Огляд WebHosting.uk.com

WebHosting.uk.com – це повнофункціональний хостинг-провайдер із Великобританією, який пропонує широкий спектр допоміжних послуг, включаючи реєстрацію домену, хостинг електронної пошти, створення веб-сайтів та рішення веб-безпеки. WHUK визнаний на ринку веб-хостингів Великобританії за їхні низькі ціни, безкоштовні послуги міграції веб-сайтів, конкретні програми хостингу та їх 30-денну гарантію повернення грошей без сумнівів. Давайте подивимось у цьому Webhosting.uk.com перевірити, чи варті послуги хостингу WHUK.


WebHosting.uk.com Огляд

Webhosting.uk.com був створений у 2001 році, таким чином, майже на два десятиліття існування. Це вражаючий розвиток у галузі, яка постійно змінюється та розвивається. WHUK є частиною групи Hyperslice, яка постачає хмарні хостингові рішення та хостинг додатків клієнтській базі понад 35 000 по всьому світу.

WebHosting.uk.com Плани & Ціноутворення

WHUK пропонує декілька хмарних хостингів cPanel, хмарний хостинг Windows, хмарний хостинг WordPress та хмарові хостинг програми Magento. Усі хмарні хостингові плани містять підтримку 24/7, зберігання SSD, нерегульовану пропускну здатність, безкоштовний домен з щорічними контрактами, щоденне резервне копіювання за межами сайтів, гарантію безперервного часу на 99,9%, автоматичну установку в один клік, cPanel або панель управління Plesk, новітні відкриті джерела та технології Microsoft ( IIS 8, MS SQL, ASP.NET 4.x, MVC Framework, Ajax, ADO.NET, ODBC) тощо.

веб-хостинг uk планує ціни

Плани хмарного хостингу cPanel починаються з 2,49 фунтів / місяць (без ПДВ), що включає в себе SSD-накопичувач на 5 ГБ, неметофіковану пропускну здатність, хостинг для 2 веб-сайтів, необмежений хостинг електронної пошти, необмежену базу даних та безкоштовне доменне ім’я. Найдорожчий план у цій категорії – це Cloud cPanel Developer, який містить 40 ГБ пам’яті та дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Її витрати починаються від 6,99 фунтів / місяць.

Плани хмарного хостингу Windows доступні в тому ж ціновому діапазоні та конфігурації ресурсів, що і хмарні хостинг-програми cPanel.

Плани хмарного хостингу WordPress поставляються із щоденними безкоштовними резервними копіями, експертною підтримкою, вдосконаленою технологією захисту від злому, безкоштовно встановленими темами та попередньо встановленими плагінами. Ціни починаються від £ 0,99 / місяць для плану WordPress Lite, який дозволяє розміщувати єдиний веб-сайт WordPress, має 1 Гб SSD-пам’яті та необмежену пропускну здатність. План найвищого рівня в цій категорії, WordPress Advanced, дозволяє розміщувати 15 веб-сайтів WP та включає в себе SSD 20 Гб. Цей план коштує 7,49 фунтів стерлінгів / мо.

Плани розміщення Magento підходять тим, хто хоче запустити сайт електронної комерції. Ці плани пропонують відповідність PCI, високу доступність та додаткові сервери з збалансованим завантаженням, опціональний брандмауер веб-додатків, вибір cPanel або Plesk Onyx, додатковий апаратний брандмауер та масштабовану та настроювану середовище хостингу. Клієнти можуть вибирати з ряду Vent-серверів, оптимізованих Magento, хмарних серверів та виділеного сервера. Ціни варіюються між £ 12,99 / місяць для базового плану Linux VPS та £ 409,99 / вечір без ПДВ для плану WHUK E5 Enterprise ST.

WHUK пропонує вражаючий вибір віртуальних приватних серверів на базі Linux та Windows, що мають до 120 ГБ пам’яті SSD, до 4 ядер vCPU, до 6 ГБ пам’яті DDR4, 1 безкоштовна IP-адреса та необмежена пропускна здатність. Ціни на VPS коливаються між £ 12,99 / місяць та 39,99 фунтів стерлінгів / місяць без ПДВ. У цій категорії ціни на плани VPS для Windows трохи вище.

Ще одна з чудових хостингових сервісів WHUK включає сервер Enterprise Cloud Server, який можна настроїти за допомогою панелі управління (cPanel WHM, Plesk чи ні), операційної системи (CentOS 7, Debian, Ubuntu 14.04, CloudLinux, Server 2012 R2), процесора (вгору до 12 ядер vCPU на високоефективних процесорах Xeon), пам’яті (до 32 ГБ), накопичувачі SSD (до 1 ТБ пам’яті на накопичувачі SSD), резервного копіювання (до 1000 ГБ) та передачі даних (до 10 000 ГБ).

Спеціалізовані сервери WHUK можна вибирати з накопичувачем на жорсткому диску або SSD і класифікувати на основі моделі процесора – Intel Xeon E3, Intel Xeon E5 або Intel Xeon E5 ST. Кожна категорія представлена ​​3-ма налаштованими планами. Ціни варіюються між £ 69,99 / вечора без ПДВ та 439,99 £ / вечора без ПДВ. ПДВ. Усі спеціалізовані плани сервера включають підключення 1 Гбіт без зайвих витрат. Цими планами керується повністю, і ви можете вибрати між Linux або Windows OS.

Хостинг торговельних посередників також є серед хостингових сервісів WHUK з вибором планів торгових посередників для білої етикетки Windows та Linux. Ціни починаються від 9,99 фунтів стерлінгів / моск. ПДВ.

WebHosting.uk.com Послуги хостингу & Особливості

WHUK пропонує безліч планів хостингу для декількох категорій хостингу. WHUK хостинг відрізняється такими можливостями:

 • Плани хостингу, оптимізовані додатками;
 • Варіанти хостингу для Linux та Windows;
 • Вибір панелей керування cPanel та Plesk;
 • 95% часу безрезультатного обслуговування;
 • 30-денна гарантія повернення грошей без посвідчень;
 • 24 × 7 підтримка клієнтів із Великобританії;
 • Необмежений хостинг веб-сайтів, необмежена пропускна здатність, необмежена кількість баз даних, необмежений хостинг електронної пошти з деякими планами;
 • SSD і HDD;
 • Інсталятор додатка в 1 клік;
 • Щоденне резервне копіювання;
 • Проактивний моніторинг сервера та віддалене перезавантаження з деякими планами;
 • Безкоштовний домен з щорічними контрактами;
 • Управління стандартно за допомогою VPS та спеціальних планів хостингу;
 • Безкоштовний Plesk Onyx включений до кожного плану VPS;
 • Безкоштовна міграційна служба;
 • Безкоштовний односторінковий розробник веб-сайтів;
 • Вибір додаткових служб (наприклад, Fortigate брандмауер із функцією запобігання вторгнень, безпеки веб-додатків, захисту DDoS, захисту від вірусів та зловмисного програмного забезпечення).

Служба підтримки клієнтів WebHosting.uk.com

Служба підтримки користувачів Webhosting.uk.com доступна цілодобово для всіх планів за допомогою прямого чату. Для клієнтів WHUK також доступний безкоштовний номер у Великобританії, або ви можете зв’язатися з WHUK, скориставшись контактною формою на сторінці підтримки. Члени команди підтримки мають різні сертифікати через Microsoft та Red Hat. Форум технічної підтримки також доступний для тих, хто має передпродажні запитання або потребує технічної допомоги.

Плюси & Мінуси WebHosting.uk.com

WHUK – це 5-зірковий рейтинг хостинг-провайдера з великими варіантами хостингу та доступними планами. Давайте подивимось, як WHUK працює в порівнянні плюсів і мінусів.

Плюси

 • Відмінний вибір планів хостингу;
 • Немає мінімальних строків контракту, жодних проблем із блокуванням постачальників;
 • Підтримка клієнтів із Великобританії;
 • Кілька варіантів хостингу для програми (хостинг WordPress, хостинг Magento);
 • 24/7 живий чат;
 • Відповідність PCI хостингу Magento;
 • Вільна міграція.

Мінуси

 • Деякі функції доступні лише як додаткові послуги;
 • Сторінка підтримки випрямлена в бічне меню.

Висновок огляду WebHosting.uk.com

Найбільша сила WHUK полягає в широкому розмаїтті планів хостингу за прозорими та доступними цінами. Цей хост – хороший вибір для тих, хто хоче розмістити свій сайт у Великобританії, який пропонує службу підтримки Великобританії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map