Відгуки DigitalOcean

DigitalOcean – постачальник хмарних сховищ і був заснований у 2011 році Мойсей та Бен Урецький, Джефф Карр, Алек Хартман та Мітч Вайнер. З тих пір вони мають понад 300 співробітників у всьому світі та забезпечують надшвидкі сховища SSD для понад 550 000 клієнтів. DigitalOcean – одне з найнадійніших і надійних імен в галузі, яке пропонує веб-сховища від 5 доларів на місяць.


SSD-накопичувач – це нове покоління веб-сховищ, що використовує невеликі мікросхеми флеш-пам’яті, пропонуючи більш надійні послуги для клієнтів. Оскільки саме обладнання не має компонентів, що рухаються, такі рішення є більш стійкими до несправностей і забезпечують кращий час з меншими витратами. Це означає дешевші ціни та швидше обслуговування даних для користувачів.

Переваги крапель

DigitalOcean рано зрозумів переваги технології SSD і почав пропонувати свої послуги на основі SSD. Вони називають краплі масштабування віртуальних серверів, які мають багато переваг.

Легке масштабування: Однак є багато планів придбання, користувачі можуть змінювати компоненти пакету в будь-який час. Плани, що базуються на SSD, справді гнучкі, тому, якщо для проекту потрібно більше ресурсів, їх можна легко призначити придбаному пакету.

Центри обробки даних по всьому світу: Компанія має центри обробки даних у 8 містах: Амстердамі, Бангалорі, Франкфурті, Лондоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско, Сінгапурі та Торонто. Це означає, що користувач може вибрати найближчий центр, щоб скоротити шлях передачі даних і швидкість обслуговування.

Попередньо вбудовані програми або дистрибутиви: Користувач може встановити власні програми або дистрибутиви на краплі DigitalOcean, але є багато попередньо вбудованих додатків або дистрибутивів, на які можна вибрати. Вибравши потрібні, компанія автоматично встановлює їх на нещодавно придбані сервери.

На вибір є 6 дистрибутивів: Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS та FreeBSD. Потрібно лише 55 секунд, щоб рішення, встановлене одним кліком, створило абсолютно новий екземпляр обраного дистрибутива.

Користувачі також можуть вибрати ще одну з 16 програм, щоб встановити їх за хвилину:

 • Дискурс, популярна дискусійна платформа, заснована на Ruby on Rails
 • Django, головний додаток Python для автоматизації
 • Докер для створення та запуску розповсюджених додатків
 • Доку для управління веб-розподілом
 • Привид для публікації
 • GitLab для спільної роботи та обробки версій
 • LAMP – провідне рішення одним клацанням миші для наявності Apache, MySQL та PHP
 • LEMP для наявності NGINX, MySQL та PHP одним клацанням миші
 • Машинне навчання: засоби машинного навчання
 • js: для створення веб-додатків
 • MongoDB, провідна база даних NoSQL
 • MySQL – найпоширеніший тип бази даних в Інтернеті
 • js для створення мережевих додатків
 • phpMyAdmin, провідний інструмент управління SQL в Інтернеті
 • повні активи Ruby on Rails
 • WordPress – найвідоміша система управління контентом з мільйонами екземплярів

Плани та ціноутворення

DigitalOcean пропонує 2 види крапель, стандартні та процесорні оптимізовані.

Стандартні краплі

Стандартні краплі – це збалансовані віртуальні сервери, що ідеально підходить для блогів, веб-сайтів та тестування розробки додатків. Вони мають гарну суміш пам’яті, віртуальні процесори, кількість передачі даних та сховище SSD.

У розділі Стандартні краплі є 14 планів:

Оперативна пам’ятьВіртуальний процесорЗберігання SSDПередача данихЩомісячна ціна
Крапелька №11 Гб125 ГБ1 ТБ$ 5
Крапелька №22 Гб150 Гб2 туберкульоз10 доларів
Крапелька №33 Гб160 Гб3 туберкульоз15 доларів
Крапелька №41 Гб260 Гб3 туберкульоз15 доларів
Крапелька №52 Гб360 Гб3 туберкульоз15 доларів
Крапелька №64ГБ280 ГБ4 туберкульоз$ 20
Крапелька №76 Гб4160 ГБ5 туберкульозу40 доларів
Крапелька №816 Гб6320 ГБ6 ТБ80 доларів
Крапелька №932 ГБ8640 ГБ7 туберкульоз160 доларів
Крапелька №1048 ГБ12960 ГБ8 туберкульозу240 доларів
Крапелька №1164 ГБ161280 ГБ9 туберкульоз320 доларів
Крапелька №1296 ГБ201920 ГБ10 ТБ$ 480
Крапелька №13128 ГБ242560 ГБ11 туберкульоз$ 640
Крапелька №14192 Гб323840 ГБ12 туберкульозу$ 960

Перетворюючи ціни на робочий час, найдешевший план коштує 0,007 доларів на годину, тоді як найбільший план із 192 ГБ пам’яті та 32 віртуальними процесорами коштує лише 1,429 долара на годину. Ці ціни добре описують, чому сховище DigitalOcean SSD настільки поширене серед користувачів, навряд чи є інші компанії в Інтернеті, які пропонують такі величезні пакети за низькі ціни.

Краплі, оптимізовані процесором

В особливих випадках потрібно більше обчислювальних ресурсів, щоб DigitalOcean також розробив свої плани, оптимізовані під процесор. Якщо мова йде про обробку великих даних, наприклад, постійну інтеграцію або постійну доставку, обробку відео, пов’язану з машиною або машинне навчання, життєво важливі надійні центральні блоки обробки. Плани, зважені процесором, доступні в 6 версіях, де сильна присутність процесора має невелику пам’ять, SSD-накопичувач та обмеження пропускної здатності:

Віртуальний процесорОперативна пам’ятьЗберігання SSDПередача данихЩомісячна ціна
Крапелька №112 Гб25 ГБ3 туберкульоз20
Крапелька №224ГБ25 ГБ4 туберкульоз40
Крапелька №348 Гб50 Гб5 туберкульозу80
Крапелька №4816 Гб100 ГБ6 ТБ160
Крапелька №51632 ГБ200 ГБ7 туберкульоз320
Крапелька №63264 ГБ400 ГБ9 туберкульоз640

Перетворюючи ціни на робочий час, найдешевший план означає $ 0,030 за годину, тоді як найбільший план з 32 віртуальними процесорами означає $ 0,952 за годину.

Простори: просте зберігання об’єктів

DigitalOcean пропонує додаткову послугу основних своїх продуктів, Краплі, і вона називається Spaces. Як випливає з назви, ця послуга стосується зберігання даних. Вибираючи простори, користувачі можуть надійно зберігати свої об’єкти на серверах DigitalOcean та надійно обслуговувати дані своїм клієнтам чи програмам.

Переваги просторів

 • Швидке виготовлення: Користувачам потрібно просто вказати ім’я примірника і натиснути кнопку створення. Нове сховище стає доступним за лічені секунди.
 • Масштабовані сховища: як краплі, простори також можна легко масштабувати, якщо потрібно більше місця для зберігання.
 • Комбіноване використання: простори можна комбінувати з краплями.
 • Зручний інтерфейс: файлами можна обробляти, перетягуючи їх
 • Розширені командні рішення: Spaces має розширений API з дуже детальною документацією. Зберігання може також бути доступним та керованим за допомогою інструментів командного рядка.

Ціноутворення просторів

Ціноутворення на простори досить просте і пряме пересилання, 250 ГБ накопичувача SSD з 1 ТБ вихідної передачі даних коштує 5 доларів на місяць. Всі додаткові ГБ пам’яті коштують 0,02 долара на місяць, а всі використані додаткові ГБ передачі даних коштують 0,01 долара. Таким чином, всі користувачі Spaces можуть обчислювати сплачувані суми та можуть скоротити витрати, оптимізуючи збережені дані на віртуальних серверах.

Для завантаження в простори також потрібна пропускна здатність та передача даних, але ці ГБ не враховуються щомісячно, а лише дані, що поширюються з сервера до кінцевих цілей.

Підтримка

DigitalOcean має чудову підтримку, яку можна отримати за допомогою контактної форми. Існуючі користувачі також можуть відкрити квиток за допомогою фірмової системи обробки. DigitalOcean також активно працює на платформах соціальних медіа; вони також мають Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn та Glassdoor.

На веб-сайті є чудовий розділ спільноти, де вичерпні навчальні посібники та статті до статей доступні безкоштовно. Супер докладні публікації містять також фрагменти коду, і їх можна читати без реєстрації, однак для їх коментування потрібен безкоштовний акаунт DigitalOcean. Більше 2000 статей охоплюють майже кожну тему, яка може придумати веб-хостинг та більш розширені дії з розробки.

У розділі “Питання та відповіді” є значна кількість запитань, на момент написання цього огляду виникає понад 20 000 запитань. Користувачі можуть використовувати поле пошуку для вивчення вже відповідей на теми, а навігація була спрощена шляхом введення тегів у систему. Теги можна натискати на сайті, тож натискання на будь-який із них відображатиме всі пов’язані з цим питання.

У розділі Проекти міститься понад 200 проектів користувачів, якими можна користуватися безкоштовно. Вони можуть звертатись, коментувати та ділитися іншими користувачами, тому справжні відгуки можна прочитати будь-який із них, відвідавши профіль проекту.

Остаточний вердикт

DigitalOcean – це надійний і дешевий постачальник даних накопичувачів SSD, який вже завоював велику репутацію в галузі за останнє десятиліття. Велика кількість центрів обробки даних пропонує гнучкість вибору найближчого місця розташування даних, тоді як велика кількість пакетів може бути використана для планування витрат.

Пакети, зважені процесором, є великим плюсом, тому більше власників проекту, залежних від розрахунків, також можуть знайти надійного постачальника для передачі даних кінцевим користувачам. На ринку може бути подібна компанія з ще дешевшими цінами, але Digital Ocean – рідкісна з хорошими послугами та зайнятою підтримкою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map