Огляд хостингу

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд хостингу
0 8 мин.

Хостингер – це компанія, що займається веб-хостингом, створена ще в 2004 році. Вони з часом приваблювали все більше клієнтів, регулярно додаючи нові хостинг-рішення в свій репертуар. Вони також є компанією, що стоїть за 000webhost. Це постачальник, який був запущений у 2007 році та пропонує справжній безкоштовний веб-хостинг без будь-яких прихованих платежів. Немає і реклами, і постачальник гарантує 99,9% тривалості роботи, незважаючи на те, що ви навіть не платите за послугу.


Ще одна частина мережі Hostinger – це Hosting24, який був створений у 2008 році та забезпечує високоякісні VPS та спільні плани хостингу. Завдяки всій цій мережі компанія обслуговувала майже 30 мільйонів клієнтів досі в більш ніж 170 країнах. Це величезна кількість задоволених клієнтів з усього світу. У добрий день майже 20 000 нових клієнтів підписалися на один із своїх планів.

Основна мета Hostinger – надати людям усі типи планів веб-хостингу та допомогти їм встановити свою присутність в Інтернеті з потужними функціями та обладнанням. Щоб забезпечити швидке з’єднання, яке не залежить від місця, вони створили 8 центрів обробки даних. Вони розміщуються на стратегічних місцях, ефективно охоплюючи якомога більше країн. Інша річ, яка робить їх довіреною компанією, це те, що вони є членами організації ICANN.

Бізнес-хостинг в Hostinger

Ви можете не тільки вибрати величезну кількість постачальників веб-хостингів, але також доступно безліч різноманітних веб-хостингових послуг. У хостингу ви можете знайти найбільш типові варіанти, такі як VPS, хмара, WordPress та веб-хостинг. Їх плани є потужними та доступними, а також порівняно з тим, що пропонують інші компанії. Але це ще не все, оскільки вони придумали ще одну досить дешеву, але сильну альтернативу як для великого, так і для малого бізнесу.

Його просто називають Бізнес-хостинг, що робить його привабливим вибором для будь-якого власника бізнесу. Ці плани працюють за допомогою хмарних обчислень із простотою спільного хостингу. Це означає, що навіть абсолютно нові користувачі хостингу можуть налаштувати свій веб-сайт на більш потужній платформі.

хостинг-бізнес-хмарний хостинг-плани

Можна вибрати три різні плани: план запуску за 15,90 доларів на місяць, професіонал за 31,80 доларів на місяць та підприємство за 71,55 долара. Перший рекомендується для веб-сайтів, які ледь почали збільшувати свій трафік. Він постачається з 40 ГБ пам’яті, 3 Гб оперативної пам’яті та 2 ядрами процесора.

Другий – абсолютний бестселер, рекомендований для інтернет-магазинів із високим трафіком. Завдяки програмі Professional ви отримуєте 80 Гб пам’яті, 6 Гб оперативної пам’яті та 4 ядра процесора. План підприємства рекомендується використовувати лише для веб-сайтів та проектів, які потребують найбільших ресурсів. Він поставляється з колосальним 160 Гб дискового простору, 12 ГБ оперативної пам’яті та 6 ядер CPU.

Причина, чому вони придумали ідею бізнес-хостингу, полягає в тому, що їм було потрібно рішення між ними. Хоча підприємства можуть вибирати безліч спільних, VPS та спеціальних планів, часто виявляється, що жоден з них не є ідеальним вибором. Хостингер вирішив створити ідеальне рішення, запровадивши ці бізнес-плани. У цій статті ми збираємось продемонструвати вам основні особливості, які випливають із кожного із цих планів. Якщо ви шукаєте щось подібне для свого зростаючого веб-сайту, продовжуйте читати і спробуйте їх послуги, якщо вам сподобався наш огляд.

Основні переваги бізнес-хостингу

Якщо ви подивитеся на характеристики, запропоновані кожним із планів бізнес-хостингу в Hostinger, ви можете подумати, що в них немає нічого особливого. Зрештою, існує багато хостинг-провайдерів, які пропонують аналогічні характеристики за тією ж ціною. Але в плані веб-хостингу є набагато більше, ніж просто апаратне забезпечення. Хостингер надає вам безліч потужних функцій на їх хмарній платформі незалежно від того, який бізнес-план ви виберете.

Найбільше, що вам навіть не потрібно платити за них, що, безумовно, не стосується більшості інших компаній. Якщо вам потрібні додаткові послуги, не платячи ні копійки, тоді виберіть хостинг для того ж преміального досвіду. Є деякі функції, які входять у всі плани, включаючи безкоштовний SSL, безкоштовний домен, надійну підтримку клієнтів та щоденні резервні копії у випадку, якщо на вашому веб-сайті щось піде не так..

Отримайте повернення протягом 30 днів

Це величезна перевага в тому випадку, якщо ви не впевнені, чи підходить ваш хостинг-хостинг під ваші потреби чи ні. Ви можете прочитати незліченну кількість відгуків про постачальника, але єдиний спосіб дізнатися, наскільки добре працюють їхні послуги – це насправді випробувати їх. Постачальник надає вам 30 днів для тестування їх продуктивності та випробування всіх функцій, на що достатньо часу. Якщо вас не влаштовує, ви можете негайно повернути гроші.

Деякі компанії починають задавати питання, коли хтось хоче скасувати підписку, витрачаючи дорогоцінний час людей і змушуючи їх чекати своїх грошей. У Hostinger ніхто не буде вас турбувати, якщо ви вирішите шукати іншого постачальника. Зрештою, у вас є справжня пробна версія плану, що є досить рідкісним явищем в індустрії веб-хостингу.

Підтримка клієнтів хостингу

До їхньої служби технічної підтримки можна дістатися за допомогою двох каналів, включаючи чат в прямому ефірі та квитки. Їх чат в прямому ефірі доступний цілодобово, тому ви можете розпочати розмову з ними будь-коли, коли захочете, з швидким часом відгуку. Середній час очікування на службу підтримки Hostinger – це лише одна-дві хвилини, що досить вражає. Вони не лише відповідають на ваші запитання та надають допомогу, але також запитують, чи є у вас якісь додаткові питання, і показують вам деякі підручники, пов’язані з цією темою..

хостинг-онлайн-підтримка-база знань

Також існує база знань Hostinger для початківців або тих, хто хоче знайти швидке рішення загального питання. Їх ґрунтовні статті представлені поетапно, з численними корисними скріншотами. Крім цього, ви також можете отримати доступ до їх підтримки на форумі. На цих двох веб-сайтах ви можете знайти все, що хотів би побачити людина, який зробив сам, для послуги веб-хостингу.

Вони полегшили пошук статей із панеллю пошуку, де потрібно ввести кілька ключових слів, і будуть відображені точні результати. Якщо додати все це, вони мають високоефективну та активну підтримку клієнтів, яка обслуговує всіх своїх клієнтів.

SSL, зловмисне програмне забезпечення та захист від спаму

Оскільки плани, на які ви можете зареєструватися в Hostinger, вже досить дешеві, ви можете поставити під сумнів рівень захисту від такого постачальника. На щастя, вони забезпечують найвищі функції безпеки, які відрізняються від такої низькобюджетної компанії. Їх найбільш вигідні плани – це бізнес-хостингові плани, що дають кожному користувачеві безкоштовний сертифікат SSL на все життя.

SSL може вам дуже допомогти, зашифрувавши дані, що передаються між сервером і вашим пристроєм. Це не дозволяє кожному отримати доступ до вашої приватної інформації. Якщо ви працюєте лише над даними свого веб-сайту, ризик не пов’язаний, але для інших випадків SSL є абсолютно необхідним. На жаль, ви не можете отримати безкоштовний SSL з іншими планами Hostinger. Для тих, хто все-таки хоче його, є можливість придбати його всього за 9,99 долара, що також дорівнює досить дешевій ціні в цілому.

Але тут настає реальна угода. Ви отримуєте SpamAssassin та BitNinja безкоштовно як бонус за всі наявні плани. Як видно з назви, SpamAssassin – це засіб проти спаму для адрес електронної пошти, які є у вашому домені. BitNinja – це інший тип програмного забезпечення, яке запобігає нападу на сервер грубою силою та DDoS-атаками. Програмне забезпечення також має функцію машинного навчання, що запам’ятовує IP, з якого атакували сервер, та обмінюється інформацією з іншими серверами.

Як правило, вам потрібно буде заплатити значну суму грошей, щоб отримати програмне забезпечення на зразок BitNinja на своєму сервері. Цього разу ви можете отримати її безкоштовно. Одним із мінусів безпеки Hostinger є те, що вони не забезпечують захисту WHOIS вашими доменними іменами. Люди можуть знайти домен, якщо хочуть, і перевірити, хто власник. Якщо ви не хочете, щоб така інформація була викрита, вам слід знайти іншого реєстратора.

Зручна панель управління

хостинг-панель управління

Хоча більшість постачальників веб-хостингів обирає інтерфейс cPanel за замовчуванням, Хостінгер вирішив спробувати щось інше. Вони застосували власний дизайн на панелі управління, hPanel для поліпшення його функціональності. Результат – це абсолютно зручний для початківців мінімалістичний інтерфейс з продуманою навігацією. Якщо ви не новачок у веб-хостингу, вам сподобається цей. Ви зрозумієте, наскільки легко сьогодні створити присутність в Інтернеті без будь-якого досвіду.

Тут немає жодного технічного жаргону. Панель управління вітає вас барвистим меню, де ви можете перевірити свої рахунки, домени, VPS-сервери та SSL-сертифікати та керувати ними. Він розроблений таким чином, що дозволяє швидко виконувати свої завдання без будь-якої плутанини. Якщо порівнювати його з типовим макетом cPanel, виходить, що цей користувацький, зроблений Hostinger, набагато простіший і, ймовірно, швидший.

Крім того, ви матимете миттєвий доступ до їх підтримки в прямому чаті. Клацнувши піктограму в нижній правій частині сторінки, ви можете відкрити чат і почати вводити текст. Це схоже на чат у Facebook, що веде реєстрацію ваших текстових повідомлень, щоб потім ви могли їх прочитати, якщо хочете.

Підсумок

Якщо підсумувати всі можливості та потужні плани хостингу, запропоновані Hostinger, стане зрозуміло, наскільки вони стали настільки популярними. Вони отримують величезну кількість позитивних відгуків клієнтів та зростаючу кількість задоволених клієнтів щодня. Рекомендується всім, від блогерів до величезного бізнесу. Вони забезпечують широкий спектр рішень щодо безпеки, підтримку CMS та надійну підтримку клієнтів. Їх команда готова допомогти вам діагностувати проблему, з якою стикається ваш веб-сайт, і якнайшвидше знайти рішення.

Після реєстрації ви можете розпочати роботу на своєму веб-сайті протягом декількох хвилин. Звичайно, вам потрібно буде зареєструватися на більш тривалий період, щоб отримати найкращу угоду зі знижками, але, враховуючи їх 30-денну гарантію повернення грошей, у вас буде достатньо часу на роздуми. Навіть не маючи знижок, ми б сказали, що Hostinger пропонує цілком доступні плани порівняно з більшістю своїх конкурентів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector