Відгуки FatCow

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Відгуки FatCow
0 10 мин.

FatCow – постачальник послуг веб-хостингу, який зосереджується в основному на спільному хостингу, однак вони також пропонують широкий спектр інших послуг. Основна концепція компанії – забезпечити просте хостинг-рішення для фізичних осіб та малого бізнесу за доступною ціною та максимально усунути потребу в технічних знаннях.


Оригінальний план FatCow та The Minimoo – найпопулярніші пакети хостингу, перший – план, який постачається з усіма необхідними інструментами та функціями, необхідними невеликому веб-сайту, а другий – це в основному план хостингу електронною поштою..

FatCow – американська компанія, яка працює в бізнесі вже більше 10 років. Він належить Endurance Group, яка є власником інших великих імен, таких як BlueHost та Hostgator. Завдяки своїм брендам, Endurance надає Інтернет-сервіс для більш ніж двох мільйонів клієнтів у всьому світі.

Що добре про хостинг FatCow?

Недорога вступна ціна: з поточною знижкою, яку ви можете отримати на нашому веб-сайті, щомісячна ставка становить 3,15 дол. США, принаймні 12-місячна підписка на спільний план FatCow та одне доменне ім’я протягом року.

Інструменти та програми для створення веб-сайтів: що б ви не вирішили створити простий HTML-сайт за допомогою конструктора веб-сайтів або вирішили використовувати такий сценарій, як Joomla або WordPress, за допомогою FatCow ви можете мати їх усі.

Хостинг, оптимізований WordPress: Оскільки WordPress – одна з найпопулярніших систем управління вмістом з відкритим кодом, багато хто вирішує створити свої веб-сайти за допомогою цього програмного забезпечення. Fatcow пропонує оптимізований хостинг для WordPress, який включає основний спільний план хостингу, налаштовану панель керування, попередньо встановлені вибрані теми та плагіни. Інфраструктура на основі SSD розроблена для значного збільшення швидкості веб-сайту та підвищення продуктивності, безпеку забезпечує SiteLock, а питаннями займаються навчені фахівці з WordPress.

Кімната для вирощування: якщо трапляється перевищення загального хостингу, використовуючи занадто багато ресурсів сервера через велику кількість трафіку, який ви отримуєте на своєму веб-сайті, ви можете вибрати оновлення до VPS або спеціального сервера.

Електронна комерція спрощена: Fatcow пропонує широкий спектр послуг електронної комерції та полегшує запуск інтернет-магазину. Ви можете розпочати продаж в Інтернеті за допомогою кошика Ecwid, який доступний за додаткову плату. Також доступні сертифікати SSL та послуги з обробки кредитних карт.

Що поганого в хостінгу FatCow?

Поновлення облікового запису та домену: хоча початкова ціна базового хостингового плану дуже доступна, ціни на оновлення досить високі порівняно з конкуренцією. Швидкість реєстрації домену та оновлення домену також вища, тому, можливо, потрібно подумати про реєстрацію вашого домену в іншого реєстратора.

Поглиблений огляд хостингу FatCow.com

Якщо ви це зробили поки що, напевно, ви вже знаєте деякі речі про компанію. У наступній частині цього Fatcow огляд, ми продовжимо більш детально аналізувати і розглядати кожен аспект компанії, а також поділимося певним особистим досвідом, який ми мали під час тестування їх хостингової послуги.

Завжди приємно знайти хостингову компанію з креативним та відомим ім’ям. FatCow безумовно в цьому досяг успіху. Хоча вони не найкращі на ринку, але вони сповнені сюрпризів. І приємне, і неприємне. Я був би задоволений їх сервісом, але FatCow занадто сильно відповідає своїй назві. Їх служби занадто повільні. Це досить повільно, щоб бути недостатньо хорошим. Все-таки вони є однією з найстаріших компаній у бізнесі. FatCow існує вже з 1998 року, але його придбав сумнозвісний EIG. Є багато суперечок навколо будь-якого бренду EIG, але мені здається, що FatCow залишився вірним своїм корінням, встановленим багато років тому.

Огляд FatCow

FatCow – чесна компанія, яка чудово виступає в галузі веб-хостингу. Хоча такий жир не виграє жодної медалі, вони досить добре слідують повільному та стійкому підходу. Вони успішно виступали у найважливіших категоріях хостинг-чеку, крім однієї. FatCow дійсно не вистачає швидкості, оскільки їх завантажувальний час майже перетинає межу просто простого. Але я мушу визнати, що це послідовно. Отже, давайте подивимося, як зробила FatCow в процесі нашого огляду.

Плани & Ціноутворення на FatCow

Те, що мені дуже сподобалось у FatCow, – це їх передові та чесні ціни, яких багатьом компаніям бракує у цьому бізнесі. Рекламована ціна – це фактична ціна, яку ви збираєтесь заплатити за конкретну хостингову послугу, без необхідності підписуватися на довші періоди, ніж вам комфортно. Їх основний план хостингу коштує 49 доларів щорічно. Отже, що стосується ціноутворення, то в планах FatCow насправді багато чого відбувається. Оскільки більшість людей шукають деякі основні плани хостингу, я перегляну тут спільні плани хостингу, а також один із акуратних сюрпризів FatCow..

Спільний хостинг FatCow

Спрощений план хостингу FatCow коштує 49 доларів на рік, що означає щомісячну ціну 4,83 долара на місяць. Це не найдешевший план хостингу, але ціна пристойна. Щойно ви поновите зазначений план, ціна призведе до значного стрибка. Стрибок приблизно на 250%. Він підніметься до 10,99 доларів США на місяць, що коштуватиме 131,88 доларів щорічно. Тепер це надзвичайно висока ціна за простий план спільного хостингу, і це, безумовно, ціновий фокус, якого не варто примирювати. Принаймні, вони чесні протягом першого періоду служби.

Цей план включає необмежену пропускну здатність, необмежену кількість місця для зберігання та необмежений рахунок електронної пошти. Він також забезпечує перетягування веб-сайтів для перетягування, популярні системи управління вмістом та корисні інтеграції додатків. Про те, чого ви очікували від будь-якого веб-хостингу.

Послуги FatCow пропонують основну 30-денну гарантію повернення грошей, але я б радив вам ретельно перевірити їхні послуги та вирішити, подобається вам це чи ні. Після того, як ви перейдете цей період, вони стягують плату за дострокове скасування у розмірі 35 доларів США. Це не кінець світу, але це дуже багато для того, щоб не скасовувати достатньо рано.

Після того, як ви зареєстрували свій обліковий запис через двоступеневий процес реєстрації, він буде активовано миттєво, і ви отримаєте доступ до власної спеціалізованої панелі управління FatCow.

Ядро їхніх послуг добре, але недостатньо добре. Їх час роботи сервера в середньому становить 99,92% та їх швидкість завантаження сторінки в середньому становить 1500 мілісекунд. Що надто повільно. Ви відключили 1000 мілісекунд, просто вибравши HostGator або InMotion, і ви також отримаєте більш високий час роботи.

Тепер для сюрпризу! FatCow пропонує і екстрений дешевий план хостингу Дешевий хостинг овець. Це найдешевший план хостингу, який ви знайдете на ринку. Коштує він лише 0,75 долара на місяць, що складає 9 доларів щорічно. Це смішно дешево. Після поновлення плану він все одно буде коштувати лише 20 доларів на рік. Отже, це звір угоди. Цей план, звичайно, має обмежені обмеження, але, безумовно, досить добре запустити простий веб-сайт, якщо ви хочете вирізати деякі кути. Він постачається з 2 Гб місця для зберігання, 200 ГБ пропускної здатності, 100 доларів США на маркетингові кредити, а також додатки та інтеграції, яких ви очікували від будь-якого іншого хостинг-провайдера. Це досить добре для майже безкоштовного хостингу.

Хоча ціни на FatCow задовольняють у багатьох аспектах, вони все ще мають велику кількість розпродажів, які просто чекають на вас, коли ви надасте інформацію про свою кредитну картку. Наприклад, більшість постачальників послуг хостингу надають функції безпеки безкоштовно. Стільки їх віддають, що я майже забуваю, що це може коштувати грошей. Але FatCow нагадує мені про це, просячи додаткові $ 1,94 / місяць до 38,75 $ на місяць за їх функції захисту. Не обманюйте себе і думайте, що ви заплатите за експертів, які доглядають і захищають ваш сайт. Ні. Це ціни на прості функції безпеки, такі як SiteLock, захист від DDoS-атак та звичайних матеріалів. Це був не крутий трюк, FatCow.

Служба підтримки FatCow

Спробувати себе було найкращим тестом для підтримки клієнтів FatCow, і ми повернулися повністю задоволені. На це їм знадобилося близько 5 хвилин, і ми отримали всі корисні відповіді, які шукали. Взаємодія була людською і пройшла без будь-якого тертя. Моє задоволення тривало, поки я не почав читати відгуки інших користувачів про їх обслуговування клієнтів. Здається, що не всі мали таке приємне враження, і багато людей розчаровано пішли, звернувшись до служби підтримки клієнтів FatCow. Тож, безумовно, варто трохи подумати і дослідити, перш ніж купувати план тут.

Плюси і мінуси використання FatCow

Ще раз у мене залишилися неоднозначні почуття, коли мова йде про FatCow. На щастя, мій досвід виявився не зовсім поганим, і я точно можу назвати FatCow гідним (не добрим, але порядним) веб-господарем. Ось можливі недоліки зберігання вашого веб-сайту на серверах FatCow.

Плюси

 • Чесні ціни – Було добре побачити структуру цін FatCow. Переглянувши так багато компаній, які використовують оманливі ціни, щоб залучити клієнтів і змусити їх підписатися на екстра-довгі умови, FatCow прийшов добре. Їх розрекламовані ціни – це справжня угода, тому ви не розчаруєтесь, як тільки насправді придбаєте їх, що гідно похвалити.
 • Найдешевший веб-хостинг на планеті – Я сумніваюся, що ви знайдете гідну хостингову послугу менш ніж за річну ставку в 9 доларів. Хоча для пошуку потрібне певне копання, FatCow дійсно пропонує найдешевший комерційний план хостингу на ринку.
 • Вільна міграція – Про безкоштовні міграції веб-сайтів завжди приємно почути, оскільки деякі компанії стягують за них 150 доларів.
 • Безкоштовні доменні імена – FatCow дасть вам безкоштовне доменне ім’я для будь-якого плану, який ви купуєте. Практично кожна хостинг-компанія пропонує це, так що це не велика справа.
 • Гарна підтримка клієнтів – Представники служби підтримки клієнтів реагують приблизно за п’ять хвилин. Хоча вони здаються непослідовними, якщо я враховую, що хтось із користувачів подав відгуки.
 • Вони екологічні – Хто б не спав краще, якби знав, що розміщення їх веб-сайту не завдало шкоди навколишньому середовищу? FatCow зробив щось дуже прогресивне, використовуючи енергію вітру для всіх своїх центрів обробки даних та офісів. Вони є партнером EPA Green Power, тому здається, що вони справді працюють із зеленою енергією.
 • Безкоштовні веб-іконки – Я, безумовно, не використовував би їх на своєму веб-сайті, але ви можете використовувати його на своєму, якщо хочете. FatCow пропонує веб-іконки, які здаються мені неприємними і застарілими, але вони, безумовно, халяви, з якими можна з нетерпінням чекати.

Мінуси

 • Занадто багато продажів – Поки я похвалив FatCow за сумлінну структуру ціноутворення, розпродажі йдуть далі по дорозі. Після надання інформації про вашу кредитну карту вам буде запропоновано витратити гроші на щось багато разів. Я закінчив думати, що ця корова намагається перетворити мене на свою власну готівкову корову. Повірте, жодна корова не любить доїти стільки разів, скільки FatCow намагається доїти своїх клієнтів.
 • Додаткові витрати на безпеку – Прості функції безпеки майже для будь-якої авторитетної хостингової компанії пропонують безкоштовно, додатково коштують FatCow. Це, звичайно, один із їхніх продажів. Прості функції безпеки, такі як Блокування сайту та захист від DDoS-атак, можуть коштувати вам більше $ 38 на місяць! Це занадто багато, якщо ви хочете захистити свій веб-сайт, розміщений на плані $ 4,83 / місяць.
 • Це занадто повільно – Швидкість є головним фактором як для хостинг-провайдерів, так і для веб-сайтів. Не тільки через досвід користувачів та його вплив на коефіцієнти конверсії, а й тому, що Google сприймає його і як чинник рейтингу. FatCow не робить для вас великої користі в цьому плані, тому що сторінка займає в середньому 1500 мілісекунд для завантаження з їх серверів. Таким чином, FatCow дійсно відповідає своїй назві і жодним чином не виграє олімпійські змагання.
 • Резервні копії не безкоштовні – Багато комерційних веб-хостів пропонують безкоштовні резервні копії. Деякі з них навіть заходять далеко, щоб запропонувати безкоштовні автоматизовані резервні копії, які справді приголомшливі. Кілька з них надають дуже дешеві резервні послуги, які не коштуватимуть вам більше 1 долара на місяць. Але FatCow просить $ 16,95 на рік, якщо ви хочете робити щоденні резервні копії, зроблені на вашому сайті. Це не страшні новини, але і це не добре.
 • Витрати на дострокове скасування додатково – Якщо ви користуєтесь послугами FatCow протягом доби більше, ніж початковий пробний період, то це скасує вам 35 доларів, щоб скасувати її.

Висновок

Хоча мені подобається ім’я цієї компанії та те, що вони пропонують шалено дешеву послугу, я б не рекомендував її. Занадто багато розпродажів, і ви в кінцевому підсумку витратите занадто багато грошей на повільну послугу. Це в кінцевому підсумку перетягне веб-сайт назад. Не кажучи вже про те, що через деякий час це зашкодить вашому гаманцю, навіть при чесних цінах і найдешевшому хостинговому плані в світі. Вам набагато краще заплатити розумну ціну в такій авторитетній компанії, як InMotion.

Сподіваюся, вам сподобалось читати цей огляд і що ми допомогли вам дізнатися щось нове сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector