Огляд Netfirms.com

Netfirms.com – провайдер веб-хостингу, який також займається реєстрацією доменних імен, створенням веб-сайтів, маркетингом електронної пошти та електронною комерцією, але їх основні послуги зосереджені на пропонуванні спільного хостингу та VPS-хостингу. Спеціалізовані хостингові плани не містяться в хостинговому каталозі Netfirm, що є ознакою того, що компанія присвячує свої послуги в основному малому та середньому бізнесу.


Продовжуйте читати наш Огляд Netfirms для отримання актуальної інформації про функції хостингу та плани хостингу, доступні в Netfirms.

Огляд Netfirms.com

Ви, можливо, раніше не чули про Netfirms, але вони були присутні в галузі веб-хостингу з 1998 року. У 2011 році компанію придбав Endurance International Group, таким чином, став частиною однієї з найбільших хостингових корпорацій у світі. Netfirms працює над 1,2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу, проте більшість їхніх операцій базується в США та спрямована на американську базу клієнтів..

Плани & Ціноутворення

Netfirms пропонує респектабельний діапазон спільних хостинг-планів з необмеженим дисковим простором та масштабованою пропускною здатністю. Плани VPS пропонуються Netfirms.com у партнерстві з SPRY, хостинговою компанією, що спеціалізується на хостингу VPS. Давайте подивимось, як налаштовано кожен із цих варіантів хостингу та скільки можна розраховувати платити за них.

Спільний хостинг

Плани спільного хостингу поділяються на 3 – плюс ($ 4,95 / місяць із щорічним виставленням рахунків), Advantage ($ 9,99 / місяць з щорічним виставленням рахунків) та Business ($ 14,99 / місяць з щорічним виставленням рахунків). У той час як план Plus виділяється як план з найнижчою ціною – $ 3,49 / місяць, якщо ви вибираєте 3-річний варіант виставлення рахунків – це також план з найменшою кількістю функцій.

План Advantage коштує $ 7,99 / місяць при трирічному виставлення рахунків, і він налаштований так: необмежений простір на диску, масштабована щомісячна пропускна здатність, 2 безкоштовні домени, розміщення веб-сайтів, електронна комерція готова, додатки в один клік, безкоштовний кредит Google AdWords та Bing кредит ($ 100 кожен), необмежена кількість електронних листів, 200 баз даних MySQL 5+, спільні сертифікати SSL, веб-панель управління, електронна пошта 24/7, чат & безкоштовна підтримка та 30-денна гарантія повернення грошей.

Бізнес-план – це найдорожчий план спільного хостингу, який коштує 10,99 дол. США на місяць із трирічним виставленням рахунків, і на відміну від планів Plus і Advantage, він постачається з виділеним сертифікатом SSL, необмеженою кількістю баз даних MySQL 5+ та підтримкою преміум-класу.

VPS хостинг

Плани розміщення VPS також розділені на 3 плани. План початкового рівня коштує $ 33 на місяць та має 512 Мб оперативної пам’яті, пропускну здатність 1000 ГБ, дисковий простір 20 ГБ, 2 виділені IP-адреси, ОС Linux та платформа OpenVZ. Другий план VPS Netfirms коштує 66 доларів США на місяць та збільшує об’єм оперативної пам’яті та дискового простору та має пропускну здатність 1500 ГБ. План VPS з найбільшим ударом коштує 100 доларів на місяць та має 2048 МБ оперативної пам’яті, пропускну здатність 2000 ГБ, 60 ГБ дискового простору та 2 виділені IP-адреси.

Хоча плати VPS можна оплачувати щомісяця, параметри спільного хостингу не мають опцію виставлення рахунків щомісяця, найкоротший термін контракту – 1 рік. Клієнти мають 30-денну гарантію повернення грошей, але це відстає від більш масштабних гарантій повернення грошей у галузі, які можуть перевищувати 90 днів.

Хостинг електронної комерції також входить до послуг, що пропонуються Netfirms. Плани електронної комерції починаються з $ 12,99 / місяць на основі дворічного плану і включають в себе магазин, 5 безкоштовних доменів, необмежений простір на диску, масштабовану пропускну здатність та кілька функцій електронної комерції, як підтримка на декількох мовах, кілька способів оплати, категорії товарів, доставка та оплата управління, настроювані шаблони та різні засоби утримання клієнтів.

Особливості хостингу

Хоча VPS планує входити до числа хостинг-сервісів, пропонованих Netfirms, вони пропонуються через партнерство з SPRY, хостинговою компанією VPS. Схоже, це спосіб Netfirms утримати клієнтів, які переростають їхні спільні плани хостингу, або спосіб не відганяти клієнтів із спільного хостингу, які шукають веб-хостингу з опціями оновлення. Зрозуміло, що Netfirms – це в першу чергу головний хостинг-провайдер. Однак, ось найважливіші особливості їх спільних хостинг-планів:

 • Необмежений простір на диску та масштабована пропускна здатність;
 • До 5 безкоштовних імен домену;
 • Особисті та ділові шаблони веб-сайтів, готових до роботи;
 • Підтримка електронної пошти, чату та телефону пропонується цілодобово;
 • Безкоштовні маркетингові кредити (Google, Bing, yellowpages);
 • Необмежений хостинг електронної пошти, фільтрація спаму та сканування вірусів;
 • Повне управління DNS;
 • Підтримка Python, PHP 4 / PHP 5, Perl, MySQL;
 • WordPress, багатомісний сайт WordPress, підтримка Drupal, Joomla;
 • функції електронної комерції osCommerce та Shopsite;
 • Особливості форуму (bbPress, phpBB), функції галереї фотографій;
 • Функції безпеки (захищені паролем, .htaccess, спільні та виділені сертифікати SSL, безпечний FTP-доступ);
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • Веб-панель управління.

На жаль, Netfirms не пропонує стандартну галузеву панель керування cPanel, а натомість пропонує менш популярну панель управління vDeck, таку ж, яку пропонує хостинг для iPower. Дизайн веб-сайту Netfirms також досить застарілий за сьогоднішніми стандартами.

Підтримка клієнтів

Незважаючи на те, що існує багато способів звернутися до служби підтримки користувачів у Netfirms – електронна пошта, чат, безкоштовний телефон – є багато скарг на його якість. Також доступна база знань за ключовими словами та посібники користувача, хоча вони не дуже добре підтримуються.

Скарги на Netfirms не обмежуються підтримкою клієнтів, але проблеми зі скасуванням автоматичного оновлення та оновленням також входять до переліку скарг, пов’язаних з Netfirms.com. На їхньому веб-сайті немає гарантій безперервного часу, що є великим мінусом, враховуючи, що багато інших хостинг-провайдерів у тій же ціновій діапазоні надають гарантії безперервного часу, що підтримуються SLA.

Плюси & Мінуси Netfirms

Щодо переваг та недоліків Netfirms.com, ось що ми думаємо:

Плюси

 • До 5 безкоштовних доменів
 • Безкоштовні онлайн-маркетингові кредити
 • Безкоштовні веб-сайти, готові до роботи
 • Хостинг оптимізований для електронної комерції
 • Виділений сертифікат SSL з бізнес-планом

Мінуси

 • Немає опції виставлення рахунків щомісяця (лише 30-денна гарантія повернення грошей)
 • Немає виділених варіантів хостингу
 • Плани VPS пропонуються через сторонній хостинг
 • Застарілий веб-сайт
 • Немає cPanel
 • Ніяких гарантій тривалості роботи
 • Страшна підтримка клієнтів

Висновок огляду Netfirms.com

Проблеми з блокуванням постачальників Netfirms.com, відсутність гарантій тривалості роботи та низький термін гарантії повернення грошей позиціонують їх за багатьма господарями в межах однієї цінової категорії. Виходячи з давніх облікових записів клієнтів та наявних відгуків клієнтів, послуги Netfirms.com, здається, деградували за останні кілька років. Загалом, є гарний шматок позитивних відгуків та позитивних звітів про пропоновані послуги, особливо від давніх клієнтів.

Якщо ви шукаєте надійний хостинг, будь ласка, врахуйте InMotion, який є одним з найкращих бізнес-хостингових операторів навколо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map