StableHost огляд Австралія

Австралія розташована нижче Азії у відносно самотній зоні планети. Швидше за все, це причина того, що ця країна розміром континенту має слабкий зв’язок даних з іншими частинами світу. Кабелі даних для підводних човнів дорогі; нове розгортання їх коштує до кількох сотень мільйонів доларів за кожен кабель.


Однак є й інші способи передачі даних, зокрема супутники по всьому світу. На жаль, супутники працюють значно слабкіше порівняно з кабельними, коли мова йде про пересилання даних. Супутник використовує лише невелику частину радіочастоти, і це обмежує кількість переданих даних у визначені часові рамки. Кабелі виробляються оптичним волокном і мають значно більшу ємність даних. У цифрах: супутник може передавати один або кілька гігабайт даних щосекунди, тоді як кабель може передавати в тисячі разів більше, Терабайт в секунду.

підводні човни-кабелі-австралія

Джерело: submarinecablemap.com

Затримка також є реальною проблемою, коли ми говоримо про супутникове пересилання даних. Супутникова мережа розміщена в просторі, висотою декількох десять тисяч кілометрів, і дані подорожують між Землею та ними. Це потребує певного часу і спричиняє затримку в обробці даних в реальному часі. Навпаки, підводні кабелі не мають великої затримки. Якщо чесно, один кабель може передавати майже таку ж кількість даних, як і всі комерційні супутники загалом.

Отже, якщо ви живете в Австралії, ви повинні подбати про своїх міжнародних відвідувачів і знайти хороше рішення, щоб краще їх обслуговувати. Сервер, розміщений в Австралії, може бути повільнішим через слабкіше з’єднання даних, а міжнародний сервер може краще обслуговувати клієнтів.

Ми рекомендуємо StableHost, оскільки в Азії є центр обробки даних, який здатний добре обслуговувати міжнародних клієнтів.

Чому клієнти Австралії вибирають StableHost?

 • Універсальний асортимент продукції: StableHost має універсальний асортимент товарів, який може обслуговувати всі потреби клієнтів. Поряд із спільним хостингом, ви також можете знайти хостинг для реселлерів, VPS хостинг та спеціальний хостинг.
 • Необмежений обсяг дискового простору та використання пропускної здатності: Навіть у найменшому пакеті початкового рівня ви отримаєте необмежену кількість пам’яті та необмежене використання пропускної здатності.
 • Захист DDoS: Один з найбільш дратівливих типів атаки – це розподілений відмова в обслуговуванні (DDoS), оскільки ваш веб-сайт може різко уповільнитися через це. Якщо ви зберігаєте свій веб-сайт на StableHost, ви отримаєте безкоштовний захист від DDoS, і ваш сайт ніколи не буде знищений.
 • Відмінний час роботи сервера: Компанія гарантує 99,9% часу роботи сервера (це означає максимум 1 хвилину 26 секунд простою в день) для дешевших пакетів хостингу та 99,99% для більших пакетів. Останній означає максимум 8,6 секунди простою в день, що вище галузевого стандарту.
 • Сайт-конструктор: Усі пакети містять безкоштовний конструктор сайтів, де ви можете створити свій сайт за допомогою конструктора перетягування. Використовуючи його, ви можете створити свій сучасний та чуйний сайт, не наймаючи програміста.
 • 7/24 підтримка: Центр підтримки StableHost доступний 7/24 через електронну пошту чи чат в прямому ефірі. Спеціальна команда клієнтів допомагає легко вирішувати хостинг та інші завдання, пов’язані з веб-сайтом. Середній час відгуку компанії – менше 20 хвилин, що знову краще, ніж середній показник по галузі.
 • Сучасне обладнання: StableHost має сучасні сервери з подвійними процесорами, великою кількістю пам’яті та накопичувачами SSD. Мережа підключена зі швидкістю 200 Гб / с до решти світу.
 • Обмежені облікові записи користувачів на кожному сервері: На противагу іншим веб-хостинговим компаніям, StableHost обмежив кількість клієнтів, що користуються спільним хостингом, на кожному сервері. У менших пакетах ваш сайт буде розміщений на сервері, де є максимум 500 користувачів. Якщо ви вибрали найбільший пакет хостингу, то максимальна кількість клієнтів на сервері – 50.
 • SSD кластер: Система зберігання StableHost – це кластер, створений SSD-накопичувачами. Технологія SSD робить кластер швидше, ніж використання класичних жорстких дисків, в той час як розподіл даних забезпечує продуктивні показники. Диски відстежуються щохвилини, і коли з’являється несправний SSD, інші члени мережі замінюють його, не роблячи ваш сайт недоступним.
 • Реєстрація домену: Ви можете зареєструвати власний домен на StableHost, доступні як класичні TLD, такі як .com, так і нові TLD, як .club. Безкоштовний захист Whois включений до всієї реєстрації домену, тому ваша особа буде прихована за проксі-сервером.

Ми включили StableHost до нашого найкращого австралійського списку постачальників послуг WordPress.

Плани хостингу на StableHost

StableHost пропонує різноманітну хостингову пропозицію, включаючи спільний хостинг, хостинг посередників, хостинг VPS та хостинг для виділених серверів. Послуга спільного хостингу називається веб-хостингом і доступна з 3-ма пакетами:

 • Стартер: Ви можете додати в цей пакет один веб-сайт із до 250 000 файлів. Ядро CPU буде обслуговувати ваш сайт, і 25 підключень MySQL включено одночасно. 99,9% часу роботи сервера гарантовано за стартовою ціною $ 3,50 / місяць.
 • Про: Ви отримаєте ті самі ресурси в цьому пакеті, що і в Starter, але кількість призначених веб-сайтів не обмежена. Його початкова ціна – 7,50 дол. На місяць.
 • Платина: Найбільший пакет надає більше ресурсів сервера, і на відміну від 500 клієнтів / сервера попередніх пакетів, лише 50 клієнтів отримують весь сервер. Вашій пам’яті буде призначено 2 ядра CPU, і ви можете одночасно використовувати до 500 000 файлів та 50 MySQL-з’єднань. Початкова ціна – 28,50 дол. / Місяць.

Хостинг для торговельних посередників також поставляється з 3 пакетами, розрахованими на 10, 50 та 100 клієнтів. Найменший – це 20 Гб пам’яті, що ви можете розділити між вашими 10 клієнтами. Він починається з $ 9.12 / місяць.

VPS хостинг був створений таким чином, що обслуговує веб-сайти з більшим трафіком і доступний у 5 версіях. VPS початкового рівня називається VZ 1 Гб і надає 1 Гб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора та 40 ГБ пам’яті. Також входить 2 ТБ пропускної здатності в мережі 1 Гбіт. Коштує він лише $ 9,12 / місяць.

Найбільший пакет VPS вже містить 16 ГБ пам’яті, 8 ядер процесора, 300 ГБ пам’яті та 16 ТБ передачі. Починається від $ 109,95 / місяць.

Найпотужнішим продуктом в продуктовій лінійці є Виділений хостинг сервера, доступний у 3 версіях. Найменший виділений серверний пакет починається з 145,00 доларів на місяць і постачається з процесором Intel Pentium 3,4 ГГц, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 рази в 300 ГБ пам’яті, використанням 2 пропускної здатності ТБ та дзеркальним відображенням даних RAID 0 або RAID 1.

Найбільший пакет уже використовує процесор Intel Xeon E5 і забезпечує 16 Гб оперативної пам’яті та 4 ТБ пропускної здатності за свою стартову ціну 245,00 доларів на місяць.

Висновок

австралія-хостинг

Чи ідеально підходить StableHost для австралійців? Відповідь ТАК. Його центр обробки даних, розташований поблизу Австралії, різноманітний асортимент продукції та надійна компанія – основні причини, чому вибір StableHost є хорошою ідеєю. Купуючи хороший хостинг-пакет, ви зможете ефективно обслуговувати як своїх внутрішніх, так і міжнародних клієнтів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map