Відгуки HostUpon

HostUpon – канадський провайдер веб-хостингу, який має все більше задоволених клієнтів та позитивних відгуків. Їх штаб-квартира знаходиться в Торонто, але вони мають додаткові центри обробки даних у кількох американських країнах. Якщо ви живете в будь-якій з країн Північної Америки, HostUpon – ідеальний вибір для вас. Для тих, хто живе далі від Канади, це все-таки один з кращих варіантів.


Ця компанія гарантує гідний пінг для людей з усього світу. Це, головним чином, завдяки встановленню пропускної здатності з трьох кісток, і з’єднання можна вдосконалити, якщо використовувати CDN. Цифри показують, що дійсно дуже багато людей користуються їхніми послугами по всьому світу. Їх клієнтська база вже перетнула позначку 10 000, і вони охоплюють понад сто країн.

HostUpon не вирішує менше, вони використовують лише найновіше обладнання у своїх центрах обробки даних. Вони використовують лише найнадійніші сервери, включаючи IBM, Dell та HP. Підписавшись на один із їхніх планів, ви також захищаєте довкілля. Цей постачальник живить свою техніку зеленою енергією, що є однією з причин того, що стільки людей обирають їх. Вибір сервісу веб-хостингу на основі зеленої енергії призводить до зменшення забруднення вуглекислого газу.

Плани веб-хостингу HostUpon

На HostUpon ви можете знайти п’ять найбільш типових планів: VPS, виділений, хмарний, спільний і хостинг реселлерів. Крім того, вони також пропонують послугу реєстрації доменних імен. Це означає, що ви можете отримати повнофункціональний план веб-хостингу та доменне ім’я на одному веб-сайті, тому не потрібно шукати реєстраторів домену. Якщо ви виберете один із спільних планів хостингу, ви також отримаєте безкоштовний домен.

Спільний хостинг

Що стосується спільного хостингу, головна ідея – залучити якомога більше клієнтів із планами вище середнього рівня, що задовольняють їхні потреби. Чим більше людей задоволені послугою, тим більше їх залишиться і вибере більш потужний план, який надає компанія. HostUpon робить те саме, не тільки підтримуючи низькі ціни, але й пропонуючи досить потужний сервіс з кожним планом.

Ви можете отримати спільний план для початківців лише за 3,95 долара на місяць. Малий та середній бізнес може отримати велику користь від свого бізнес-плану, який також є найпопулярнішим лише за 7,95 долара на місяць. Як ви можете побачити на їхньому сайті, кожен їх план є необмеженим, і дійсно існує безліч необмежених функцій, незалежно від того, який з них ви виберете. Звичайно, жоден з них не є по-справжньому необмеженим, але у вас обов’язково буде більше, ніж достатньо ресурсів.

Типовий початковий план хостингу на ринку лише дозволяє розміщувати єдиний веб-сайт, але це точно не з HostUpon. Вони дозволяють розміщувати стільки окремих веб-сайтів, скільки ви хочете, і ви також можете додавати необмежену кількість доменів та електронних рахунків. План Starter вже досить потужний, але два інші плани містять деякі цінні функції, які можуть знадобитися для вашого веб-сайту.

Їх бізнес-план додає виділений IP-адресу до списку функцій, тоді як план Premium постачається з регулярними резервними копіями та сертифікатом SSL. HostUpon серйозно ставиться до захисту даних, створюючи резервні копії вашого веб-сайту кілька разів на день та зберігаючи їх доступними до 5 днів.

Хостинг для торговельних посередників

Ви можете обрати 5 планів хостингу для торговельних посередників із цінами від 19,95 дол. На місяць, аж до 99,95 дол. На місяць. Кожен із планів позначений білою етикеткою, що дозволяє додати логотип вашого бізнесу до cPanel. Весь план реселерів можна керувати за допомогою панелі управління WHM. Крім того, ви отримаєте доступ до їх розробника веб-сайтів та багато програмного забезпечення, яке можна встановити одним натисканням кнопки.

При першому плані ви отримуєте 15 Гб дискового простору для роботи, необмежену пропускну здатність, 10 акаунтів cPanel, 2 виділених IP-адреси та WHM. Це може масштабуватися до 100 Гб місця на диску та необмежених акаунтів cPanel. Згідно з відгуками покупців, першого плану реселерів більш ніж достатньо для початківців. Однак якщо ви хочете найкращого співвідношення ціни, вам обов’язково слід вибрати другий план за $ 29,95 на місяць, що також є їх найпопулярнішим планом.

Плани VPS

Коли люди розуміють, що їхні веб-сайти постійно зростають і їм майже не вистачає ресурсів, вони змушені вибрати більш потужний план хостингу. Після масштабування до найдорожчого плану спільного хостингу наступним кроком є ​​перехід до плану VPS. HostUpon пропонує 5 різних планів хостингу VPS з цінами від $ 49,95 на місяць до $ 149,95.

Якщо ви хочете більше контролювати сервер і ресурси, які можуть справлятися зі зростаючим трафіком вашого веб-сайту, вам варто спробувати один із планів VPS. Вони не тільки сильніші, але ви також зможете скористатися деякими додатковими можливостями. Наприклад, якщо ви хочете, щоб веб-сайт базувався на відеовмісті, ви можете скористатися підтримкою FFmpeg, наданою планами VPS HostUpon.

Вони гарантують надійне з’єднання 1 Гб / с до сервера та більш високий контроль, надаючи кореневий доступ. Якщо ви хочете встановити додаткове програмне забезпечення на сервер вручну, це, безумовно, стане в нагоді. Крім того, ви також можете перезавантажити сервер, коли це потрібно. Їх найдешевший план VPS дає 20 ГБ місця на диску, пропускну здатність 100 ГБ, 512 Мб оперативної пам’яті та 2 виділені IP-адреси. Це може масштабувати до 150 Гб місця на диску, необмежену пропускну здатність, 3 Гб оперативної пам’яті та 3 виділені IP-адреси.

Хмарний хостинг

Основна причина, чому багато власників веб-сайтів обирають HostUpon Cloud hosting – це те, що його можна легко збільшити. Це також чудовий вибір, якщо ви хочете забезпечити безпеку своїх даних. Навіть якщо з вашим веб-сайтом виникає більша проблема, принаймні він не зможе все зіпсувати. За допомогою хмарного хостингу дані веб-сайту поширюються між численними серверами. Оскільки ваш веб-сайт витягує свої дані з групи серверів, це не має значення, якщо один з них виходить з ладу.

Коли ваш веб-сайт росте, ви завжди зможете масштабувати свій хмарний план хостингу. В основному до хмари буде додано більше серверів, що забезпечить ваш сайт необхідними ресурсами. Оскільки це більш надійне рішення, ніж VPS або інколи навіть присвячений хостинг, хмарний хостинг, безумовно, є серед більш дорогих послуг. З HostUpon ви можете отримати хмарний хостинг-план всього за 24,95 долара на місяць.

Ви можете вибрати три різних плани відповідно до ваших потреб. Очевидно, що стартерний план є найбільш обмеженим, він пропонує 25 Гб пам’яті, 100 ГБ пропускної здатності, 5 баз даних MySQL та 2 додаткові домени. Якщо ви хочете позбутися цих обмежень, вам слід вибрати один із сильніших планів. Вони обидва пропонують необмежену кількість баз даних, пропускну здатність та додаткові домени. Єдина відмінність – це накопичувач, другий – 50 Гб, а третій – 100 Гб місця на диску.

Виділені плани хостингу

Вибір виділеного плану хостингу означає, що ви хочете повний контроль над одним сервером, а не отримати лише його частину з VPS-планом. Спеціальний план HostUpon надасть вам кореневий доступ до сервера, якщо ви хочете встановити якесь програмне забезпечення вручну для вашої роботи. Крім того, якщо вам потрібно більше ресурсів, вам просто потрібно запитати, і вони негайно додадуть ще трохи оперативної пам’яті або будь-якого іншого обладнання, яке вам потрібно.

Ваш веб-сайт працюватиме на останніх серверах IBM Enterprise із гарантованим з’єднанням 1 Гб на секунду. Не потрібно турбуватися про будь-яку конфігурацію, оскільки HostUpon налаштовує MySQL, PHP, CSF, ImageMagick, Apache, CentOS та багато іншого, перш ніж ви навіть підписуєтесь на їхній план. Налаштування всього цього може зайняти багато часу, якщо вам потрібно все це зробити самостійно. Встановивши їх і працюючи, ви можете зосередитись на більш важливих завданнях з самого початку.

На вибір є п’ять виділених серверів, перший коштує 175 доларів на місяць, а останній – 595 доларів на місяць, пропонуючи рішення як для величезного, так і для малого бізнесу. Спеціальний план HostUpon, який ми в основному рекомендуємо тут, є другим. Він коштує $ 225 на місяць, і ви отримуєте 2 Гб оперативної пам’яті, 150 Гб пам’яті, пропускну здатність 10 ТБ, що працює на двоядерному процесорі 2,8 ГГц.

Служба підтримки клієнтів HostUpon

Звичайно, це дійсно важлива точка продажу хостинг-компанії, щоб забезпечити потужні та доступні плани хостингу. Однак у більшості випадків навіть не варто підписуватися на план веб-хостингу, якщо ви не можете покластися на їх службу підтримки. Це може бути вирішальним фактором, і, на щастя, HostUpon має активну, знаючу та надійну команду технічної підтримки.

Не кажучи вже про те, що більшість постачальників наймають сторонню підтримку клієнтів, як правило, з Азії, і вам дуже пощастить знайти швидку та корисну серед цих команд. Це не так у HostUpon, оскільки у них є власна команда експертів, яка готова цілодобово надавати найкращу підтримку. Вони працюють прямо з Торонто, їх штабу. На жаль, ви не можете знайти багатьох компаній, які дотримуються тієї ж практики.

Як і багато хто з конкурентів, HostUpon також вклав багато часу на створення широкої бази знань. Якщо вам потрібна допомога, ви завжди можете її перевірити і прочитати декілька їх статей, які пояснюють тему, що має на увазі початківець користувач. Якщо ви хочете ще швидшого і простішого рішення, ви також можете переглянути їхні відеоуроки. Ви можете або скористатися їхньою системою підтримки квитків, або запустити їх у чат. Підписавшись на спеціалізований сервер, ви зможете зателефонувати їм також по телефону.

Підсумок

Якщо ви хочете надійного хостинг-провайдера в Канаді, вам обов’язково слід вибрати HostUpon. Навіть якщо ви не є десь по країні, їхні плани щодо розміщення все ще абсолютно надійні. В даний час вони пропонують один з найдешевших, але найпотужніших планів спільного хостингу на ринку. Ще краще, якщо врахувати, що більшість провайдерів надають вам лише один веб-сайт із пакетом, тоді як при спільному плані HostUpon ви можете мати необмежену кількість окремих сайтів.

Що стосується інших типів хостинг-планів, вони все ще доступні. Ви можете знайти більш дешеві варіанти для VPS, виділених або хмарних хостингових планів, але враховуючи специфікації та функції, які вони пропонують, це хороше співвідношення ваших грошей. Крім того, пошук найдешевшого варіанту часто є досить поганою ідеєю. Зазвичай він оснащений слабким обладнанням та зовнішньою підтримкою. Оскільки HostUpon прагне утримати все на найвищому рівні, ми можемо лише порекомендувати вам спробувати їхні послуги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map