Pārskats par kvadrātu

Squarespace ir tiešsaistes vietņu veidotājs, kam ir unikāls stils, funkciju kopums un, iespējams, labākā vietņu tēmu kolekcija tirgū. Šis nav tas platformas veids, kas jūs uzņem ar daudzām sarežģītām funkcijām. Tā vietā jūs varēsit izpētīt visas veidnes un idejas, tajā pašā laikā daudz mācoties. Izmantojot Squarespace, pat iesācēji var jautri veidot vietnes.


Kā mēs minējām, ir daudz izcilu veidņu, no kurām izvēlēties, taču arī funkciju saraksts ir diezgan iespaidīgs. Viņiem ir visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai izveidotu modernu emuāru vai e-komercijas vietni. Tajos ietilpst rīki attēlu optimizēšanai, CDN atbalsts, veiktspējas palielināšana, galerijas, bezmaksas augstas kvalitātes fonti, visiecienītākās tiešsaistes veikalu funkcijas, sociālo mediju integrācija un vēl daudz vairāk.

Protams, mēs jums neteicam, ka jūs nevarat atrast lētākus risinājumus internetā. Ir daudz ļoti populāru platformu, kas ir nedaudz lētākas nekā Squarespace. Tomēr, ja vēlaties spēcīgu vietņu veidotāju, kam ir daudz ko piedāvāt dizaina un funkciju ziņā, noteikti to izmēģiniet. Piemēram, varat doties uz priekšu un izmēģināt viņu vienkāršāko un lētāko paketi ar nosaukumu Personīgais plāns. Tas maksā tikai 12 USD mēnesī gadā vai 14 USD, ja maksājat katru mēnesi atsevišķi.

Izmantojot šo plānu, jums nebūs piekļuves e-komercijas funkcijām, tāpēc jūs nevarēsit pārdot tiešsaistē. Jūs varēsit izmēģināt visas galvenās funkcijas, un Squarespace jums pat piešķirs bezmaksas abonēšanas domēnu. Nākamā līmeņa plāns ir biznesa plāns, kura izmaksas ir 18 USD, ja rēķins tiek izrakstīts gadā, vai 26 USD, ja mēnesī. Ar to jūs varēsit izveidot parastu tiešsaistes veikalu, un tas arī ļauj pielāgot savas vietnes JavaScript un CSS..

Īpaši e-komercijas vietnēm ir pieejami vēl divi plāni, tostarp pamata un uzlabotā tiešsaistes veikala plāni. Pirmais maksā 26 USD mēnesī gadā vai 30 USD mēnesī, savukārt spēcīgākais ir 40 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu, un 46 USD mēnesī, ja mēnesī. Abas no tām ļauj jūsu klientiem izveidot kontus un atgūt savus pamestos ratiņus, kad vien viņi vēlas. Turklāt plāns ļaus jums veikt klientu analīzi, vienmērīgu krājumu kontroli un daudz ko citu.

Varat izmēģināt laukumu Squarespace jebkurā laikā, reģistrējoties viņu 14 dienu izmēģinājumam, un tas pat neprasa jūsu kredītkartes informāciju..

Kā darbojas laukums?

Pēc reģistrēšanās jūsu ceļojums sāksies ar pirmās kvadrāta veidnes izvēli. Piedāvājam jauku 90 un vairāk tēmu izvēli, no kurām katra ir unikāla un ļoti pielāgojama. Varat tos kārtot pēc kategorijām vai vienkārši ievadīt atslēgvārdu un atrast tos šādā veidā. Platformai nav nepieciešams, lai jūs to uzreiz izvēlētos, ja vēlaties, varat tos visus pārlūkot un priekšskatīt.

Pat ja esat pabeidzis veidni, tam nav lielas nozīmes, jo, ja jums tas nepatika, varat pārslēgties uz citu. Kad jūs izvēlaties dizainu, kas jums visvairāk patīk, Squarespace turpinās konta reģistrācijas procesu un prasīs jūsu vārdu un e-pasta adresi. Pēc informācijas ievadīšanas redaktorā varēsit sākt strādāt pie tēmas.

Reģistrējoties vietnē Squarespace, jūs saņemsit dažus noderīgus e-pastus, kas izskaidro dažus pamatus un ved jūs uz konsultācijām, kurās varat uzzināt vairāk. Pat ja jums vispār nav pieredzes vietņu veidošanā, jūs varēsit ātri saprast, kā pakalpojums darbojas, un sākt to efektīvi izmantot.

Darbs ar redaktoru

Apskatiet redaktoru un uzreiz varat redzēt, ka tas ir izveidots, paturot prātā nepieredzējušu lietotāju. Viss ir skaidri izklāstīts un intuitīvi izveidots interfeisā. Tā vietā, lai pievienotu mulsinošu rīkjoslu un daudz ikonu, piemēram, daudzām citām platformām, Squarespace piepilda ekrānu ar aktīvu jūsu vietnes priekšskatījumu un izvēlni ar tikai sešām opcijām. Šīs ir absolūtās galvenās iespējas: Lapas, Dizains, Tirdzniecība, Analytics, Iestatījumi un Palīdzība. Un patiešām būtu diezgan nevajadzīgi parādīt vairāk nekā tikai redaktora ekrānā.

Sākot eksperimentēt ar platformu, jūs sapratīsit, ka ir pieejams daudz slēptu iespēju. Viss, kas jums jādara, ir lēnām velciet peli caur tīmekļa lapu, kurā strādājat, un parādīsies opcijas. Tas prasīs zināmu laiku, lai pierastu pie tā un uzzinātu, kā manipulēt ar katru objektu. Kad sākat saprast, kā izpildīt katru rediģēšanas uzdevumu, jūs sapratīsit, cik šī metode patiesībā ir jaudīga.

Jūsu izvēlētajā veidnē būs dažas lapas iepriekš sagatavotas. Ja vēlaties pievienot vairāk, jums pat nav jāuztraucas par jaunu izkārtojumu izveidi. Ir pieejami tādi noklusējuma iestatījumi kā Galerija, Albums, Emuārs, Notikumi, Produkti un Projekta izkārtojumi. Protams, ir iespēja izveidot izkārtojumu no jauna, izvēloties tukšu lapu.

Neuztraucieties; Squarespace neaizmirsa pievienot logrīkus savam vietņu veidotājam. Logrīki ir tur, bet tos platformā sauc par “satura blokiem”. Tos var pievienot, novietojot peli uz lapas un tiklīdz tajā tiek parādītas opcijas, noklikšķiniet uz Rediģēt, pēc tam uz Pievienot. Izvēlnē ir pieejams daudz logrīku. Visas lietas, kas jūsu vietnei piešķir papildu stilu un funkcionalitāti, ir pieejamas vietnē Squarespace. Tie ietver galerijas, kartes, video un audio iegultas formas, pogas, attēlus, izceltu tekstu utt.

Starp visiem logrīkiem ir trīs no tiem, kurus ir īpaši vērts pieminēt. Pirmais ir vietējais kalendārs, kurā tiek uzskaitīti gaidāmie notikumi, kurus iestatījāt pēc datuma. Otra lieliska lieta ir tā, ka jūs varat ievietot pīrāgu, līniju vai joslu diagrammas savās tīmekļa lapās, kas padara ziņas interesantākas lasīt. Tas, ko mēs arī vēlamies pieminēt, ir tagu mākonis, kas var būt noderīgs papildinājums jūsu vietnes galerijai, produktiem, emuāram vai albuma lapai.

Ar Squarespace ir vieglāk nekā jebkad agrāk pievienot saturu no Instagram, SoundCloud, Twitter, Flickr vai citiem avotiem. Vietnes savienošanu ar sociālo multivides kontu var veikt, lapai pievienojot ikonas un kopīgošanas pogas. Satura publicēšana var darboties abos veidos: vai nu automātiski ievietojot rakstu no jūsu Squarespace vietnes kādā no jūsu sociālo mediju kontiem, vai arī integrējot saturu tieši no viena no tiem.

Attēlu, video un audio atbalsts

Runājot par plašsaziņas līdzekļiem, laukums Squarespace nepavisam neatpaliek. Tas nodrošina diezgan lielu atbalstu visa veida multividei ar daudzām ekstrām. Kad pievienojat attēlu, tajā varat ievietot arī vidējo klikšķu URL, un tas ļauj arī tam pievienot pārklājošu parakstu. Varat augšupielādēt attēlus no sava datora vai arī izvēlēties augstas kvalitātes attēlu no Getty Images bibliotēkas, kur katrs no tiem maksā tikai 10 USD.

Runājot par video, varat tos ievietot no vairākiem avotiem. Tajos ietilpst videoklipi no Wistia, Animoto, YouTube vai Vimeo. Squarespace ir daudzas funkcijas, kas ļauj tai pārspēt citus vietņu veidotājus, jo viena no tām ir pielāgotā sīktēlu funkcija. Varat pievienot jebkuru videoklipu un tajā augšupielādēt pielāgoto sīktēlu – un, protams, varat pievienot arī parakstu, kas pārklājas.

Platforma ļauj izveidot diezgan plašu galeriju. Pēc karuseļa, režģa vai slaidrādes galerijas formāta izvēles jūs varēsit augšupielādēt un parādīt līdz 250 attēliem vai video. Atkarībā no mērķa, jūs varat padarīt savu galeriju par slaidrādi vai izvēlēties secību sistēmu ar iepriekšējām un nākamajām pogām. Ja vēlaties pievienot lapai kādu audio, to var izdarīt, ievietojot audio atskaņotāju.

Audio saturs var būt MP3 fails, kas augšupielādēts no jūsu datora, vai arī varat norādīt uz citur saglabāta skaņu celiņa URL. Ja jūsu vietnē ir skaņu celiņš, kas jūsu apmeklētājiem īpaši patīk, viņi, iespējams, vēlēsies to lejupielādēt. Squarespace ļauj tam pievienot lejupielādes saiti, ļaujot tiem piekļūt failam ar vienu klikšķi.

Web pakalpojumu integrācija padara platformas multivides aspektu vēl interesantāku. Savai tīmekļa lapai varat pievienot jauku bloku, kurā lietotāji var iziet pilnu atskaņošanas sarakstu. Turklāt jūs varat pastāvīgi atjaunināt savus apmeklētājus par savu Instagram un Flickr saturu, automātiski parādot viņiem jaunākās ziņas savā lapā. Ja ar šīm funkcijām nepietiek, varat izmantot platformas Iegult koda bloka priekšrocības, kas ļauj jums integrēties ar vairāk tīmekļa pakalpojumiem. Ja izvēlaties biznesa plānu, jūs pat varat pievienot pielāgotus skriptus un HTML, izmantojot kodu blokus.

Tiešsaistes veikali

Interneta veikali vienmēr ir sarežģītāki nekā jebkura cita tipiska vietņu kategorija, ja vēlaties to izveidot vietņu veidotājā. Squarespace mēģināja šo procesu pēc iespējas vienkāršot, un gala rezultāts ir vairāk nekā apmierinošs. Tas ir vienkārši, vienkārši iestatiet jaunu lapu un izvēlieties produkta lapas veidu, un jūs esat iestatīts. Katrā lappusē var pievienot visa veida fiziskus un digitālus produktus un pakalpojumus.

Šīs varētu šķist pamata funkcijas, taču patiesībā vairums citu platformu atbalsta digitālos produktus tikai tad, ja pērkat to dārgākos plānus. Tātad tas noteikti ir labs punkts Squarespace. Turklāt jūs varat viegli sniegt visu informāciju par jūsu produktiem, ieskaitot aprakstu, vārdu, attēlus, tagus, kategorijas, visu, kas uztur tos kārtībā un padara tos vieglāk atrodamus.

Lapai var pievienot sadaļu ar nosaukumu Papildu informācija, kurā var ievietot video, galerijas, kartes vai jebko citu, kas paplašinātu informāciju. Varat sniegt informāciju par katra izstrādājuma izmēru un krāsu, kas ir būtiska katrai vietnei, kas pārdod fiziskus produktus. Vietne parādīs tikai tos produktus, kas ir noliktavā. Ja jums ir vidēja izmēra T-krekls zilā un melnā krāsā, kā arī liela izmēra tas ir zaļā un sarkanā krāsā, tad varat to viegli iestatīt, lai klients nejustos mulsumā.

Bet tas vēl nav viss; jūs varat pievienot vēl vairāk informācijas, piemēram, izstrādājuma izmērus un svaru, kas ir galvenie varianti, lai aprēķinātu nosūtīšanas izmaksas. Kad visa informācija ir gatava, varat ievietot produktu jebkurā no saviem sociālo mediju kontiem. Squarespace ir pieejami tikai trīs maksājumu apstrādes pakalpojumi, tostarp Apple Pay, Stripe un PayPal.

Noteikti nav plašs iespēju klāsts, taču patiesībā tās ir ļoti viegli uzstādīt. Pārdodot produktus, vietnes pamatplāns atņem 3% no jūsu ienākumiem kā darījuma maksu. Ja izvēlaties kādu no viņu tiešsaistes veikala plāniem, šāda maksa netiks iekasēta.

Klientu atbalsts kvadrātā

Jebkurā laikā varat saņemt Squarespace atbalsta komandas palīdzību, noklikšķinot uz pogas Palīdzība redaktora kreisajā pusē. Tomēr jūs nevarat atrast šo iespēju katrā lapā. Ja vēlaties ātri piekļūt viņu atbalstam, vienmēr ir laba ideja viņu atbalsta vietni pievienot grāmatzīmei savā pārlūkprogrammā. Ja rodas kādas problēmas, varat to atvērt un nekavējoties sazināties ar tām.

Apmeklējot viņu atbalsta lapu, vienmēr laipni veidota un tieša klientu bāze jūs laipni sagaidīs. Tur jūs varat atrast ļoti daudz ceļvežu, FAQ, noderīgus videoklipus un padziļinātus rakstus ar attēliem. Viss ir diezgan viegli atrodams, jo tēmas ir sakārtotas glīti. Ja precīzi zināt, ko vēlaties atrast, varat izmantot arī meklēšanas joslu.

Ja neatradāt atbildi uz savu jautājumu, varat doties uz priekšu un sazināties ar viņu komandu, izmantojot tiešraidi. Viņu darba grafiku varat uzzināt viņu vietnē. Ja jums nekavējoties nepieciešama palīdzība, varat rakstīt e-pasta ziņojumu, kur atbalsts ir gatavs atbildēt visu diennakti. Viņi sazinās ar klientiem mazāk nekā stundas laikā un sniedz palīdzību pat grūtākos gadījumos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map