CoreCommerce pārskats

CoreCommerce ir tiešsaistes veikalu veidotājs, kas paredzēts maziem, vidējiem un uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem, kuriem nepieciešama mitināta, mērogojama un droša platforma, kas tiem ļauj pārdot preces vairākās valūtās visā pasaulē. CoreCommerce komplektācijā iekļauj resursdatora funkcijas tieši ārpus komplektācijas, un tā ļauj trešo personu integrāciju.


Šī CoreCommerce pārskata beigās jums būs pārskats par CoreCommerce iespējām, tā cenu shēmu un šī pielāgojamā SaaS e-komercijas risinājuma pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem..

CoreCommerce pārskats

CoreCommerce, kas balstīta uz patentētu iepirkumu grozu tehnoloģiju, tika izveidota 2001. gadā ar Matt DeLong starpniecību. Uzņēmums atrodas Brentvudā, Tenesī, un šobrīd tajā atrodas vairāk nekā 13 000 uzņēmumu 70 dažādās valstīs. Tas ir saistīts arī ar daudzvalodu un vairāku valūtu funkcijām, kuras atbalsta CoreCommerce platforma.

CoreCommerce 2015. gada decembrī ir piedzīvojusi izmaiņas vadības komandā un sadarbojusies ar uzņēmēju grupu ar mērķi ieguldīt produktu attīstībā un pakalpojumos, lai labāk pozicionētu sevi konkurētspējīgajā SaaS e-komercijas tirgū.

CoreCommerce iezīmes

CoreCommerce nāk ar plašu rīku un funkciju klāstu, kas visi palīdz pārdot un reklamēt produktus visā pasaulē. Visievērojamākās CoreCommerce funkcijas ir:

 • 1. līmeņa PCI-DSS atbilstība & bezmaksas koplietots SSL: CoreCommerce piedāvā PCI ievērošanu un dalītu SSL, lai klienti varētu droši veikt darījumus;
 • 99% uptime: CoreCommerce pārvaldītais hostings nodrošina augstu pieejamību jūsu tiešsaistes veikalam, kā arī izcilu joslas platumu uzticamam ātrumam;
 • Simtiem bezmaksas veidņu: ne visas veidnes ir reaģējošas, patiesībā tikai 17 ir veidlapas, kas ievērojami sašaurina jūsu izvēli;
 • Daudzvalodu atbalsts un vairāku valūtu atbalsts: ļauj tiešsaistes veikalā pievienot starptautisku komponentu; valūtas kursi tiek atjaunināti katru stundu;
 • Iebūvēti mārketinga rīki: iebūvēts adresātu saraksts & biļetens, integrācija ar tādiem e-pasta mārketinga rīkiem kā MailChimp, vēlmju saraksti, dāvanu reģistrs, atalgojuma programma, produktu pārdošana Facebook, Google Trusted Store, sociālās koplietošanas iespējas, iebūvēta emuāru platforma utt .;
 • Apmeklētāju konvertēšanas rīki: izveidojiet kuponus, produktu pārskatu salīdzināšanas rīku, labas produktu funkcijas (nesen apskatītas, pēdējoreiz apskatītas, saistītie produkti utt.), Neierobežotas produktu fotoattēlu augšupielādes, izvērstas meklēšanas iespējas, cenu noteikšana, pamatojoties uz daudzumu, pamests groza taupītājs, vienas lapas izrakstīšanās , ļaut klientiem pierakstīties, izmantojot Facebook, Twitter vai Google kontus;
 • Krājumu pārvaldība: partijas informācijas importēšana / eksportēšana / produktu informācijas atjaunināšana, krājumu uzskaite, zema krājuma / atjaunotu preču e-pasta paziņojums, pārdevēju pieteikšanās, piegādes pasūtījumi no admin paneļa;
 • Integrēti norēķinu vārti: nozīmīga kredītkaršu maksājumu apstrāde, iespēja pieņemt maksājumus ar dāvanu karti vai naudas pārvedumu;
 • Piegāde & pasūtījuma izpilde: ir pieejama starptautiska pārvadājumu integrācija, ērta nosūtīšanas etiķešu drukāšana, piegādes iespējas nometšana, precīzas piegādes cenas;
 • SEO rīki & analītika: Google Analytics integrācija, filiāļu statistika, pārdošanas pārskati, kuponu lietojuma pārskati, atslēgvārdu un meklēšanas vienumu pārskati, joslas platuma lietojuma pārskati, nodokļu pārskati un dažādi citi pārskati;
 • Integrācija ar citām tirgus vietām: pārdodiet savus produktus Amazon, eBay, Facebook.

Šīs ir tikai dažas no CoreCommerce funkcijām, lai iegūtu pilnīgu funkciju sarakstu, varat lejupielādēt Core Commerce visaptverošās platformas funkciju dokumentu.

CoreCommerce plāni & Cenu noteikšana

Visiem CoreCommerce plāniem ir vienādas iespējas, ierobežojumus var atrast tikai atļautajā produktu skaitā un piedāvāto e-pasta kontu skaitā, joslas platumā un krātuvē. Ja jūs pārsniedzat krātuves ierobežojumus, gaidiet, ka maksāsit pārsnieguma maksu par katru papildu izmantoto GB.

CoreCommerce piedāvā 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai demonstrētu savu platformu. Lai reģistrētos bezmaksas izmēģinājumam, jums nav jāiesniedz kredītkartes dati.

Citi plāni ir sadalīti piecos cenu līmeņos:

Pionieris: pārdod par 36 USD / mēnesī (ikgadējie rēķini), atļauj 300 produktus, 5 e-pasta kontus, 4 GB joslas platumu un 1 Gb krātuvi.

Advanced: pārdod par USD 81 mēnesī (rēķins gadā), ļauj 2000 produktiem, 10 e-pasta kontiem, neierobežots joslas platums un 5 GB krātuve.

Profesionālis: pārdod par USD 123 mēnesī (rēķins gadā), ļauj 6000 produktus, 15 e-pasta kontus, neierobežotu joslas platumu un 10 GB krātuvi.

Premjerministrs: pārdod par USD 176 mēnesī (ikgadējie rēķini), atļauj neierobežotu produktu daudzumu, 25 e-pasta kontus, neierobežotu joslas platumu un 50 GB krātuvi.

Uzņēmums: pārdod par 526 USD / mēnesī (ikgadējie rēķini), atļauj neierobežotu produktu daudzumu, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi.

Ir pieejami arī ikmēneša rēķini, taču rēķinieties, ka mēneša plānos cenu pieaugums būs vismaz 10%. Uzņēmējdarbības plāni saņem daļēji veltītu mitināšanu, savukārt bezpeļņas organizācijām visiem plāniem tiek piemērota 50% atlaide.

Klientu atbalsts vietnē CoreCommerce

CoreCommerce klientu atbalsts atrodas ārpus ASV, un tas ir pieejams pa tālruni, pa e-pastu / atbalsta biļeti un tiešajā tērzēšanā (pieejams admin). Uzņēmuma vietnē ir labi uzturēta zināšanu bāze, kurā varat pārlūkot informāciju pēc tēmām.

Pašlaik darbojas video pamācības, un, lai arī vietnē ir arī CoreCommerce kopienas forums, mēs tur nevarējām atrast aktīvu dalībnieku ziņas.

CoreCommerce darbojas arī sociālie mediji. Jūs varat sazināties ar viņiem Facebook un Twitter.

Plusi & CoreCommerce mīnusi

CoreCommerce ir daudz funkciju, kas nepieciešamas tiešsaistes veikala atklāšanai un izaugsmei, taču atpaliek no konkurences ar ierobežotiem resursiem.

Plusi

 • 1. līmeņa PCI-DSS atbilstība;
 • Daudzvalodu atbalsts & vairāku valūtu atbalsts;
 • Labs klientu atbalsts;
 • Bezmaksas 15 dienu izmēģinājums;
 • Daudzas trešo personu integrācijas;
 • Izturīga krājumu pārvaldība un produktu funkcijas.

Mīnusi

 • Produktu, uzglabāšanas un joslas platuma ierobežojumi;
 • Nav integrēta CDN;
 • Novecojušas veidnes;
 • Sūdzības par dīkstāvēm un grūti orientējamu administratora saskarni.

Kopumā CoreCommerce ieņem augsto klientu atbalsta un daudzo trešo personu integrāciju atbalstu, tomēr – kā mēs redzēsim mūsu secinājumā – tas nav gluži līdzvērtīgs labākajiem šodien pieejamajiem e-komercijas risinājumiem..

CoreCommerce pārskata secinājumi

Lai gan CoreCommerce ir rīki un funkcijas, kas palīdz veidot un reklamēt tiešsaistes veikalu, diemžēl dažās svarīgās funkcijās tas atpaliek no konkurentiem. Ierobežojumi, kas attiecas uz izstrādājumiem, krātuvi un joslas platumu, tālu atpaliek, piemēram, no BigCommerce, kas piedāvā neierobežotu produktu, krātuves, joslas platumu un personāla kontus visos plānos.

Vēl viena problēma ir CoreCommerce vietnes administrators, kurā ir grūti orientēties, un pielāgošana liek justies kā sīkiem darbiem. Satura piegādes tīkla trūkums ir vēl viena CoreCommerce vājā vieta.

Mēs ļoti iesakām jums pašam pirms platformas izmēģināšanas pārbaudīt platformu, īpašu uzmanību pievēršot platformas administratora un pielāgojamības komponentiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map