Відгуки про хостинг InMotion

InMotion Hosting пропонує широкий спектр хостинг-пакетів: різні спільні плани хостингу, VPS-пакети, спеціалізовані сервери та хостинг реселлерів. Компанія зосереджується на наданні першокласних послуг, використовуючи новітні апаратні та програмні технології та добре підготовлену команду.


Компанія орієнтована на бізнес та корпоративних користувачів, які можуть дозволити собі заплатити трохи більше за підтримку та надійність вищого класу. InMotion має політику 100% задоволеності клієнтів, пропонуючи гарантію повернення грошей на 90 днів для контрактів, що тривають більше ніж 6 місяців.

InMotion надає хостингові рішення з 2001 року, сьогодні є два дата-центри, один у Вірджинії-Біч та один у Лос-Анджелесі. У випадку VPS та виділених хостинг-пакетів клієнт може вибрати місце розташування сервера.

З нашого досвіду, InMotion вдалося залишитися на вершині веб-хостингової гри, завдяки сильному почуттю етики. Вони просто не дадуть вам нічого менше, ніж коштують ваші гроші, і покращать угоду краще, бонуси, які не дають інші хостинг-провайдери. Наприклад, на сховищі SSD, вам не доведеться платити додаткові гроші за безкоштовні автоматичні резервні копії. Світ веб-хостингу – це світ, наповнений ціновими фокусами, розпродажами та контрактами, які намагаються зв’язати вас, навіть якщо компанія пропонує менш ніж задовільний сервіс. У цьому світі InMotion – маяк надії, що надає своїм клієнтам послуги високого класу веб-хостингу за дійсно доступними цінами.

Є хороший шанс, що ви натрапили на InMotion завдяки їх рекламним оголошенням. Це тому, що це величезна компанія, яка зберігає понад 300 000 доменів.

Що добре про хостинг InMotion?

Доступні ціни: від високоякісного постачальника послуг веб-хостингу, можливо, крім дорогого. Насправді InMotion дуже доступний. Їх бізнес-хостинг-план починається від $ 3,49 / місяць, тоді як WordPress оптимізував хостинг на рівні $ 2,95 / місяць, перемігши більшість своїх конкурентів.

Довірена та визнана компанія: InMotion протягом багатьох років довів свою надійність та відданість надавати послуги на вищому рівні. Він був сертифікованою хостинговою компанією CNET 10 років поспіль і був акредитований BBB (Better Business Bureau) з рейтингом послуги A + (A + – найкращий, F – найгірший).

Період повернення довгих грошей: Компанія стоїть за їхніми послугами, і вони гарантують, що всі їхні клієнти завжди отримають надійну хостингову послугу та необхідну підтримку. Всі плани хостингу, які мають 6 місяців або довший контрактний період, покриваються гарантією повернення грошей на 90 днів. Усі щомісячні тарифіковані пакети мають право на повне відшкодування протягом 30 днів. Ознайомтеся з умовами InMotion, щоб отримати докладні відомості.

Підтримка 24/7 Premier: він включений безкоштовно з кожним хостинговим пакетом і зобов’язаний допомагати своїм клієнтам незалежно від часу дня року. Підтримка доступна через телефонний чат та квитки електронної пошти. Для самих типів клієнтів доступна величезна колекція онлайн-підручників, а також Q, що базується на громаді&Підтримка, на яку, як правило, відповідають протягом 60 хвилин.

Надійний, швидкий та безпечний: За допомогою двох високозахищених центрів обробки даних, розташованих на Західному та Східному узбережжі, за якими відстежують цілодобово, InMotion забезпечує їх мережу на 99,99% часу. Зони MaxSpeed ​​гарантують, що ваш сайт працює в 6 разів швидше, ніж у звичайних хостинг-акаунтах.

Що поганого в хостингу InMotion?

Більш тривала активація облікового запису: новостворені облікові записи не миттєво активуються; їх потрібно підтвердити по телефону. Це може не бути проблемою для американських клієнтів, але може спричинити проблеми для клієнтів, які не працюють із США.

Огляд InMotion

Ми починаємо тут сильний старт, правда? Але не дозволяйте моєму ентузіазму обдурити вас. Давайте розглянемо, що саме пропонує InMotion хостинг для своїх клієнтів. Спочатку я перегляну кожен тип хостинг-плану, який вони пропонують, та ціни, пов’язані з ним.

Технічні аспекти хостингових планів InMotion – це теж не про що забувати. Ми тут, щоб розповісти вам лише про тих, що в цьому огляді. Ми вивчимо кожен аспект послуги InMotion і побачимо, наскільки добре працюють їхні сервери відповідно до статистичних даних, проведених протягом року.

Плани & Ціноутворення на InMotion

InMotion пропонує численні типи хостингу, принаймні три різні пакети для кожного. Почну з найдешевших і перейду до найдорожчих.

Плани спільного хостингу – На своєму веб-сайті вони називають це «бізнес-хостингом», щоб зробити його звучанням привабливішим. Кожен рівень їх спільних хостинг-планів пропонує більше баз даних веб-сайтів, припаркованих доменів та субдоменів, ніж останні. Спільні плани InMotion включають план запуску $ 3,49 / місяць, план потужності за $ 3,49 / місяць та план плану – $ 7,49 / місяць. Програми Pro пропонують необмежену кількість веб-сайтів, баз даних та доменів, тому якщо вам потрібно якомога більше ресурсів, тоді ви знаєте, на що звернутися..

Кожен із цих планів зберігання даних пропонує необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність та достатньо часу для тестування. Кожен план має 90-денну гарантію повернення грошей, тому у вас є достатньо часу, щоб вирішити, хочете ви його дотримуватися чи ні.

WordPress хостинг – Це майже те саме, що спільні плани хостингу щодо обладнання, пропускної спроможності, а також кількості веб-сайтів, баз даних та доменів. Різниця полягає в тому, що цей хостинг-сервіс налагоджений для WordPress. Він пропонує корисні функції та велику підтримку, завдяки чому запуск сайту WordPress набагато простіше та ефективніше.

Хмарний VPS хостинг – Ви також можете мати свій віртуальний приватний сервер, якщо вам потрібно більше ресурсів сервера, ніж те, що може запропонувати спільний план. Це швидко, потужно і оснащено арсеналом функцій, однією з яких є інфраструктура, що працює на хмарі, яка забезпечує постійний, непорушний час роботи протягом року. Цей сучасний сервер хостингу SSD VPS-серверів на базі Linux завжди управляється досвідченими руками, завдяки чому ви отримуєте найкраще з них. З SSD-дисками не важко робити, що забезпечує 3-кратний швидший доступ до всіх ваших даних.

Хостинг VPS в InMotion має три рівні. VPS-1000HA-S, який пропонує 4 ГБ оперативної пам’яті, 75 Гб пам’яті, 4 ТБ смуги пропускання та 3 IP адреси за $ 29,99 / місяць. Другий рівень – VPS-2000HA-S, який пропонує 6 Гб оперативної пам’яті, 150 ГБ пам’яті, пропускну здатність 5 ТБ та 4 IP-адреси. Нарешті, найвищий план, VPS-3000HA-S поставляється з 8 ГБ оперативної пам’яті, 260 ГБ пам’яті, 6 ТБ пропускною здатністю та 5 IP-адресами.

Виділений хостинг сервера – Якщо у вас великий веб-сайт і вам справді потрібно все вийти, то InMotion має одне з найкращих рішень для вас на ринку. Їх виділені сервери можна налаштувати так, щоб вони повністю відповідали всім вашим вимогам. Вони можуть надати вам єдиний та подвійний процесорний сервер з безкоштовними SSD-дисками, надаючи вам всю гнучкість та надійність, яка вам коли-небудь знадобиться. Сервери повністю керовані, тому хтось завжди переконається, що ваша продуктивність та дані залишаються цілими. Серед спеціальних планів серверів InMotion є 6 ярусів, кожен з яких вдвічі перевищує попередню пропозицію. Їх ціни починаються від 99,99 дол. США на місяць і просуваються до 489,99 дол. США на місяць.

Плани реселерів – Якщо ви хочете відкрити власний бізнес-хостинг із власною етикеткою та брендом, InMotion пропонує ваші певні можливості. Ви можете запустити свій бізнес всього за $ 22,39 / місяць, за допомогою плану, який пропонує 80 Гб місця для зберігання, пропускну здатність 800 ГБ, безкоштовний виділений IP та необмежену кількість cPanels. Є ще 5 планів з подвійними, потрійними та ще більшими ресурсами, які йдуть аж до $ 84,99 / місяць.

Особливості InMotion

InMotion пропонує справді насичену функціональну послугу з безліччю безкоштовних інструментів та інструментів, які полегшують вашу роботу. Але спочатку я поговорю про основи, які є найважливішими. Продовження роботи сервера та швидкість роботи – це те, за що ви платите. InMotion, безумовно, нас охоплював цілий рік з цього приводу.

Час роботи – Це чорт майже досконалий, оскільки він рідко падає від 100% до чогось типу 99,98% протягом року. Це справді надійно.

Швидкі сервери – Сьогоднішній Інтернет – це швидкість доступу. Зважаючи на те, що швидкість завантаження вашого веб-сайту не є важливою лише з точки зору користувальницької роботи, це також вважається незалежним фактором ранжирування в алгоритмі Google. Ось чому чудово, що InMotion дуже сильно конкурує, тому веб-сайти завантажуються менше ніж за секунду. Ви можете очікувати швидкості завантаження десь між 460 мс та 770 протягом усього року.

Безкоштовні накопичувачі SSD – Більшість хостинг-провайдерів платять окремо за високоефективне зберігання SSD. Зазвичай ви можете мати їх у своїх передових планах, але InMotion пропонує зберігання SSD безкоштовно навіть у самих основних планах.

Безкоштовна міграція веб-сайтів – Все більша кількість хостинг-провайдерів пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів, і InMotion не відрізняється. Вони безкоштовно перемістять ваш веб-сайт на свої сервери. Ви можете мати дві години часу від їх системного адміністратора, і ви можете швидко перемістити веб-сайт та всі ваші файли з одного місця в інше.

Безкоштовні резервні копії – Створення резервних копій вашого веб-сайту та файлів є кінцевим заходом безпеки. Ви можете створювати дублікати всіх своїх файлів щодня, гарантуючи, що ви завжди готові обробляти будь-які загрози безпеці.

Безкоштовний плагін Sucuri Premium – Якщо ви використовуєте WordPress, ви будете раді почути, що цей плагін преміум-класу постачається безкоштовно. Він регулярно сканує ваш веб-сайт на предмет будь-яких ризиків та експлуатаційних ризиків, дозволяє робити віддалені резервні копії, захищаючи веб-сайт від спаму та вірусів. Ви платите за цей продукт 16,66 доларів на місяць, але за допомогою InMotion ви отримуєте його безкоштовно.

cPanel і WHM – наявність провідної панелі управління та Web Host Manager є обов’язковою для хостинг-провайдера на сьогоднішньому ринку. InMotion має це під контролем із зручним інтерфейсом та кількома чудовими веб-додатками.

Підтримка основних систем управління контентом – Ви можете встановити WordPress, Drupal або Joomla! та інші системи управління вмістом в один клік. Це дозволяє вам створити веб-сайт з нуля протягом перших кількох годин користування послугами InMotion.

Дозволений кореневий доступ – Ви можете мати кореневий доступ до свого сервера без проблем.

Служба оптимізованої електронної комерції – Платформи електронної комерції, такі як Magento, WooCommerce, Shopify, Petrashop, Siteground, дуже добре працюють на серверах InMotion, завдяки їх оптимізації для швидкості та надійності. Процес інтеграції платіжного процесора робиться нескінченно простішим, маючи допомогу протягом кожного кроку. Цей величезний головний біль робиться на прогулянку по парку.

Інтеграція Google Apps – Ви можете підключити майже будь-яку програму Google через акуратний три кроковий майстер.

Потужна система захисту від загрози Smartwall – Існує постійно присутня небезпека DDoS-атак з такою кількістю невидимих ​​кіберзлочинців, які ховаються в Інтернеті. InMotion співпрацює з Corero Network Security, щоб надати своїм клієнтам цей унікальний захід безпеки від DDoS-атак.

Служба підтримки клієнтів InMotion

InMotion стверджує, що вони є лідером з підтримки клієнтів в Інтернеті, і що вони пропонують виключно “людський” досвід. Хоча це дійсно сміливе твердження, вони безумовно мають право це зробити.

Багато представників служби підтримки клієнтів схожі на людей, з якими ви не хотіли б спілкуватися в будь-якій іншій ситуації. Деякі навіть погіршують ситуацію, перетворюючи невелику рутинну проблему на багатотижневе фіаско, для вирішення якого потрібні численні телефонні дзвінки та електронні листи. Але InMotion не дозволяє цього зробити.

Вони стали лідером у службі підтримки клієнтів, тому що їм потрібно близько 2 хвилин, щоб відповісти у чаті наживо та вирішити проблему після того, як ви сказали їм, що це таке. Наш досвід роботи з командою підтримки клієнтів був весь час приємно приємним. Швидкий час відповіді та корисна особа, яка робить все, щоб переконатися, що ви готові працювати, – це все, що стосується підтримки клієнтів. InMotion гарантує, що ви можете насолоджуватися цим щоразу, коли виникає питання або проблема, яку потрібно вирішити.

Пробіг та результати роботи за допомогою хостингу InMotion

Ми спостерігаємо InMotion вже понад три місяці і вважаємо, що настав час розкрити наші результати роботи та тестування продуктивності. Тестований веб-сайт створений за допомогою WordPress і розміщується в їх центрі обробки даних West Coast в Лос-Анджелесі на спільному сервері хостингу.

Минуло час, коли ми розмістили будь-які новини про час роботи та ефективність хостингу InMotion. Зараз саме час розкрити більше інформації. Протягом останніх двох років ми постійно проводимо моніторинг наших тестових веб-сайтів UptimeRobot і ось наш результат.

inmotion hosting uptime лютого 2018 року

InMotion хостинг – Uptime лютого 2018 року

Середній час відповіді становить близько 200 мс, тоді як тривалість тривалості роботи за останні 30 днів становить 99,99% (3 хвилини простою) – дивовижні результати.

Тепер давайте подивимося, як працює наш веб-сайт Тест на швидкість пінгдома:

швидкість швидкість роботи веб-сайту

Знову ж таки, результати фантастичні. Дуже важкий веб-сайт із зображеннями, розмір сторінки 1,4 Мб, повністю завантажується за 3 секунди. Фантастичний! Ми могли б досягти кращих результатів, зменшуючи розмір сторінки та оптимізуючи сторінку за допомогою кешування браузера та мінімізації CSS та JS, але для нашого тесту це також чудово працює.

Інший веб-сайт, розміщений з InMotion, отримав ще кращі результати за допомогою інструменту тестування швидкості Pingdom:

inmotion hosting test pingdom speed speed February, 2018

Це правда, що другий веб-сайт має набагато менший розмір, і це статичний веб-сайт, а не WordPress сайт, як перший, але швидкість просто фантастична: повністю завантажується за 0,3 секунди!

Результати старого часу:

З результатів нашого тестування InMotion має дуже хороший час роботи. За останні три місяці тривалість моніторингу веб-сайту становила 99,99%, а за останні 30 днів – 99,98%. Якщо взяти до уваги, що веб-сайт розміщений у спільному обліковому записі, ці результати дуже хороші. Середній час відгуку – близько 496 мілісекунд. Висновок полягає в тому, що InMotion забезпечує послідовну та надійну веб-хостинг. Наступний знімок екрана був зроблений з UptimeRobot, інструменту, який ми використовували для відстеження часу роботи:

inmotion uptime березня 2016 року

InMotion – березень 2016 року

Час відгуку дуже добре. Але ми також хочемо знати, який час завантаження фактичного веб-сайту. Щоб перевірити це, ми використовували інструмент для швидкості веб-сайту від Pingdom. Для цього ми обираємо два веб-сайти, один розміщений на східному узбережжі та один розміщений у центрі обробки даних західного узбережжя. Ми провели кілька тестів через Pingdom, тестуючи також у Далласі, Нью-Йорку та Сан-Хосе.

Результати наших тестів на завантаження сторінки з Pingdom такі:

 Сервер Pingdom:ДалласNY CityСан-Хосе
Східне узбережжя ІМХ1,24 с1,14 с2,09 с
Західне узбережжя ІМХ1,41 с798 мс2,36 с

Ці результати дуже хороші, враховуючи той факт, що тестовані веб-сайти розміщуються на спільних серверах і кожен веб-сайт завантажується повністю за 3 секунди. Ось кілька скріншотів, знятих з Pingdom з найгіршими результатами:

inmotion тест pingdom східного узбережжя

InMotion – Східне узбережжя

InMotion - Західне узбережжя

InMotion – Західне узбережжя

То який висновок? З наших тестів та записів про безперервний час чітко випливає той факт, що InMotion справді хороший навіть при спільному хостингу. Продовження 99,99% – це дуже хороші результати, це означає, що в останні три місяці веб-сайт, який відстежувався, був недоступний приблизно 12 хвилин. Ці результати виходять за рамки більшості інших провайдерів спільного хостингу, тому ми настійно рекомендуємо InMotion усім, хто шукає надійний бізнес-хостинг-план..

Чи добре InMotion для хостингу PrestaShop?

На основі наших тестів та досліджень ми виявили, що InMotion є одним з найкращих хостинг-провайдерів для магазинів PrestaShop. Якщо ви хочете швидко запустити інтернет-магазин, за допомогою InMotion ви можете попросити встановити PrestaShop на ваш веб-сайт прямо під час реєстрації. Це заощадить ваш час, і ваш магазин буде готовий до використання після активації вашого акаунта. Впевнені, що ви зможете пізніше встановити PrestaShop, скориставшись інструментом установки Softaculous одним клацанням миші на панелі управління. Ми настійно рекомендуємо InMotion для створення будь-якого веб-сайту електронної комерції.

Чи добре InMotion для хостингу WordPress?

Один з наших тестових веб-сайтів, розміщених на InMotion, створений за допомогою WordPress, і ми отримали з ним дуже хороші результати. Якщо ви хочете створити веб-сайт WordPress і розмістити його за допомогою InMotion, ви можете вибрати один з їх оптимізованого плану хостингу для WordPress, який починається з $ 2,95 на місяць і дозволяє розмістити один веб-сайт.

Ви можете встановити WordPress за допомогою інсталятора в один клік, або ви можете запросити встановлення на сторінці оформлення замовлення, коли ви не плануєте їх. Це дозволяє вам запустити свій веб-сайт відразу після отримання інформації про вхід від їх служби підтримки.

Крім цього, ви можете використовувати їх дивовижний конструктор сторінок BoldGrid для WordPress, щоб створити приголомшливі цільові сторінки та налаштувати веб-сайт WordPress за своїм бажанням. BoldGrid безкоштовно використовувати для всіх клієнтів InMotion хостингу; він включений до кожного плану хостингу. Ви можете дізнатись більше про розробник цієї сторінки в нашому огляді BoldGrid.

Плюси & Мінуси використання хостингу InMotion

InMotion створений як найвищий хостинг-провайдер. Він пропонує надійність, швидкість завантаження, чудову підтримку клієнтів та безліч додаткових безкоштовних послуг. Але так само, як і будь-що інше у світі, воно має кілька незначних розладів. Ось такі злети та падіння хостингу InMotion.

Плюси – чому вибирати InMotion

 • Ви отримуєте ваші гроші – Ціни на плани InMotion є прийнятними і забезпечують все, що вони обіцяють, та інше. Ви можете бути впевнені, що зі 100% щорічним режимом роботи та середньою швидкістю завантаження 600 мілісекунд ваш веб-сайт буде працювати найкраще весь час. Але якщо виникнуть якісь проблеми, то ви можете розраховувати на службу підтримки, щоб відповісти вам менше ніж за 5 хвилин.
 • Гарантія повернення грошей за 90 днів – Ви можете витратити весь час, коли хочете, на тестування InMotion і побачивши, чи підходить він вам (що це буде). Компанія пройшла легко в перші таймери, просто тому, що вони впевнені, що у них немає підстав переїжджати кудись інше.
 • Багато інтеграцій та безкоштовних плагінів – Надзвичайно легко запустити CMS на панелі управління InMotion. Більшість із них також мають додаткові плагіни безпеки, які допомагають вам спати добре, знаючи, що ваш веб-сайт захищений від усіх поширених загроз. Ви також можете вибрати з більш ніж 310 програм, щоб зробити щоденні завдання прогулянкою по парку.
 • Безкоштовний трансфер сайту – Хоча деякі хостинг-провайдери стягують близько 150 доларів за міграцію сайту, InMotion робить це безкоштовно, не вимагаючи від вас нічого більше, ніж трохи співпраці..
 • Безкоштовні резервні копії – Резервні копії також оплачуються в багатьох місцях, але InMotion пропонує їх абсолютно безкоштовно.

Мінуси – чому б не вибрати InMotion

 • Отриману рекламовану ціну ви отримуєте лише тоді, коли підпишете контракт на 24 місяці – Ця концепція не є новим у веб-хостинговому бізнесі. Більшість компаній вимагають, щоб ви зареєструвались принаймні на 2 роки служби, якщо хочете отримати їх найнижчі ціни. Це пропонує вам кращу угоду і дає їм трохи впевненості в тому, що вони будуть вас клієнтом протягом 2 років. Залучення до вас, ніж те, що ви підписуєтесь на 2 роки, – дуже поширена хитрість серед веб-хостів. Майже кожен ним користується.
 • Тривалий процес верифікації – Реєстрація в InMotion не надто проста для тих, хто живе за межами США. Після реєстрації ви не отримаєте миттєвий доступ до облікового запису. У деяких випадках вам доведеться підтвердити себе за допомогою посвідчення особи чи паспорта. Це пов’язано з безпекою, звичайно, але це може стати серйозним поворотом для багатьох потенційних клієнтів.
 • Кілька обмежень щодо плану – Ви не можете створити резервну копію свого веб-сайту, якщо він перевищує 10 Гб. Але мало веб-сайтів стали б такими великими, якби вони не пропонують величезну кількість контенту, як-от зображення або відеогалереї. Якщо ви все ще хочете користуватися безкоштовними резервними копіями після перевищення 10 ГБ, ви можете робити це лише кожні 4 місяці. За часті оновлення такого розміру вам доведеться заплатити 49 доларів США. Це здається мені справедливою угодою.

Висновок – чи є InMotion хорошим постачальником хостингу?

Це правда, що InMotion – не найдешевша компанія, що займається веб-хостингом. Однак якщо ви можете дозволити собі заплатити кілька зайвих доларів, за допомогою InMotion ви можете гарантувати, що тривалість роботи та ефективність вашого веб-сайту будуть відмінними.

Вони є одними з небагатьох постачальників послуг, на які ми можемо передати свої гроші. Це просто тому, що вони з’являються та дають вам те, що обіцяли. Ми можемо відверто рекомендувати InMotion всім, хто хоче запустити веб-сайт або хоче перенести вже існуючий веб-сайт на щось краще. У вас буде все, що вам потрібно, і багато іншого!

Завдяки чудовій підтримці, надійним серверам та варіантам оновлення, WebHostingMedia.net нагородив InMotionHosting такими нагородами:
inmotion кращий бізнес-хостинг 2016 рокуinmotion кращий бізнес-хостинг 2017 року

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map