Огляд рідини

Сьогодні мати чудовий веб-сайт означає все. Ваш веб-сайт – це ваше вікно у світ. Це єдиний найефективніший спосіб представити себе та свої товари світові. Деякі можуть сказати, що чудова презентація майже так само важлива, як і чудовий продукт.


Є багато не менш важливих компонентів, які повинен мати кожен хороший веб-сайт; він повинен бути зручним для користувачів, привабливим для очей, функціональним та легким для навігації. Але однією дуже важливою справою часто нехтують; хостинг.

Отримайте знижку до 50% за допомогою наших купонів LiquidWeb.

На кожному чудовому веб-сайті розміщений чудовий хостинг-провайдер. Багато людей не бачать, наскільки це важливо, просто тому, що клієнти не дбають про це, тому що вони не бачать цього.

Але чи можуть вони бачити, що ваш сайт вниз? Чи можуть вони бачити, що це повільно і не реагує? Чи можуть вони бачити повідомлення про помилки? Як щодо попередження безпеки?

Вони все це помітять. І довіряйте нам; сучасні користувачі Інтернету не терплять. Вони просто знайдуть сайт, який насправді працює, і працює швидко. Вони швидше шукатимуть безпечний сайт та дбають про свої приватні дані. Ви втратите відвідувачів, які є вашими потенційними клієнтами, а виїхавши з них в інше місце, ви втратите репутацію та гроші.

Мати великого постачальника послуг хостингу – це життєво важливо. Він служить міцною основою для побудови. Це правда, клієнти цього не бачать, але вони, безумовно, можуть це відчути.

Якщо ваш веб-сайт вже залучає трафік, і якщо ви заросли свого попереднього постачальника, і хочете чогось кращого і більшого, спробуйте Liquidweb. Цей хостинг-провайдер добре відомий своїм безпека, надійність, швидкість та багаті функції.

LiquidWeb – Хостинг з найкращим керуванням!

Незалежно від того, чи є ви фрілансером, агенцією, власником малого чи великого бізнесу чи підприємством та шукаєте надійне рішення щодо управління хостингом, LiquidWeb – це шлях. Вони також пропонують реселлер, електронну комерцію, WordPress, додаток, PCI та HIPAA сумісний веб-хостинг.

Розпочати зараз! »

Огляд LiquidWeb

Liquidweb – приватна компанія, яка володіє та керує 3 приватними центрами обробки даних із надлишковими системами живлення, охолодження та мережі. Це дозволяє їм забезпечувати швидкість, надійність та безпеку в усі часи.

Ця компанія має одну з найсильніших репутацій у веб-хостинговому бізнесі. Тут розміщені веб-сайти деяких великих брендів, включаючи ESPN, MTV та FedEx. Ви не можете отримати кращої рекомендації, ніж ця, якщо ці гіганти довіряють Liquidweb, він повинен бути надійним.

Рідкі веб-сайти вирішили не мати спільного веб-хостингу. Тож якщо ви зайнялися бюджетом і тільки запускаєте веб-сайт і все ще випробовуєте води, Liquidweb, мабуть, не для вас. Він спрямований на вже створені веб-сайти, принаймні середнього розміру, але бажано клієнтів преміум класу та корпоративного рівня.

Але якщо у вас зростаючий веб-сайт і більш глибока кишеня, ви не можете помилитися з Liquidweb, оскільки він є одним з лідерів у галузі..

LiquidWeb Uptime & Підтримка

Вибираючи веб-хостинг-компанію для бізнесу, основним завданням повинні стати проблеми безперервного часу, безпеки та технічної підтримки.

Підтримка безпеки в режимі безперервного мовлення

LiquidWeb Uptime

Тут світить рідка рідина; вони пропонують 100% гарантію тривалості роботи. Зауважте, що багато інших постачальників “вимагають” 99. щось на час тривалості. Liquidweb не тільки обіцяє вам 100%, але і доставить. А якщо цього не відбувається, вони пропонують вам десятикратну компенсацію за час простою. Тож якщо ваш веб-сайт не працює на 1 годину, ви отримаєте компенсацію за рахунок 10 годин. Це доводить, що Liquidweb сприймає хостинг серйозно, і ви можете повністю очікувати 0 простоїв, якщо вирішите розмістити веб-сайт на своїх серверах.

Liquidweb має як 30-хвилинну гарантію початкової відповіді, так і 30-хвилинну гарантію заміни обладнання. Це означає, що якщо виникла якась проблема, або частина вашої апаратури виходить з ладу, ви зможете швидко дістатись до них, і вони вирішать все за найкоротший час.

Безпека та підтримка LiquidWeb

Liquidweb пропонує безліч варіантів безпеки. Сюди входять брандмауер, SSL, VPN, сканування та видалення зловмисних програм, попередження DDOS-атак та багато інших функцій. Крім того, команда з моніторингу сонарної системи Liquidweb постійно шукає загрози та проблеми та ефективно їх усуває.

Крім того, оскільки Liquidweb – це преміальний варіант, ви можете розраховувати на отримання однієї з найкращих команд підтримки в галузі веб-хостингу. Його називають героїчною підтримкою. Вони базуються у власних центрах, у своїх центрах обробки даних, тож у разі потреби вони можуть вручну перевірити наявність проблем.

Це дуже важливо, і компанія Liquidweb виділяється від своєї конкуренції, оскільки багато інших компаній передають аутсорсинг своїх операторів телефону та чату. Ви можете зайти в команду підтримки Heroic по телефону, чату в реальному часі або в системі квитків.

Вони також мають відмінну базу знань. Героїчна підтримка гарантує відповідь на телефон або спілкування в чаті через хвилину або менше. Доступна для вас 24/7/365. Вони допоможуть вам у всьому і зроблять багато речей безкоштовно, за що платять інші, включаючи міграцію сайту.

Плани рідких веб-сайтів & Ціноутворення

Цінові плани планують

Як зазначалося раніше, у Liquidweb немає спільних планів хостингу. Натомість він пропонує широкий спектр керованих пакетів WordPress, VPS та виділених серверів.

Хостинг виділених серверів

Liquidweb пропонує різноманітні спеціалізовані серверні рішення. По-перше, ви можете вибрати між трьома локаціями, Центральний США (Мічиган), Західний штат США (Арізона) та ЄС (Амстердам).

Кожен виділений сервер Liquidweb повністю керується. Ви можете обрати свій сервер на базі Linux або Windows. Незалежно від того, який сервер ви вирішите обрати, ви отримуєте безліч виплат. Сюди входять захист від DDOS-атак, безкоштовний накопичувач резервних копій, безкоштовна Gigabit Uplink, безкоштовна Cloudflare CDN, безкоштовна безпека ServerSecure. Всі виділені сервери працюють на первинних накопичувачах SSD RAID 1. Ви можете вибрати cPanel та Plesk.

Ви можете вибирати між спеціалізованими серверами з одним або подвійним процесором, залежно від потреб вашого сайту.

 • Однопроцесорні сервери коштують від 199 доларів / місяць до 429 доларів на місяць. Вони хороші для сайтів і додатків з високим трафіком, хостингу баз даних, хостингу файлових серверів та хостингу для реселлерів.

План найдешевшого єдиного процесора працює Intel Xeon E3-1230 v5 4 Cores @ 3.4 Ghz, має 16 ГБ оперативної пам’яті, 2х 250 ГБ основного SSD, 1 TB резервного копіювання SATA і пропускну здатність 5 ТБ. Це означає, що навіть їх найдешевший виділений сервер досить сильний.

 • Подвійні процесори витрачають більше енергії, але також коштують дорожче. Найдешевший коштує $ 389 / місяць, тоді як найдорожчий коштує цілком $ 859 / місяць. Але для цього є вагомі причини; їхні двопроцесорні сервери відмінно підходять для розміщення багатьох сайтів, ресурсомістких додатків, великих баз даних або розміщення масштабних торгових посередників.

Найдешевший спеціальний сервер з двома процесорами працює на Intel Xeon E5-2620 v4 16 Cores @ 2.1 Ghz, має 32 ГБ оперативної пам’яті, основний накопичувач SSD 2 × 250 ГБ, резервне копіювання SATA 1 ТБ та пропускну здатність 8 ТБ..

