і пропонує 50 ГБ дискового простору, 2 ядра процесора, 4096 МБ оперативної пам’яті та 4 IP адреси.

Виділені сервери

Виділені сервери Hosting.co.uk поставляються з операційними системами Linux або Windows та повним кореневим доступом адміністратора, включаючи віддалений доступ KVM через IPMI. План початкового рівня містить Intel 8 Core C2750, 8 × 2,4 ГГц процесорного ядра, 8 ГБ оперативної пам’яті DDR3 ECC, 500 Гб накопичувача на жорсткому диску SATA3, пропускну здатність 5000 ГБ та 2 адреси IP. План коштує 40 фунтів / місяць.

Найпотужніший виділений сервер Hosting.co.uk за ціною 299 фунтів / місяць і має таку конфігурацію: Intel Xeon E3-1270 v3, ядро ​​процесора 4 × 3,5 ГГц, оперативна пам’ять DDR3 16 ГБ, пам’ять HDD 2 х 1 ТБ, пропускна здатність ГБ , та 2 IP-адреси.

Хостинг для торговельних посередників

Hosting.co.uk пропонує хостинг білого посередника через 4 пакети, що варіюються від 6,00 фунтів / місяць до 24,00 фунтів / місяць. Ви можете отримати до 200 Гб місця на диску, 2000 Гб передачі даних, необмежену кількість акаунтів cPanel +, безкоштовний виділений IP.

Особливості хостингу

Окрім конфігурації планів, детально описаних вище, ось функції хостингу, включені до планів Hosting.co.uk:

 • Підтримка 24x7x365;
 • Вуглецевий нейтральний хостинг;
 • 9& гарантія тривалості роботи;
 • Центр обробки даних Великобританії першого рівня;
 • Віддалений доступ KVM через IPMI (виділені сервери);
 • Однакове налаштування дня та 4-годинна гарантія заміни обладнання (виділені сервери);
 • Встановлення CMS у 1 клік (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart та 200 інших);
 • Вибір дистрибутивів Linux (Fedora, Debian і CentOS) та деякі спеціальні плани хостингу з опціями для ОС Windows;
 • До 4 IP-адрес;
 • Повний кореневий доступ;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Повна підтримка програмування (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails тощо);
 • cPanel та WHM (безкоштовно з деякими планами, доступні за додаткову плату з іншими планами!);
 • Повна подача варіантів управління (за додаткову плату!);
 • Гарантія заморожування цін з деякими планами.

Підтримка клієнтів

Підтримку клієнтів Hosting.co.uk можна отримати за допомогою чату в прямому ефірі або подавши квиток на підтримку. Хоча Hosting.co.uk також пропонував підтримку по телефону, схоже, що вони більше не пропонують цей варіант для своїх клієнтів.

База знань також доступна, але вона заповнена дуже мало статей, тому клієнти можуть скористатися нею, щоб знайти справжню допомогу у своїх питаннях..

Плюси хостингу.co.uk & Мінуси

Hosting.co.uk – це повнофункціональний хостинг-провайдер з декількома хостинг-пакетами для покриття веб-сайтів, що охоплюють потреби приватних осіб, компаній та сайтів електронної комерції, але не обов’язково підходить для дуже великих компаній. Ті, хто хоче запустити веб-сайт, орієнтований на Великобританію, можуть користуватися наступними перевагами Hosting.co.uk.

Плюси

 • 99,9% гарантії безперервного часу;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Оновлення;
 • Плани з необмеженою пропускною здатністю та дисковим простором;
 • Функція блокування цін;
 • Цілодобова підтримка.

Що стосується хітів та недоліків Hosting.co.uk:

Мінуси

 • cPanel коштує додатково з VPS (£ 9 / місяць) та спеціалізованими серверами (26,00 £ на місяць);
 • Повні витрати на управління спеціальними серверами (35,00 фунтів / місяць);
 • Немає щомісячних платежів із спільними планами хостингу.

Хоча деякі додаткові послуги, пропоновані Hosting.co.uk, доступні лише за додаткову плату, що може підвищити ціни вище пакетів, пропонованих конкурентами..

Висновок огляду хостингу.co.uk

Hosting.co.uk – хостинг-провайдер з хорошим вибором планів хостингу з деякими чудовими можливостями, такими як функція гарантії блокування цін, яка фіксує ціну вашого хостингового пакету на всю довжину вашого рахунку. Це означає, що ціна залишається однаковою після поновлення, і ви захищені від будь-яких підвищення цін, які компанія впроваджуватиме в майбутньому.

Хоча варіанти підтримки не настільки багаті – база знань досить тонка і немає телефонної підтримки – наявні варіанти підтримки виявляються хорошими у вирішенні запитів та задоволенні клієнтів Hosting.co.uk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map