Огляд Pressable.com

Такі хостингові компанії, як Pressable.com, спеціалізуються на пропонуванні єдиного продукту під управлінням WordPress хостингу. Цей тип хостингу підходить для власників веб-сайтів WordPress, які не хочуть захоплюватися питаннями ефективності, оновленнями, масштабованістю або проблемами безпеки WordPress..


Завдяки керованому плану хостингу WordPress, ви дозволяєте своєму провайдеру хостингу займатися обслуговуванням вашого сайту WordPress, при цьому ви зосереджуєтесь на створенні та публікації контенту, маркетингу та зростанні вашого бізнесу, знаючи, що за лаштунками фахівці WordPress працюють над тим, щоб все безперебійно працювати ви.

У цьому огляді Pressable.com ми збираємося пролити світло на функції хостингу, що входять до кожного плану Pressable.com, і чи може Pressable бути хорошим вибором для тих, хто шукає найкращий в класі керований WordPress хостинг.

Огляд компанії, що надає послуги

Pressable був заснований у 2010 році Відом Лютером, і вперше він був запущений під назвою ZippyKid. Через кілька років він був відновлений під назвою Pressable, що виявилося більш вдалим вибором брендингу, оскільки попереднє ім’я здавалося джерелом певної плутанини серед клієнтів.

Сьогодні компанія в Сан-Антоніо (Техас, США) забезпечує хостинг для стартапів, середніх компаній та великих корпорацій. Деякі з їхніх помітних клієнтів включають Whirlpool, Estee Lauder, Hibbs Lupus Trust тощо..

Дані центри передачі даних та мережева інфраструктура надає компанія Rackspace, одна з найбільших хостингових компаній у світі. Інвестори компанії Pressable також включають деяких засновників Rackspace.

Плани, що тиснуть & Ціноутворення

Перегляд сторінок або ціноутворення на основі відвідувачів, здається, є кращою системою ціноутворення деякими хостинг-компаніями, що пропонують керований хостинг WordPress, і Pressable не є винятком.

Pressable пропонує плани, що підходять для фізичних осіб, малих та середніх компаній, а також плани на рівні підприємств, пристосовані до унікальних потреб клієнта. Тому ви можете вибрати план із підходящим для вас ресурсом та ціновим пунктом з наступних 5 планів:

Базовий план починається з 20,83 дол. США на місяць із щорічним виставленням рахунків, що приносить 2-місячне зниження цін, якщо ви вирішите взяти на себе зобов’язання протягом року. Щомісячні плани продаються за 25 доларів на місяць, що є відносно дорогим, оскільки він підтримує лише до 5 встановлень WordPress та 60 000 переглядів сторінок на всіх розміщених сайтах.

Найпопулярніший план Pressable коштує $ 37,50 / місяць (або $ 45 в місяць) і підтримує до 10 WordPress сайтів і 200 000 спільних переглядів сторінок.

План найвищого рівня в цій категорії може вмістити 20 сайтів WordPress та підтримує до 400 000 загальних переглядів сторінок.

Ті, хто хоче розмістити більше 20 веб-сайтів WordPress, можуть зв’язатися з Pressable для користувальницького плану або вибрати один з двох планів, розроблених для організацій (Агентство & VIP), які хочуть розмістити 30+ сайтів і очікують великих обсягів трафіку.

План агентства коштує $ 135 / місяць, включає хостинг для 30 + сайтів і налаштований на обробку з 600 000 + переглядів сторінок. План VIP коштує 750 доларів на місяць і включає хостинг для 100 + сайтів і може обробляти 5 000 000 переглядів сторінок.

Що стосується веб-хостингу, безкоштовні випробування є рідкістю, оскільки натомість більшість веб-хостів пропонують гарантії повернення грошей. Pressable застосовує інший підхід, пропонуючи 15-денний пробний термін і не гарантуючи повернення грошей.

Тепер, коли ви знаєте, де Pressable стоїть на цінах і планах, давайте подивимося, які ще функції ви можете очікувати від цих планів.

Особливості натискання & Значення

Усі плани хостингу для Pressable мають такі функції:

 • Мережа доставки вмісту MaxCDN включена безкоштовно, що забезпечує швидке завантаження сторінки незалежно від того, де ваші відвідувачі розташовані на земній кулі;
 • Безкоштовний сертифікат SSL за допомогою шифрування Let’s;
 • Кешування для швидкого подання вмісту відвідувачам (використовує batcache як кеш сторінок і зберігає цей вміст у memcache);
 • Постановочні сайти та інструмент клонування в один клік, щоб створити тестове середовище, що дозволяє вам легко натиснути зміни на ваш веб-сайт, або натомість натиснути весь клонований сайт;
 • Оптимізація на серверній стороні: сервери оптимізовані для підвищення продуктивності ваших WordPress сайтів;
 • Доступ до сайту та завантаження через SFTP;
 • Можливість створення облікових записів для входу для співробітників на ваш сайт (наприклад, веб-дизайнерів або розробників). Коли співпраця закінчиться, ви можете відкликати ці дані, і вони більше не зможуть вносити зміни;
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів до 5 сайтів;
 • Щоденні резервні копії: якщо щось піде не так, ви можете відновити свій сайт із резервної копії безкоштовно. Pressable зберігає резервну копію вашої бази даних протягом двох тижнів та вмісту протягом останніх двох днів;
 • Керовані оновлення: Pressable піклується про будь-які оновлення ядра WordPress, а патчі безпеки застосовуються протягом години після їх випуску;
 • Сканування та видалення зловмисних програм: Pressable здійснює щотижневі сканування та видалення, а брандмауер веб-додатків забезпечує безпеку вашого сайту;
 • Захист від грубої атаки: під тиском використовуються системи виявлення вторгнень для контролю та блокування спроб вторгнення;
 • Виділена підтримка WordPress: одна з переваг керованого хостингу WordPress – це експертна підтримка WordPress;
 • Користувацька панель управління, що натискається.

Усі ці функції більш-менш характерні для керованого сервісу WordPress. Як і інші керовані провайдери хостингу WP (наприклад, WP Engine або Pressidium), Pressable не продає домени та не пропонує хостинг електронної пошти. Натомість вони зосереджуються на наданні повнофункціонального керованого хостингу. Якщо ви хочете весь пакет (домен, хостинг електронної пошти та сервери, оптимізовані WordPress), радимо вибрати послуги хостингу InMotion або BlueHost.

Плани хостингу Pressable.com поставляються з кількома попередньо встановленими плагінами, такими як Akismet, Jetpack, VaultPress, Batcache, Gauge.es та власні внутрішні плагіни Pressable.

Як і для будь-якого керованого хостингу WordPress, є деякі плагіни, обмежені Pressable, і вони зазвичай включають плагіни, які вже вбудовані в хостингову інфраструктуру або просто не добре грають у системі Pressable або через дублювання функціональності або перешкод. Наприклад, кешування плагінів типу W3 Total Cache, WP Rocket або WP Super Cache заборонено в Pressable. Ці плагіни можуть заважати власним системам кешування Pressable і можуть призвести до уповільнення вашого веб-сайту.

Щоб отримати повний список плагінів, заборонених на Pressable, перегляньте розділ FAQ у Базі знань Pressable.

Існує кілька аспектів послуг Pressable, до яких вони не надходять, а саме технічні характеристики їхніх серверів та гарантії безперервного часу. На жаль, 15-денний пробний період є короткою стороною для тестування продуктивності роботи, і 60-денна гарантія повернення грошей, пропонована Pressidium та WP Engine, а ще краще, 90-денна гарантія повернення грошей, пропонована InMotion Hosting, здається як кращі альтернативи.

Підтримка клієнтів

Pressable має спеціалізовану службу підтримки WordPress, до якої можна звернутися по телефону для питань передпродажного продажу, безпосередньо електронною поштою на [email protected] або подавши квиток на службу підтримки від MyPressable Control Panel, де ви можете відстежувати стан свого квитка.

Pressable не пропонує підтримку цілодобово, їх команда підтримки доступна з понеділка по п’ятницю між 8 ранку та 22:00 за тихоокеанським часом. Підтримка доступна в інші години та у вихідні дні, а також у надзвичайних ситуаціях на всій системі, однак вона не така надійна, як у будні дні.

Ви також можете переглядати базу знань Pressble, щоб розпочати навчальні посібники, поширені запитання та іншу корисну інформацію про керовані плани хостингу, доступні на Pressable.

Команда підтримки Pressable отримала неоднозначні відгуки з деякими клієнтами, які скаржилися на дефіцитну та безвідповідальну підтримку, а інші хвалять їх за корисність та досвід. Оскільки Pressable пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію, радимо перевірити їх службу підтримки, щоб побачити, чи задоволені ви ними.

Плюси & Мінуси Pressable.com

Чи готовий Pressable до прайм-тайму чи їм ще потрібно підняти гру? Ось де Pressable світить і де їм ще потрібно вдосконалитись:

Плюси

 • Преміум CDN, включений у всі плани;
 • Автоматичне сканування та видалення зловмисних програм;
 • Корисна функція розміщення сайту;
 • Контроль доступу співробітників;
 • 2 місяці вихідних із щорічним виставленням рахунків;
 • Автоматичне резервне копіювання та оновлення;
 • До 5 безкоштовних міграцій веб-сайтів.

Мінуси

 • Тільки 15-денна безкоштовна пробна версія, гарантія повернення грошей не є;
 • Немає гарантій продовження часу;
 • Відсутня підтримка в реальному часі або підтримка 24/7.

Pressable зменшив основи керованого хостингу WordPress і включає деякі надійні інструменти, пов’язані з продуктивністю та гарантії безпеки для ваших сайтів WordPress. Він також має плани на різні потреби та за різними ціновими точками, проте ми вважаємо, що Pressable не проходить зайву милю порівняно з іншими керованими провайдерами хостингу та навіть спільними хостинг-провайдерами, які також пропонують оптимізований хостинг для WordPress.

Pressable.com Висновок огляду

Рішення для хостингу WordPress, керовані Pressable, можуть бути найкращим підходом для власників веб-сайтів, яким потрібно розміщувати багато сайтів WordPress, але не хочуть бути пов’язаними з їх обслуговуванням та керуванням, і не заважайте, що ця зручність приносить додаткові послуги ціна. На жаль, у деяких областях Pressable бракує (доступність підтримки та прозорість роботи), що не дозволяє їй стати надійним конкурентом для найкращого керованого хостингу WordPress..

І 60-денна гарантія повернення грошей WP Engine, і Pressidium.com, підтримка SLA та підтримка клієнтів цілодобово просто затьмарюють пропозиції Pressable у царині керованого хостингу WordPress.

Тим, хто шукає доступний спільний хостинг, оптимізований для WordPress, який включає безкоштовний домен, необмежений трафік, необмежену кількість пам’яті та необмежену кількість розміщення електронної пошти та хостинг, порівнянні з тими, які пропонує Pressable, рекомендується перевірити хостинг InMotion або оптимізовані плани WordPress BlueHost..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map