Огляд WooServers

WooServers належить більшій компанії під назвою Aqua Networks, яка пропонує широкий спектр веб-менеджменту, ІТ та веб-дизайну. Вони розташовані у Великобританії, і якщо ви виберете їхні веб-хостингові послуги, ви не розчаруєтесь, оскільки вони є одночасно доступними та надійними.


У них є команда експертів, які завжди прагнуть покращити якість підтримки, обладнання та функції, які надає WooServers. Їх головна мета – допомогти великим та малим підприємствам безперешкодно розбудовувати та підтримувати свою присутність в Інтернеті без необхідності платити за бюджет.

WooServers пропонує звичайні хостингові послуги, такі як хмарні хостингові рішення та фізичні сервери, але це ще не все. Вони мають деякі додаткові послуги, пов’язані з великими даними та інструменти для розширеної аналітики, які можуть вам бути корисними. Великі дані – це те, що приносить користь всім підприємствам у наші дні, а наявність постачальника, який може обробити величезну кількість даних, може стати для них чудовою інвестицією.

WooServers стартував ще в 2009 році і зарекомендував себе як один з найкращих веб-хостингових провайдерів з високою продуктивністю та надійністю. Вони заслужили довіру багатьох клієнтів, але давайте подивимось на ціни, особливості та інші характеристики, щоб ви могли переконатися у цьому самі.

Огляд WooServers

Перш за все, WooServers пропонує непроникну хмарну безпеку для всіх своїх клієнтів. Це настільки безпечно, що вони зазвичай зупиняють 5000 атак на день на день і запобігають 10 000 з них, також захищаючи веб-сайти. WooServers заслужив довіру таких компаній, як SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media та багато іншого.

У Скрантоні є абсолютно безпечний центр обробки даних без вікон, і це гарантує, що нічого і ніхто не може наблизитися до серверів. WooServers багато вклав у масивні захисні двері, моніторинг температури, сигналізацію про повені та пожежу та внутрішні решітки. У них також встановлено багато камер, тому все також контролюється як зовні, так і всередині.

Плани WooServers пропонують найвищі послуги веб-хостингу для корпоративних користувачів та видатні послуги VPS для бізнесу. Однак вони здебільшого пишаються своїми спеціалізованими планами на серверах, які можуть бути чудовим варіантом для великих компаній. Вони постійно відстежують свої спеціалізовані сервери, пропонуючи високу якість підтримки.

WooServers також є одним з найдешевших в грі зі своїми цілеспрямованими планами. Крім цього, ви можете проконсультуватися з ними безпосередньо перед покупкою. Вони доступні в Skype, якщо у вас є якісь питання щодо їх хостинг-планів, переконайтесь, що ви обираєте їх розумно, без сумнівів.

Плани та ціни WooServers

Виділені плани хостингу на WooServers

Оскільки у WooServers існує стільки виділених серверних варіантів, вони можуть задовольнити потреби всіх видів конкретного бізнесу. Вони в основному зосереджуються на цих високопродуктивних і гнучких виділених серверах. Однак не доступні спільні плани хостингу, які можуть бути недоліком для тих, хто хоче лише невеликий веб-сайт або блог.

WooServers буде видатним для тих, хто потребує величезної кількості ресурсів, високої якості обслуговування та високої продуктивності. Вони пропонують три різні конфігурації сервера, і це залежить тільки від очікуваного навантаження, який ви отримаєте. Сервери, якими вони користуються, є Dell Power Edge, так що безумовно, першокласна технологія з надійним і потужним обладнанням.

Захист від DDoS-атак також активний, і його надає Arbor Networks, одне з найпопулярніших імен, що стосується захисту DDoS. Крім того, WooServers забезпечує вдосконалений захист від зловмисних програм, ботів програмного забезпечення та не дозволяє комусь віддалено отримувати доступ до серверів. Також вони використовують деякі найсильніші доступні міжмережеві екрани.

Крім Dell PowerEdge, вони мають Amadeus XR 3000 сервери, які добре працюють для підприємств, які віддають перевагу гнучкі та масштабовані плани хостингу. Спеціальні плани WooServers починають від 99 доларів аж до 599 дол місяць.

Що ви отримуєте з першим планом – це Процесор Intel Xeon E5 з 4 ядрами, 16 Гб оперативної пам’яті та немерованою пропускною здатністю 100 Мбіт / с. Чим більший план ви виберете, тим більша кількість, і ось як виглядає їх найбільший виділений план: Intel Xeon E5 з 16 виділеними ядрами і колосальною 192 ГБ оперативної пам’яті.

З кожним планом ви також можете вибрати панель управління та ОС. Також є можливість кожного місяця купувати нові IP-адреси. WooServers дозволяє об’єднати два сервери разом із сервісом під назвою Private Switch, що значно підвищує продуктивність.

Плани хостингу VPS на WooServers

WooServers використовує Microsoft Azure платформа, щоб забезпечити чудову Служба VPS. Незалежно від того, чи потрібна вам для баз даних, хмарного сховища чи віртуальних мереж, один із планів WooServers безумовно відповідатиме вашим потребам. Ці плани VPS також засновані на апаратному забезпеченні високого класу, що забезпечує чудову продуктивність.

Незалежно від того, який план ви вибрали, ви завжди можете змінити свою думку. Оновлення та пониження планів VPS можна легко виконати за допомогою WooServers залежно від ефективності, яка вам потрібна на даний момент.

У них є 6 різних планів VPS і перший – Віртуальна машина 1 план коштує лише 10 доларів. Двоядерний процесор, 1 ГБ оперативної пам’яті, 30 Гб SSD дискового накопичувача та пропускна здатність 2 ТБ насправді не дуже багато. Це можна розширити до їхнього Віртуальна машина 10 план з 12 ядрами процесора, 32 ГБ оперативної пам’яті, 320 ГБ SSD і пропускною здатністю 7 ТБ за щомісячну ціну 320 доларів.

WordPress хостинг на WooServers

Оскільки WooServers не надає спільних планів хостингу, ви також не можете знайти жодних планів WordPress, запропонованих ними. Однак це не означає, що вони не підтримують WordPress або будь-яку іншу CMS. Насправді у них є команда професіоналів, яка може допомогти вам і в цих платформах.

Ви можете вільно приєднатися до будь-якого плану веб-хостингу на WooServers та встановити будь-яку CMS, наприклад Joomla, WordPress та Drupal, і ви отримаєте повну підтримку точно. Їхня команда гарантує, що ці CMS будуть працювати безперебійно на своїх машинах.

Особливості хостингу WooServers

 • Більшість постачальників веб-хостингів приймають лише PayPal або кредитні картки. Якщо ви приєднаєтесь до WooServers, у вас буде більше Варіанти оплати наприклад, Skrill, AlertPay та Liberty Reserve.
 • Ти можеш Оновити їх VPS планується плавно, лише сплативши різницю в ціні між двома планами. Однак якщо ви відчуваєте, що специфікацій трохи занадто багато для ваших потреб, ви також можете вибрати більш дешеву.
 • Виділені плани можна також оновити, змінивши операційну систему, апаратне забезпечення (HDD, ОЗУ) та інше. Ви також можете вибрати панель управління, яку ви віддаєте перевагу як для виділених, так і для VPS-планів. Якщо ви заплатите останнє, ви також отримаєте панель vePortal за ціною.
 • Ваші веб-сайти будуть повністю захищені від DDoS-атаки що ще більше зменшує будь-який шанс простою. WooServers гарантує майже 100% часу роботи та потужний сервіс, що забезпечує завантаження веб-сторінок з високою швидкістю.
 • Просте і безшовне управління веб-сайтом гарантується компанією cPanel яке є найпопулярнішим програмним забезпеченням панелі управління в галузі. Це дозволяє вам відстежувати свій веб-сайт і легко застосовувати оновлення. У cPanel можна знайти багато функцій, які можна встановити одним натисканням кнопки.
 • Нові клієнти можуть скористатися Безкоштовні понеділки це прекрасний спосіб виграти план веб-хостингу VPS на один місяць. Якщо ви хочете спробувати його безкоштовно, все, що вам потрібно зробити, – це відвідати їхній блог у понеділок і відповісти на їхній пост якомога швидше. Перші три користувачі отримують VPS з 512 оперативної пам’яті, пропускною здатністю 1000 ГБ і 20 ГБ місця на диску на наступний місяць.
 • WooServers має Партнерська компанія або Направлення програма також. Незалежно від того, чи є ви наявним чи новим клієнтом, ви можете запропонувати їхні послуги своїм друзям, і якщо двоє з них приєднаються, ви отримаєте ціну. Вони або дають вам один місяць їх початкового плану VPS або грошовий еквівалент, якщо ви хочете.

Але це ще не все, є деякі додаткові функції, які також варто згадати. Ми підведемо підсумки для вас у наступному списку:

 • Ви можете мати необмежену кількість облікових записів електронної пошти для кожного плану
 • Вони надають високоефективну послугу управління DNS
 • Ви будете захищені від спаму
 • Популярні сценарії можна використовувати через Fantastico, забезпечуючи встановлення в один клік
 • Одна з найкращих команд підтримки клієнтів навіть без телефонних дзвінків

Служба підтримки клієнтів WooServers

Ви отримаєте постійно доступну та корисну підтримку клієнтів із усіма планами хостингу WooServers. Вони є командою професіоналів, яка може вирішити широке коло питань, таких як панель управління, Java, проблеми з електронною поштою та проблеми, пов’язані з Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP)..

Їх команда з технічної підтримки може обмінюватися повідомленнями через Skype, чат в прямому ефірі, електронною поштою, квитки та навіть можна телефонувати їм по телефону. На основі відгуків користувачів вони зазвичай реагують протягом 10 хвилин. Однак вони також мають надійну базу знань, яку ви можете перевірити, чи потрібні вам деякі вказівки.

Загалом, WooServers присвячує всі свої зусилля щодо забезпечення якісної підтримки клієнтів у будь-який час. Але це ще не все, у них є ультракерований сервіс за додаткову ціну, що гарантує вам додаткові послуги. Сюди входить розширена безпека, вирішення конкретних програмних проблем та додаткова допомога з Apache, MySQL, Nginx та Java. Вони дійсно надають все, що потрібно власнику бізнесу чи окремому веб-сайту.

Плюси і мінуси WooServers

Для тих, хто є власником бізнесу та бажає надійного веб-хостингу з потужними специфікаціями, WooServers є, швидше за все, хорошим вибором. Але майте на увазі, що кожен постачальник має деякі недоліки, і вам потрібно пам’ятати про них, перш ніж вибирати правильний, що відповідає вашим потребам.

Щоб зробити це коротко і швидко зрозумілим для вас, ми зібрали всі плюси і мінуси WooServers у цьому акуратному списку:

Плюси

 • Підтримка аналізу великих даних, безумовно, є їх сильним приводом
 • Ви можете об’єднати два сервери разом, що покращує продуктивність (Private Switch)
 • У них є центри обробки даних по всьому світу, і ви можете вибрати її
 • Корисна та висококваліфікована підтримка клієнтів

Мінуси

 • Конкретних планів для WordPress немає
 • Ви не можете отримати підтримку по телефону
 • WooServers не надає розробників сайтів або шаблони

Оскільки ціни досить низькі, можливо, варто спробувати їхні послуги за короткий час. Навіть якщо вам це не подобається, він не витратить величезну кількість вашого бюджету.

Висновок WooServers

WooServers – це хороший варіант як для великого, так і для малого бізнесу, який визначає пріоритетність продуктивності та надійності, коли справа стосується провайдерів веб-хостингу. З його доступними цінами та найвищими послугами ви просто не можете помилитися з цим.

Вони, безумовно, є одними з найкращих зі своїми VPS та спеціальними планами, особливо спеціалізованими серверами OS X, які в основному приносять користь розробникам додатків. Хороша річ, що вони також пропонують деякі дешевші плани, які можуть стати в нагоді для малого бізнесу, якому потрібен лише невеликий сайт електронної комерції..

WooServers не пропонує багато функцій. Їх плани хостингу в основному рекомендуються тим, хто має певний досвід веб-кодування, оскільки у вас немає додаткових розробників сайтів або шаблонів, з якими можна працювати. Ті, хто вибирає WooServers як свого постачальника веб-хостингу, – це в основному серйозні розробники, яким потрібно просте і надійне рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map