Відгуки TMDHosting

01.06.2020
Відгуки про хостинг 'Відгуки TMDHosting
0 7 мин.

Якщо ви хочете встановити надійну присутність в Інтернеті для свого бізнесу, перші дві речі, які вам потрібно знайти, – це сервіс веб-хостингу та хороший реєстратор, де ви можете створити доменне ім’я. У цій статті ми збираємось ознайомити вас із одним із найкращих варіантів, коли мова йде про веб-хостинг: TMD хостинг. Переглянувши деякі ключові особливості та загальну послугу, що надається компанією, ви зможете вирішити, оптимально це для вас чи ні.


TMD хостинг – це компанія, яка була створена ще в 2007 році, і з тих пір вона приваблювала багато людей своїми надійними послугами. Як і багато його конкурентів, вона почала з єдиного центру обробки даних і проклала шлях до успіху протягом багатьох років. Наразі у них є численні центри обробки даних, розповсюджені в Америці та Європі, що робить їхні послуги доступними для всіх в охоплених регіонах. Далі ми поговоримо про основні можливості, які пропонує TMD хостинг.

Основні особливості хостингових планів TMD

Однією з найважливіших речей, яку слід враховувати при виборі провайдера веб-хостингу, є функції, що пропонуються в кожному пакеті. У TMD хостингу є безліч корисних функцій, які є додатковою у планах. Покажемо вам найпомітніші функції у наступному списку:

 • Зберігання SSD – Інвестуючи в SSD-накопичувачі, TMD хостинг гарантував швидкість завантаження сторінки у блискавичному режимі для всіх своїх клієнтів. Більшість провайдерів встановлюють більш високу ціну за свої SSD-плани. У хостингу TMD кожен план базується на SSD, і ви можете отримати їх за доступними цінами.
 • Безкоштовні резервні копії та реєстрація домену – Хоча 10 доларів можуть здатися дешевою ціною для домену, це може виявитися досить поганою справою, якщо порівняти його з планом веб-хостингу в розмірі 3–3 долари США з включеним безкоштовним доменом. З планом хостингу TMD ви отримуєте домен верхнього рівня безкоштовно. З іншого боку, ваші дані будуть захищені безкоштовними автоматичними резервними копіями. Якщо щось піде не так, ви можете просто відновити резервну копію та продовжити там, де ви зупинилися.
 • Не обмежуйте адреси електронної пошти – Очевидно, якщо ви знайдете постачальника, який не пропонує фірмових адрес електронної пошти, то вам обов’язково слід відкинути його. Більшість із них надають достатню кількість електронних адрес, але найкращим вибором завжди є вибір плану, який гарантує необмежену кількість електронних адрес. TMD хостинг – одна з компаній, яка пропонує необмежену кількість ідентифікаторів електронної пошти.
 • Безкоштовний сертифікат SSL – За останні кілька років стало дуже важливим отримати SSL, якщо ви хочете, щоб ваші відвідувачі довіряли вашому веб-сайту. Це також дуже допомагає у створенні хорошого SEO. TMD надає SSL-сертифікат Let’s Encrypt для всіх, хто вирішив підписатися на свої плани, і це абсолютно безкоштовно.
 • Безкоштовні шаблони веб-сайтів – Якщо ви хочете, щоб відвідувачі вашого веб-сайту знову повернулися, вам потрібно зробити гарне перше враження. Безкоштовні шаблони веб-сайтів, надані компанією TMD, гарантують, що ви вітаєте своїх відвідувачів належним чином. Не потрібно платити за шаблони преміум-класу, оскільки цей провайдер надає їх багато для Magento, WordPress, OpenCart та інших платформ.
 • Захист від спаму SpamExperts – Інтернет повний спаму, і важливо захистити свій веб-сайт від нього. Вибравши TMD хостинг, ви отримаєте безкоштовний захист від спаму від свого партнера, SpamExperts.

Плани та ціни хостингу TMD

Спільні плани хостингу

Якщо ви хочете розмістити свій бізнес в Інтернеті або просто запустити персональний веб-сайт, завжди добре почати з спільного плану хостингу. Це не тільки дешево, але якщо вибрати правильного постачальника, ви також отримаєте безліч корисних функцій і гідних специфікацій. Тоді, коли ваш веб-сайт зростає, ви можете будь-коли оновити його до більш сильного плану за допомогою хостингу TMD.

TMD має три різні плани, коли мова йде про спільний хостинг: Starter, Business та Enterprise. Перший – абсолютний бестселер; тоді як якщо ви виберете бізнес-план, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей. Якщо ви хочете розмістити лише один веб-сайт, вам слід вибрати перший, але у випадку, якщо ви хочете більше, то інші два плани зроблять роботу. Кожен з них також доступний для користувачів Linux та Windows.

План стартера коштує всього 2,95 долара на місяць, і він дає вам необмежену кількість пам’яті, пропускну здатність та панель керування cPanel безкоштовно. Завдяки найсильнішому спільному плану ви отримуєте кілька додаткових функцій, тричі ефективніших, і вони дозволяють розміщувати необмежену кількість веб-сайтів за $ 12,95 на місяць. Дивовижна річ, що ви отримуєте підтримку преміум-класу з усіма спільними планами.

Плани хостингу VPS

Якщо ваш веб-сайт ледве вижив за допомогою спільного плану хостингу, але ви не хочете вкладати гроші в спеціалізований сервер, тоді вам потрібен план хостингу VPS. Це схоже на виділений сервер, що дає вам майже однаковий контроль. Різниця полягає в тому, що ви ділитесь сервером з іншими користувачами. На хостингу TMD ви можете вибрати наступні 5 хостингових планів VPS: Starter, Original, Smart, Електронна комерція та Super Powerful.

Їх кращий продавець – оригінальний план, тоді як ви отримуєте найкраще співвідношення своїх грошей за допомогою смарт-плану (як вказує його назва). Ми покажемо вам найдешевший і найдорожчий план, щоб ви могли порівняти відмінності. План Starter коштує всього 19,97 доларів на місяць, і він забезпечує 40 Гб пам’яті, 3 ТБ пропускну здатність, 2-ядерний процесор і 2 ГБ оперативної пам’яті. Якщо ви виберете найсильніший план, вам потрібно буде платити $ 64,97 на місяць, і він має 200 Гб пам’яті, пропускну здатність 10 ТБ, 6 ядер процесора та 12 ГБ оперативної пам’яті..

Вибираєте місце розташування, перш ніж вибирати свій план VPS: США, Європа, Великобританія, Азія чи Австралія. Крім того, усі плани надають вам cPanel або WHM та безкоштовну настройку. Вони повністю керовані, тому вам не потрібно буде хвилюватися про щось, використовуючи їх VPS.

Виділені сервери

Це плани з найвищими цінами. Ви можете отримати потужний сервер, повністю ваш за розумну ціну. Коли ваш бізнес зростає, ви можете потрапити в той момент, коли навіть найсильніший план VPS не може впоратися з величезною кількістю трафіку та даних, створених вашим веб-сайтом. Інвестуючи у виділений сервер, цю проблему можна легко вирішити.

TMD хостинг має 4 різні спеціалізовані сервери: Starter, Original, Smart та Super PowerPower. Однак ви можете вибрати лише ті центри обробки даних, які доступні в США та Європі. Що стосується обладнання, у всіх виділених планах встановлені процесори Intel. За допомогою програми стартера ви отримуєте 1 ТБ пам’яті, 4 ядра процесора та 8 ГБ оперативної пам’яті за 79,97 доларів на місяць.

Ви можете масштабувати його до колосальних 4 ТБ, 8 ядер процесора та 32 ГБ оперативної пам’яті, і це коштуватиме вам всього 149,97 доларів на місяць. Їх спеціальні плани повністю управляються з необмеженою пропускною здатністю, безкоштовним налаштуванням та включеними в пакет cPanel / WHM.

Гарантія повернення грошей

TMD хостинг надає вам багато часу, щоб спробувати свої послуги. Ви можете отримати сервер і користуватися всіма перевагами протягом 60 днів. Якщо ви не задоволені їхніми хостинг-планами, ви скасуєте всю справу і негайно отримаєте гроші.

В світі веб-хостингу надзвичайно рідко можна отримати 60-денну гарантію повернення грошей. Більшість конкурентів там повертають менше 30 днів, що також не є коротким. Це лише показує, що TMD Hosting – це серйозна компанія, яка повністю впевнена у своїх послугах, надаючи максимум своїм клієнтам

Час роботи сервера

Кожен провайдер веб-хостингу, який хоче забезпечити своїм клієнтам найвищий хостинговий сервіс, повинен підтримувати максимально високий час роботи сервера. Підприємства можуть втратити значну суму доходу, навіть якщо їх веб-сайти знизяться на кілька хвилин. TMD хостинг був поки що абсолютно успішним у підтримці стабільної інфраструктури.

Сервери TMD виходять з ладу так рідко, що навряд чи ви зможете знайти хостинг-компанію з більш сильним режимом роботи. Така стабільна послуга явно вигідна для будь-якого бізнесу. За словами провайдера, їх сервери працюють і працюють 99,99% часу. Звичайно, ми не живемо в ідеальному світі, тому якщо що-небудь змусить сервери знижуватися, TMD переконається, що наступна щомісячна плата буде дешевшою.

Підтримка клієнтів

Безумовно, одна з найкращих команд підтримки клієнтів у цій галузі. За даними TMD Hosting, ви отримаєте відповідь протягом 15 хвилин після того, як ви подали своє запитання або питання, і, як виявилося, вони не жартують. Ви можете дістатися до них за допомогою чату в реальному часі, квитків та телефону. Їх персонал не тільки привітний, але вони також готові запропонувати додатки та функції для вашого проекту, і вам навіть не потрібно запитувати.

Їх підтримка по телефону ще швидша, що дозволяє вам когось на лінію за менше хвилини. Ця послуга може стати в нагоді, якщо ви новачок у веб-хостингу і вам потрібна допомога з налаштуванням, функціями або будь-якими деталями, пов’язаними з їх сервісом. Хоча телефонна підтримка не завжди доступна (ви можете перевірити робочий час), ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату в реальному часі та квитків, коли захочете..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector