Shopify apskats

01.06.2020
Vietņu veidotāji 'Shopify apskats
0 10 мин.

Shopify noteikti ir viens no lielākajiem nosaukumiem, kad runa ir par tiešsaistes vietņu veidotājiem. Ja vēlaties izveidot savu tiešsaistes veikalu, šī platforma var nodrošināt jūs ar visām nepieciešamajām funkcijām. Jūs varēsiet savai vietnei pievienot visu, kas nodrošina tās izaugsmi un apmierina klientus. Tā kā šī ir uz tēmu balstīta platforma, viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pievilcīgu veidni un sākt pievienot produktus savam veikalam.


Shopify rūpējas par visiem e-komercijas vietnes aspektiem. Ir pieejami maksājumu apstrāde, nosūtīšana, produktu pārvaldība, vietņu pārvaldība un daudzi citi rīki, kas ļauj jums izveidot modernu tiešsaistes biznesu. Platformai ir pilnīgi iesācējiem draudzīgs interfeiss. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 100 iepriekš sagatavotām veidnēm. Tas ir diezgan daudz, ņemot vērā, ka vairums citu platformu piedāvā mazāk veidņu.

No plašā saraksta tikai 10 veidnes ir bezmaksas, taču pārējās tās noteikti ir jūsu naudas vērtas. Viņi pārliecinājās, ka tos visus var viegli atrast, ļaujot tos kārtot pēc kategorijas vai izkārtojuma veida. Katra veidne ir daudzpusīga, ļaujot izvēlēties no stilu kopas, ko var parādīt pirms izvēles pabeigšanas.

Iezīmes Shopify

Shopify nāk ar virkni profesionālu iespēju, kas var ievērojami uzlabot jūsu veikalu. Piemēram, jūsu potenciālie klienti var izveidot kontu jūsu vietnē, kas ir ne tikai izdevīgi atgriešanās klientiem, bet arī mudina jebkuru klientu atkārtoti apmeklēt jūsu veikalu un iegādāties. Lietotāji var arī atstāt atsauksmes par jūsu produktiem, atgūt pamesto grozu un izvēlēties no daudzām maksājumu vārtejām. Shopify pārliecinās, ka nodokļu un nosūtīšanas likmes ir pareizi aprēķinātas katram klientam.

Ir pieejamas daudzas funkcijas, kuras varat izmantot mārketinga praksē. Visiem potenciālajiem klientiem ir viegli izsniegt dāvanu kartes, piedāvāt atlaides un izsūtīt e-pastus. Varat sekot līdzi visam, kas nesen notika jūsu vietnē, apskatot platformas sniegtos pārskatus un izmantojot Google Analytics. Izmantojot lietotni Shopify, jūs varat pieteikties, izmantojot savu viedtālruni, un veikt uzdevumus pat ceļojuma laikā.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu jūs izvēlaties, gandrīz nebūs ierobežojumu. Pārdoto produktu daudzums, diska vieta un joslas platums ir neierobežoti. Turklāt par SSL nav jāmaksā, jo Shopify jums dod sertifikātu kā dāvanu tūlīt pēc reģistrēšanās.

Plāni un cenas

veikals-cenas-funkcijas

Izvēloties Basic Shopify plānu, jūs varat iegūt e-komercijas programmatūru ar daudzām funkcijām, sākot no 29 USD mēnesī. Tas ir ieteicams, ja jūs vadāt uzņēmumu, kurā dāvanu kartes un papildu pārskati nav obligāti.

Atkarībā no izvēlētā plāna ir arī neliela maksa par darījumiem. Shopify ir sava Payments shēma, un kamēr jūs to izmantojat, nebūs jāmaksā par transakcijām. Tomēr, ja izvēlaties citu opciju, pēc katra kredītkartes maksājuma pamatplānā tie veic samazinājumu par 2,2% plus 20 procentiem. Ja izvēlēsities ārējo maksājumu vārteju, tā būs tikai 2%. Šajā plānā var būt arī tikai 2 lietotāju konti.

Otrā plāna nosaukums ir Shopify, un tas mēnesī maksā 79 USD. Šajā gadījumā kredītkaršu maksa ir 1,9% plus 20 p, un gadījumā, ja izvēlaties ārējo vārteju, tā ir tikai 1%. Šis plāns ļauj jums piedāvāt dāvanu kartes, saņemt padziļinātus pārskatus un reģistrēt līdz 5 kontiem, kas noteikti ir noderīgi, ja strādājat komandā. Viņi var pieteikties jebkurā laikā un parūpēties par visiem uzdevumiem, kas saistīti ar jūsu tiešsaistes veikalu.

Ja vēlaties dažas ekstras, jūs vienmēr varat reģistrēties veikalā Shopify Lite tikai par USD 9 mēnesī un baudīt priekšrocības. Tas ļauj pārdot produktus sociālo mediju vietnēs un veikt kredītkaršu maksājumus. Jūs arī varēsit pieņemt pasūtījumus un apstrādāt maksājumus fiziskajos veikalos. Ja jūs interesē, dodieties uz priekšu un izmantojiet 14 dienu izmēģinājumu, ko piedāvā Shopify. Tam nav nepieciešama kredītkartes informācija, un jums būs daudz laika, lai izlemtu, vai vēlaties izmantot pilno versiju.

Darbs ar Shopify informācijas paneli

veikals-informācijas panelis

Parakstīties uz Shopify plānu ir diezgan vienkārši. Viņi prasīs pamatinformāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pastu, fizisko adresi un tālruņa numuru, un jūs esat iestatīts. Kad esat pabeidzis, jūs varēsit pieteikties savā kontā un sākt strādāt.

Jūs iegūsit piekļuvi saskarnei, kurai ir minimāls iespēju klāsts, lai neviens nesajauktos. Kreisajā pusē būs izvēlne ar tādām opcijām kā Pasūtījumi, Produkti, Klienti, Analytics, Atlaides un Lietotnes. Ja nezināt, ko darīt tālāk, nav jāuztraucas, jo pirmie soļi tiks izcelti informācijas panelī. Tā ir sistēma, kas ir pilnībā izstrādāta, paturot prātā nepieredzējušus lietotājus.

Tā kā viņu pieeja ir diezgan minimālistiska, jūs, iespējams, laiku pa laikam iestrēgsit, līdz jūs pieradīsit pie platformas. Ja jums nepieciešama palīdzība, vienmēr varat izmantot meklēšanas joslu, kas daudziem cilvēkiem palīdz izlemt, ko darīt tālāk. Tas sāks ieteikt dažas saskarnes iespējas, pirms jūs pat būsit pabeidzis rakstīt pirmo vārdu. Piemēram, ja mēģināt ievadīt vārdu PayPal, rezultāts uzreiz būs Maksājumu sniedzēja iestatījumi. Tad jums vienkārši jānoklikšķina uz tā, un tas jūs aizvedīs uz konkrēto iestatījumu sadaļu.

Veikala izveidošana, izmantojot Shopify

Shopify sava pirmā produkta pievienošana būs pats pirmais solis, lai izveidotu savu jauno vietni. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas Pievienot un pārejiet soli pa solim. Parādīsies veidlapa Pievienot produktu, kurā tiks lūgti tipiski produkta dati, kurus jums vajadzēs ievadīt jebkurai citai platformai. Jūs varat sniegt arī produkta aprakstu, attēlus, tagus, kategoriju, saistītos videoklipus, nosūtīšanu, produkta cenu un arī papildu informāciju..

Kad veidlapai pievienosit aprakstu, varēsit pievienot dažas vienkāršas tabulas vai video saturu, nokopējot iegulšanas kodu sadaļā Ievietot video. Ja jums jau ir produktu katalogs citā platformā, varat to arī importēt. Ja runa ir par importu, jūs varat importēt jebkuru CSV failu Shopify, ja tā lielums ir mazāks par 15 MB. Tas varētu būt nedaudz mulsinošs, ja jūs to vēl neesat izdarījis, bet ir faila paraugs, kuru varat izlasīt, kur viss ir paskaidrots.

Piegādi veikalā Shopify ir samērā viegli iestatīt. Visi iestatījumi ir vienkārši, un vietnei varat pievienot tik daudz nosūtīšanas zonu, cik vēlaties. Kā parasti, pārvadāšanas likmes tiek aprēķinātas, ņemot vērā valsti un produkta svaru. Ja tarifus jau ir aprēķinājusi nosūtīšanas lietotne vai pats pakalpojumu sniedzējs, rezultāti tiks importēti no turienes.

Izmantojot Shopify, maksājumu nodrošinātāja pievienošana jūsu vietnei ir vienkārša kā pīrāgs. PayPal Express ir noklusējuma pakalpojums, kas rūpējas par kasēm platformā. Stripe arī sadarbojās ar Shopify, nodrošinot viņu maksājumu sistēmu, kas ļauj jūsu klientiem norēķināties, izmantojot kredītkarti. Turklāt ir pieejama arī Amazon Pay vai arī varat pievienot alternatīvas maksājuma iespējas, kas var būt pilnīgi patvaļīgas.

Svarīgākie rīki un papildinājumi

Kad esat pabeidzis tiešsaistes veikala izveidi, ir pienācis laiks izmantot rīkus un papildinājumus, kas palīdz jums to uzturēt un piesaistīt klientus. Nav brīnums, ka Shopify ir viena no labākajām platformām, jo ​​tai ir visi nepieciešamie rīki tiešsaistes biznesa vadīšanai. Kā mēs jau minējām, tam ir mobilā lietotne, kas atbalsta gan Android, gan iOS ierīces, kas jums var atvieglot regulāru darbību veikšanu jūsu kontā.

Izmantojot programmu, varat viegli pievienot, noņemt vai rediģēt produktus savā vietnē. Turklāt tas ļauj jums apstrādāt pasūtījumus, veikt naudas atmaksu klientiem, konsultēties ar komandu vai sūtīt ziņojumus klientiem. Kamēr jums un jūsu darbiniekiem ir viedtālrunis ar instalētu lietojumprogrammu, jūsu bizness jebkurā laikā varēs atbildēt uz klientiem. Jo ātrāka būs atbilde, jo apmierinātāki viņi būs.

Platformās ir integrēts analītikas pakalpojums, kas nodrošina jaunāko informāciju, nodrošinot biznesa statistiku. Jūs zināt kopējo pārdoto produktu daudzumu, vislabāk pārdotos produktus, kopējo vietnes trafiku, dažādus trafika avotus un daudz ko citu. Shopify, protams, piedāvā daudz noderīgu rīku, taču mēs pat nerunājām par plašo veikalā pieejamo papildinājumu daudzumu..

Ja jums nepieciešami daži papildu rīki, jūs vienmēr varat apmeklēt App Store un aizpildīt savu kontu ar trešo pušu lietojumprogrammām. Tie varētu būt noderīgi, ja vēlaties uzlabot mārketingu, krājumu pārvaldību, pārskatus, klientu apkalpošanu, piegādi un tā tālāk. Piemēram, lejupielādējot sociālā multivides lietotni, jūs varat ļaut lietotājiem reģistrēties jūsu vietnē, izmantojot kādu no viņu sociālo mediju kontiem. Bet tas ir tikai aisberga redzamā daļa.

Varat izmantot visu savu sociālo multivides kontu priekšrocības, lejupielādējot lietotnes, kas tajās automātiski izliek jaunus vai vislabāk pārdotos produktus. Ir arī lietotnes, kas parāda atsauksmes, kuras cilvēki ievietojuši sociālajos medijos par jūsu oficiālo vietni. Lielākā šo lietotņu daļa ir bezmaksas. Pat ja atrodat izcilu, visticamāk, tam ir dažas funkcijas, kuras varat izmantot bez maksas. Kopumā, ja vēlaties paaugstināt savu tiešsaistes veikalu augstākā līmenī, noteikti lejupielādējiet katru lietotni, kas šķiet noderīga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector