PinnacleCart pārskats

PinnacleCart ir e-komercijas platforma, kas tirgotājiem ļauj savās vietnēs izveidot intuitīvu izrakstīšanās procesu. PinnacleCart programmatūra kā pakalpojumu platforma (SaaS) ir viena no vienkāršāk izmantojamajām, veidojot pielāgotas e-komercijas vietnes. Pakalpojums ietver arī tīmekļa mitināšanu un vietnes drošības uzturēšanu.


Pārskats par PinnacleCart

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2004. gadā PinnacleCart ir izveidojusi spēcīgu reputāciju, izmantojot tiešsaistes veikalu piedāvājumus. Tās klientu sarakstā ir tādi lielie zīmoli kā NBA, QBG Brands, HBO UFC, International Health un A&E, cita starpā. PinnacleCart piedāvā e-komercijas veidnes, kuras varat pasūtīt vietnes dizainam. Motīvi ir pielāgojami, ļaujot rediģēt, izmantojot HTML vai CSS redaktoru. Arī vietnē ir viegli optimizēt attēlus un tekstu.

PinnacleCart plašajā piedāvājumu sarakstā ietilpst:

 • Iepirkumu grozi un norēķinu sistēmas
 • Pielāgotas tīmekļa veidnes
 • Produktu katalogi
 • Interneta mārketinga rīki
 • Klientu atbalsts
 • E-pasta saraksta funkcijas
 • Promo kodi
 • Dāvanu sertifikāti
 • Ieteicamie produkti
 • Pamesta groza atkopšana
 • Tīmekļa analīze

PinnacleCart piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu ieinteresētajiem klientiem, lai pārbaudītu pakalpojumu pirms pirkšanas lēmuma pieņemšanas. Būtu labi izmantot izmēģinājuma periodu pirms abonēšanas, jo uzņēmums nepiedāvā atmaksu. Uzņēmums nepieprasa darījumu maksu.

Abonējot platformu, ir pieejamas trīs maksāšanas iespējas. Startup plāns ir 45 USD mēnesī; Standarta plāns ir USD 95 mēnesī, savukārt Advanced plāns ir USD 200 mēnesī. Visos plānos ir neierobežoti produkti un pakalpojumi, dublējumi, SSL sertifikāts un klientu atbalsts.

pinnaclecart-cenas noteikšana

PinnacleCart plāni & Cenu noteikšana

Viens ievērojams šīs e-komercijas SaaS platformas aspekts ir tas, ka tā ir ļoti pielāgojama un var augt līdzās jūsu biznesam. No trim maksājumu plāniem jūs varat izvēlēties vienu vai jaunināt uz citu, lai jūs maksātu cenu, kas atbilst jūsu vietnes trafika un krātuves vajadzībām. Izmantojot visus šos plānus, jums ir piekļuve tām pašām funkcijām, tikai ar dažiem izņēmumiem.

PinnacleCart iespējas

pinnaclecart-funkcijas

PinnacleCart iespējas

E-komercijas integrācija

PinnacleCart ļauj tirgotājiem uzlabot savas vietnes funkcionalitāti, izmantojot papildinājumus. Pielikumi, kurus varat integrēt ar PinnacleCart, ietver Webgility pārdošanas nodokļu pārvaldībai tiešsaistē, MailChimp e-pasta mārketingam, AddShoppers sociālo mediju kampaņu panākumu izsekošanai, izmantojot analītiku, un ShipWire, e-komercijas nosūtīšanas rīks pakešu uzraudzībai un pasta sūtījumu vadīšanai. ziņojumi. Ir daudzi citi neskaitāmi papildinājumi, kurus varat izmantot kopā ar PinnacleCart.

Vietnes drošība

PinnacleCart izmanto SSL tehnoloģiju, lai šifrētu vietnes datus un savienojumus starp tīmekļa pārlūku un serveriem. Šī tehnoloģija palīdz nodrošināt jūsu klientu informāciju jūsu vietnē, lai paslēptu viņu datus no kibernoziedzniekiem. Tā ir drošības prasība visiem e-komercijas veikaliem.

Uzlabotā norēķinu tehnoloģija

E-komercijas platforma atbalsta vairāk nekā 20 dažādas norēķinu metodes, ļaujot klientiem no visas pasaules iepirkties jūsu vietnē. Varat arī izvēlēties savā vietnē izmantot e-makus vai iestatīt FirstData maksājuma iespējas, kas iekasē zemas tirgotāju likmes.

Droša izrakstīšanās

Pinnacle Cart piedāvātā norēķinu sistēma ir saderīga ar PCI. Šīs regulas standarti ir kredītkaršu datu drošība un atjaunināts vietņu antivīruss. Jūsu klienti iepērkas mierīgi.

Analytics & SEO

E-komercijas platformā ir plaši SEO rīki, kurus varat izmantot savā mārketinga stratēģijā. Tie cita starpā ietver pielāgotos vietrāžus URL, meta aprakstus, robotu teksta failu un vietņu kartes. Varat arī izsekot pārdošanas pārskatiem un vietnes veiktspējai. Runājot par satura mārketingu, varat izmantot WordPress vai pieņemt PinnacleCart motīvu.

Sociālo mediju integrācija

E-komercijas veikala izkārtojumu varat pārsūtīt uz savām Facebook lapām, lai jūsu sociālo mediju fani varētu ērti dalīties ar produktiem. Šī funkcija darbojas arī pakalpojumos Google + un Twitter.

Integrācija ar Google Analytics

Veicot tiešsaistes kampaņas saviem produktiem vai zīmolam, varat ērti izmantot Google AdWords, izmantojot PinnacleCart. Visas jūsu tīmekļa lapas indeksēs Google un citas meklētājprogrammas.

Integrācija ar e-komercijas veikaliem

PinnacleCart ļaus jums eksportēt produktu katalogus uz citām vietnēm, piemēram, eBay, Google Merchant, Amazon, Shop Zilla un Yahoo Shopping. Platforma nodrošina arī QR atbildes kodu žurnālu reklāmu skenēšanai. Pie citām mārketinga funkcijām pieder produktu atjauninājumu un reklāmas e-pastu nosūtīšana, automātiski atgādinājumi pa e-pastu un tieša tērzēšana ar klientiem.

Produktu tirdzniecība

Neatkarīgi no tā, vai jums ir darīšana ar digitālajiem izstrādājumiem vai fiziskām precēm, Pinnacle Cart ļauj pārvaldīt savus krājumus. Digitālajos failos varat ievietot lejupielādes ierobežojumus, lai klienti lejupielādes saites varētu saņemt pa e-pastu tikai pēc maksājumu veikšanas. Fiziskām precēm varat organizēt krājumus, pamatojoties uz cenu, funkcijām un ražotāju. Platforma arī automātiski jums paziņos, kad jūsu krājumi beigsies.

Varat arī izlaist visu iestatīto krājumu pārvaldību un izmantot platformas bezmaksas integrāciju Doba. Šī ir kravas piegādes funkcija, kas ļauj jums pārdot vairumtirgotāju produktus, pat nevajadzējot tos pats uzglabāt. Kad klients ir pasūtījis, piegādātājs rūpējas par visiem darījumiem un loģistikas detaļām.

Komatatdalītu failu katalogi

Varat pārslēgties starp iepirkumu grozu sniedzējiem, neradot jaunus produktu katalogus. PinnacleCart ļauj importēt produktu katalogus platformā, izmantojot CSV failu sistēmu. Šī sistēma ļauj PinnacleCart datu programmām nolasīt failu Excel formātā.

PinnacleCart maksājumu apstrāde

Izvēlētās platformas maksājumu vārteja ir FirstData. Šai maksājumu apstrādes sistēmai ir plāns Small Biz, ko tirgotāji var izmantot, lai baudītu zemas likmes. FirstData darījumu likme PinnacleCart klientiem ir aptuveni 2,7% + 0,10 USD. Tas ir pienācīgs piedāvājums, bet saprātīgs uzņēmējs vispirms veiks pētījumu pirms galīgā lēmuma pieņemšanas. Papildus darījuma likmēm parasti jāņem vērā arī citi faktori.

Platformai ir neierobežots maksājumu apstrādes iespēju klāsts, izņemot FirstData. PinnacleCart atbalsta daudzus maksājumu apstrādātājus, kredītkartes un debetkartes un e-makus. Varat pielāgot maksājuma metodes, lai ļautu veikt bezsaistes maksājumus. Jums ir arī jākontrolē kredītkaršu veidi, kas ir pieņemami jūsu e-komercijas vietnē.

Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību, kuras pamatā ir abonēšana, Pinnacle Cart ļaus iestatīt atkārtotu norēķinu sistēmu abonentiem. Sistēma nodrošina arī vairākas valūtas un valodas izvēles. Pēc tam ir funkcija “Kredītkartes glabāšana”, kas ļaus iestatīt maksājuma metodes, kas drošā veidā glabā kredītkartes datus apstrādei bezsaistē ne ilgāk kā trīs mēnešus..

Veidnes & Dizaina elementi

pinnaclecart-themes-design-templates

PinnacleCart motīvi & Dizaini

Jūsu PinnacleCart konts sniegs jums bezmaksas veidņu klāstu, no kuriem izvēlēties un pielāgot savai vietnei. Veidnes reaģē arī uz mobilajām ierīcēm. Pats labākais, izmantojot šos dizainus, ir tas, ka jums nav jābūt programmēšanas geimam. Izveidot ievērojamu veikalu ir viegli – jums ir tikai jāvelk un nometiet preces groza dizainerā.

Tēmas ietver XHTML veidnes, W3C un CSS / XHTML dizainus tīmekļa optimizēšanai. Pinnacle Cart platforma ļauj arī izveidot attēlu tuvināšanas funkcijas jūsu produktu attēliem, gaismas kārbai un foto galerijām.

Ja jums ir nepieciešams, lai jūsu vietni pielāgotu eksperti, jūs varat saņemt PinnacleCart to par nelielu samaksu. Platforma piedāvā tīmekļa dizaina pakalpojumus no 2100 USD līdz 5200 USD. Jūs varat arī lūgt palīdzību par vienu dizaina aspektu par zemākām izmaksām.

Palīdzība un atbalsts

pinnaclecart-tiešsaistes atbalsts

PinnacleCart tiešsaistes klientu atbalsts

PinnacleCart ir uzticama klientu atbalsta komanda. Uzņēmuma vietne visu informāciju sniedz, izmantojot rakstus un video pamācības. Varat arī sarunāties ar klientu aģentu pa e-pastu, tālruni vai tiešajā tērzēšanā. Pirmoreiz iegūstot kontu, jūs saņemsit e-pasta ziņojumus par platformas funkciju izmantošanu. Varat arī izmantot Quick Start rokasgrāmatu, lai palīdzētu iestatīt e-komercijas veikalu, izmantojot PinnacleCart.

Uzņēmums arī sniedz ārkārtas atbalsta pakalpojumus visas dienas garumā. Citas iespējas, kā klienti var piekļūt palīdzībai, ir sekošana PinnacleCart lietotāju forumiem. Diskusijas var būt jums aktuālas ar funkcijām un palīdzēt risināt trūkumus. Varat arī sekot FAQ sadaļai uzņēmuma mājas lapā.

Plusi & Mīnusi PinnacleCart

Salīdzinot ar citām e-komercijas platformām tirgū, PinnacleCart ir arī pāris stiprās puses un negatīvie punkti..

Plusi

 • PinnacleCart ir pozitīvas atsauksmes par klientu atbalstu. Daudzi klienti ir uzslavējuši klientu atbalsta komandas ātro reakciju un profesionalitāti
 • PinnacleCart ir savietojams ar daudziem papildinājumiem un trešo pušu lietotnēm, kas var palīdzēt mārketingā, krājumu pārvaldībā un administrēšanā
 • Datu drošības un kredītkaršu drošības funkcijas, kuras piedāvā šī e-komercijas platforma, ir visaugstākā atzīme. Tie ietver SSL sertifikātus un PCI atbilstību
 • Dizaina elementus un motīvus e-komercijas vietņu optimizēšanai ir viegli izmantot pat tiem, kuriem nav zināšanu par programmēšanu

Mīnusi

 • PinnacleCart nav iespējas izsekot pārdošanas apjomus no jūsu fiziskā veikala
 • Nav iebūvētu emuāru veidošanas funkciju vai produktu pārskatīšanas funkciju
 • Programmētājiem PinnacleCart kodēšana dažreiz ir grūta, it īpaši, ja tiek veidotas uzlabotas veidņu modifikācijas
 • Platformai ir ierobežotas valodu iespējas, un arī starptautiskajiem klientiem ir grūtības pieņemt maksājumus ārpus ASV
 • Nav klientu lojalitātes programmas
 • Jauniem lietotājiem var būt grūti orientēties platformā

Spriedums

Vai Pinnacle Cart ir lieliska e-komercijas programmatūra? Atbilde ir jā. Neskatoties uz negatīvajiem aspektiem, tas labi veic savas pilnvaras padarīt e-komercijas vietnes intuitīvas, klientiem draudzīgas un rentablas. Varat arī piekļūt platformai visās savās ierīcēs uz mākoņa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map