Огляди DreamHost

DreamHost – один із старих, там його створили чотири студенти коледжу ще в 1997 році. Вони хотіли розробити щось першокласне, що допомагає приватним особам та компаніям створювати присутність в Інтернеті, дотримуючись лише програмного забезпечення з відкритим кодом. Оскільки команда переїхала до Сан-Дієго, щоб створити серйозний бізнес, вони накопичили понад 400 000 клієнтів, зберігаючи майже 1,5 мільйона веб-сайтів живими. Компанія стверджує, що він розміщує понад 750 000 веб-сайтів WordPress на своїх серверах, тому оптимізований план хостингу для WordPress не може бути відсутній у вищезгаданому вже тривалому списку планів хостингу.


DreamHost хотів охопити всіх своїх планів, включаючи найменший бізнес, фрілансерів, команди веб-дизайнерів, творців контенту тощо. Причина, чому вони досягли успіху, полягає в тому, що вони пам’ятали, що не всі мають однакові технічні здібності, тому вони прагнули зробити веб-хостинг, який буде простим і працює безперебійно..

Ми переглянемо різні плани та функції веб-хостингу, які може запропонувати DreamHost. Виявивши обґрунтовані плюси та мінуси та пояснивши, як працює цей провайдер, вам буде набагато зрозуміліше, чи варто вкладати гроші в один із своїх планів. Провайдери веб-хостингу можуть сильно відрізнятися, і навіть DreamHost може не відповідати усім потребам.

Огляд DreamHost

Перш за все, DreamHost рекомендується WordPress, який є CMS, який працює на більшості веб-сайтів у світі. Це, очевидно, багато говорить про те, наскільки успішна ця незалежна компанія, особливо якщо мова йде про спеціалізований хостинг WordPress. DreamHost завжди був хорошим у спільному хостингу, але тепер їх плани WordPress мають багато додаткових переваг.

Для додаткового рівня безпеки вони додали брандмауер строго для WordPress, що є прекрасним рішенням для всіх слабких сторін, які поставляються з платформою, а також забезпечує захист від жорстоких атак. Вони забезпечують надійні 100% часу роботи, тому інтернет-бізнесу не повинні турбуватися про втрату грошей через випадкові простої.

DreamHost також особливо щедрий, оскільки ви можете повернути свої гроші протягом 97 днів, якщо їх обслуговування не відповідає вашим потребам. Плагіни або теми для веб-сайтів WordPress також зовсім не обмежені, ви можете використовувати все, що вам зручніше. Немає потреби в оновленнях вручну, постачальник також встановлює їх автоматично, тому є ще одна річ, про яку вам не потрібно дбати.

У DreamHost ви можете знайти широкий спектр планів, які можуть підійти як для менших блогів, так і для бізнес-сайтів з величезним трафіком. Хоча спільний хостинг та WordPress є їхньою спеціальністю, є й інші надійні плани для VPS хостингу, виділених серверів та хмарного хостингу.

Торговельні посередники також можуть вважати DreamHost корисним, але ми пізніше пояснимо, чому це не буде звичайний обліковий запис продавця. Перш за все, давайте розглянемо плани та ціни цієї веб-хостингової компанії.

Плани DreamHost та ціни

Якщо ви користувач WordPress, DreamHost пропонує вам два варіанти: їх спільний хостинг-сервіс та DreamPress. Останній – це надійний керований план хостингу, який забезпечує автоматичне оновлення, високий рівень безпеки та команду професіоналів WordPress за ним за доступну ціну.

Звичайно, якщо ви шукаєте виділений сервер, плани VPS або хмарні сервіси, DreamHost може запропонувати вам великі пропозиції. Давайте розберемося з їхніми планами та цінами, щоб ви могли бачити, чи добре виходити з DreamHost!

Спільний хостинг

Ви можете грати щомісяця, щороку та кожні три роки з DreamHost. Існує лише один єдиний план з набором функцій, і ціна залежить лише від часу, коли ви зареєструєтесь, настільки ж просто. Дисковий простір, бази даних, веб-сайти та обліковий запис електронної пошти не мають обмеження.

Існує лише політика, яка заважає вам недобросовісно використовувати цей план. Щомісячна плата становить 11,95 дол. США, а підписка на рік становить 9,95 дол. США щомісяця, а їх 3-річний план дає найкраще значення 7,95 на місяць. Якщо ви хочете створити простий сайт з помірним трафіком, ці плани, безумовно, задовольнять ваші потреби.

Керований хостинг WordPress

Цей план хостингу повністю оптимізований для WordPress. Він постачається з автоматичними оновленнями, потужною технічною підтримкою, і ви можете використовувати необмежену кількість плагінів та шаблонів. Тут ви можете обрати з трьох різних планів, які пропонують різні технічні характеристики та функції.

У них базовий план – 16,95 дол. США на місяць, плюс – 24,95 дол. США, а розширений – 35,95 дол. США щомісяця. Ви отримаєте плагін Professional Jetpack для планів Plus та Advanced та безкоштовну версію для стартового плану. Усі три базуються на хмарній платформі, мають попередньо встановлений WordPress, а також забезпечують автоматичне оновлення.

Базовий план дійсно досить базовий з 10 Гб дискового простору та одним веб-сайтом, але інші два пропонують додаткові функції, такі як резервні копії поза сайтом та щоденне сканування зловмисних програм & Ремонт. Підтримка телефону також не доступна з першим пакетом.

З розширеним планом ви можете мати три вершини веб-сайтів та 30 Гб місця на диску, який ви можете розширити до 80 Гб на сайті, якщо хочете.

Плани хостингу VPS

Ціни планів DreamHost VPS залежать лише від кількості оперативної пам’яті та SSD. Ви можете вибрати чотири варіанти: від 1 Гб оперативної пам’яті до 8 ГБ та накопичувача на жорсткому диску, починаючи з 30 ГБ і масштабуючи до 240 ГБ. Перший коштує 15 доларів на місяць, тоді як найбільший план – 120 доларів на місяць.

Завдяки цим планам VPS ви також отримаєте доступ до необмеженої пропускної здатності, виділеної IP-адреси, необмежених доменів та обіцяного часу безперебійної роботи з надійною технічною підтримкою. Вони абсолютно рекомендуються для веб-сайтів та додатків із високим рівнем трафіку.

Виділені сервери

Спеціальні плани хостингу в DreamHost забезпечують найвищий апаратне забезпечення, безпеку та чудові функції. Ви можете мати до 1 ТБ місця на диску, високого класу процесора, автоматичного керування резервними копіями, максимальної продуктивності з багатоядерними процесорами та кореневим доступом. Це прекрасний варіант, якщо ваш веб-сайт перевищує загальний план хостингу та потребує більш потужного та надійного.

Виділені плани починаються з $ 169 на місяць, і ви отримуєте 4 Гб оперативної пам’яті за ціну. Другий – $ 209 за 8 Гб, і є найпотужніший план за $ 249 з величезними 16 ГБ оперативної пам’яті. DreamHost не вимагає, щоб ви відповідали їхньому спеціальному плану, тому виплати завжди виставляються щомісяця.

Хмарний хостинг

Хмарні сервери можна запустити менше ніж за 30 секунд за допомогою DreamHost. Їх хмарні сервери SSD гарантують, що ви можете швидко налаштувати та запустити свої програми. Жорсткі диски SSD, прискорені мережі та процесори високого класу гарантують швидкість, яку навряд чи можна знайти деінде.

У них навіть є спеціальна пропозиція: ви можете використовувати їх хмарний сервер скільки завгодно, заплативши лише до 600 годин на місяць. Це 100 Гб вільного місця та необмежена пропускна здатність, і ви навіть можете заощадити гроші, якщо той хмарний сервер постійно потрібен для вашого бізнесу.

Ви можете вибрати оперативну пам’ять 512 МБ, 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ оперативної пам’яті. Ціна на їхні хмарні сервери виставляється за години, але для кожного з них є максимум. Перший коштує максимум 4,50 долара на місяць, другий – 12 доларів, а найсильніший план – макс. 48 доларів на місяць.

Особливості хостингу DreamHost

Будучи в галузі з 1997 року, DreamHost напевно знає, як задовольнити своїх клієнтів. Вони, без сумніву, є одним з найуспішніших веб-провайдерів з великим досвідом роботи. Якщо ви подивитесь на перелік функцій, які вони пропонують, ви, швидше за все, переконаєтесь у виборі одного зі своїх планів. Тепер давайте подивимось, що може запропонувати DreamHost, що може стати в нагоді для вашого бізнесу:

 • Розширені функціональні можливості, такі як повний доступ до CGI, підривного сховища та завдань Cron
 • Жорсткі диски SSD для кращої продуктивності всіх спільних планів хостингу
 • Ви можете безперешкодно перейти на VPS та спеціальні сервери
 • Розробники додатків можуть скористатися хмарним планом хостингу
 • Суцільна база знань та посібники
 • DreamHost завжди піклується про оновлення
 • Необмежені ресурси, коли мова йде про дисковий простір, домени, пропускну здатність та облікові записи електронної пошти
 • Доступний персонал, який працює у своїх центрах обробки даних
 • Покращена швидкість завантаження сторінки для користувачів WordPress
 • Необмежені додатки, теми та налаштування
 • MySQL VPS надбудова для їх VPS-плану, який розміщує бази даних на власному сервері, покращуючи час завантаження

Підтримка клієнтів DreamHost

Команда підтримки DreamHost є частиною компанії, і вони постійно доступні, якщо клієнтам потрібна допомога. З ними можна зв’язатися через квитки або на їхньому веб-сайті, де можна заповнити та надіслати форму.

Як клієнт, ви завжди матимете доступ до прямого чату через панель облікових записів, а також швидку реакцію. Асистенти, які є фахівцями з WordPress та веб-хостингу в цілому, вони можуть вирішити будь-яку проблему програмного забезпечення в цій галузі. Вони вмілі, ввічливі та готові пояснити ваші запитання таким чином, щоб зрозуміти навіть початківець.

На жаль, до команди DreamHost не можна зв’язатися по телефону, лише якщо вони пропонують зворотний дзвінок, і ви приймаєте його. Крім того, це не безкоштовно, тому вони передзвонюють лише тих членів, які заплатили за оновлену послугу. У такому випадку вони можуть передзвонити, поки не досягне межі, яка становить три рази на місяць.

Якщо ви зіткнулися з будь-яким питанням або щось незрозуміле, ви також можете ознайомитись із їхньою базою знань щодо інструкцій чи рішень. Їх форум для клієнтів переповнений інформацією з усіма доступними нитками, накопиченими за останні роки.

Плюси і мінуси DreamHost

Провайдери веб-хостингу можуть зосередитись на багатьох різних речах, таких як користувачі WordPress, пропонуючи багато конкретних планів, працювати над підтримкою клієнтів, забезпечуючи більш міцне обладнання та інше. Немає ідеального постачальника, але ви, безумовно, можете знайти такого, який задовольнить ваші потреби. У наступних двох списках ми переглянемо найпомітніші плюси і мінуси, з якими можна зіткнутися, приєднавшись до DreamHost:

Плюси

 • Їх плани WordPress включають жорсткі диски SSD
 • Підтримка працює цілодобово і до неї можна дістатися через безліч каналів
 • Практичний доступ, їх персонал фізично близький до серверів
 • У DreamHost є своя панель управління, і вона безкоштовна
 • Плани з доступними цінами
 • VPS та спеціальні плани сервера також працюють на SSD-дисках
 • Безліч хостинг-послуг для спеціалізованих потреб

Мінуси

 • Підтримка торговельних посередників, але ви можете торгувати лише частинами свого облікового запису з іншими користувачами
 • Бази даних та файли з інших панелей потрібно перемістити вручну (наприклад, cPanel)
 • Імпортування електронної пошти із резервної копії cPanel потрібно ще кілька кроків
 • З DreamHost не можна зв’язатися по телефону
 • Мине певний час, щоб звикнути до їх панелі управління

Що найбільше клієнтів приваблює до DreamHost, це те, що вони гарантують повернення ваших грошей протягом 97 днів, якщо їх послуга не підходить для вас. Це дає вам багато часу, а також чудово виглядає, оскільки не так багато постачальників хостингу з такими тривалими гарантійними термінами.

DreamHost гарантує вам 100% тривалість роботи та приємну компенсацію, якщо сервери не працюють, але є деякі суворі правила, які потрібно пам’ятати. Вони заплатять 1 повний день за кожну годину простою, але лише до 10% від розміру хостингу. Крім того, простої не починаються, коли сервер вимикається, він починається, коли ви подаєте квиток на підтримку, тому вам потрібно бути швидким.

Висновок огляду DreamHost

У кожної компанії, що займається веб-хостингом, є свої недоліки, але якщо ви додаєте все, DreamHost – це відмінний вибір, якщо вам потрібні ці типи планів. Такі відгуки можуть допомогти вам визначити, чи підходять їхні плани та функції для вашого бізнесу. Якщо вони вам подобаються, і вони також забезпечують ваші гроші, тоді ви будете дуже задоволені DreamHost.

Вони в цілому прості, незалежні і дуже корисні, тому з цим точно не виникнеш проблем. Щодо цих цін, характеристики та технічні характеристики, які вони пропонують, є значно доступнішими порівняно з більшістю постачальників.

Користувачі WordPress будуть, швидше за все, задоволені DreamHost, враховуючи, що вони є одним з найбільших прихильників WP та прихильників у цій галузі. Зважаючи на те, що 28% веб-сайтів в Інтернеті працює на WordPress і це найпопулярніша CMS, DreamHost, очевидно, окупається, щоб вкласти так багато роботи.

Сподіваємось, цей огляд надав вам корисну інформацію про те, чи слід розміщувати ваш веб-сайт на сервері DreamHost чи ні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map