Огляд JaguarPC

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд JaguarPC
0 10 мин.

Давайте подивимось, що JaguarPC може запропонувати компаніям або особам, які хочуть надійної послуги хостингу. JaguarPC – це справді хороший вибір, коли справа доходить до хостингу, але функції та сервіс в цілому може підходити не для всіх. Ось чому ми детально обговоримо, які плюси та мінуси, про які слід знати, перш ніж починати членство.


Компанія була заснована в Колорадо ще в 1998 році. Вони наполегливо працювали, пропонуючи різні веб-хостингові рішення і, врешті, стали однією з найбільших компаній у цій галузі. JaguarPC завжди інвестує в найсучасніше обладнання та безпеку, саме тому він став провайдером хостингу для багатьох підприємств.

За останні 10 років компанія значно розширилася. Окрім Колорадо, зараз у них є центри обробки даних у Чикаго, Х’юстоні, Атланті та навіть у Великобританії, на яких розміщено понад 500 000 доменів на своїх серверах. Були також невеликі хостинг-провайдери, які також увійшли до складу JaguarPC, а саме Devpont, Hostingzoom та Wowvps.

JaguarPC має широкий спектр планів веб-хостингу, що забезпечує відповідний набір функцій як для великого, так і для малого бізнесу. Без зайвих прихильностей, поговоримо про те, що JaguarPC може запропонувати своїм клієнтам взагалі.

Огляд JaguarPC

Як ми вже згадували раніше, JaguarPC постійно інвестує в нове обладнання та вдосконалює свою мережу. Їх стовідсоткова гарантія часу не є лише приманкою, вони дійсно сприймають це серйозно, оскільки не було відключення електроенергії більше 8 років.

Вони зробили це надзвичайно безпечним із енергетичним об’єктом, який має 14 генераторів, які завжди готові створити резервну копію всієї мережі. JaguarPC гарантує, що їхні системи постійно контролюються та захищені, щоб забезпечити якісний сервіс веб-хостингу для всіх.

Якщо ви виберете один із спеціальних планів сервера JaguarPC, вони гарантують, що кожен раз, коли виникає проблема з обладнанням, вони замінять несправні частини протягом найближчих 2 годин. З іншого боку, ви можете повністю покластися на їх службу підтримки кожного разу, коли вам потрібна допомога.

Що стосується їх цін та конкретних переліків функцій, ви знайдете безліч додатків, які стануть у нагоді, поки все ще платите за досить низьку ціну за кожен план. Крім того, JaguarPC також надає вам доступ до безлічі програмного забезпечення, яке може бути корисним для вашого веб-сайту, таких як інструменти електронної комерції та системи управління вмістом..

Плани та ціни JaguarPC

JaguarPC підтримував ціни доступними для всіх, пропонуючи величезний перелік функцій для кожного плану, навіть найдешевший, який коштує лише 5 доларів. Якщо ви новачок у JaguarPC і хочете приєднатися, вони гарантують вам безкоштовну настройку.

Спільні плани хостингу на JaguarPC

Перш за все, поговоримо про їх Спільні плани хостингу з cPanel як інтерфейс для хостингу. cPanel надає безліч програм для встановлення в один клік, які можуть бути корисними, включаючи найпопулярніші платформи CMS та управління даними. Незалежно від того, який спільний план ви обрали, ви отримаєте SSD-накопичувач з кожним із них, що гарантує високу швидкість передачі.

Тепер, якщо ви хочете бути економічно вигідними щодо планів спільного хостингу JaguarPC, вам обов’язково слід вибрати їх 36-місячний контрактний варіант. У такому випадку ви отримаєте всі функції та видатну підтримку клієнтів за ціну, яка майже сміється порівняно з послугою, яку ви отримуєте.

 • Найменший розміщений хостинг-пакет Приватний хостинг що коштує 3,97 долара щомісяця. Це дає 35 ГБ місця для роботи та пропускну здатність 100 Гб для початківців. Електронна пошта, FTP-акаунти та бази даних MySQL досить обмежені, хоча ви можете мати максимум 25 з трьох комбінованих.
 • Другий план є веб хостинг і він поставляється з дисковим простором 75 ГБ, більшою пропускною здатністю 1000 ГБ, і на цей раз електронна пошта, FTP і MySQL обмежені 100. Це коштує 6,97 долара щомісяця і отримує кілька бонусів, які не вдасться отримати за допомогою програми приватного хостингу, наприклад захищений SSL із сертифікатом, Softaculous, Spam Expert, Cloud Flare, LiteSpeed. Крім того, ви можете працювати зі 100 припаркованими доменами, отримуючи також щоденні резервні копії.
 • Найбільший – це Діловий хостинг із ціною 25,94 долара США щомісячно. Це набагато більше порівняно з попередніми двома, але насправді не настільки велике, якщо врахувати всі необмежені речі, які ви отримуєте з планом. Він поставляється з дисковим простором 125 Гб, пропускна здатність становить 5000 ГБ, і цього разу всі бази даних, припарковані домени та акаунти необмежені. Окрім попереднього плану, ваші сайти працюватимуть на напів виділених серверах, а також включена спеціальна IP-адреса.

Плани для виділених серверів

Це всі варіанти спільного хостингу, які JaguarPC може запропонувати. Тепер давайте подивимось на їх Виділені плани сервера все це гарантує вам 99,99% тривалості роботи, тому вони майже весь час працюють, і вам навіть не потрібно хвилюватися.

Ви можете вибрати з чотирьох планів, і всі вони дадуть вам 10 Мбіт / с необмеженої пропускної здатності, необмеженого трафіку, кореневого доступу та можливості дистанційної перезавантаження системи. Крім того, ви зможете реалізовувати всі види ядер та працювати на сайтах і додатках на власній платформі JaguarPC.

Ціни на ці спеціальні серверні плани починаються від $ 127 / місяць аж до $ 267 / місяць, залежно від того, наскільки сильним ви хочете, щоб сервер був. Існує чотири конкретні конфігурації для кожної з провідними процесорами Intel Xeon E3 і найсильнішою з двома процесорами Intel E5. Чим дорожчий пакет, тим більше оперативної пам’яті та дискового простору.

Хостинг посередників у JaguarPC

Коли справа доходить до Хостинг для торговельних посередників, Користувачі JaguarPC також цілком задоволені. У чотирьох конкретних планах вони пропонують багато варіантів. Плани доступні як для американських, так і для американських торгових посередників, а також з необмеженою пропускною здатністю, адресами електронної пошти, обліковими записами FTP та перепроданими та базами даних. У планах хостингу торговельних посередників також входять такі функції:

 • Дозвіл дозволений
 • Облікові записи можна перенести (обмежено на 25)
 • Повністю безкоштовний швидкий SSL
 • Налаштування сервера імен
 • Веб-сервер Litespeed включений
 • CloudLinux OS включена
 • Ви отримуєте SSL, Master та облікові записи торговельних посередників
 • Щоденні резервні копії від R1Soft
 • Високопродуктивний конструктор сайтів (RVSiteBuilder)

JaguarPC пропонує свої хостинг-плани реселерів з cPanel, а найдешевший план під назвою Lite дає 10% знижку при перепродажі виділених серверів або VPS, тоді як найбільший розширений план має знижку 20%. Скажімо, ви хочете отримати 36-місячну передплачену опцію, тоді програма Lite становить $ 12,96, стандартна – 19,95 дол. США, Pro – $ 35,95, а розширений план коштує $ 56,95, але останні два коштують лише на 12 місяців.

Варіанти хостингу VPS

Якщо ви хочете інвестувати в VPS хостинг натомість JaguarPC також може запропонувати вам чотири плани для цього варіанту. Тут також доступні необмежені функції, про які ми говорили раніше, включаючи облікові записи електронної пошти, домени, FTP, вхідну пропускну здатність та бази даних MySQL.

У планах також підтримуються різні операційні системи, такі як Fedora, Windows, Suse, Debian і CentOS. Два довільні IP-адреси, віддалений доступ адміністратора та щоденне резервне копіювання – це те, що кожен користувач отримує разом із VPS JaguarPC. Якщо ви обираєте їх 12-місячний план, то це чотири варіанти:

 • 5 Гб оперативної пам’яті, пропускна здатність 10 ТБ, 2 ядра та 30 ГБ місця за щомісячну плату в 27 доларів
 • 3 Гб оперативної пам’яті, пропускна здатність 15 ТБ, 2 ядра та 60 ГБ місця за щомісячну плату за 47 доларів
 • 4 Гб оперативної пам’яті, пропускна здатність 20 ТБ, 3 ядра та 90 ГБ місця за щомісячну плату в розмірі 67 доларів
 • 6 Гб оперативної пам’яті, пропускна здатність 25 ТБ, 4 ядра та 120 ГБ місця за щомісячну плату 97 доларів

Налаштування безкоштовні для всіх планів, і ви можете вибрати з трьох панелей управління: WHM, Plesk та cPanel.

Некеровані хмарні плани хостингу VPS

З JaguarPC ви можете мати Cloud Cloud VPS в Атланті, Далласі та Нью-Йорку, і кожен з них має набір з восьми різних планів. Від невеликої ціни в $ 4, ви можете пройти весь план до $ 141,6 в залежності від необхідних технічних характеристик.

Перший план дійсно базовий, як і очікувалося: 1 ядро, 20 ГБ дискового простору, оперативна пам’ять 512 МБ та пропускна здатність 1 ТБ. І ось наскільки сильним є найдорожчий план VPS для VPS: 12 ядер, 420 ГБ дискового простору, 36 ГБ оперативної пам’яті та пропускну здатність 20 ТБ, і, звичайно, кожен план вартий ваших грошей, оскільки вони завжди прагнуть підтримувати ціни доступними для всіх.

Особливості хостингу JaguarPC

Одна з найбільших речей про JaguarPC – це те, що він пропонує безліч функцій. Тепер, якщо ви шукаєте веб-хостингову компанію, ви, ймовірно, перевірили і кілька інших компаній. Є ті особливості, які пропонує кожна хостингова компанія, і є ті, які є основними характеристиками хостингу JaguarPC. Давайте подивимося, які основні переваги вибору JaguarPC.

 • Перш за все, JaguarPC Підтримує Linux та Windows що може стати в нагоді тим, хто не надає пріоритету лише одному з двох. Їх підтримка для двох ОС просто показує, що вони не замислюються двічі, коли йдеться про вкладення коштів у їх обладнання.
 • Якщо ви володієте бізнесом, який обслуговує місцевих клієнтів, то факт, що JaguarPC створив П’ять центрів обробки даних в США. і Один у Великобританії. може допомогти вам забезпечити кращий досвід в Інтернеті для своїх клієнтів. Ви можете вибрати центр, найближчий до вашого регіону, який гарантуватиме приємну швидкість завантаження сторінки для відвідувачів веб-сайту. Також факт, що JaguarPC настільки розширився з 1998 року, лише підтверджує їхній успіх.
 • JaguarPC пропонує мало Без надривів і Багато халяв, навіть якщо ви вибираєте найменш дорогі плани. Ви завжди отримуєте безкоштовні щоденні резервні копії, які можуть стати в нагоді, в той час як ви можете використовувати передачі, SSL, фільтри, розробники сторінок, захист паролем і керувати також DNS. Вони буквально поставляються з усіма доступними планами.

Підтримка JaguarPC

Завдяки великій кількості корисних відео та бази знань, JaguarPC переконався, що користувачі мають можливість вирішити основні проблеми самостійно. Вони також забезпечують належне керівництво, яке їм потрібно для безперервного досвіду роботи з веб-хостингом.

Крім того, будь-які питання, пов’язані з веб-хостингом, можна задавати на форумі спільноти, де люди допомагають один одному у багатьох різних темах, якщо вони застрягають. Ви також можете отримати свою щоденну дозу знань з веб-хостингу, прочитавши їхній блог, де екіпаж JaguarPC ділиться безліччю інформаційних статей.

З їхніми службами підтримки можна зв’язатися через чотири різні канали, включаючи чат в прямому ефірі, телефон, електронну пошту або їх систему квитків. У кожному центрі обробки даних є своя команда, і вони постійно доступні, якщо у вас є проблеми з хостингом JaguarPC.

Вони хочуть бути доступними скрізь, тому ви можете їх знайти і в найпопулярніших платформах соціальних медіа. JaguarPC має сильну присутність у Google Plus, Twitter, Facebook та LinkedIn.

Плюси і мінуси JaguarPC

JaguarPC гарантує, що ідеальний 100% режим роботи та їх обслуговування справді постійно працює. Однак несподівані речі завжди можуть трапитися. Тож у випадку відсутності сервера, JaguarPC відшкодовує своїх користувачів ціною годин простою x10. Загалом, їх головним пріоритетом є задоволення своїх користувачів своїм сервісом, і вони досить добре в цьому.

Якщо вам не сподобалися їхні плани, ви можете повернути гроші протягом 45 днів. Крім того, вони дуже корисні, коли справа стосується міграції веб-сайтів, і дають можливість негайної настройки. Щоб підтримувати веб-сайт, який постійно працює і повністю оптимізований, вам потрібна чудова підтримка клієнтів, і JaguarPC в цьому особливо хороший. Але ми трохи пізніше поговоримо про це пізніше.

Давайте підведемо підсумки найбільш очевидних плюсів і мінусів, з якими ви можете зіткнутися, якщо ви вибрали JaguarPC у короткому списку:

Плюси

 • Першокласне серверне обладнання
 • Багато різних планів і доступних цін
 • Екіпаж JaguarPC ефективно використовує соціальні медіа та форум клієнтів для надання допомоги
 • Їхня підтримка клієнтів ніколи не підводить вас

Мінуси

 • Підтримка на основі квитків та чат в реальному часі можуть потребувати вдосконалення
 • Є кілька користувачів, які скаржилися на перевантажені сервери
 • Вони рекламують час роботи в дещо різних відсотках на різних веб-сторінках

Висновок огляду JaguarPC

Ще раз, безумовно, одна з найкращих пропозицій, якщо ви подивитесь на їх час роботи. Вибравши JaguarPC, ви отримаєте дружній та надійний веб-хостинг, на який можна розраховувати. У нього є багато варіантів, тож, якщо вам здається, що ваш веб-хостинг-план потребує оновлення, наступний план не такий вже й великий стрибок.

Якщо ви порівнюєте його з іншими компаніями, що займаються веб-хостингом, то, звичайно, ви знайдете деякі відмінності. Вони можуть відрізнятись швидкістю завантаження сторінки, цінами, підтримкою клієнтів чи іншим, але в кінці дня ви хочете отримати надійні та безшовні плани веб-хостингу, які відповідають вашим очікуванням та відповідають вашому бюджету..

JaguarPC завжди пропонує безліч додаткових функцій та широкий спектр планів веб-хостингу, які чудово підходять для людей та всіх видів бізнесу. Вони обіцяють багато, але вони також можуть це підтримати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector