Відомий огляд

K knownHost – це приватна хостингова компанія, що базується в США. Основним напрямком хостингових послуг KknownHost є управління VPS-хостингом, але вони також пропонують хостинг для WordPress та спеціалізовані варіанти хостингу для задоволення різноманітних потреб в хостингу. Наш огляд K Poznahost дасть оцінку хостинговим можливостям та доступним на даний момент хостинговим планам Kemedhost.


Огляд відомого посту

Заснований у 2005 році, компанія KnowHost володіє чотирма центрами обробки даних, три з яких знаходяться в США, охоплюючи Східне узбережжя, Західне узбережжя та Центральний США (Техас), тоді як один центр обробки даних знаходиться в Амстердамі. Компанія Knowhost пропонує цілий ряд керованих рішень для хостингу та корпоративного обладнання на базі Dual Hex-Core Xeons з використанням масивів для зберігання RAID 10, що підтримується всіма послугами, що забезпечують високий рівень бездротового обслуговування, гарантуючи надійність обслуговування.

відомі місця розташування мережі

Відомі плани планування & Ціноутворення

Незважаючи на те, що KknownHost пропонує також спеціалізовані та оптимізовані WordPress плани хостингу, ми почнемо з аналізу керованих планів VPS, які насправді є хлібом та маслом KknownHost.

Віртуальні приватні сервери

Віртуальні приватні сервери, що керуються KknownHost, мають цілодобову підтримку, 99,9% SLA, безкоштовні резервні копії та безкоштовні міграції, а також додатковий захист DDoS.

У цій категорії є 7 пакетів VPS, починаючи з $ 25 щомісяця за 1280 МБ оперативної пам’яті, 30 ГБ RAID-10 дискового простору, пропускну здатність 3000 ГБ. Щомісячні та щорічні виставлення рахунків також доступні, і клієнти, які вибрали ці варіанти виставлення рахунків, можуть насолоджуватися зниженими цінами.

Найдорожчі плани VPS в цій категорії коштують 120 доларів на місяць і включає 8,25 ГБ оперативної пам’яті, 190 ГБ RAID-10 дискового простору, пропускну здатність 17 000 ГБ.

2 IP-адреси, повний кореневий доступ, необмежений хостинг домену та безкоштовні резервні копії включені до кожного сервера.

Плани хостингу відомих хостів vps

Віртуальні приватні сервери SSD

У Kknownhost є 6 різних пакетів хостингу VPS, що працюють на SSD, починаючи з 25 доларів на місяць. Плани мають рівну частку 8+ процесорних ядер до 24+ процесорних ядер, 1,25 ГБ гарантованої оперативної пам’яті до 7,25 ГБ гарантованої оперативної пам’яті, 20 ГБ до 115 ГБ пам’яті RAID-10 SSD і 4 000 ГБ до 13 000 ГБ пропускної спроможності.

Усі плани VPS, що працюють на SSD, включають необмежений хостинг домену, безкоштовне резервне копіювання, повний доступ до кореневих серверів, 99,9% SLA, 2 IP-адреси безкоштовно та додатковий захист DDoS.

Виділені сервери

Виділені сервери на KknownHost базуються на Linux та в комплекті з панеллю управління cPanel. Всі сервери створені на замовлення та захищені поза коробкою.

Ціни на повністю керовані спеціалізовані сервери починаються від $ 179 / місяць за пакет із такою конфігурацією: процесор i7-4770 (4 × 3,4 ГГц 8 МБ), процесор 16 ГБ оперативної пам’яті DDR3 (32 ГБ DDR3 макс. Оперативної пам’яті), пропускна здатність 11 000 ГБ, 750 ГБ SATA-II HDD-1, 750 ГБ SATA-II HDD-2, швидкість порту 100 Мбіт / с, cPanel & Дивовижна панель управління. За цей план також стягується плата в розмірі 49 доларів.

KknownHost пропонує 4 спеціалізовані конфігурації сервера, найдорожчі коштують 379 доларів США на місяць + плата за налаштування 129 доларів США. Цей план може похвалитися процесором Dual Xeon E5-2620v3, 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4, пропускною здатністю 26 000 ГБ, 120 ГБ SSD, 1 ТБ SATA-II HDD 2, cPanel і Softaculous.

Повний доступ до кореневого доступу, необмежений хостинг домену, встановлення в один клік та підтримка 24/7 доступні для всіх планів.

Оптимізовані пакети хостингу для WordPress пропонуються на потужних керованих серверах VPS для розміщення як великих, так і великих трафікових сайтів WordPress.

Відомі особливості хостингу

Незалежно від того, шукаєте ви VPS або спеціалізовані сервери, пакети хостингу K PoznaHost мають такі функції хостингу:

 • Необмежений хостинг домену;
 • Пакети хостингу VPS на SSD;
 • Безкоштовне резервне копіювання зображень та захист DDoS;
 • Кореневий доступ / SSH;
 • Операційна система CentOS;
 • Повна керована підтримка 24/7;
 • Можливість вибору центру обробки даних (Техас, Каліфорнія та Нью-Джерсі);
 • Вибір cPanel / WHM або DirectAdmin (за додаткові $ 5 / місяць);
 • Оновлення ресурсів (додаткова оперативна пам’ять, накопичувач, пропускна здатність та IP-адреси) та оновлення програмного забезпечення (інженер-розробник сайтів, програмне забезпечення для виставлення рахунків);
 • Білий стандарт із VPS з маркою власного пакету VPS;
 • Безкоштовна міграційна служба;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • 9% тривалості безперебійного користування;
 • Інсталятори в один клік;
 • Рівна частка CPU;
 • Безшовні оновлення VPS до VPS;
 • 2 виділені IP адреси;
 • Приватні сервери імен тощо.

Керовані VPS-пакети лежать в основі сервісу KknownHost. Сервери VPS миттєво оснащені та доступні у великій кількості потужних конфігурацій. Ті, хто шукає спільних варіантів хостингу, не знайдуть жодного, оскільки компанія KknownHost спеціалізується на пропонуванні лише VPS та спеціалізованого хостингу.

Підтримка клієнтів

knownhost подати підтримку квитківВаріанти підтримки клієнтів на KemedHost включають цілодобову електронну пошту та службу підтримки. Функція чату в прямому ефірі доступна лише для продажів. Американський безкоштовний номер також розміщений на контактній сторінці компанії KhoneHost, але це також обмежено вирішенням питань продажу.

Форум спільноти, який підтримує компанія KnowHost, є ще одним можливим способом для тих, хто шукає підтримки. Крім них, K knownHost має публічну сторінку Вікі та блог з інформацією про хостинг, електронну комерцію, інтернет-маркетинг та інші новини галузі.

Плюси & Мінуси KknownHost

Думки щодо KposedHost є надзвичайно позитивними, лише обмежені відгуки щодо обмежених варіантів підтримки клієнтів. Популярність та надійність, Kemedhost займає високу оцінку у більшості відгуків користувачів та на незалежних хостингових оглядових сайтах. Оскільки жоден огляд хостингу не завершений, не перераховуючи плюси про мінуси відповідного постачальника хостингу, ось корисні та погані аспекти Kposedhost:

Плюси

 • Пакети VPS, керовані VPS та SSD, за доступними цінами;
 • WordPress оптимізував плани на серверах VPS;
 • Корисні халяви (резервне копіювання та захист DDoS);
 • Хороший час безрезультатного обслуговування;
 • 30-денна гарантія повернення грошей.

Мінуси

 • Немає спільних варіантів хостингу;
 • Плата за налаштування для виділених серверів;
 • Додаткові збори за cPanel або DirectAdmin з планами VPS.

Плани спільного хостингу використовувались серед сервісів Kknownhost, однак на момент написання цього повідомлення вони вже не доступні. Хоча спільний хостинг – це хороший спосіб залучити клієнтів, Kknownhost взяв інший маршрут для залучення клієнтів і зосередився на приєднанні до іншої клієнтської бази. Навіть без спільного хостингу, K knownhost пропонує безліч варіантів VPS для задоволення більшості бюджетів та потреб.

Висновок відомого огляду

Якщо ви на ринку повністю керованих віртуальних приватних серверів або виділених серверів, Kemedhost може бути прямо на вашу алею. Цей приватний хостинг-провайдер пропонує хостинг у чотирьох центрах обробки даних світового класу із преміальними апаратними технологіями, цілодобовою підтримкою та надійною хостинговою інфраструктурою. Завдяки своїм сервісам K knownhost не орієнтований на початківців або тих, хто шукає простий варіант спільного хостингу, тому він розроблений для задоволення потреб веб-сайтів з більш надійними потребами в ресурсах..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map