Огляд маховика

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд маховика
0 7 мин.

Популярність WordPress як системи управління контентом постійно зростає, і оскільки WordPress продовжує набирати все більше і більше позицій, так це роблять веб-хостингові компанії, що пропонують керовані сервіси WordPress хостингу. Серед них Flywheel – це модний веб-хостинг, який пропонує керований хостинг WordPress для агентств, дизайнерів та розробників.


У порівнянні зі звичайним спільним хостингом, керований WordPress хостинг має ряд «додаткових» сервісів, вбудованих у пакет хостингу, які мають на меті подбати про оновлення, резервне копіювання, оптимізацію швидкості, безпеку, тривалість роботи та інші технічні аспекти вашого сайту WordPress, щоб ви могли зосередитись на інших аспектах вашого бізнесу.

З моменту заснування в 2012 році Flywheel зумів розширити свій бізнес, незважаючи на те, що він перебуває у висококонкурентній ніші. Отже, що це відрізняє Flywheel від інших керованих постачальників послуг WordPress? Наш огляд маховика нижче принесе вам відповіді!

Короткий огляд FlyWheel

розчини маховика

Flywheel вражає з самого початку: його свіжий і химерний веб-сайт є певним плюсом, тим більше, що вони спрямовані на залучення дизайнерської натовпу, що може бути складніше справити враження на простому веб-сайті.

Швидкий прокручування на їх головній сторінці пропонує інформацію про хостингові функції та стартові ціни на їхні послуги, так що ви можете швидко ознайомитись, що очікувати від Flywheel.

Окрім сервісів, які ви очікуєте від керованого плану WordPress, Flywheel пропонує також елегантний набір інструментів розробки (постановка сайту, клонування сайту, креслення) та інструменти управління робочим процесом, які викликають інтерес розробників та агентств.

Flywheel звичайно виглядає частиною, але чи це хороший варіант для керованого хостингу WordPress? Давайте потрапимо в неглибоку крупу Всесвітнього хостингу WordPress, керованого маховиком.

Плани & Ціноутворення

Плани WordPress, керовані Flywheel, пропонуються в трьох категоріях – Одинові плани сайту з індивідуальними встановленнями на основі оплати, Масові плани з 10+ встановленнями WordPress та спеціальні плани WordPress, керовані Flywheel Enterprise, для більш надійних потреб у хостингу WordPress..

ціноутворення маховика

Категорія Єдиних планів сайту пропонує три пакети в діапазоні цін від 15 до 75 доларів США на місяць, якщо ви не підписуєтесь на щорічні плани, на які пропонується знижка на 1 місяць безкоштовно. Ці плани варіюються від стартового пакету до професійного варіанту. Безкоштовна міграція сайту та безкоштовна SSL включені у всі плани. Хоча нижчі рівні планів платять додатково за підтримку CDN або багатосторонніх програм, план професійних програм включає їх безкоштовно.

Щодо ресурсів, пропонується об’єм пам’яті від 5 ГБ до 20 ГБ, а пропускна здатність – від 250 ГБ до 1 ТБ, а обмеження для відвідувачів – від 5000 щомісячних відвідувань до 100 000 щомісячних відвідувань.

Категорія WordPress, що керується масовими планами, пропонує пакети в ціновому діапазоні від 100 до 250 доларів для попередньо налаштованих планів, що містять до 30 встановлень WordPress, та спеціальна опція для замовлення для встановлення WordPress 30+. І тут ви можете насолоджуватися вихідним місяцем із щорічними планами.

Попередньо налаштовані плани мають щомісячний ліміт 150 000 відвідувань для плану фрілансу та 600 000 відвідувань для плану Агенції. Щодо ресурсів, ці плани пропонують 40–20 ГБ дискового простору, 4 ТБ до 8 ТБ пропускної здатності, безкоштовний сертифікат SSL, CDN, підтримку на багато сайтів та налаштування сайту. Для користувацьких ресурсів та мільйонів щомісячних відвідувань рекомендуємо запитати власну пропозицію.

План управління WordPress під управлінням Enterprise, Flywheel Blue, пропонує корпоративну інфраструктуру WordPress на рівні підприємства, миттєве масштабування трафіку, керовані оновлення, щоденну перевірку стану здоров’я, безпеку рівня підприємства з автоматизованим скануванням зловмисних програм, моніторинг безпеки та виправлення, плани відновлення аварій, безкоштовний SSL, премія SLA, вбудована система автоматичного відключення, спеціальне управління рахунком тощо. Ціни починаються від $ 2500 / місяць.

Ті, хто зацікавлений стати торговим посередником хостингу, можуть приєднатися до програми партнерів агентства Flywheel і отримати безкоштовний хостинг для вашого агентства або ділового сайту, а також інших привілеїв, таких як спеціалізоване управління обліковим записом, технічне обслуговування та біла маркування.

Виходячи з вищесказаного, зрозуміло, що Flywheel готовий взяти на себе не тільки розробників чи інших творчих професіоналів, але й більші агенції, що мають вимоги щодо розміщення WordPress на рівні корпоративного рівня..

Тепер, коли ми маємо чіткий огляд цін і планів на Flywheel, давайте подивимося, як працює їх підтримка клієнтів.

Підтримка клієнтів

Якщо ви цілком круті цілодобовою підтримкою клієнтів, вас можуть зіткнути з тим, що цілодобова підтримка доступна лише для надзвичайних ситуацій.

Окрім цієї невдачі, Flywheel пропонує безліч варіантів підтримки, включаючи чат в прямому ефірі, систему квитків та підтримку телефону, з якими можна зв’язатися з понеділка по п’ятницю в робочий час.

Підтримка маховика

Що стосується документації щодо підтримки, ви можете переглянути понад 100 статей, отримати доступ до безкоштовних електронних книг або зареєструватися на безкоштовний електронний курс дизайну “Тенденції дизайну”..

Загалом Flywheel не розчарував у наших тестах підтримки клієнтів, відповідаючи протягом 24 годин на запити електронною поштою та протягом 1 хвилини на запити чату наживо. На наші запитання щоразу відповідали детально та ввічливо.

Особливості хостингу

За елегантним дизайном є цілий ряд потужних функцій WordPress, які допомагають фрілансерам та агенціям створювати, запускати та керувати своїми веб-сайтами. Ось швидкий перелік функцій хостингу, запропонованих Flywheel:

функції хостингу маховика

 • Безкоштовні сертифікати SSL з усіма планами (на базі Давайте шифруємо);
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів без обмеження кількості сайтів, які можна перенести;
 • Безкоштовні веб-сайти, які дозволяють перевірити зміни на своєму веб-сайті, не впливаючи на ваш веб-сайт, а також натиснути зміни на виробництво одним клацанням миші;
 • Клонування сайту, що дозволяє розпочати роботу на новому сайті без необхідності щоразу починати інсталяцію плагіна;
 • The Креслення функція дозволяє упакувати загальні теми та плагіни як власну конфігурацію для майбутніх проектів;
 • VPS-сервери на всіх планах;
 • Кешування на стороні сервера;
 • Безкоштовні демонстраційні сайти на 14 днів, Flywheel дозволяє вам зареєструватися, почати створювати свій сайт і отримувати рахунки лише тоді, коли ви готові надіслати його наживо. Ви також можете ділитися демонстраційними сайтами з клієнтами, щоб вони могли відслідковувати прогрес;
 • Резервні копії пропонуються безкоштовно, щоночі, і вони зберігаються поза сайтом. Відновлення можна здійснити одним клацанням миші;
 • Легко Інтеграції CDN;
 • Вбудована статистика сайту;
 • Відмінні функції безпеки що включає моніторинг безпеки та видалення зловмисного програмного забезпечення;
 • Легший доступ до SFTP (одним клацанням миші);
 • Підтримка багатосторонніх сайтів;
 • Інструменти співпраці;
 • Сервер на основі Nginx як стандарт;
 • Вибір 12 серверів;
 • Легко масштабованість;
 • Платеж через PayPal прийнятий, кредитна картка не потрібна.
 • Інструмент місцевого розвитку від маховика;
 • Підтримка експертів WordPress;
 • Чистий та мінімалістичний користувальницький інтерфейс що прекрасно розроблено та спрощено для WordPress;
 • Халяви (безкоштовні шаблони дизайну, електронні книги тощо).

Це функції, які роблять Flywheel потужним хостинг-провайдером WordPress. Список функцій не є вичерпним, ви можете ознайомитися з повним списком на веб-сайті Flywheel. Flywheel постійно вдосконалює та розширює свої функції, і в даний час у роботі є деякі інші функції, такі як преміальна підтримка, віддалений імпорт сайтів, резервне копіювання за межами веб-сайтів тощо!

Продуктивність

У своєму переліку функцій маховик згадує про те, що пропонує «вражаючий час роботи», але він не дає ніяких роз’яснень, що це означає, і не надає гарантій безперервного часу, за винятком часу, передбаченого для своїх корпоративних планів угоди про угоду..

Наш тест на швидкість роботи Flywheel для всіх перевірених локацій сервера (Нью-Йорк, Мельбурн та Стокгольм) запрацював менше ніж за 2 секунди, що навряд чи здивує, враховуючи, що Flywheel використовує власну систему кешування на стороні сервера, яка забезпечує найкращі показники навіть для надійних , веб-сайти з високим трафіком. Немає необхідності встановлювати власні плагіни кешування, щоб намагатися пришвидшити ваш сайт.

Незалежно від плану хостингу, який ви використовуєте (Tiny або Enterprise), технологія кешування може без кашлю впоратися зі швидкістю трафіку мільйонів відвідувачів. Навіть якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, який важко кешувати через їх динамічний характер, Flywheel може допомогти у забезпеченні повноцінного кешування вашого веб-сайту електронної комерції.

Крім кешування на стороні сервера, Flywheel співпрацює з MaxCDN, щоб забезпечити просту інтеграцію CDN, щоб прийняти вашу швидкість глобальної. Тому, незалежно від місця відвідування, MaxCDN обов’язково доставляє зображення та статичні файли з найближчого до них сервера..

Плюси маховика & Мінуси

Плюси

 • Хостинг створений з урахуванням розробників та дизайнерів
 • Безмежна міграція веб-сайтів
 • Хостинг продуктивності VPS
 • Без надмірних зборів
 • Чудова швидкість роботи сайту
 • Хороший набір специфічних інструментів WordPress та розширені варіанти
 • Елегантний і дуже зручний інтерфейс

Мінуси

 • Підтримка клієнтів обмежена робочими днями та робочим часом (цілодобова підтримка працює лише в надзвичайних ситуаціях)
 • Немає вбудованого розгортання Git
 • Трохи дорого, якщо ви хочете розмістити кілька сайтів WordPress

Висновок огляду маховика

Особливості хостингу, орієнтованого на розробників, та їх висока продуктивність – це найкращі точки продажу Flywheel. Вони в поєднанні з інтерфейсом очей-цукерки роблять Flywheel сильним вибором для керованого хостингу WordPress, незалежно від того, чи є ви агентством, що потребує розміщення WordPress на рівні підприємства, незалежним дизайнером, який хоче розмістити один веб-сайт WordPress, або розробником, який хоче розмістити кілька встановлень WordPress.

Незважаючи на те, що на ціні в порівнянні з керованими планами хостингу WordPress дешевих хостинг-провайдерів, таких як Siteground або BlueHost, якщо ваш бюджет дозволить отримати більше приміщень, ви побачите, що маховик вартує додаткового долара.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector