Огляд хостингу LittleOak

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд хостингу LittleOak
0 5 мин.

LittleOak хостинг спеціалізується на пропонуванні преміальних хостинг-пакетів для веб-сайтів, створених на комп’ютерах Mac або з RapidWeaver, популярне програмне забезпечення для веб-дизайну, створене виключно для Mac або інших програм для веб-авторизації для Mac OS. Власники LittleOak – це спеціалісти Mac та самі ентузіасти Mac, а весь персонал підтримки ретельно проходить навчання на платформі Mac OS X.


Огляд хостингу LittleOak

Заснована в 2007 році, LittleOak – це невелика сімейна компанія зі штаб-квартирою у місті Торранс, штат Каліфорнія. Як партнер веб-хостингу RapidWeaver, LittleOak на даний момент має понад 400 000 акаунтів.

Незважаючи на те, що вона є невеликою компанією, вони володіють приватним центром обробки даних та керують ними, і ніколи не вимагають передачі жодних послуг. Компанія підтримує власну мережу через будівлю One Wilshire (відомий як найбільш підключений будинок у Західній частині США), вони використовують кластер, збалансований по навантаженню двоядерних серверів на базі Intel з доставкою файлів масиву зберігання, що додається до мережі Netapp..

Всі сервери LittleOak працюють під керуванням Apache 2.2+ та CentOS 6. LittleOak виконує нічні резервні копії на спеціалізованих серверах зберігання та регулярно оновлює все програмне забезпечення.

Крім веб-хостингу, компанія також пропонує реєстрацію домену та послуги конфіденційності домену.

Плани LittleOak & Ціноутворення

Оскільки LittleOak продається як преміум-сервіс для веб-хостингу Mac, плани дещо дорожчі, ніж плани конкурентів із подібними функціями та ресурсами. На момент написання цього проекту LittleOak надає лише хмарні спільні плани хостингу, однак, спеціальні хостинг та VPS-хостинг (як на Linux, так і на Windows) зараз працюють. Їх веб-сайт містить посилання на ці пакунки, але ці плани ще не доступні для придбання.

Цінові плани планує маленький дуб

LittleOak пропонує три типи спільних хостинг-акаунтів для користувачів Mac: Sapling Cloud за $ 80 / рік, Habitat Cloud за $ 160 / рік та Chestnut Cloud за $ 320 / рік. Плани налаштовані так:

 • Хмара Саплінг: хостинг для необмежених веб-сайтів, 5 Гб дискового простору, пропускна здатність 50 Гб / місяць, 100% бездротового використання SLA, 24 × 7 телефон, який не вимагає & Підтримка чату в прямому ефірі;
 • Хмара Хабітат: хостинг для необмежених веб-сайтів, 15 Гб дискового простору, пропускна здатність 500 Гбіт / місяць, 100% часу бездротового обслуговування, SLA 24 × 7, безкоштовний телефон & Підтримка чату в прямому ефірі;
 • Каштанова хмара: хостинг для необмежених веб-сайтів, дисковий простір 25 ГБ, пропускна здатність 1 ТБ / місяць, 100% бездротового використання SLA, 24 × 7 безкоштовний телефон & Підтримка чату в прямому ефірі.

LittleOak не пропонує щомісячні плани, лише щорічні плани, на відміну від інших хостинг-компаній, яким потрібен 2-річний термін зобов’язань, щоб отримати право на щомісячні знижені плани.

Особливості спільного хостингу LittleOak

Усі хмарні аккаунти для спільного розміщення хостингу LittleOak оснащені такими функціями хостингу:

 • Безкоштовний конструктор веб-сайтів (з можливістю оновлення до пакетів Pro та eCommerce);
 • Необмежений хостинг домену, необмежений псевдонім домену та піддомени, необмежений баз даних MySQL, необмежений облік POP3 / IMAP4Email;
 • Безкоштовний спільний SSL;
 • 100% бездротового обслуговування SLA (ви отримуєте кредит на хостинг, якщо ваш сайт знизиться);
 • Безкоштовний брандмауер та захист від вірусів;
 • 24 × 7 реальної підтримки США;
 • Відстеження статистики трафіку сайту;
 • Конфіденційність електронної пошти, захист від вірусів та спаму;
 • Управління DNS;
 • Патентна панель управління (не cPanel чи vDeck).

LittleOak підтримує різні мови програмування, включаючи Perl 5, JavaScript, AJAX, динамічний HTML, PHP 5.4 / 5.5. /5.6, а також підтримує файли Macromedia Flash, Microsoft Silverlight, Shockwave, Quicktime та Real Networks, а також WordPress та інші системи управління вмістом.

Плани хостингу включають безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів, сумісний з Mac, який дозволяє створювати 3 сторінки безкоштовно, 450 шаблонів на вибір, шаблони логотипів, створення форми та інструмент створення гостьових книг. У вас є можливість оновити до Pro версії цього розробника сайту, що дозволяє створювати до 40 сторінок, включає 700 шаблонів, інструмент редактора зображень, фотоальбом, шаблони логотипів тощо.

Ті, хто хоче додати компонент електронної комерції на свої сайти, можуть обрати версію електронної комерції для розробника сайтів, яка включає кошики для покупок і дозволяє створити до 70 сторінок.

Підтримка клієнтів у LittleOak

LittleOak пишається тим, що пропонує американську, англомовну підтримку клієнтів. Клієнти можуть звернутися до команди підтримки за допомогою прямого чату, електронної пошти та телефону 24 × 7.

На веб-сайті компанії також розміщений розділ “FAQ” та база знань за ключовими словами, яка наразі не дуже заповнена (пошуки “WordPress” повернули один результат, тоді як пошуки “міграції веб-сайтів” або “повернення коштів” повернулися ні результати).

Розділ щоденника LittleOak також не підтримується, остання стаття в блозі датується вереснем 2016 року. Присутність соціальних медіа обмежена Twitter та Facebook, обидві вони оновлюються новинами та акціями в галузі..

Якщо ви шукаєте відгуки щодо підтримки клієнтів LittleOak в Інтернеті, ви знайдете лише кілька відгуків, як позитивних, так і негативних, але недостатньо відгуків, щоб зробити чіткий висновок про досвід та чуйність підтримки клієнтів LittleOak..

Плюси & Мінуси LittleOak

Підсумовуючи моменти, обговорені в нашому огляді LittleOak хостингу, ось плюси і мінуси хостингу LittleOak:

Плюси

 • Хостинг, орієнтований на Mac;
 • Підтримка клієнтів із США (чат, телефон та електронна пошта);
 • 100% гарантія безперервного часу, підкріплена Угодою про рівень обслуговування;
 • Безкоштовний брандмауер.

Мінуси

 • Немає щомісячних планів;
 • Лише спільні плани хостингу (поки що);
 • Жодна безкоштовна пробна версія чи гарантія повернення грошей.

Незважаючи на те, що LittleOak орієнтований на спільноту Mac, його інфраструктура та функції хостингу є досить стандартними, деякі елементи навіть застаріли (наприклад, двоядерні сервери на базі Intel вважаються застарілими порівняно з сьогоднішніми стандартами). Якщо ви плануєте розширити свій веб-сайт або додати на нього потужну сторону електронної комерції, поки що ви обмежені лише спільними планами хостингу. Незрозуміло, коли LittleOak збирається запустити свої спеціалізовані пропозиції та VPS.

Висновок LittleOak

Оскільки LittleOak не пропонує гарантії повернення грошей, а також безкоштовну пробну версію, підписання на 1 рік може бути великим зобов’язанням, особливо якщо ваш сайт стоїть на межі переростання спільних планів хостингу протягом року. Тим не менш, якщо ви користуєтеся Mac, що створює менші веб-сайти на RapidWeaver, і ви цінуєте англомовну підтримку клієнтів, які знають у Max OS X, підписка на один із планів хостингу LittleOak може бути привабливою..

Тим, хто шукає більшої гнучкості (наприклад, місячні плани), сильніші функції електронної комерції та можливість оновлення облікових записів на спеціалізованих серверах або VPS-серверах, рекомендується перевірити конкурентні пакети, які навіть можуть мати більше ресурсів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector