Огляд мережевих рішень

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд мережевих рішень
0 8 мин.

Переглядати хостинг-провайдерів іноді буває непростою поїздкою, яка наповнюється розчаруванням і знову і знову. Компанії, здається, розглядають своїх клієнтів як німих готівкових корів, на які вони можуть вилугати і постійно доїти їх за все більше грошей. Їх улюбленою рисою людини є незнання, яке змушує людей купувати дорожчі пакунки, сподіваючись, що їх веб-сайт якось стане кращим. На жаль, не кожна хостингова компанія прагне надати користувачам видатний сервіс. Тому я дуже критично ставлюсь до них.


Сьогодні ринок веб-хостингу наповнений такою кількістю імен, що неможливо відстежити їх усіх. Деякі з них передують чесні, допомагаючи своїм клієнтам досягти своїх цілей. Інші просто встановлюють кілька серверів і просять ваші гроші. Знайти безкоштовну послугу, яка має швидкість та час безперервного часу, непросто, при цьому пропонуючи підтримку клієнтів, яка дійсно змушує користувача відчувати, що хтось має спину.

Чому така тривала скандал щодо таких кульгавих хостингових послуг? Тому що мережеві рішення – це саме те, про що я підозрював. Він не пропонує набагато більше, ніж основи майже кожної гідної послуги хостингу. Звичайно, вони досить пристойні та надійні в багатьох аспектах, але у них є багато сюрпризів для своїх клієнтів. Однак було кілька приємних сюрпризів, які змусили мене переглянути свої думки, тому варто вивчити, що може запропонувати мережеві рішення. Дотримуйтесь мене в цьому огляді і переконайтеся самі!

Огляд мережевих рішень

Мережеві рішення існують з 1979 року, але це не завжди була хостингова компанія, і навіть зараз вона не є просто хостинговою компанією. Він розпочався як ІТ-консультант і незабаром став реєстратором домену. Вони робили дуже добре, продаючи доменні імена, але це не тривало після підтвердження ICANN в 1998 році.

Останні 20 років Network Solutions перемикає власників, як люди, які перемикають труси. Багато компаній, що займаються приватним капіталом, володіли компанією, що призвело до великої кількості плутанини з часом. Дві гучні проблеми безпеки призвели до того, що мережеві рішення продати Web.com за 405 мільярдів доларів, що призвело до того, що компанія значно скоротилася.

Відтоді мережеві рішення пропонують різноманітні послуги, такі як веб-розробка, послуги онлайн-маркетингу, маркетингова електронна пошта та рішення електронної пошти та послуги хостингу. Вони глибоко вкорінені в Інтернет-сервісах і мають безліч професіоналів, які знають кожен вузол і поштовх роботи веб-сайту чи онлайн-бізнесу. Це робить їх досить солідним рішенням всебічного бізнесу для бізнесу, який хотів би розробитись в Інтернеті. Хоча, якщо ви просто хочете послугу хостингу, є багато про що слід подумати. Оскільки сама компанія пропонує безліч послуг, деякі з них просочилися і на свою веб-хостинг-платформу. Це робить їх унікальними і варті того, щоб побачити, на мою думку.

Плани мережних рішень та ціноутворення

Як я вже говорив, Network Solutions – це не лише веб-хостинг, вони пропонують безліч інших послуг, які підпадають під абсолютно різні категорії. Почнемо з перегляду їх основних хостинг-планів, а потім перейдемо до інших послуг, які вони пропонують користувачам.

Мережеві рішення мають деякі досить низькі ціни, які мені дуже подобаються. Їх спільні плани хостингу починаються від $ 2,99 / місяць. Це справедлива пропозиція, і важко буде знайти будь-який інший гідний план з такою низькою ціною. Але оскільки вони також є інтернет-маркетинговою компанією, їх другим спільним планом хостингу є веб-хостинг та маркетинговий план. Це означає, що вони підуть у деяких простих SEO-сервісах, таких як перелік вашого бізнес-профілю в численних пошукових системах, про які ви навіть не знаєте, і в таких основних, як Google, Bing та Yahoo!.

Перший план хостингу, про який я згадав Основний план, починається лише з $ 2,99 на місяць, забезпечуючи 300 ГБ місця на жорсткому диску та необмежену пропускну здатність. Він також має 25 облікових записів FTP та 1000 облікових записів електронної пошти з 1 Гб пам’яті на один обліковий запис. Це дуже багато, враховуючи, що деякі компанії дають вам лише 100 МБ за рахунок електронної пошти.

Далі йде Професійний план, який також надає маркетингові послуги. Він також постачається з 500 Гб місця на жорсткому диску і необмеженою пропускною здатністю. Решта положень подвоєна 50 акаунтами FTP та 2500 електронними скриньками, які мають 1 Гб пам’яті. Вам також буде надано програмне забезпечення для статистики для ваших облікових записів електронної пошти.

Нарешті, є план хостингу, маркетингу та магазину, який надає вам додаткові маркетингові послуги та все інше, що потрібно для запуску інтернет-магазину. Ви отримаєте сертифікат SSL, кошики для покупок та будь-яке інше програмне забезпечення, яке вам потрібно для запуску веб-сайту. Він коштує всього $ 4,99 / місяць, що є дуже солідною пропозицією. Більшість компаній стягують $ 10 + за ті самі послуги.

Усі послуги надаються з безкоштовним доменним іменем та додатковими 100 вказівниками домену.

Network Solutions також пропонує VPS хостинг за 40 доларів на місяць. Він забезпечує 512 МБ оперативної пам’яті, підтримку в режимі 24/7, 10 ГБ місця для зберігання даних та 500 ГБ даних.

Мережеве рішення починається дуже дешево, але вони використовують подібні хитрощі, які робить кожна інша компанія. Звичайно, ви купили хороший пакет $ 2,99 / місяць, але як тільки ви почнете створювати свій веб-сайт, вам доведеться постійно переглядати детальний екран виставлення рахунків, щоб знати, куди пішло стільки ваших грошей. Існує безліч розпродажів і доповнень, які просто продаються під час роботи на вашому веб-сайті.

Крім того, якщо ви залишите кнопку автоматичного оновлення увімкненою, ви здивуєтеся, скільки більше грошей ви витратите. Мережеві рішення просто збільшать ціни на оновлення доменних імен на 50%, коли вони відчують, що це схоже.

Підтримка мережевих рішень

Ось тут я дуже розчарувався у зв’язку з мережевими рішеннями, колись забув про тінисту структуру ціноутворення та безліч розпродажів. Мій досвід з їхньою підтримкою клієнтів був не надто приємним, і я не натрапив на багато позитивних відгуків. Ні замовники, ні інші рецензенти не говорили про підтримку клієнтів Network Solutions з повагою, що натякає, що вони пропонують дерьмову послугу 24/7/365.

Люди кажуть, що вони пройшли кілька днів, щоб звернутися до служби підтримки клієнтів, навіть коли вони були в мережі. Але бувають випадки, коли їх навіть неможливо досягти, оскільки вони офлайн. Вони зробили собі дуже погану репутацію протягом багатьох років. Для компанії, якій близько 40 років, це неприпустимо. Єдина послідовність, яку ви виявляєте у відділі підтримки клієнтів, – це постійне невдоволення їх клієнтів.

Здається, що хоча вони пропонують безліч онлайн-сервісів, їм справді здається, що вони зовсім не заслуговують на довіру. Один з найкращих відгуків, які я читав про службу підтримки клієнтів Network Solutions, це такий: “Якщо у вас немає високого артеріального тиску, ви будете користуватися мережевими рішеннями.” Я думаю, що цього достатньо, щоб отримати загальне уявлення.

Зачекайте! Це стає ще краще! Незважаючи на те, що їхня регулярна підтримка клієнтів затягує весь шлях, вони пропонують послугу, якої я раніше не бачив. Це називається Premium Support. Чи будуть вони насправді розмовляти зі мною, якщо я заплачу? Чи стану я VIP? Ніхто не знає, і я маю відчуття, що так краще.

Плюси і мінуси використання мережевих рішень

Тепер, коли я розбив послуги мережевих рішень, саме час перетворити їх у більш засвоювану форму. Давайте подивимось, чи справді плюси можуть переважати проти мінусів (спойлер: вони не можуть). Цей список мінусів довгий. Я не очікував, що мені доведеться зібрати стільки невтішних фактів про мережеві рішення, але вони “попросили” їх.

Плюси

 • Миттєва активація акаунта – Про хостинг-провайдера завжди добре, якщо не потрібно багато часу, щоб зареєструвати акаунт та активувати його. Немає необхідності чекати перевірок, валідацій та іншої дурниці. Ваш обліковий запис буде налаштовано в кілька кліків.
 • Легко масштабувати свої плани – Якщо ваш бізнес досяг точки, коли йому потрібно рости і для цього потрібна додаткова вогнева сила, Network Solutions має просте рішення. За декілька коротких клацань миттєво ви можете придбати більш потужний пакет і мати у своєму розпорядженні набагато більше ресурсів сервера.

Мінуси

 • Вплив Web 2.0 – Багато поганого, що зробили Network Solutions, пов’язане з тим, що він змінив власників щонайменше в 10 разів з моменту запуску компанії. Його перейняло Web.Com у 2011 році, і близько половини первинного персоналу компанії довелося залишити через її скорочення. Залишилися сумісні щури, які допомагають повернути цю компанію лише до джерела багатства замість чесного бізнесу.
 • Занадто багато розпродажів – Кнопка автоматичного оновлення – це бажання смерті. Після натискання на нього стягуватиметься плата більше, ніж ви спочатку очікували. Також вас чекає безліч розпродажів після реєстрації. Навіть після того, як ви звернетесь до служби підтримки клієнтів, щоб встановити нову функцію або отримати допомогу щодо запуску чогось, вони скажуть, що це можливо лише в тому випадку, якщо ви перейдете на більш високий план. Спосіб ведення бізнесу Мережеві рішення.
 • Ніякої гарантії повернення грошей – Після реєстрації в мережевих рішеннях ви не вийдете, не заробляючи з них гроші. Вони одні з перших компаній, з якими я зіткнувся, що не мають пробного періоду для своїх послуг.
 • Політика брудного скасування – Якщо ви хочете скасувати свій рахунок, ви сплатите досить високу плату, яку називають платою за обробку. Скасувати підписку вам обійдеться в $ 34,99. Їм ще потрібно доїти тебе ще раз, перш ніж піти.

Висновок

Чи рекомендую я використовувати послуги мережевого рішення? Ні. Однозначно ні! Занадто багато розпродажів і занадто багато місць, щоб ви не отримали допомогу, яку вам обіцяли, і в кінцевому підсумку виплачуєте безліч грошей..

Вам краще пройти з авторитетним хостинг-провайдером, таким як InMotion або BlueHost, і уникати NetworkSolutions.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector