Відгуки HostMonster

Таке шалене і привабливе ім’я завжди вдається привернути мою увагу. Класний фактор HostMonster не покладається лише на його ім’я. Швидше, це спирається на багаторічний досвід, оскільки компанія була заснована ще в 1996 році. Це 21-річний досвід надання послуг веб-хостингу. Неважко подумати, що ці ветерани галузі вже знають кожен вузол і поштовх веб-хостингу, і вони дійсно мають свої речі разом. Ось чому ми подумали, що ми повинні їх переглянути і переконатися, чи достатньо досвіду для того, щоб вони вийшли на перше місце серед інших лідерів галузі.


HostMonster базується в Прово, штат Юта, Сполучені Штати Америки, де всією підтримкою (телефоном, електронною поштою та чатом) та управлінням займається їх внутрішня команда. Нещодавно компанію придбала група Endurance, яка володіє іншими великими хостинг-компаніями та надає онлайн-послуги для більш ніж двох мільйонів клієнтів у всьому світі.

Тепер давайте подивимось, чого ми дізналися!

Огляд HostMonster

Отже, що дізнається компанія і як вона зарекомендувала себе після того, як існувала протягом 21 року? Чи HostMonster поставив весь цей досвід, щоб виходити на поверх інших веб-хостів? Ну не дуже. Їх послуги пристойні, але вони не дуже конкурують з новими дітьми. Цей хлопець існує вже досить давно, але такі молоді люди, як HostGator, InMotion та Siteground, значно переважують його за якістю обслуговування. Але їх варто переглянути, оскільки вони можуть запропонувати деякі сервіси, які спростять запуск та керування вашим веб-сайтом у довгостроковій перспективі. Однак у мене досить мішані почуття щодо HostMonster. Я детальніше про них розповім у розділах «За» і «Мінуси» нижче.

Плани & Ціноутворення планів HostMonster

У HostMonster є досить пристойні спільні плани хостингу. Їх три, і кожен пропонує про те, що ви очікуєте від не настільки привабливої ​​компанії. Вони також пропонують керований VPS-хостинг від 19,99 до 59,99 дол. США, що є справедливою ціною, якщо ви ведете Інтернет-бізнес і потребуєте додаткових кінських сил. Але якщо ви хочете все вийти, ви також можете перевірити їхні спеціальні плани хостингу, які мають ціну від $ 79,99 до $ 119,99 на місяць. У цій статті я зупинюся більше на своїх спільних планах хостингу, адже саме це шукає більшість людей.

Спільний хостинг HostMonster

 • Основний план – Найпростіший і найдешевший план хостингу, який може запропонувати ця компанія. Він підтримує єдиний веб-сайт, 5 облікових записів електронної пошти, 25 субдоменів, 50 Гб місця для зберігання та необмежену пропускну здатність. Ви можете мати його $ 4,95 на місяць, що не є найбільш рентабельним рішенням, яке я бачив.
 • Плюс плану – Цей план показує раптовий стрибок пропонованої вами суми. Він надає вам підтримку 10 веб-сайтів, 100 облікових записів електронної пошти та 50 піддоменів і має 150 Гб місця для зберігання. Це дуже вражає, враховуючи, що більшість компаній надають підтримку лише для двох веб-сайтів у рамках свого другого плану. Ви можете отримати його $ 6,95 на місяць, що є розумною пропозицією.
 • Прем’єр-план – Це необмежений спільний план хостингу HostMonster, який пропонує необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність, веб-сайти, піддомени та облікові записи електронної пошти. Він продається, тому ви можете придбати і цей $ 6,95 на місяць. Це регулярно обійшлося б вам у $ 14,99 на місяць. Він також постачає додаткові речі, такі як маркетингові пропозиції на суму 200 доларів та кілька варіантів преміум-безпеки.

Як і будь-який інший хостинг-провайдер, ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я з будь-яким із придбаних вами планів.

Ці ціни звучать розумно, правда? Але якщо ви досить довго оглядаєте ринок веб-хостингу, то знаєте, що навіть нормальні ціни іноді занадто хороші, щоб бути правдою. HostMonster не відрізняється. Вони сповнені цінових хитрощів, які ніхто не любить. Вам потрібно буде зареєструватися на трирічний термін, щоб отримати вищезгадані ціни. Інакше ціни будуть значно вищими. Це облом? Раптового зростання ціни достатньо, щоб відключити більшість людей. Крім того, ці ціни діють лише для “нових” підписок. Якщо ви дійсно поновите свій план, вам доведеться платити “регулярну” завищену ціну щомісяця, що в кінцевому підсумку робить цю компанію гіршою.

Якість цих послуг цілком пристойна. Час роботи сервера падає трохи раніше галузевого стандарту, середній час роботи становить 99,85%. За деякі місяці він досяг цілих 100%, але він ніколи не впав з 99,80%. Як я вже говорив, це досить пристойно, щоб ваш веб-сайт працював безперебійно, але це не вражаюча робота. Те саме стосується часу завантаження сторінки.

На завантаження на сервери HostMonster на середні веб-сторінки потрібно приблизно 1050 мілісекунд, що нижче, ніж я б очікував від плану за ціною. Деякі компанії пропонують набагато швидший час завантаження за долар менше або більше. Тож варто озирнутися навколо, якщо ви не хочете влаштовуватися на 1050 мілісекунд.

Служба підтримки клієнтів HostMonster

Це місце, де ветерани справді світяться і показують, що вони знають, що роблять і що хочуть їх клієнти. На жаль, HostMonster не так далеко йде. Натомість вони надають нам гідну, але дуже суперечливу підтримку. Хоча вони знають, що їм потрібно швидко реагувати, щоб задовольнити користувачів. Ось чому їм не потрібно більше 5 хвилин, щоб відповісти на чат в прямому ефірі. Така тенденція є рідкісною компанією, що займається хостингом, і її слід дотримуватися.

Відповіді та бесіди, які ви отримаєте з розмов із їхніми представниками, точно не підійдуть вам. Але вони зроблять роботу.

Єдина проблема з підтримкою клієнтів HostMonster – це той факт, що вони вимагають пройти процедуру підтвердження, перш ніж ви дійсно зможете з ким-небудь поговорити. Це займе певний час, що може відключити багатьох користувачів. Ці фонові перевірки отримували неоднозначні відгуки від користувачів, тому я не можу сказати, що вони будуть постійно надійними. Будьте обережні і займайтеся своїми дослідженнями, якщо хочете працювати з цією компанією.

Плюси і мінуси використання HostMonster

Я покладав великі надії на цих ветеранів і бачив їхні послуги як надійні та надійні, але важливо ми базувати свою думку та рішення на фактах. Отже, давайте подивимось, як мої змішані почуття та думки щодо HostMonster складаються до висновку.

Наш досвід роботи з HostMonster досить пристойний, хоча їх ціноутворення залишає бажати кращого. Тут дещо стає цікавим, коли ми намагаємось розкрити негативи використання послуг HostMonster.

Плюси

 • Швидка відповідь від служби підтримки клієнтів – Мені подобається, коли компанія ставиться до кожного зі своїх клієнтів як до пріоритетного. Ось за що ми даємо їм гроші, правда? HostMonster в цьому плані добре і реагує дуже швидко, коли ви пройшли довгий процес перевірки. Хоча, слід також переглянути кілька відгуків користувачів про це.
 • Солідні варіанти безпеки – У HostMonster є приємна лінійка програмного забезпечення для захисту, яка допоможе вам у боротьбі з найпоширенішими загрозами веб-сайту. Сайти WordPress є одними з найчастіше зламаних, і важливо, щоб у вас був увесь захист. Для цього HostMonster пропонує такі функції, як SSH Access, захист гарячої посилання, регулярні резервні копії сайтів та вбивці спаму.
 • Швидке налаштування облікового запису та просте масштабування – Налаштування облікового запису в HostMonster не займе багато часу, і він буде активований незабаром після завершення процесу. Коли ви отримаєте доступ до свого хостингу та потребуєте додаткових ресурсів сервера або хочете оновити щось краще, ви можете зробити це за кілька кліків. Надання здійснюється миттєво.

Мінуси

 • “Стандартні” фокуси з ціноутворенням – Оголошені ціни вводять в оману. Вони вимагають, щоб ви зареєструвались на 36-місячний термін, що є великим наказом. Якщо ви підете на рік менше, базовий план підніметься до $ 5,95 / місяць. Якщо ви хочете скористатися однорічною підпискою, то базовий план обійдеться вам у 6,95 долара на місяць. Таким чином, це спосіб HostMonster сказати, що ви заплатите ціну потрібної суми грошей, незважаючи ні на що. Це досить нудно, враховуючи, що це робить більшість компаній. HostMonster не дізнався від розчарування людей після 21 року.
 • Резервні копії не безкоштовні– Вони обіцяють, що ви отримаєте резервні копії, і ви дійсно будете. Відразу після того, як ви сплачуєте щомісяця 1,99 долара за це. О так, ти впав за це!
 • Приховані збори – Звичайно, є короткий період, коли ви можете попросити повернути гроші. Чудово. Але якщо ви близько року працюєте з хостинговим сервісом у HostMonster, все стане брудно. Як виявляється, ваш домен не буде безкоштовним після скасування акаунта. Немає безкоштовних привілеїв у HostMonster, як здається, тому вам доведеться заплатити здоровенну ціну, якщо ви скасуєте послугу. Тож HostMonster хотів би сказати, що вони неодмінно перетворять вас на свою корову готівку і доїть вас, хочете ви цього чи ні.
 • Середня послуга за багато грошей – Після того, як ви впораєтесь із хитрощами ціноутворення HostMonster, ви можете продовжувати своє життя і вже розпочати свій проклятий веб-сайт. Якщо ви не користуєтесь додатковими послугами, вам буде добре, лише заплативши щомісячну ціну. Але мені $ 4,95 здається занадто великим із 3-річним контрактом. Ви також домовитесь про середню швидкість роботи та швидкість завантаження сторінки, хоча є компанії, які пропонують набагато більше.

Висновок

Отримавши уявлення про послуги HostMonster, мені не цікаво, чому їм вдалося залишитися нижче радіолокації більше 21 року. Те, що ви отримуєте за гроші, які ви платите, зовсім не погано, але недостатньо, коли багато конкурентів пропонують кращі, швидші та надійніші послуги за менші гроші.

Якщо коротко, я б не рекомендував використовувати HostMonster. Вам краще перевірити, що відбувається в InMotion, HostGator або SiteGround, адже вони, на мою думку, найкращі гравці. Їх послуги вищі за все, що може запропонувати HostMonster, як за якістю, так і за ціною, тому про це не виникає жодних сумнівів. HostMonster недостатньо хороший.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map