Огляд Pressidium.com

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Огляд Pressidium.com
0 7 мин.

Pressidium.com пропонує безпечний, швидкий і надійний керований хостинг WordPress за допомогою ряду повнофункціональних планів, створених для задоволення потреб як індивідуальних, так і ділових користувачів. Хоча не настільки популярний, як інші керовані хостинг-провайдери WordPress, як ми бачимо в цьому огляді Pressidium.com, його хостингова інфраструктура та функції хостингу нарівні з тими, які пропонують великі імена хостинг-провайдерів.


Огляд компанії Pressidium

Pressidium.com, можливо, є однією з найкраще зберігаються секретів в індустрії управління хостингом WordPress, і хоча вона все ще перебуває у процесі набуття позиції, це, безумовно, одне з найкращих хостинг-рішень, спеціалізованих для WordPress, обраних технологічними стартапами, ЗМІ, університетами, цифровими агенціями і Fortune 500 компаній. Охоплюючи всю земну кулю, компанія має сервери в Європі, Північній Америці, Японії, Південно-Східній Азії та Океанії.

Центральний офіс Pressidium.com, розташований у Лондоні, Великобританія, був заснований у 2013 році командою чотирьох досвідчених інженерів та розробників: Ендрю Жорж, Джон Андріопулос, Джанніс Захаріадіс та Філіп Славік. Група передбачала створення безпечного, масштабованого та керованого продуктивності керованого WordPress рішення хостингу, яке також є безпечним і блискавично.

Їх зусилля були досягнуті успіхом, і в 2015 та 2016 роках Pressidium був удостоєний найкращого рівня хостингу WordPress, перекривши інших популярних хостів WordPress.

Плани Пресідіюму & Ціноутворення

Як і інші керовані постачальники послуг WordPress (наприклад, WP Engine), Pressidium.com стягується залежно від кількості щомісячних відвідувань. Кожен план дозволяє платити щомісяця або щорічно. Ті, хто обирає щорічні платежі, мають право на 20% знижки (4 місяці безкоштовно!).

Лише один із 5 планів хостингу WordPress, керованих Pressidium, розроблений для початківців (Micro plan), інші плани спрямовані на досвідчених користувачів або бізнес. Давайте подивимось, як налаштований кожен план і скільки він коштує:

Мікро

Мікро план – це план початкового рівня Pressidium, орієнтований на новачків. Він був розроблений для 10K унікальних відвідувань на місяць та 1 встановлення WordPress (окрема). Цей план коштує 21 долар на місяць із щорічним виставленням рахунків або 24,90 доларів США на місяць із виставленням рахунків щомісяця.

Що стосується ресурсів та функцій, ось що входить до Micro-плану: накопичувач SSD на 5 Гб HA, необмежена пропускна здатність, SSL, включаючи повну підтримку сертифікатів Let’s Encrypt, PHP 7, режиму інсценізації та квитка 24/7 & Електронна підтримка по електронній пошті від інженерів DevOps.

Щоб отримати додаткові 10 доларів на місяць, ви можете увімкнути HTTP / 2 з підтримкою CDN на Pressidium та можете додати додаткові встановлення WordPress за 14,90 доларів США / кожну додаткову установку.

Особисті

Особистий план коштує $ 42 на місяць із щорічним виставленням рахунків або $ 49,90 на місяць. Цей план налаштований на до 3 встановлень WordPress (окремо) та 30 к. Унікальних відвідувань на місяць.

План пакує подвійне зберігання SSD Micro-плану (10 ГБ), необмежену пропускну здатність, включає PHP 7, SSL, постановочне середовище та підтримку експертів. HTTP / 2 CDN, що працює на базі даних, також включений безкоштовно.

Професійні

Професійний план включає в себе до 10 встановлень WordPress (автономний + багатомісний), необмежену пропускну здатність, 20 Гб HA SSD-накопичувача та всі інші функції, що входять до особистого плану.

Бізнес

Цей план розрахований на 500 тис. Унікальних відвідувань щомісяця та до 25 встановлень WordPress (автономний + багатомісний). Він постачається з необмеженою пропускною здатністю, пропонованою для кожного плану, накопичувачем SSD на 30 ГБ, PHP 7 або HHVM, CDN, SSL, стаціонарним середовищем та підтримкою експертів із спеціалізованим менеджером облікових записів..

Місячна ціна Бізнес-плану становить 299,90 доларів на місяць, тоді як річний план знижується до 250 доларів США / місяць.

Бізнес Плюс

План з найбільшою кількістю ресурсів налаштований на до 50 встановлень WP (окремо & багатомісний) та 1 мільйон унікальних щомісячних відвідувань. Хоча з вас платять вдвічі більше ціни бізнес-плану, ви отримуєте лише додаткові 10 Гб пам’яті SSD для HA. Усі інші бізнес-плани також включені до плану Business Plus.

Тих, хто переживає за перевищення місячних обмежень своїх планів, не варто насторожувати, оскільки Pressidium не стягує плату за раптові збільшення трафіку і жодним чином не обмежує ваш веб-сайт. Однак якщо ваш веб-сайт постійно перевищує обмеження вашого плану, вам запропонують оновити.

Як ви могли помітити, Pressidium не пропонує хостинг електронної пошти, стверджуючи, що вони не хочуть жертвувати якістю над кількістю, намагаючись запропонувати найкращий хостинг WordPress.

Pressidium.com також пропонує спеціальні плани для підприємств, які потребують прозорої масштабованості, першокласної підтримки DevOps та надійної веб-хостингової архітектури.

Особливості & Значення Pressidium

Pressidium пропонує керований хостинг WordPress якнайкраще завдяки безлічі функцій та інструментів, пов’язаних із безпекою, продуктивністю та зручністю. Не вичерпні, ось функції, які роблять Pressidium гідним опонентом будь-якого керованого WordPress хостингу на ринку:

 • Сучасна інфраструктура: високоефективні сервери з збалансованим навантаженням створені для масштабованості та продуктивності та підтримують усі розширені функції, необхідні для роботи будь-якого сайту WordPress;
 • Повне управління сервером, DevOps, керовані автоматичними оновленнями & автоматичне резервне копіювання: Pressidium бере на себе тягар управління вашим веб-сайтом WordPress на кожному рівні, тому ви можете повністю присвятити себе зростанню вашого бізнесу;
 • Постановочні сайти: натисканням кнопки ви можете переглянути ваш сайт, внести зміни та протестувати функції перед тим, як перейти в прямому ефірі. Це надзвичайно корисна функція для розробників;
 • Безпека, що управляється в кінці: Pressidium реалізує набір засобів безпеки та оборонних заходів для того, щоб ваш сайт ніколи не був порушений;
 • Моніторинг зловмисних програм & видалення: Платформа Pressidium активно перевіряє, виявляє та видаляє зловмисне програмне забезпечення та захищає від шкідливих атак на інфраструктурному рівні, не вимагаючи від клієнтів встановлення плагінів та вдавання до налаштувань. Pressidium навіть зобов’язується безкоштовно виправити ваш сайт у разі навряд чи ваш сайт буде порушений;
 • Керований брандмауер веб-додатків (WAF): Pressidium демонструє фірмовий WAF, який зосереджується на забезпеченні вашого сайту WordPress;
 • Фільтрація поганих ботів: частина безпеки пакету Pressidium, ця функція ідентифікує та відхиляє цей тип трафіку, дозволяючи справжнім пошуковим системам вільно індексувати ваш сайт;
 • Повністю заблоковане середовище: забезпечується безпека навіть від атак зсередини, повністю заблокована та захищена середовище завершується обмеженими дозволами та спеціалізованими пулами виконання PHP на стороні сервера;
 • Сервіс SFTP: насолоджуйтесь додатковою безпекою SFTP, отримуючи доступ до всіх ваших сайтів WordPress;
 • Високодоступне сховище на основі SSD;
 • Багаторівнева 5-шарова платформа кешування: включає в себе кілька шарів безпеки, балансування навантаження та кешування систем;
 • Інтеграція CDN: крім мікро-плану, усі плани хостингу Pressidium поставляються з включеним CDN;
 • Оптимізація PHP: час зарядження PHP Pressidium PHP додатково підвищив продуктивність сайту;
 • Прискорення SSL: пропонує захищений та прискорений досвід перегляду SSL;
 • Спеціальна панель управління: легко керуйте всіма своїми веб-сайтами WordPress за допомогою простого інтерфейсу Pressidium, який включає використання та аналітику трафіку, розгортання в один клік, автоматичні та ручні оновлення, кеш керування, управління плагінами, майстер міграції, адміністрування баз даних через PHPMyAdmin тощо;
 • 95% доступність сервісу, підкріплена SLA: за кожну годину Pressidium не досягає гарантованої доступності послуги, клієнтам буде зараховано 5% від їх щомісячної плати;
 • 60-денна гарантія повернення грошей;
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів;
 • Підтримка експертів WordPress.

Ці функції доводять, що Pressidium більш ніж готовий розпочати повноцінне управління вашими веб-сайтами WordPress, охоплюючи всі аспекти безпеки, доступності, резервного копіювання та швидкості роботи. Усі ці функції хостингу мають ціни, порівнянні з іншими керованими WordPress послугами, тому вам не доведеться копати глибоко в кишені, щоб скористатися інфраструктурою хостингу на преміум рівні..

Підтримка клієнтів Pressidium

Довідка та підтримка доступна через різні канали, включаючи базу знань за ключовими словами, яка ретельно задокументована, і записи розбиті на різні категорії (наприклад, резервні копії, міграції, кеш, WordPress, усунення несправностей тощо).

Якщо канал підтримки самодопомоги не допоможе вам знайти рішення своїх проблем, ви можете зв’язатися з Pressidium безпосередньо поштою на [email protected], подавши квиток на підтримку або зв’язавшись з ними через телефонну підтримку.

Команда підтримки Pressidium пропонує експертну підтримку WordPress завдяки висококваліфікованим технічним інженерам, які очолюють команду підтримки. Абоненти Business і Business Plus також отримають спеціального менеджера акаунтів.

Крім них, Pressidium також застосовує ряд активних заходів безпеки та моніторингу, які працюють цілодобово, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого сайту WordPress та загрози безпеці..

Плюси & Мінуси Pressidium.com

Чи повинен Pressidium займати перше місце у вашому списку, шукаючи керований хостинг WordPress? Давайте розглянемо плюси і мінуси:

Плюси

 • Надійний & швидкі сервери;
 • 99,95% гарантії безперервного часу, що підтримується угодами угоди про угода;
 • Відмінні розширені функції WP;
 • Безкоштовні резервні копії CDN, SSL та сайтів;
 • Сильний арсенал безпеки;
 • Безкоштовна передача веб-сайту;
 • 60-денна гарантія повернення грошей;
 • Чиста і гладка панель управління.

Мінуси

 • Відсутність хостингу електронної пошти;
 • Система ціноутворення на основі відвідувань може подобатися не всім;
 • Не для друзів.

Корпоративна інфраструктура Pressidium.com була доопрацьована для WordPress. Галузь вдосконалених функцій та висока масштабованість відповідають потребам професіоналів, малого та великого бізнесу.

Висновок огляду Pressidium.com

Хостинг, пропонований Pressidium, виділяється своєю універсальністю. Ті, хто шукає масштабне, ефективне та безвідмовне рішення для розміщення хостингу для своїх сайтів WordPress, знайдуть відмінний сервіс, який досконало знає всі додаткові та вигідні можливості хостингу WordPress та пропонує всі необхідні функції для успішного управління WordPress. Щедра 60-денна гарантія повернення грошей, бездоганна технологічна підтримка та гарантія бездротового обслуговування SLA – це глазур на торті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector