Vietnes.com pārskats

01.06.2020
Vietņu veidotāji 'Vietnes.com pārskats
0 8 мин.

Tīmekļa vietņu veidotāju rīki, piemēram, Webs.com, ir mainījuši veidu, kā mūsdienās tiek veidotas vietnes. Pirms vietņu veidotāju rīku parādīšanās tirgū, tie, kuriem nebija IT prasmju, bija nopietni nonākuši neizdevīgākā situācijā, salīdzinot ar saviem tehniski lietpratīgajiem kolēģiem, kad bija jāuzsāk vietnes uzturēšana un uzturēšana..


Kā mēs redzēsim šajā Webs.com pārskatā, velkot un nometot vietņu veidotāji novērš nepieciešamību pēc tehniskām zināšanām, ļaujot lietotājiem dažās vienkāršās darbībās atvērt profesionāla izskata vietnes..

Vietnes.com pārskats

Webs.com tika izveidots 2001. gadā, un tas joprojām ir to vietņu veidotāju vidū, kas ir jūsu uzmanības vērti, neskatoties uz vairākiem citiem populāriem vietņu veidošanas rīkiem, piemēram, Weebly.com vai Wix.com, kuri pievienojas tirgum. Web.com izceļas ar vieglu un ērti lietojamu platformu, kas palīdzējusi atvērt vairāk nekā 55 miljonus vietņu.

Vietne.com ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas lepojas ar plašu funkciju klāstu un e-komercijas iespējām, kuras mēs apspriedīsim mūsu pārskatā.

Vietņu vietnes funkcijas

webs com piedāvā veidnes

Vietnes.com plānos ir iekļautas daudzas praktiskas iespējas, kas atvieglo vietņu izveidi daudzās nozarēs, ieskaitot mārketingu, veselības aprūpi, izglītību un daudz ko citu. Tālāk ir sniegts tīmekļa vietņu pakotnēs iekļauto funkciju sadalījums:

 • Bezmaksas pielāgots domēna vārds & neierobežotas lapas;
 • Mākonis mitināšana;
 • Bezmaksas & Premium veidnes: lietotāji var izvēlēties no vairāk nekā 450 bezmaksas un maksas veidnēm, kas sakārtotas kategorijās, pamatojoties uz nozari. Visas veidnes ir pielāgojamas, ļaujot lietotājiem mainīt fontus, krāsas un attēlus;
 • Mobilā vietne: com ļauj jums izveidot mobilajām ierīcēm optimizētu savas vietnes versiju, kas automātiski sinhronizējas ar jūsu darbvirsmas vietni ikreiz, kad veicat kādas izmaiņas;
 • SEO Booster rīks: Pārliecinieties par savas vietnes SEO, izmantojot Webs.com mazo uzņēmumu SEO Booster rīku, kas izseko jūsu progresu un sniedz padomus, kā uzlabot vietnes redzamību meklētājprogrammās;
 • Video rīka un fotogalerijas iespējas;
 • Tīmekļa analīzes rīks: com tīmekļa analītikas rīks Stats sniedz vērtīgu ieskatu par to, no kurienes nāk jūsu trafiks, no kādām lapām jūsu apmeklētāji izbauda visvairāk un kura no jūsu kampaņām visveiksmīgāk norāda datplūsmu uz jūsu vietni;
 • Dalības vietnes: šī funkcija ir retums, ja runa ir par vietņu veidotājiem, jo ​​lielākajā daļā gadījumu jums vajadzēja izmantot ārējos dalības vārtu pakalpojumus; tomēr tīmekļa vietne ļauj jums iestatīt dalības vietni tieši savā vietnē;
 • Sociālo mediju integrācija: iesaistīties ar saviem apmeklētājiem Facebook, Twitter un citos sociālo mediju kanālos;
 • Paroles aizsardzība: iestatiet ar paroli aizsargātas vietas savā vietnē ar individuāliem lietotāja pieteikumiem;
 • Aplikāciju veikals: ļauj integrēt trešo personu funkcijas, lai savai vietnei pievienotu vairāk funkcionalitātes.

Bez šīm funkcijām, vietne Webs.com izlaiž dažas īpašas e-komercijas funkcijas, kas noder visām, kas vēlas izveidot tiešsaistes veikalu:

 • Stripe un PayPal integrācija: pieņemt maksājumus, izmantojot Stripe vai PayPal;
 • Globālās valūtas iespējas: apkalpot tirgus visā pasaulē, izmantojot globālās valūtas iespējas;
 • Konversijas rīki: izsniedziet kuponu kodus, izveidojiet pārdošanas apjomus (aizraujoši pārdošanas darījumi ar cenu slīpsvītru grafiku), pievienojiet vairākus attēlus vienai precei, iekļaujiet veikalu meklēšanu, preču šķirošanu un pielāgojamus produktus (ļaujiet lietotājiem izvēlēties krāsu vai izmēru);
 • Inventarizācijas rīki: Uzmanīgi novērojiet krājumu līmeni.

Vietņu vietņu plāni & Cenu noteikšana

webs com plāno cenu veidošanu

Tāpat kā lielākajai daļai vietņu veidotāju tirgū, arī vietnei Web ir bezmaksas versija, kas atbalstīta ar reklāmām. Varat izmantot šo versiju neierobežotu laiku, jo Web nepiespiež jaunināšanu. Bez reklāmas atbalstītās versijas, Webs piedāvā 3 apmaksātus plānus, no kuriem divi ir piemēroti arī mazākiem tiešsaistes veikaliem.

Sākuma līmeņa plāns Starter maksā tikai USD 5,99 mēnesī un ietver neierobežotas lapas, bezmaksas domēna vārdu, 1 GB krātuvi un e-pasta atbalstu. Šis plāns ir piemērots mazākām vietnēm, kuras cenšas izveidot tiešsaistes klātbūtni.

Uzlabotais plāns maksā 12,99 USD / mēnesī, un tas ir piemērots mazākiem uzņēmumiem vai tiešsaistes veikaliem. Tas nāk ar visām Starter plāna funkcijām, bet tajā ir vairāk atmiņas (5 GB), tajā ir iekļauti 20 interneta veikala vienumi, premium motīvi, 3 pielāgotas e-pasta adreses un atbalsts pa e-pastu un tiešajā tērzēšanā.

Vietnes Webs.com populārākais plāns Pro tiek pārdots par USD 22,99 mēnesī. Šis plāns ir ideāls variants tiešsaistes veikaliem, un tas satur neierobežotu krātuvi, neierobežotu interneta veikala vienību, premium motīvu, pielāgotas e-pasta adreses, meklētājprogrammu iesniegšanu, SEO pastiprinātāju, e-pastu, tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni.

Ja reģistrējaties kādam no apmaksātajiem plāniem, bet neesat apmierināts, varat atcelt abonementu 30 dienu laikā, lai saņemtu savu naudu atpakaļ.

Vietņu vietņu klientu atbalsts

Katram plānam ir pieejams atšķirīgs atbalsta līmenis. Sākuma plānos ir tikai e-pasta atbalsts, uzlabotajā plānā ir gan e-pasts, gan tiešais atbalsts, savukārt Pro plānā ir atbalsts visos trīs kanālos: e-pastā, tiešajā tērzēšanā un tālrunī..

Tomēr nav skaidrs, vai Web piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī vai atbalsts ir pieejams tikai darba laikā.

Tīmekļa vietnēs ir arī kopienas forums, kas var būt noderīga bezmaksas lietotājiem, taču pat tiem, kuriem ir iesācēju plāns un kuri atbalsta tikai e-pastu.

Plusi & Vietņu Vietnes mīnusi

Tīmekļa vietne ir iesācējiem orientēta vietņu veidošanas platforma, kas piedāvā praktiskus rīkus, kurus ikviens var izmantot tīmekļa vietnes izveidošanai. Lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par Web, šeit ir tā plusi un mīnusi:

Plusi

 • Intuitīva, lietotājam draudzīga vietņu veidotāju platforma;
 • Daudz bezmaksas un premium veidņu;
 • Bezmaksas, ar reklāmām atbalstīta versija, kuras derīguma termiņš nav beidzies.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Bezmaksas domēna vārds.

Mīnusi

 • Dažādas atbalsta iespējas dažādiem plāniem;
 • Dažas novecojušas bezmaksas veidnes;
 • Nav iespējas vietni eksportēt.

Vietnes Vietne.com pārskata secinājums

Ja esat iesācējs, jūs atklāsit, ka Vietnes ir viegli izmantot un ka tām ir labs funkciju klāsts, kuras jūs, visticamāk, izmantojat savai vietnei. Tīmekļa vietnēs ir iekļautas pat tādas funkcijas, kuras neatradīsit pie citiem vietņu veidotājiem (piemēram, dalības vietņu funkcija), un tām ir arī labas e-komercijas funkcijas.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tīmekļa vietnes ir veidotas vienīgi mazāku vietņu un tiešsaistes veikalu vajadzībām, tāpēc, ja vēlaties izveidot interneta vietni ar lielu trafiku, izmantojot tūkstošiem produktu, tūkstošiem produktu, Web nav jums un mēs iesakām pārbaudīt citus, izturīgākus e-komercijas vietņu veidotāju rīkus, piemēram, BigCommerce vai Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector