Відгуки Kinsta.com

Діловий світ в Інтернеті – це постійно мінливий пейзаж складних порівнянь та передчуття наборів функцій. Вибір, яку компанію використовувати для вашого хостингового сервісу – це перший крок, який багато хто робить на шляху присутності в Інтернеті.


Існує маса варіантів для нових веб-дизайнерів та досвідчених ділових людей. Кожен день, здається, з’являється новий хост, який вискакує гарантії безперервного часу та знижкові ціни, готові до будь-яких клієнтів, які потребують розміщення їх вмісту..

Для того, щоб розбити його та зосередитись на тому, що саме може зробити кожен веб-хост, ми сьогодні розглянемо Kinsta, спеціалізовану для WordPress хостинг-компанію, що пропонує широкий спектр планів, що задовольняють ваші потреби Потреби в хостінгу WordPress.

Для початку ми зробимо невеличкий вступ у компанію та дамо вам уявлення про те, хто вони та для чого виступають.

Що таке Кінста?

Заснована в 2013 році, Kinsta почала з бажання стати найкращою платформою для розміщення WordPress у всьому світі. Команда складається з ветеранів-розробників WordPress, які вирішили внести новітні технології, швидкість, безпеку та стабільність у галузь, що швидко розвивається..

Компанія пропонує величезний набір оптимізованих WordPress планів; Починаючи від початкових пакетів, придатних для початківців блогерів та любителів, аж до величезних заповзятливих облікових записів, призначених для великих корпорацій, щоб керувати вмістом вмісту відразу.

Порівняно з іншими компаніями, які зазвичай пропонують певний хостинг для WordPress, але, зосереджуючись на інших сферах, як ніші, їх хостинг WordPress є просто неперевершеним. Вони мають відмінні відгуки в Інтернеті, а також список клієнтів з великими іменами на зразок Tripadvisor.

Загалом, придбати сюди ажіотаж досить просто; Kinsta просто здається найкращим варіантом передачі даних для хостингу WordPress. При цьому завжди корисно зосередитись на тому, що саме компанія може запропонувати вам.

З цією метою ми зараз розглянемо деякі плюси та мінуси Kinsta. Є багато, що може запропонувати ця компанія, і багато шумів у Інтернеті про них (і хороших, і поганих). Для того, щоб зануритися в неглибокий запах того, що нам потрібно знати, щоб прийняти наше рішення, ми почнемо з деяких переваг, які може запропонувати Kinsta.

Плюси і мінуси хостингу Kinsta

Далі я покажу вам плюси і мінуси Kinsta.

Плюси Кінста

Kinsta має широкий спектр переваг, серед яких:

 • 30-денна гарантія повернення грошей. Kinsta пропонує повернення коштів, якщо ви скасуєте їхні хостинг-послуги протягом 30 днів. Завжди з цими гарантіями завжди є тонкий шрифт, тож добре поглянути їх веб-сайт і переконайтесь у тому, чи отримуєте ви те, за що торгувались. Сама гарантія є досить стандартною, якщо мова йде про веб-хостингові компанії, але це може бути приємно для клієнтів, які прагнуть мінімізувати свій ризик.
 • Немає пониження чи підвищення штрафу. Kinsta не штрафуватиме вас за додаткову плату за те, що передумаєте, що ви хочете зі своїм планом. Перехід на більш високий план, а також перехід на менший план не спричинять додаткових комісій або витрат, окрім фактичної різниці між двома планами, якщо ви оновляєте. Це приємно, тому що багато компаній можуть ввійти в звичку рискувати з невеликими комісіями за все, що роблять їхні клієнти.
 • 2 вільних місяці, включені до річних планів. Підписавшись на річний план, а не на місячний план, ви отримаєте два місяці безкоштовного хостингу WordPress безкоштовно. Поряд із зниженими тарифами, які вони пропонують із більшими зобов’язаннями, це дуже приємна особливість, особливо для людей, які хочуть заощадити гроші, в той же час отримуючи якісний WordPress хостинг.
 • Немає строкових договорів. Kinsta не обмежує свої плани часовими періодами. Це відмінна особливість для людей з нестабільними бізнес-моделями, частими міграціями веб-сайтів та вибагливими клієнтами. Знання того, що ти можеш вийти з контракту з меншими клопотами, – це завжди користь, коли у тебе є кращі речі, про які потрібно турбуватися. Це особливо легкий фактор, якщо врахувати потужні функції та технології, які поєднуються з хостингом WordPress Kinsta.
 • Підтверджене повернення коштів. Коли ви отримаєте відшкодування від Kinsta, вони повертають кошти, щоб ви не отримали викрутки від повернення за вже надані послуги. Якщо ви отримали хостинг лише частину періоду оплати, вам буде виставлено рахунок або повернення коштів відповідно до суми, яку ви заплатили, а не врізану в більшу плату. Знову ж таки, це приємна вигода для тих, хто вважає, що може вимагати повернення грошей в якийсь момент.
 • Щоденне резервне копіювання. Хостинг Kinsta WordPress керує щоденними резервними копіями його вмісту, тому ви ніколи не втрачаєте жодного важливого матеріалу, що відбувається на вашому веб-сайті. Дуже багато інших хостинг-компаній WordPress надають резервні копії рідше або лише з певними планами, але хостинг Kinsta WordPress включає в себе резервні копії з усіма своїми планами. Це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про втрату великої кількості ваших даних.
 • Постановочні середовища. Kinsta забезпечує влаштування у своїх планах середовищ. Це дозволяє переглядати та перевіряти зміни на вашому веб-сайті перед тим, як переглядати його в прямому ефірі, і переконайтеся, що ви маєте саме таку присутність в Інтернеті, яку потребує ваш бізнес. Знову ж таки, багато інших веб-хостів надають подібні функції постановки, але приємно включити їх як безкоштовну функцію у всі свої плани. Це означає, що незалежно від того, в якому масштабі обслуговування ви будете надаватись, ви отримаєте переваги, якщо матимете інсценізаційне середовище. Тільки один із багатьох способів, якими Kinsta демонструє, що вони піклуються.
 • Оптимізація WordPress Killer. Kinsta має одні з найкращих хостингів WordPress там, із статистикою часу вбивць та найсучаснішим апаратним забезпеченням, оптимізованим для того, щоб принести швидкість зриву на ваш WordPress сайт. Їх відгуки та відгуки клієнтів про їх ефективність, як правило, світяться в цій категорії. Я схильний вірити масам, коли вони кажуть мені, що господар має дивовижні показники. Деякі люди, здається, мали певні проблеми з невеликим простоєм, але вони, здається, є скоріше винятком, ніж правилом.
 • Приємна панель приладів. Хоча Kinsta, здається, не використовує стандартний інтерфейс cPanel, їх інтерфейс користування дуже інтуїтивно зрозумілий, і у вас є вся інформація та інструменти, які бажають будь-який веб-розробник. Хоча ви не дізнаєтесь жодних галузевих навичок, ознайомившись із інтерфейсом, ви помітите, що функції та обтічний вигляд роблять його дуже спроможним інтерфейсом, тим не менш.

Як бачите, про Kinsta дуже багато подобається, оскільки вони, мабуть, найпотужніший WordPress-хостинг там. Хоча їх плани можуть здатися дещо дорогими порівняно з основними планами для спільного хостингу, пропонованими деякими іншими веб-сайтами, ціни насправді дуже конкурентоспроможні порівняно з іншими хмарними та присвяченими хостинг-планами. Крім того, на наш погляд, їх потужний набір технологій та функцій вартує того небагато.

Якщо ви вирішите їхати з Kinsta, є кілька недоліків, про які слід пам’ятати, перш ніж вирушати накладати гроші на план у розмірі 600 доларів. Якщо ви вирішили, що в їх спеціалізованому хостингу WordPress є те, що ви шукаєте, вам слід ознайомитися з декількома з цих мінусів і побачити, чи вони не приймають чи не порушують ваше рішення з Kinsta.

Мінуси Кінста

Є багато хороших речей, які ви вийдете із часу з Kinsta, якщо вирішите скористатися їхніми послугами. При цьому, жодна компанія не є ідеальною, і завжди є сфери, в яких господар може покращитись. Хоча Kinsta має тенденцію перемагати як в корпоративних, так і в оглядах клієнтів, є деякі загальні сфери короткочасних падінь, які багато хто має тенденцію визначити.

 • Немає реєстрації домену. Хоча Kinsta пропонує дуже потужний хостинг для WordPress, який, як правило, видуває з води безліч інших хостів, вони не пропонують власні послуги з реєстрації домену. Це добре для клієнтів, які звикли займатися реєстрацією свого домену окремо від своїх хостинг-послуг.
 • Немає хостингу електронної пошти. Знову ж таки, Kinsta, на жаль, не включає хостинг послуг електронної пошти у свої плани. Це більш-менш стандарт для господарів WordPress, які люблять присвячувати більше своїх ресурсів речам, які дійсно потрібні сайтам WordPress. Тим не менш, це може бути боляче, якщо ви хочете, щоб повідомлення електронної пошти надходило разом із вашим веб-сайтом. Якщо ви звикли отримувати послуги електронної пошти, розміщені через веб-хостинг, це може бути для вас великою справою, але ймовірніше, що це просто не буде надто великою проблемою..
 • Дещо обмежувальний. Як і багато інших керованих служб хостингу WordPress, Kinsta встановлює деякі обмеження щодо типів та кількості плагінів, які ви можете встановити на своєму веб-сайті. Це трохи необхідне зло, оскільки воно дозволяє Kinsta регулювати свої розміщені сайти WordPress таким чином, щоб гарантувати швидкість та тривалість роботи, якими вони відомі.
 • Структура цін Деякі люди, які звикли користуватися спільними планами, можуть трохи здивуватися структурою цін, яку використовує Kinsta. Ви повинні мати на увазі, що ці ціни призначені для хмарних та спеціалізованих серверів, і що ціни все ще є дуже конкурентними порівняно з іншими компаніями. Набори функцій та технології все ще дуже потужні для всіх їхніх планів, навіть незважаючи на ціну.

Як бачите, ці мінуси не все так погано. Тут немає занадто багато речей, щоб підняти будь-які величезні червоні прапори. Деякі з цих недоліків трохи прикро, але в цілому переваг достатньо, щоб переважати недоліки.

Отже, тепер, коли ми порівнюємо добро з поганим, коли йдеться про Kinsta, є насправді лише ще одна область, на яку слід звернути увагу, і це ціна. Фактична вартість їхніх послуг та функцій, які ви включаєте до них, як правило, є важливим моментом для багатьох користувачів, тому перегляньте їх трохи тут.

Кінста Ціна

Якщо ви звикли до спільних планів хостингу, таких як запропоновані BlueHost або Hostinger, вас можуть трохи відкласти ціни, які пропонує Kinster. Оскільки їхні плани пропонують потужний спеціалізований хостинг для WordPress на основі хмари, ціни на них трохи вище.

Хоча ці ціни можуть бути трохи вищими, ніж ви звикли, якщо ви виходили з базового спільного плану, вони, безумовно, варті додаткових функцій та функціональності, які поєднуються з хостингом WordPress Kinster. Ціни насправді цілком прийнятні порівняно з іншими господарями подібної якості.

 • Кінстерські плани хостингу WordPress коливаються від 30 доларів на місяць, аж до 900 доларів на місяць для їх підприємливих планів.
 • Ви також можете зв’язатися з їхньою командою з продажу, щоб створити індивідуальний план, складений саме для вас, якщо вам потрібна ще більша потужність порівняно з їхніми планами вищого класу.
 • Їх план для початківців, що становить 30 доларів на місяць, включає в себе 1 установку WordPress, 20 000 відвідувань, 5 Гб місця та безкоштовні SSL та CDN. Це досить стандартний набір функцій для базового плану WordPress.
 • Програма планує це до 2 встановлень WordPress, 40 000 відвідувань та 10 Гб місця на 60 доларів на місяць. Плани продовжують масштабуватися таким чином, а самі ціни трохи крутіші, ніж ви могли б очікувати від іншої послуги. Пам’ятайте лише, що ви платите за додаткову якість.
 • Їх бізнес-плани закінчуються майже так само; від 100 до 400 доларів на місяць і від 5 до 40 встановлень WordPress, 100 000-600 000 відвідувань та 15-40 ГБ місця.
 • Їх найдорожчі плани Enterprise коштують 600 або 900 доларів на місяць і включають до 80 встановлень WordPress, 1 500 000 відвідувань та 120 Гб місця.

Ці варіанти планування дуже масштабовані, з потужними наборами функцій та технологією, яка відповідає їх гарантіям та спеціальним угодам. Завжди перевіряйте, чи не пропонують вони спеціальні пакети чи знижки, оскільки такі компанії часто пропонують акції та нові дзвінки у нових клієнтів..

Вирок

Загалом, Kinsta значно перевершує більшість інших хостинг-сайтів WordPress. Вони мають добре встановлену репутацію та світиться відгуки клієнтів в Інтернеті. Їх перелік відомих клієнтів також говорить сам за себе, сповідуючи якість та турботу, з якою Kinsta подає свої столові послуги на стіл.

Якщо у вас є якісь коментарі або речі, які ми пропустили, не соромтесь повідомте нас про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map