SmugMug apskats

SmugMug ir fotogrāfiju mitināšanas un koplietošanas platforma, kurai ir liels funkciju kopums, kas to pozicionē kā vienu no pazīstamākajām tiešsaistes galerijām, lai parādītu jūsu fotoattēlus. SmugMug piedāvā vilkšanas un nomešanas fotoattēlu organizētāju, pielāgojamas foto galerijas, pilnekrāna slaidrādes un pat ļauj izveidot veikalu.


Mūsu SmugMug pārskats iepazīstinās jūs ar SmugMug rīku un funkciju klāstu, precīzi norādot priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar jūsu tiešsaistes galerijas mitināšanu ar šo pakalpojumu..

SmugMug pārskats

SmugMug ir ģimenes uzņēmums, kuru vada cilvēki, kas aizraujas ar fotogrāfiju un tehnoloģijām. SmugMug tika izveidots 2002. gadā, un 3 gadu laikā kopš to darbības uzsākšanas uzņēmums bija kļuvis par 50 000 klientu uzņēmumu. Mūsdienās viņi izmitina miljardiem fotoattēlu un rūpējas par fotogrāfijām, kurās tiek glabāti, dalīti un parādītas miljonu klientu vajadzības.

Neatkarīgi no tā, vai esat tikai fotografēšanas entuziasts vai profesionāls fotogrāfs, SmugMug ir plāni katrā lietojuma gadījumā un neierobežo fotoattēlu augšupielādi.

SmugMug iezīmes

SmugMug funkcijas ir paredzētas katrai lietotāju kategorijai, ieskaitot tos, kuri vēlas veidot portfeli un sākt pārdot tiešsaistē. Lai iegūtu pārskatu par to, ko jūs varat sasniegt ar SmugMug, šeit ir tās labākās funkcijas un rīki:

 • Pilnībā pielāgojama vietne, kas reaģē uz visām platformām: kaut arī velciet un nometiet fotoattēlu organizētāju, varat izveidot skaistas galerijas, lai parādītu savu darbu. Varat personalizēt savas fotoattēlu vietnes izskatu līdz tādam pašam fontam, kādu izmantojat.
 • Zīmolu veidošana: ievietojiet savā vietnē savu logotipu vai firmas vārdu, izmantojiet savu domēna vārdu un izveidojiet savu zīmolu;
 • Veidnes: izvēlieties no vairāk nekā 21 iepriekš sagatavotu veidni vai izveidojiet pielāgotas veidnes;
 • Kontrolējiet savas vietnes redzamību & autortiesības: SmugMug ļauj jums padarīt savus fotoattēlus publiskus vai privātus, aizsargāt tos ar paroli, ūdenszīmi vai pielāgotus peles labo taustiņu ziņojumus. Autortiesības uz jūsu fotoattēliem vienmēr pieder jums;
 • Tiešsaistes fotoattēlu redaktors: foto redaktors ļauj pagriezt fotoattēlus, pielāgot sīktēlus, piekļūt krāsu efektiem, pievienot fotogrāfijām parakstus, atslēgvārdus un nosaukumus;
 • SEO rīki & analītika: jūs varat palielināt savas vietnes redzamību, izmantojot SmugMug SEO rīkus, taču varat arī atteikties tikt iekļauti sarakstā visās meklētājprogrammās, lai izvairītos no nevēlamas datplūsmas;
 • Kopienas funkcijas: kopīgojiet savus fotoattēlus ar klientiem, draugiem vai ģimenes locekļiem, izmantojot Facebook, Google+, Twitter vai e-pastu;
 • e-komercijas iespējas: sāciet pārdot digitālās kopijas, izdrukas un dāvanas ar pilnībā mitinātu iepirkumu grozu un kasi un saglabājiet 85% no peļņas. Izmantojiet pielāgojamus cenu sarakstus, izvēlieties savu fotografēšanas laboratoriju (Bay Photo, WHCC, Loxley Color, EZ Prints), pārvērtiet savus fotoattēlus personalizētos drukātos darbos (sienas māksla, papīra izdrukas, piemiņas zīmes, foto grāmatas utt.) Un pieņemiet globālo valūtas;
 • Gaismas telpas spraudnis: tas ļauj automātiski sinhronizēt SmugMug, saglabājot neskartus metadatus un struktūru;
 • Neierobežota mākoņu krātuve & neierobežots trafiks: augšupielādējiet neierobežotu skaitu fotoattēlu un videoklipu, tie visi ir viegli pieejami jebkurā vietā un laikā ar pilnu izšķirtspēju. SmugMug izmanto Amazon Web Services, lai dublētu jūsu attēlus;
 • CSS & HTML ieviešana vietnes formatēšanai;
 • Bezmaksas mobilās lietotnes: SmugMug ir mobilās lietotnes operētājsistēmām Android, iOS un Apple TV;
 • Nav reklāmu vai surogātpastu: SmugMug jūsu vietnē nav reklāmu vai surogātpastu;
 • Faila ierobežojumi: fotoattēla lielums ir 150 MB, maks. video faila lielums ir 3 GB, maks. video garums ir 20 minūtes.

SmugMug piedāvā daudz zīmolu veidošanas iespēju līdz detaļām, piemēram, firmas pateicības kartēm vai pielāgotajām logo uzlīmēm uz nosūtītajiem pasūtījumiem. Fotoattēlu demonstrēšanas pielāgojamība ir vēl viens spēcīgs SmugMug uzvalks.

SmugMug plāni & Cenas

smugmug plāno cenu veidošanu

Lai arī SmugMug nav bezmaksas versijas, tai ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un kredītkarte nav nepieciešama. Bez bezmaksas izmēģinājuma ir 4 šādi plāni:

 • Pamata: maksā USD 3,99 mēnesī par rēķinu gadā vai USD 5,99 mēnesī par rēķinu;
 • Jauda: maksā USD 5,99 mēnesī par rēķinu gadā vai USD 99 mēnesī;
 • Portfelis: maksā USD 12,50 mēnesī par rēķinu gadā vai USD 20 mēnesī;
 • Uzņēmējdarbība: maksa mēnesī ir USD 25 mēnesī vai mēnesī 35 USD mēnesī.

Visi plāni nāk ar neierobežotu fotoattēlu un video augšupielādi (ierobežojot faila lieluma ierobežojumus, kas apskatīti SmugMug funkcijās), neierobežotu trafiku un dažas e-komercijas funkcijas. Ja jūs tikai meklējat vietu fotoattēlu glabāšanai un jums ir ierobežota pārdošanas funkcionalitāte (lai draugi un ģimenes locekļi varētu pasūtīt dāvanas un izdrukas tieši no vietnes), pamata un enerģijas plāni ir konfigurēti, lai atbilstu šīm prasībām. Tiem, kas vēlas izveidot fotoattēlu vietni ar e-komercijas komponentu, ir nepieciešami klienta rīki un vietnes mēroga cenas, jāizvēlas portfelis vai biznesa plāns, kas nāk ar papildu funkcijām, piemēram, iespēju izveidot pielāgotus cenu sarakstus un kuponus, zīmola piegādāto klientu pasūtījumus, dāvanu iesaiņošanu, grupu galerijas pasākumos utt.

SmugMug klientu atbalsts

smugmug tiešsaistes atbalsta palīdzības dienests

SmugMug vietnē ir atbalsta centrs ar rakstiem un pamācībām par darba sākšanu, vietnes personalizēšanu, satura pārvaldību, konta pārvaldību, izdruku pārdošanu utt. Papildu atbalsts ir pieejams pa e-pastu un biļešu sistēmu. Atbalsts pa tālruni un tiešraides tērzēšana pašlaik nav pieejamas kā atbalsta iespējas.

Plusi un mīnusi, izmantojot SmugMug

Kopumā SmugMug ir iespaidīgs pakalpojums ar dažām lieliskām īpašībām, taču vai ir kādi trūkumi, lai jūsu darbu pārdotu caur SmugMug? Ļaujiet mūsu plusiem un mīnusiem atklāt arī šo:

Plusi

 • Plašs pielāgošanas iespēju klāsts;
 • Viegli lietojams foto redaktors;
 • Atsaucīgs vietnes dizains;
 • Pielāgots domēns, iespēja pievienot savu logotipu;
 • Neierobežota uzglabāšana;
 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kredītkarte nav nepieciešama.

Mīnusi

 • Bez baltas etiķetes (jūsu vietnes kājenē un galvenē ir SmugMug logotips, kuru var noņemt, nedaudz koriģējot);
 • Nav tieša atbalsta vai tālruņa atbalsta;
 • Nav iebūvēta emuāra funkcijas.

SmugMug pārskata secinājums

SmugMug var būt drošs veids, kā uzglabāt un demonstrēt jūsu atvaļinājumu un ģimenes fotoattēlus, taču tas ir arī labs tirgus, kur savu darbu pārdot tiešsaistē. Tas atbalsta gan digitālās lejupielādes, gan izdruku pārdošanu, kā arī piedāvā labi pārdomātu un stilīgu iepirkumu grozu. Kaut arī SmugMug jūsu vietnē nav nevienas reklāmas, SmugMug logotips parādās gan jūsu vietnes galvenē, gan kājenē, zagdami nedaudz jūsu pērkona. Neskatoties uz to, SmugMug piedāvā daudz iespēju, kā veidot savu zīmolu un piesaistīt apmeklētājus jūsu vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map