SiteGround Огляд Австралія

Австралія – ​​велика країна, і через своє особливе географічне положення важко обслуговувати міжнародних відвідувачів даними звідти. У порівнянні з іншими районами Землі Австралія має слабкий зв’язок даних з іншими країнами, тому місцеві провайдери веб-хостингу в основному хороші для вітчизняних веб-сайтів. Найбільшою причиною того, що ця країна недостатньо зв’язана з іншими районами, є відсутність підводних кабелів для передачі даних.


Чому підводні кабелі такі важливі:

 • більшість переадресації даних проводиться підводними кабелями
 • вони набагато швидші (TerraBytes / секунду), ніж супутники (GigaBytes / секунду)
 • кабель дуже стійкий до помилок
 • і в кабелях є менша затримка даних, ніж супутники

підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Ці переваги показують, чому підводні кабелі використовуються скрізь і чому на них базується пересилання даних. Причина, чому ми їх не використовуємо скрізь, полягає в тому, що з’єднання двох різних фізичних місць між собою за допомогою кабелів коштує сотні мільйонів доларів.

Якщо ви живете в Австралії і плануєте запустити веб-сайт для міжнародних відвідувачів, варто знайти хорошого хостинг-провайдера з інших країн. Тисячі дешевих хостів доступні у всьому світі, але рекомендується використовувати лише ті, які є досить надійними.

Ми рекомендуємо SiteGround. Він має центри обробки даних на 3 континентах; найближча до Австралії розташована в Сінгапурі і ідеально підходить і для ваших міжнародних клієнтів. У цій статті ми розглянемо цю компанію, щоб ви могли вибрати найкраще рішення для свого веб-сайту.

Чому клієнти Австралії вибирають SiteGround?

 • Універсальний асортимент продукції: SiteGround має безліч веб-хостингових рішень і пропонує послуги спільного хостингу початкового рівня та розширений спеціалізований хостинг сервера.
 • SSD-накопичувачі: На відміну від інших хостинг-компаній, SiteGround використовує лише SSD-накопичувачі як сховища. Ви можете забути набагато повільніші класичні жорсткі диски та працювати зі значно швидшими сучасними твердотільними накопичувачами.
 • Найновіші технології: Компанія використовує найсучасніші технології та сценарії, включаючи PHP 7, NGINX, Python, Perl та безкоштовні послуги CDN.
 • Безкоштовний SSL: SiteGround надає безкоштовну сертифікацію шифрування SSL для всіх пакетів хостингу. Це означає https для вашого сайту та більшу довіру відвідувачів та пошукових систем.
 • 7/24 підтримка: Спеціальна служба підтримки працює цілодобово, і ви можете зв’язатися з ними по телефону, в чаті або в системі продажу квитків на місці. Компанії відомо про високодоступну та професійну підтримку сайтів, тому Ви отримаєте реальну підтримку кваліфікованих людей.
 • Надійний і великий: SiteGround був запущений в 2004 році і на сьогоднішній день працює понад 400 співробітників і розміщує понад 1 700 000 доменних імен. Це одне з найбільших постачальників веб-хостингів, тому ваші дані будуть у безпеці надійного постачальника.
 • Дивовижний час роботи та швидкість: Час роботи сайту SiteGround становить 99,99%, що означає максимум 8,6 секунди недоступності в день, і це значення вище середнього по галузі. Час завантаження серверів компанії становить близько 700 мілісекунд, що набагато краще, ніж в середньому. І ще один важливий факт: сервери SiteGround не мають повільного часу завантаження, вони працюють надійно і в довгостроковій перспективі.
 • 30-денна гарантія повернення грошей: Компанія надає вам 30 днів після активації замовленої послуги для перевірки хостингу. Якщо ви не задоволені результатами, ви можете отримати свої гроші. Гарантія не дійсна для хмарних та спеціальних хостингових послуг.
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти: Ви можете додати стільки облікових записів електронної пошти із закінченням вашого домену, скільки потрібно. Навіть дешевший спільний хостинг-план можна використовувати для створення необмеженої кількості облікових записів електронної пошти, і ви також можете вільно налаштувати автовідповідачі та експедиторів. Інтерфейс cPanel може використовуватися для управління поштовими обліковими записами лише в декілька кліків.
 • Конструктор веб-перетягувань із перетягуванням: Якщо у вас немає знань щодо кодування, ви багато використовуєте конструктор веб-сайтів із перетягуванням. З його допомогою ви можете створювати свої веб-сайти, перетягуючи потрібні елементи веб-сайту на призначене їм місце, можете додавати зображення, відео, тексти та створювати приємні макети.
 • Легкий процес реєстрації та локалізовані версії веб-сайтів: Ви можете зареєструватися в SiteGround, виконавши простий процес реєстрації, ввівши свої дані в інтерфейс однієї сторінки. Внизу сайту ви можете вибрати свій географічний район, включаючи Світ, Великобританія, Іспанія, США, Європа, Італія, LATAM або Австралія. Відображені ціни, валюти та мова веб-сайту відповідають вашому вибору. Ви можете оплатити хостинг за допомогою Visa, MasterCard та American Express.

SiteGround – наш номер 1, рекомендований хост WordPress для Австралії.

Плани хостингу SiteGround

Служба загального хостингу для початкового рівня компанії називається Веб-хостинг, і вона доступна в 3 версіях:

 • Стартап: Найдешевший пакет підходить для одного сайту, до 10 000 відвідувачів щомісяця. Є 10 Гб місця, і ви можете додавати необмежену кількість облікових записів електронної пошти та баз даних. Система резервного копіювання робить резервне копіювання вашого сайту щодня, а CDN можна також безкоштовно використовувати. Починається від $ 3,95 / місяць (звичайна ціна $ 11,95 / місяць).
 • GrowBig: Цей пакет вже дозволяє додавати кілька веб-сайтів і забезпечує 20 Гб пам’яті. Це може бути корисним для до 25 000 відвідувачів щомісяця та декілька додаткових сервісів, включаючи безкоштовне відновлення резервного копіювання, пріоритетну підтримку, супер кеш і передачу сайту також додаються разом із додатками StartUp. Починається від $ 5,95 / місяць (звичайна ціна $ 19,95 / місяць).
 • GoGeek: Це примхливий пакет SiteGround і підходить для до 100 000 відвідувачів щомісяця. Обсяг пам’яті становить 30 Гб, і поряд з раніше згаданими додатками ви отримаєте вигідні додатки, включаючи GIT-репо, безкоштовні резервні копії на вимогу, постановку WordPress та Joomla та багато іншого. Починається від $ 11,95 / місяць (звичайна ціна $ 34,95 / місяць).

WordPress хостинг це тип хостингу, спеціально розроблений для власників веб-сайтів WordPress. Ви можете отримати безкоштовну установку WordPress або безкоштовну міграцію вже існуючого веб-сайту WP до нового сховища в будь-якому з пакетів WordPress хостингу. Автоматичні оновлення програмного забезпечення та WP CLI & Підтримка SSH також включена у всі пакети.

Цей тип хостингу починається від $ 3,95 / місяць (звичайна ціна $ 11,95 / місяць). На ці гроші ви можете запустити веб-сайт WordPress на своєму сховищі і використовувати дисковий простір до 10 Гб для зберігання файлів.

Також є Хостинг WooCommerce сервіс на SiteGround, що пропонує 3 спеціальні пакети WooCommerce. Поряд із хостинговою частиною ви отримаєте додаткові функції, зокрема попередньо встановлені WooCommerce та StoreFront, щоденні резервні копії та автоматичне оновлення.

Найдешевший пакет WooCommerce починається з $ 3,95 / місяць (звичайна ціна $ 11,95 / місяць). Він був призначений для обслуговування до 10 000 відвідувачів щомісяця, і ви отримаєте 10 ГБ пам’яті.

Хмарний хостинг дає більше ресурсів сервера та перевагу хмарної платформи. Ви можете вибрати повністю керовані пакети та скористатися одним із 4 доступних у всьому світі центрів обробки даних. Однією з найбільших переваг є наявність автоматично масштабованих ресурсів. Це означає, що ви можете додати все більше ресурсів сервера до свого пакету одним натисканням кнопки або встановити його так, щоб автоматично слідкувати за завантаженням сервера та пікетом трафіку.

Пропозиція доступна від $ 80 / місяць. За цю суму ви отримаєте 2 ядра процесора, 4 Гб пам’яті, 40 ГБ пам’яті та 5 ТБ.

Хостинг для торговельних посередників також доступний на SiteGround, ви повинні придбати принаймні 5 кредитів реселерів, щоб почати з нього. Кожен кредит означає рік хостингу для одного з ваших клієнтів, чим більше кредитів ви купуєте, тим кращі ціни ви отримаєте. Ваші клієнти отримають cPanel і матимуть ті самі переваги, що й користувачі веб-хостингу. Кредити для торговельних посередників доступні за 49 доларів США / ціна кредиту, якщо ви купуєте принаймні 10 з них, то його ціна стає 42 дол. США / кредит.

Хостинг підприємств не надає пакети, оскільки пропонує вам повністю індивідуальне рішення для веб-хостингу. Вибравши його, ви отримаєте менеджера облікового запису, який допоможе вам пройти процес оцінки. В кінці цього Ваша компанія отримає хостинг-рішення з найкращою ціною та надійними серверними інструментами.

Виділений хостинг сервера доступний у трьох різних місцях даних, у США, Європі та Азії. Оскільки вас цікавить найближче місце до Австралії, рекомендується використовувати Азіатсько-Тихоокеанський центр обробки даних. Доступні 3 різні серверні пакети, що використовують процесори Intel Xeon, SSD-накопичувачі та пам’ять DDR3.

Найменший пакет дає 4 ядра процесора та 8 потоків процесора Intel Xeon E3-1230, 16 ГБ пам’яті, 480 Гб пам’яті та 10 ТБ пропускної здатності. Найбільший пакет пропонує також інструмент дзеркального відображення даних RAID1. Пакети хостингових серверів починаються від $ 329 / місяць.

Висновок

австралія-хостинг

Чи корисний SiteGround для австралійців? Відповідь, безумовно, ТАК. Універсальний асортимент продукції, високомасштабні пакети для кожного типу хостингу, дивовижний час роботи та завантаження, кваліфікована підтримка клієнтів та поблизу центру обробки даних в Сінгапурі – ключові факти, чому ми рекомендуємо SiteGround для австралійських клієнтів.

Якщо ви австралійка, ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт буде в хороших руках, а ваші міжнародні клієнти будуть обслуговувати ваш сайт швидко та надійно. Просто виберіть відповідний хостинг-пакет і почніть працювати на своєму веб-сайті вже сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map