Vietnes zemes atsauksmes

SiteGround ir Eiropā izvietots tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas izveidots 2003. gadā; šodien savos serveros mitina aptuveni 350 tūkstošus vietņu. Tie galvenokārt koncentrējas uz individuālu un mazu uzņēmumu dalītu mitināšanu, tomēr uzņēmums piedāvā arī virtuālos serverus, speciālus serverus un tālākpārdevēju mitināšanu.


Izskatās, ka viņi ļoti aizraujas ar atvērtā pirmkoda programmatūru, piedāvājot Joomla un WordPress optimizētu mitināšanu, kā arī daudz apmācību un bezmaksas veidnes. Viņiem ir atbalsts Magento un citām populārām e-komercijas lietojumprogrammām tiem, kas vēlas izveidot tiešsaistes veikalu.

Neatkarīgi no tā, vai jūs mēģināt sākt savu biznesu vai vēlaties dalīties savās idejās ar pasauli, ir diezgan svarīgi būt kontaktā ar dzīves periodiem. Tāpēc mūsdienās visi ir internetā, tāpēc jums ir sava vietne ir vitāli svarīga.

Tomēr vietnes iestatīšana var būt nedaudz sarežģīta. Ja jūs neesat programmētājs (un vairums no mums ne), jums ir paredzēts uzticēties cilvēkiem, kuri zina, kā to izveidot jums. Tāpēc mēs varam ieteikt vietni SiteGround. Apskatīsim faktus: pirmkārt, vietni SiteGround iesaka daudzi cilvēki dažādos emuāros un forumos. Ir labi zināms, ka, ja vēlaties kaut ko pārbaudīt, jums ir jājautā cilvēkiem par viņu pieredzi. Tāpēc dažādos emuāros, vietnēs un forumos mēs varam atrast daudz viedokļu. Kopīga pieredze var būt, un lielākoties tā ir ļoti uzticama.

No otras puses, ir ļoti svarīgi redzēt, cik daudz dažādu uzņēmumu un biznesu izmanto jūsu apskatīto pakalpojumu, kā arī uzņēmumu, kas jūs interesē. SiteGround ir uzkrājis vairāk nekā 450 tūkstošus domēna vārdu visā pasaulē, un tam ir datu centri visā United Valstis, Eiropa un Āzija.

Tas ir iespaidīgāk, ja zināt, ka viņi 2007. gadā ir sākuši darboties tikai ar vienu darbinieku. Mūsdienās viņi ir vieni no jaunākajiem hostinga behemotiem, taču viņi ir enerģiski un profesionāli, ko pierāda skaitļi un fakti, kurus mēs jums norādījām pirmās rindkopas. Noslēgumā mēs varam teikt, ka viņiem kaut kas jādara pareizi, jo viņi ir sasnieguši augstumu daudz ātrāk nekā daudzi viņu priekšgājēji.

Plāni, cenas, iespējas un vērtība

Kad mēs sākam runāt par plāniem un cenām, mēs esam pārliecināti, ka sakām, ka vietnē SiteGround ir viss nepieciešamais. Viņiem ir pieci hostinga veidi, no kuriem jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu vajadzībām un pakalpojuma veida, kuru vēlaties saņemt.

Sākumam jūs varat izvēlēties, lai jums būtu Dalīts hostings kas ir uz SSD balstīts dalītas mitināšanas risinājums. Vai arī jūs varat izvēlēties Mākonis mitināšana kas ir augstas veiktspējas mākoņu platforma. Dedicated server mitināšana nodrošinās jums labākās pārvaldītās mitināšanas mašīnas, kas atrodas 3 reģionos, lai nodrošinātu vislabāko veiktspējas mitināšanu. Ja jūs nopelnāt, piemēram, attīstot un uzturot savu klientu vietnes, vietnes SiteGround’s Tālākpārdevēju mitināšana programma ir viena jums. Un jūs varat izvēlēties uzticēties Uzņēmējdarbības mitināšana kas piedāvā augstākās kvalitātes individuālus risinājumus, kas būs piemēroti visām jūsu vēlmēm un vajadzībām. Visiem viņu mitināšanas veidiem ir individuāli izgatavoti plāni, kas ir piemēroti ikviena vajadzībām.

Pirms sīkāk aplūkosim visus īpašos hostinga plānu veidus, ko tie nodrošina, mums jāpiemin, ka tie visiem nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu. Lai nodrošinātu vieglu sākšanu, tie nodrošinās viena klikšķa instalētāju, kā arī bezmaksas pārsūtīšanu. Viņi nodrošinās WordPress ar pārvaldītiem automātiskiem atjauninājumiem un vieglu komandrindas pārvaldību ar WP-CLI. WordPress super ātrumam viņi piedāvā SuperCacher visos plānos virs StartUp plāna. Vairāk pieredzējuši lietotāji varēs izmantot WP inscenējumu un Git integrāciju savā GoGeek mākonī un tam paredzētajos plānos.

Kopīga tīmekļa mitināšana

Koplietojamais Web hostings ir viņu “vislabāk pārdotais”, un tā ir lieliska izvēle tiem, kam internets ir jauns. Šis iepakojums piedāvā ātrāko iestatīšanu, kādu jūs jebkad varēsit iegūt – jaunas vietnes izveidošanai būs nepieciešamas tikai trīs minūtes, un tās var pat piezvanīt, lai palīdzētu jums caur to..

Izmantojot šo paketi, jūs varat viegli izveidot savu vietni. Izmantojot viņu vienkāršo vietņu veidotāju, velciet un nometiet, jums nevajadzēs ilgi gaidīt, līdz iegūsit oriģinālu un stilīgu vietni.

Ja mēs runājam par uptime, SiteGround ir unikāla pieeja, lai sasniegtu vienu no iespējami augstākajiem uptimes. Un kā bonusu viņi garantē, ka jūs saņemsiet kompensāciju, ja jūs kādreiz piedzīvosiet vairāk nekā 0,1% dīkstāves gadā.

Vietnes SiteGround pakalpojuma izmantošanas priekšrocība ir arī viņu unikālie rīki, kurus viņi izstrādājuši, lai padarītu tos ērtākus populārākajām lietojumprogrammām – WordPress un Joomla. Izmantojot šo pakalpojumu, viņi piedāvā automātisku uzstādītāju vienkāršai palaišanai, automātisku atjaunināšanu – lieliskai drošībai, kā arī SuperCacher – lieliskam ātrumam un inscenējumam, kā arī Git geeky lietotājiem.

Viņi saka, ka viņu saskarnes atvieglos mūsu dzīvi, un mēs viņiem uzticamies. Viņi ir izdomājuši unikālu lietotāju zonu, kurā varat pārvaldīt visus sava konta aspektus, piemēram, domēnu, rēķinus un biļetes. CPanel ir integrēts lietotāja zonā, tam pievienojot daudz unikālas funkcionalitātes.

Visaptverošai lietotāju zonai ir vienas pieturas pārvaldība, skaists dizains un ērti lietojami rīki. Uzlabotais cPanel ir labākais mitināšanas vadības panelis, kas ir integrēts viņu lietotāja zonā un satur ļoti daudz papildu funkciju.

Tagad apskatīsim savus kopīgos tīmekļa mitināšanas plānus. Viņi saka, ka viņu tīmekļa mitināšana ir veidota ar izcilu pieredzi, kurai mēs noteikti varam piekrist.

 • Pirmais, kas atbilst viņu tīmekļa mitināšanas plāniem, tiek saukts par Uzsākt plāns, kuru jūs varat saņemt tikai par 3,95 eiro mēnesī, kas ir par 50% zemāka nekā parastā 7,95 eiro mēnesī cena. Šis plāns sniedz jums galvenās funkcijas, kas vajadzīgas vietnes, kas nesen pievienota pasaulei, izvietošanai vai esošam vidēja lieluma emuāram, kā arī uzņēmuma vietnei..

StartUp plāns ir labs arī mazākiem tiešsaistes veikaliem, kuros nav pārdošanā daudz preču. Šis plāns jums nav labs, ja mēnesī piesaistāt vairāk nekā 10 tūkstošus unikālu apmeklējumu.

Šis plāns piedāvā bezmaksas vietņu veidotāju, cPanel un SSH piekļuvi, bezmaksas iestatīšanu un pārsūtīšanu, kā arī nepārtrauktu tehnisko atbalstu, SSD krātuvi un bezmaksas ikdienas dublējumu. No šī plāna jūs arī saņemat 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, neierobežotu e-pastu un DB, kā arī HTTP / 2 iespējotos pakalpojumus, bezmaksas Let’s Encrypt SSL un bezmaksas Cloudflare CDN.

 • Otro no trim plāniem sauc par GrowBig plānu, kas, kā tas tiek nosaukts, ir izveidots jūsu tīmekļa izaugsmei; Jūs to varat saņemt par 6,45 eiro mēnesī ar 50% atlaidi no parastajiem 12,95 eiro mēnesī.

Šis plāns jums būs piemērots, ja esat pieredzējušāks lietotājs un jums būs vajadzīgas uzlabotas funkcijas, kurām ir būtiskas funkcijas. GrowBig derēs vai nu vienai vairāk intensīvi apstrādātai vietnei, vai arī dažām dažādām vidēja lieluma vietnēm. Baumo, ka šis plāns ir populārāks starp cilvēkiem, kuriem patīk visas savas vietnes mitināt vienā kontā.

Izmantojot šo plānu, jūs saņemsit piemaksu atbalstu, kas nozīmē, ka jūsu biļetes tiks uzskatītas par prioritārām. Jūs arī iegūsit izcilu ātrumu, jo viņu SuperCacher padarīs jūsu vietni daudz ātrāku. Tā kā viņi zina, cik daudz mēs vērtējam mūsu biznesa drošību, ar šo komplektu jūs iegūsit visaugstāko drošību, kas nozīmē, ka jums var būt pat 30 savas vietnes rezerves kopijas.

Izmantojot GrowBig, jūs varat izmantot neierobežotus pievienošanas domēnus, lai mitinātu vairākas vietnes, un jūs iegūsit labākos e-komercijas rīkus un bez maksas iegūsit viena gada Wildcard SSL sertifikātu..

 • Ja jūs izvēlaties saņemt viņu GoGeek plāns, kas, kā viņi saka “izstrādāts īstiem tīmekļa geeks”, jūs par to maksāsiet tikai 11,95 eiro mēnesī, kas ir par 50% mazāk nekā parastajai 23,95 eiro mēnesī cenai.

Šis plāns jums būs piemērots, ja vēlaties mitināt vietni, kas ir populārāka cilvēku vidū un kurai ir vairāk apmeklējumu nekā parastajai vidēja lieluma vietnei. Ja vēlaties strādāt pie sava e-komercijas uzņēmuma izveidošanas, šis plāns jums ir lielisks, jo tajā var ietilpt lielāks produktu daudzums un tajā ir iekļauta servera PCI atbilstība.

Mākonis Hostings

Ja mēs runājam par viņu mākoņu mitināšanu, mēs varam teikt, ka tā ir perfekta mitināšanas platforma, kas nodrošina ļoti ātru pakalpojumu, tā ir automātiski mērogojama un ļauj jums padarīt plānu pielāgotu jūsu vajadzībām. Šim hostinga pakalpojuma veidam ir četri dažādi plāni: ieejas, biznesa, biznesa plus un uzņēmuma plāns.

Atšķirība starp tām, ja mēs neskatāmies tikai uz cenu, ir CPU serdeņu daudzums, atmiņa, SSD telpa un datu pārsūtīšana.

 • Ar Iebraukšanas plāns par 64 eiro mēnesī jūs iegūsit 2 CPU serdeņus, 4 GB atmiņu, 40 GB SSD vietu un 5 TB datu pārsūtīšanu.
 • Tas ir mazāk nekā tas, ko jūs saņemat ar Biznesa plāns kurā par 96 eiro mēnesī jūs iegūsit 3 CPU serdeņus, 6 atmiņas, 60 GB SSD vietas un 5 TB datu pārsūtīšanas.
 • Ja izvēlaties Biznesa plus plānojot summu 128 eiro mēnesī, jūs iegūsit 4 centrālā procesora centrus, 8 GB atmiņu, 80 GB SSD vietu un 5 TB datu pārsūtīšanu.
 • Ar Uzņēmējdarbības plāns kas maksā 192 eiro mēnesī, jūs iegūsit 8 centrālā procesora serdeņus, 10 GB atmiņu, 120 GB SSD vietu un 5 TB datu pārsūtīšanu. Ir svarīgi teikt, ka PVN nav iekļauts sākotnējā cenā, kuru mēs jums norādījām šajā punktā.

Dedicated Serveru mitināšana

Viņu specializētā servera mašīnas atrodas trīs reģionos, no kuriem jūs varat izvēlēties, lai jūsu hostinga pakalpojumi būtu vislabākie. Reģioni ir Amerikas Savienotās Valstis, Eiropa un Āzijas un Klusā okeāna reģions. Pēc tam, kad esat izvēlējies sev piemērotāko reģionu, nākamā ir jūsu 3 plāni: Ieejas serveris, Barošanas serveris un Uzņēmuma serveris.

 • Ieejas serveris nāk ar cenu 179 eiro mēnesī ar PVN, kas nav iekļauts cenā. To darbina Intel Xeon E3-1230 Centrālais procesors, kuram ir 3,20 GHz CPU pulksteņa ātrums, 4 CPU serdes, 8 CPU pavedieni, 8 MB CPU kešatmiņa, 4 GB DDR3 operatīvās atmiņas, 500 GB SATA II HDD un 5 TB joslas platums..
 • Barošanas serveris no otras puses, cena ir 258 eiro mēnesī. Tam ir mašīna, kas veidota no Intel Xeon E3-1270 CPU, kurai ir 3,50 GHz CPU takts ātrums, 4 CPU serdes, 8 CPU pavedieni, 8 MB CPU kešatmiņa, 16 GB DDR3 operatīvā atmiņa, 1 TB SATA II HDD un 5 TB joslas platums..
 • Un pēdējais, savukārt labākais, bet visdārgākais ir Uzņēmuma serveris kas jums izmaksās 336 mēnesī. Tas darbojas ar 2 Intel Xeon E5-2620 CPU, 2,00 GHz CPU pulksteņa ātrumu, 2 reizes 6 CPU kodoliem, 2 reizes 12 CPU pavedieniem, 15 MB CPU kešatmiņu, 16 GB DDR3 operatīvās atmiņas 4 reizes 500 GB SATA III / RAID 10 HDD ar 5 TB joslas platumu..

Tālākpārdevēju mitināšana

Ja esat programmētājs, web dizainers, izstrādātājs vai jūs vienkārši uzturat savu klientu vietnes, šis mitināšanas tips ir jums piemērots. Un šeit ir redzams, kā tas darbojas.

Iegādājoties vairāk kontu, jūs saņemat vairāk no tā, ko viņi sauc par kredītiem, kas jums par vienu hostinga gadu lētāku cenu; tātad viens kredīts ir viena hostinga gada vērts.

Viens līdz četri kredīti atmaksās 40 eiro par kredītu. Iegādājoties piecus līdz desmit kredītus, jūs tos iegūsit par cenu 36 eiro par vienu kredītu. Un labākais risinājums, ja tos pērkat vairumā. Ja jūs iegādājaties vairāk nekā vienpadsmit kredītus, jūs tos saņemat par cenu 33 eiro par kredītu. Šajās cenās nav iekļauts PVN.

Šis mitināšanas veids arī ļauj jums iegādāties īpašus darījumus par domēna vārdiem, kuru cena sākas ar 8 eiro gadā bez PVN.

Uzņēmējdarbības mitināšana

Bet tas nav viss no vietnes SiteGround. Ja domājat par sevi kā vairāk pieredzējušu lietotāju un nevarat apmierināt savas vajadzības ar kādu no iepriekš pieminētajiem plāniem, individuāli pielāgots Enterprise hostings jums noteikti ir piemērots.

Šis plāns ļauj ļoti precīzi pielāgot pakalpojumu savām vajadzībām. Vietnes vietnes eksperti ir šeit, lai pielāgotu jūsu plānu. Vispirms viņi iepazīs jūsu īpašās biznesa vajadzības, un tad viņi izveidos visu uz tām balstīto infrastruktūru.

Viņi garantē jums ļoti uzticamu arhitektūru; viņi pārvaldīs jūsu mitināšanas infrastruktūru un ļaus jums attīstīt savu biznesu, neņemot lieku laiku, mēģinot izdomāt, ko darīt ar jūsu vietni. Tomēr, ja vēlaties izmantot pielāgotu izstrādes darbplūsmu, viņi jums sniegs palīdzību, integrējot jūsu risinājumu.

Klientu atbalsts

Ja mēs rūpīgāk izpētīsim viņu klientu atbalstu, mēs nonāksim pie secinājuma, ka viņi veica patiešām satriecošu darbu. Viņi nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, un dažādie veidi, kā varat iesniegt sūdzību, tikai palielina viņu pakalpojumu vērtību.

Jūs varat iesniegt biļeti visu dienu un visu nakti, un pirmo atbildi saņemsit 10 minūšu laikā. Varat izmantot arī tiešraides tērzēšanu, kur jūs saņemsit tūlītēju atbildi, vai, ja esat tradicionālāks, varat viņiem piezvanīt pa tālruni.

Viņu skaits pārsniedz visu maiņu, tāpēc vienmēr būs kāds, kurš paņems tālruni vai tērzēs tiešsaistē, tāpēc jums nav jāgaida vairāk nekā dažas minūtes pēc palīdzības. Viņi arī regulāri novērtē katra darbinieka ātrumu, kā arī komandas sniegumu kopumā, tāpēc jūs regulāri saņemsiet augstas kvalitātes pakalpojumus.

Vietnei vietnē ir iekšēja uzskaite un slodzes līdzsvarošana. Tas nozīmē, ka viņi iegulda daudz tehniskā un cilvēku spēka, lai viņu atbalsts būtu tikpat efektīvs un ātrs kā jebkad.

Vietnes SiteGround vietnē jūs varat atrast konsultācijas un detalizētu zināšanu bāzi, kas ir vieni no populārākajiem pašpalīdzības mitināšanas materiāliem tiešsaistē. Viņi piedāvā arī vebināru sērijas, kurās viņi dalās zināšanās par dienas karstākajām tēmām. Jūs varat atrast viņu izveidoto iestatīšanas vedni, kas sveic katru jaunpienācēju lietotāja apgabalā un sniedz norādījumus par pirmajiem hostinga konta iestatīšanas soļiem..

Plusi & Mīnusi SiteGround

Vietnes vietne ir laba izvēle tīmekļa mitināšanai, pamatojoties uz to pastāvīgo veiktspēju un jauninājumiem, kā arī viņu hostinga platformas pastāvīgiem jauninājumiem. Vietnes vietnes pārvaldītās mitināšanas funkcijas ir labi piemērotas WordPress, Joomla, kā arī Drupal vietnēm.

Ja mēs runājam par to, kas vietnē SiteGround ir labs, tad mēs noteikti pieminēsim bezmaksas domēnu, ko iegūsit, bezmaksas ikdienas dublējumus un atjaunošanu, kā arī bezmaksas Let’s Encrypt SSL. Labi ir tas, ka viņi piedāvā bezmaksas Cloudflare CDN, cPanel interfeisu, kā arī patiešām ātru darbspējas laiku un dalītu mitināšanu, izmantojot Linux konteinerus..

Lielais hostinga tipu plānu skaits noteikti atbildīs jūsu vajadzībām, un, ja nē, tad ar Enterprise tipu varat pielāgot savu plānu, izmantojot SiteGround personīgo kontu pārvaldniekus.

Vienīgā sliktā SiteGround piedāvājuma daļa ir tā, ka jums ir ierobežota tīmekļa vieta no 10 GB līdz 30 GB.

Secinājums

SiteGround ir viens no visstraujāk augošajiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem, un tas ir iemesls, kāpēc. Pirmkārt, viņu produktiem ir laba samaksa par kvalitātes attiecību. Tas nozīmē, ka jūs saņemat vislabāko pakalpojumu par vairāk nekā saprātīgu cenu. Viņiem ir arī daudz dažādu plānu un hostinga veidu, no kuriem izvēlēties. Arī labs klientu atbalsts ir vēl viena lieta, kas palielina viņu vērtību, kā arī cenu plāni, lai apmierinātu ikviena vajadzības. SiteGround ir ideāla izvēle jums neatkarīgi no tā, vai meklējat kopīgu, specializētu, uzņēmumu, mākoņa mitināšanu vai arī plānojat būt viņu tālākpārdevējs. Jums vairs nevajadzēs vilcināties, vienkārši pievienojieties interneta kopienai – jūs tagad zināt, ko izvēlēties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map