Штормові виділені сервери

Це щось нове. Виділене обладнання в поєднанні з потужними функціями Cloud. Якщо ви вибрали сервер, призначений для шторму, ви зможете замовити точний сервер, який вам потрібен.

На веб-сторінці виділених серверів Liquidweb Storm виділено діаграму. Там ви можете вибрати саме обладнання, яке ви хочете; кількість ядер, основна швидкість, приводи впорядковані за типом і загальним простором, а також необхідна кількість оперативної пам’яті.

Це дійсно унікально, адже це дає вам якнайбільше налаштування, те, що ви можете мати лише з Liquidweb. Ціновий діапазон теж величезний – від $ 159 / місяць до 1359 $ / місяць.

Але навіть найдешевший сервер, призначений для шторму, має CloudFlare CDN, покращену безпеку, захист від атаки DDOS та вбудовані резервні копії..

Хмарний VPS хостинг

Якщо ви вважаєте, що виділена потужність або ціна сервера занадто велика, то, ймовірно, VPS хостинг саме для вас. У повному обсязі VPS-рідинник з рідким вмістом управляється повністю. Це означає, що вони зроблять для вас все важке підняття, і тоді єдиною вашою турботою буде ведення вашого бізнесу.

Ви можете вибрати різні плани для Linux та Windows VPS. Плани VPS коливаються від $ 59 / місяць до $ 219 / місяць. Усі плани мають 5 TB Transfer, безкоштовний брандмауер Storm, моніторинг у режимі реального часу, доступність Cpanel / Plesk тощо.

Основна відмінність полягає в апаратному забезпеченні; кількість ядер, кількість оперативної пам’яті та накопичувач. Найдешевший план має 2 ядра, 40 ГБ SSD, 2 ГБ оперативної пам’яті. Якщо ви виявите, що жоден їх попередньо складений план не відповідає вашим потребам, ви також можете створити спеціальний. Вони мають цілих 20 ядер, 1,6 ТБ SSD, 256 ГБ оперативної пам’яті, тому навіть найбільший сайт буде охоплений.

Керований хостинг WordPress

І останнє, але не менш важливе: рішеннями WordPress керовані Liquidweb. Є три варіанти від $ 189 / місяць – $ 289 / місяць. Вони можуть розміщувати різну кількість сайтів (10-20-40), мати різну кількість пам’яті (100-150-300 ГБ), і всі вони мають пропускну здатність 5 ТБ.

Liquidweb пропонує встановлення одним кліком, і він постачається з попередньо встановленою CMS, тому ви не витрачаєте час на нудні та довгі установки.

Liquidweb гарантує безпеку вашого вмісту та веб-сайту. У них є монітор оновлення до PHP, монітор після резервного копіювання, монітор оновлення до додатків та монітор зловмисного програмного забезпечення. Вони також переконують, що ваш сайт залишається надшвидким, і вони роблять це за допомогою стиснення зображення, кешування на сайті та затримки завантаження зображення та за допомогою PHP 7.

І якщо ви керуєте багатьма сайтами одночасно, у вас немає причин для занепокоєння; Liquidweb має партнерство з iThemes, щоб ви могли оновити до 100 сайтів одночасно.

Плюси і мінуси LiquidWeb

Плюси:

 • Якість та надійність
 • Відмінні технічні характеристики
 • Прекрасна внутрішня підтримка
 • Різноманітність у спеціалізованому, хмарному та VPS-відділі

Мінуси:

 • Преміум-ціноутворення
 • Орієнтований на преміум-клієнтів, без спільного хостингу

Висновок з огляду рідини

Якщо у вас є великий веб-сайт, як за розмірами, так і за трафіком, який він приваблює, і якщо він все більше збільшується, вам слід обрати Liquidweb, не вагаючись. Протягом багатьох років Liquidweb сміливо зберігав свою преміальну репутацію і продовжує залишатися одним з найкращих прикладів того, як правильно скористатися веб-хостингом.

Liquidweb – еліта веб-хостингу. Вони, звичайно, не дешеві, але будьте впевнені, що з Liquidweb якість постає перед усім.

Якщо ви вважаєте, що ваш веб-сайт для нього досить великий, продовжуйте, спробуйте Liquidweb, він вас не розчарує, і у нього є 30-денна гарантія повернення грошей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map