DudaMobile.com apskats

01.06.2020
Vietņu veidotāji 'DudaMobile.com apskats
0 8 мин.

DudaMobile.com ir vadošais DIY vietņu veidotājs, kas koncentrējas uz palīdzību indivīdiem un profesionāļiem veidot vietēji reaģējošas vietnes un tikai mobilajām ierīcēm paredzētas vietnes. Šis vietņu veidotāju rīks ļauj arī izveidot īpaši personalizētu vietni, kas mainās, ņemot vērā aktivizētājus, piemēram, diennakts laiku, ierīces veidu un atrašanās vietu.


Neskatoties uz galveno uzsvaru uz mobilo vietņu veidošanu, kā jūs redzēsit mūsu DudaMobile.com pārskatā, šis pakalpojums piedāvā arī all-in-one atsaucīgu vietņu veidotāju, kam ir iespaidīgs e-komercijas funkciju komplekts, kas padara Duda par interneta veikalu celtnieks pats par sevi.

DudaMobile.com pārskats

Uzsākta 2010. gadā Itai Sadan un Amirs Glats, Duda radās no vēlmes palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem neatpalikt no tādu mobilo tehnoloģiju parādīšanās, kas prasīja labākas mobilās pārlūkošanas iespējas..

Kaut arī lielie uzņēmumi ar resursiem un tehnisko kompetenci spēja ātri izpildīt šīs mainīgās prasības, MVU atpalika. DudaMobile veidotāji to atzina un izveidoja pakalpojumu, kas varētu līdzvērtīgus konkurences apstākļus.

Duda, kas atrodas Palo Alto, Kalifornijā, lepojas ar mitināšanu vairāk nekā 5 miljoniem vietņu un pagājušajā gadā ieguvusi vairāk nekā 10 balvas..

DubaMobile plāni & Cenu noteikšana

dudamobile plāno cenu noteikšanu

Duda piedāvā 3 cenu līmeņus atkarībā no izvēlētā apakšpakalpojuma – Responsive Website Builder (visaptverošs vietņu veidotājs), Web vietņu veidotājs Tikai mobilajām ierīcēm vai Duda Reseller plāns.

Bezmaksas plāns

Gan atsaucīgais vietņu veidotājs, gan mobilo vietņu veidotājs piedāvā bezmaksas plānu, kas ļauj izbaudīt visas Duda pamata iespējas. Šie bezmaksas plāni ietver mitināšanu Amazon Cloud, iespēju izveidot vietēji reaģējošu vietni vai mobilo vietni, analīzes un izsekošanas rīkus, Duda domēnu (mysite.dudaone.com) vai tikai mobilajām ierīcēm paredzētu domēnu (mobile.dudamobile.com/site/mysite) ), sabiedrības atbalsta un Duda reklāmas.

Papildus šīm funkcijām adaptīvā vietne Bezmaksas versija atbalsta arī tādas e-komercijas iespējas kā 10 produktu veikala izveidošana, 2 produktu kategorijas, pasūtījumu un klientu pārvaldības rīki, kā arī  PayPal, Stripe un Global Gateway maksājumu pakalpojumu sniedzēji.

Respektīvi vietņu plāni

dudamobile atsaucīgas vietnes

Papildus bezmaksas versijai šajā kategorijā ir vēl divi plāni – bizness + un bizness + e-komercijas plāns.

Abos plānos ir ietvertas pamatfunkcijas, kuras jūs iegūtu, izmantojot bezmaksas versiju – izņemot gadījumus, kad varat pievienot pielāgotu domēnu ar šiem plāniem – un tie ietver drošu savienojumu, izmantojot HTTPS, vietnes dublējumu, Chrome push paziņojumus, izstrādātāja režīmu un daudzvalodu vietni..

Biznesa + plāns nāk ar tām pašām e-komercijas iespējām, kuras ir iekļautas bezmaksas versijā, savukārt Biznesa + e-komercijas plāns ļauj izveidot produktu veikalu ar ne vairāk kā 2500 produktiem, neierobežotām produktu kategorijām, 30 un vairāk maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, produktu pārskatiem, kas integrēti ar Facebook, un tajā ir iekļauti vairāki pārvaldības, SEO, mārketinga, izsekošanas un ziņošanas rīki.

Duda iekasē USD 14,25 mēnesī (gada plāns) vai 19 USD mēnesī no mēneša par plānu + ar iespēju iegūt dzīves vietu ar fiksētu likmi 299 USD. Biznesa + e-komercijas plāns maksā USD 22,50 mēnesī (gada plāns) vai USD 29 mēnesī no mēneša uz 100 produktu veikalu un 36,75 USD mēnesī uz mēnesi (gada plāns)
vai 46 USD mēnesī no mēneša uz 2500 produktu veikalu.

Tikai mobilajām ierīcēm paredzētu vietņu plāni

tikai mobilajām ierīcēm paredzētas vietnes

Bezmaksas plāns ir šī kategorija, un to papildina Premium plāns, kura pārdošanas cena ir USD 7,20 mēnesī (gada plāns)
vai 9,99 ASV dolāri mēnesī no mēneša, vai vienreizēja maksa 159 ASV dolāru apmērā, lai uz mūžu iegūtu tikai mobilajām ierīcēm paredzētu premium vietni.

Šis plāns nāk ar e-pasta atbalstu, pielāgotu domēnu, Chrome push paziņojumiem un tādām premium funkcijām kā noklikšķināt, lai zvanītu.

Duda Pro tālākpārdevēja plāns

dudapro tālākpārdevēja plāni

Duda vietņu tālākpārdevēju programma maksā 249 USD gadā, un tālākpārdevējiem visās Duda vietnēs ir pieejama atlaide līdz 40% un visaptverošs rīku komplekts, kas paredzēts, lai palielinātu biznesa efektivitāti un peļņu. Tie, kurus interesē Duda Pro plāns, var pārbaudīt pakalpojumu ar 30 dienu izmēģinājuma periodu.

DudaMobile iespējas

dudamobile funkcijas

DudaMobile plānos ir funkcijas, kas nodrošina ātru jūsu vietnes ielādes laiku, elastību un ultra pielāgojamu dizainu, jaudīgus mārketinga un e-komercijas rīkus un uzticamu mitināšanu. Īsumā, šīs ir funkcijas, kas padara DudaMobile par vadošo pakalpojumu, veidojot spēcīgu klātbūtni tiešsaistē:

 • Google vēlamais vietņu veidotājs: DudaMobile vietnes tiek automātiski optimizētas Google PageSpeed un pilnībā saskaņots ar Google labāko praksi;
 • Elastīga dizaina kontrole: jūs varat izvēlēties no arvien paplašinošās krāšņās dabiski reaģējošo veidņu galerijas, pielāgot tās izstrādātāja režīmā, rediģēt elementus pēc ierīces un pielāgot visu, ieskaitot fontus, attēlus, video, vietnes teksta saites utt .;
 • Īpaši personalizācijas rīks: izmantojiet iepriekš sagatavotus personalizācijas noteikumus, izveidojiet savus personalizācijas noteikumus un izmantojiet laiku, vietu, apmeklējumu skaitu, URL un ierīces tipus, lai izveidotu īpaši personisku pārlūkošanas pieredzi;
 • Importēšana ar vienu klikšķi: Duda ļauj ar vienu klikšķi importēt visus esošos attēlus, tekstu, sociālo informāciju no esošās vietnes vai Facebook;
 • Interneta veikala izveidošana: izveidojiet jaudīgu e-komercijas veikalu, izmantojot Duda iebūvēto e-komercijas risinājumu, kas ļauj izveidot pilnībā atsaucīgu tiešsaistes veikalu neatkarīgi no tā, vai pārdodat fiziskas digitālās preces. Iespējojiet automātisko nodokļu aprēķināšanu, ģenerējiet kuponus, sakārtojiet produktus kategorijās, parādiet atlaides, nosūtīšanas iespējas, nosūtīšanas likmes un vietu izsekošanas kodus;
 • Uzticama vietnes arhitektūra: Amazon Web Services mitināšana, SSL sertifikāti, globālais CDN, vietņu dublējumi un dinamiska apkalpošana ir tikai dažas no funkcijām, kas padara Duda vietnes drošas, stabilas, ātras un uzticamas;
 • Vairāku valodu iezīme: šī funkcija ļauj jums padarīt jūsu vietni pieejamu vairāk nekā 55 valodās;
 • Ērta platformas integrācija: paplašiniet savas vietnes funkcionalitāti, izmantojot noderīgu mārketingu (piemēram, MailChimp), sociālos medijus (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor utt.), e-komerciju (piemēram, PayPal) un citas integrācijas;
 • Duda White Label redaktors: novietojiet Duda platformu zem sava zīmola ar baltas etiķetes redaktora funkciju.

Klientu atbalsts vietnē DudaMobile

duda klientu atbalsts

Duda klientu atbalsts ietver sevis vadītu palīdzību, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un 18 stundas dienā tālruņa atbalstu DudaPro klientiem. Izmantojot bezmaksas versiju plānus, ir pieejams tikai sabiedrības atbalsts, savukārt citiem plāniem (plāniem, kas nav DudaPro plāni) ir e-pasta atbalsts.

Plusi un mīnusi DudaMobile

DudaMobile ir īsts vietņu veidotāju rīks all-in-one, kas ļauj plašas pielāgošanas pilnvaras un balto marķējumu. Uzņēmuma Duda vietņu veidotāju pakalpojumam ir daudz priekšrocību un tikai daži trūkumi.

Plusi:

 • Bezmaksas atsaucīga vietnes versija ar tiešsaistes veikala funkcijām;
 • Spēcīgi vietņu veidošanas rīki mobilajām ierīcēm;
 • Unikāls ultrapersonalizācijas rīks;
 • Mūža plāni par vienreizēju fiksētu samaksu;
 • Google dod priekšroku vietņu veidotājam.

Mīnusi:

 • Ierobežotas klientu atbalsta iespējas;
 • Nav iespēju eksportēt vietni un pārcelties uz citu resursdatoru.

DudaMobile pārskata secinājums

DudaMobile pakalpojumi ir precīzi pielāgoti, lai atbilstu SMB prasībām. Neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas izveidot vienu peidžeri, emuāru, biznesa vietni vai e-komercijas vietni, Duda pārliecinās, ka visas vietnes, kas izveidotas ar viņu rīku, reaģē visās ierīcēs. Ja joprojām diskutējat par pievienošanos Duda, reģistrējieties bezmaksas versijai un pats izlemiet, vai DudaMobile ir rīks, kuru redzat pats, lai izveidotu savu adaptīvo vai tikai mobilajām ierīcēm paredzēto vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector