Vietnes vietnes pārskats

Vai jūs meklējat veidu, kā izveidot jaunu vietni? Mūsdienās šī uzdevuma veikšanai mūsdienīga metode ir vietņu veidotāja rīka izmantošana. Tīmekļa vietņu veidotāju platforma ir tieši tāda, kā izklausās: rīks, kuru varat izmantot, lai izstrādātu un attīstītu savu vietni.


Un jūs zināt, kas tajā ir labākais? Lai varētu izmantot šādu platformu, jums nav jābūt tīmekļa izstrādātājam. Protams, ja jūs zināt, kā kodēt vietni, to varat arī izdarīt. Bet vietnes veidotāja izmantošana nozīmē vilkšanas un nomešanas rīka vai satura pārvaldības sistēmas (CMS) izmantošanu, nepieprasot nekādas programmēšanas zināšanas.

Šajā rakstā mēs apskatīsim vietni Sitejet. Šī ir vietņu veidošanas platforma, kuru izmanto daudzi cilvēki visā pasaulē. Jau pašā sākumā varu jums pateikt, ka ir vērts pārbaudīt, vai vēlaties, lai jūsu vietne tiktu izveidota bez laika.

Mēs apskatīsim funkcijas, ko tā piedāvā, cenu noteikšanu un vietņu veidnes, kuras tiek izmantotas, veidojot jūsu jauno vietni. Bet vispirms sniegsim Sitejet īsu ievadu:

Vietnesjet pārskats

Tāpat kā es minēju iepriekš, Sitejet ir vietņu veidotāju platforma, kuru globālā mērogā izmanto tūkstošiem cilvēku. Tās mērķis ir uzņemt tādus milžus kā WordPress. Tas nav viegls uzdevums. Galu galā no visām šodien tiešsaistes vietnēm vairāk nekā 25% ir WordPress vadīta. Tas daudz saka par Sitejet, galvenokārt, ka uzņēmumam ir bezgalīgas vēlmes sasniegt lielus mērķus.

Būt tik labam kā WordPress vai vēl labāk – tas nav viegls mērķis. Vietne tomēr pieliek daudz pūļu, lai attīstītu un attīstītu rīku, kas konkurē ar WordPress. No šī raksta jūs redzēsit, ka Sitejet ir aprīkots ar daudzām funkcijām (mēs tos pat neminēsim) un priekšrocībām, kas jauniem vietņu īpašniekiem ļauj izveidot tiešsaistes klātbūtni.

Bez turpmākiem pieņēmumiem parunāsim par dažām funkcijām un resursiem, ko ietver Sitejet:

Vietnes strūklas iespējas

Pirmkārt, jums jāzina, ka Sitejet ir WYSIWYG satura pārvaldības sistēma. Ko tas nozīmē? WYSIWYG nozīmē ” Tas, ko redzat, ir tas, ko saņemat ”. Tagad, kad jūs to zināt, ir diezgan acīmredzami, ko dara Sitejet.

Vietnes strūklas iespējas

Jūs varat izveidot savu vietni tādā veidā, ka varat precīzi redzēt, kāds iznākums būs, kad jūsu vietne būs tiešsaistē, lai apmeklētāji to pārbaudītu. Būtībā viss, ko jūs darāt redaktorā, tiks tieši parādīts pārlūkprogrammā, tāpēc jūs noteikti zināt, ko mainīt atbilstoši jūsu vēlmēm.

Vēl viena lieliska īpašība, kas ir pieejama tikai dažiem vietņu veidotājiem, ir iespēja pielāgot vietni jūsu korporatīvajai identitātei. Ļaujiet man nedaudz paskaidrot. Pieņemsim, ka jums pieder uzņēmums un vēlaties izveidot savu klātbūtni tīmeklī, dodoties tiešsaistē, izmantojot jaunu vietni. Tā kā jums jau pieder uzņēmums, ir diezgan iespējams, ka jums ir arī logotips, ko izmantojat tajā.

Šis logotips šeit ir svarīgs aspekts. Izveidojot savu jauno vietni, izmantojot sava uzņēmuma vietni Sitejet, jūs varat nodrošināt attēlu ar pieejamo logotipu, un vietne vietnes pielāgo jūsu jau esošo logotipu. Tādā veidā viss būs savienots, un jūsu klātbūtne tiešsaistē izskatīsies daudz profesionālāka. Cik satriecoši tas ir?

Šis ir vēl viens lielisks bonuss: izmantojot Sitejet, jūs jebkurā laikā varat atjaunot savas vietnes dizainu, kad vēlaties. Kā tas ir iespējams? Vietne ir aprīkota ar integrētām dublēšanas funkcijām. Jebkurā laikā varat izveidot savas esošās vietnes dizaina rezerves kopiju.

Tā kā jums ir šī prēmija, atjaunot iepriekšējo versiju ir ļoti viegli. Vienkārši paņemiet vienu no iepriekš izveidotajiem dublējumiem un padariet to par galveno dizainu, pie kura pašlaik strādājat. Tādā veidā jums būs ikviens dizains vai vietnes versija gatava lietošanai.

Ir vērts pieminēt, ka dublējumi nav kopēja iezīme visos tiešsaistes pakalpojumos, un vietņu veidošanas platformas nav izņēmums. Lielākā daļa citu uzņēmumu iekasēs diezgan lielu maksu par regulāru dublējumu izveidi. Izmantojot Sitejet, jums par to nav jāuztraucas.

Ja vēlaties strādāt savā vietnē kopā ar profesionāļu komandu, varat to darīt arī jūs. Sākotnēji platforma tika izveidota, lai atbalstītu komandas darbu. Jūs varat ļaut saviem kolēģiem un pat klientiem izveidot anotācijas tieši jaunajā vietnes uzmetumā. Produktivitāte ir standarta ar šādām priekšrocībām.

Kas ir kaut kas, kas vajadzīgs katrai vietnei neatkarīgi no tā veida? Jā, hostings. Par laimi Sitejet nodrošina arī tīmekļa mitināšanas pakalpojumus vietnēm, kas izveidotas, izmantojot to rīku. Kad esat pabeidzis darbu ar vietni, jums nav obligāti jāmeklē tīmekļa mitināšanas plāns, izņemot Sitejet. Tie nodrošina saprātīgus un efektīvus tīmekļa mitināšanas plānus katram klientam (mēs to skarsim, kad ķersimies pie cenu noteikšanas).

Vai esat brīvmākslinieks? Ja jā, jūs ar prieku uzzināsit, ka Sitejet ir aprīkots ar funkcijām, kas īpaši izveidotas, lai palīdzētu ārštata darbiniekiem attīstīt biznesu. Piemēram, jūs varat viegli izveidot vietni saviem klientiem, tāpat kā to darāt pats. Arī tos piegādāt ir vienkārši. Ne daudzi pakalpojumi jums to ļauj. Bet par laimi Sitejet ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem.

Šeit ir vēl daudzas citas funkcijas. Bet jēga ir tāda, ka Sitejet var rūpēties par gandrīz visu, kas saistīts ar vietņu izveidi un to mitināšanu. Tagad parunāsim nedaudz par tēmām, kuras varat izmantot vietnē Sitejet:

Vietnes dizaina motīvi

Atkarībā no jūsu personīgajām vajadzībām Sitejet padara pieejamus daudz dažādu veidņu, kuras ir gatavas lietošanai ikvienam. Piemēram, jums ir motīvi, kas īpaši izveidoti personīgo portfeļu vietnēm, vai maziem uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām un pat emuāru veidošanai. Protams, pat ārštata darbinieki var viegli izveidot savu personīgo vietni, lai reklamētu savus pakalpojumus.

Ir viens ļoti svarīgs aspekts, kas būtu jāpiemīt ikvienam mūsdienu vietņu veidotājam: izmantotajām veidnēm jābūt reaģējošām. Tas nozīmē, ka, izveidojot savu vietni, izmantojot noteiktu motīvu, tai ir labi jāizskatās visu veidu ierīcēs (galddatoriem / klēpjdatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem). Tā kā arvien vairāk cilvēku pārlūko tīmekli, izmantojot portatīvās ierīces, jums kā vietnei ir nepieciešama atsaucīga tēma.

Vietneijet ir šādas tēmas. Varat meklēt plašu klāstu, un visi no tiem ir pielāgoti, lai izskatās labi neatkarīgi no pieejamās ierīces.

Ja zināt savu ceļu uz tīmekļa attīstību, jūs ar prieku uzzināsit, ka Sitejet ļauj pielāgot šīs vietnes dizainu, iedziļinoties avota kodā. Jā, tie ļauj jums mainīt HTML, CSS un JS kodu, uz kura balstīta jūsu vietne.

Vietnes līmeņa cenu noteikšana

Kā ir ar cenu noteikšanu? Jūs varētu domāt, ka šādam pakalpojumam ir jāmaksā laime, vai ne? Nu, ne tieši tā. Sākot darbu, jūs saņemsit 14 dienu bezmaksas pakalpojuma izmēģinājumu. Tātad, jums ir pietiekami daudz laika, lai izmēģinātu visus aspektus aiz šīs apbrīnojamās platformas. Kad demonstrācijas periods beidzas, jums ir jāizvēlas ikmēneša vai gada maksājums atbilstoši jūsu vajadzībām.

Vietnes cenu noteikšana

Jūs varat izvēlēties starp 3 dažādiem plāniem:

 • Profesionāls: maksā USD 5 mēnesī, ja maksājat par gadu iepriekš (USD 7 mēnesī)
 • Komanda: USD 19 mēnesī par gada maksājumu (USD 25 mēnesī)
 • Aģentūra: USD 89 mēnesī par gada maksājumu (USD 99 mēnesī)

Ja jums ir nepieciešami pakalpojumi tikai sev, jums jāizmanto profesionālais plāns. Pat katru mēnesi tas ir diezgan lēts (tikai USD 7 mēnesī). Par šo cenu jūs saņemat:

 • 1 mitināta vietne bez maksas. Jebkura papildu vietne maksā 5 USD / mēnesī.
 • Vietņu veidotājs ar visām tā funkcijām.
 • Automātisks vietņu ģenerēšanas rīks (apskatīts iepriekš).
 • Iespēja jūsu klientiem atstāt atsauksmes par konkrētiem melnrakstiem.
 • Ļaujiet klientiem (tikai tad, ja vēlaties) zināmā mērā pielāgot viņu vietni.

Kā redzat no augšas, mitināšana ir iekļauta pat vislētākajā paketē. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka vairākām vietnēm tas var maksāt diezgan dārgi (USD 5 mēnesī mēnesī par katru papildu vietni). Tas ir labākais, ja regulāri izveidojat tīmekļa vietnes kā brīvmākslinieks.

Vietnes plusi un mīnusi

Sitejet ir patiešām labs vietņu veidotājs un var konkurēt ar lielajiem spēlētājiem gan cenu noteikšanā, gan piedāvātajās funkcijās. Tomēr ir dažas negatīvās puses, kuras jūs varētu vēlēties zināt. Šeit ir atrodami Sitejet plusi un mīnusi:

Plusi

 • Vienkārši lietojams WYSIWYG CMS
 • Pārsteidzošs klientu atbalsts
 • Automātisks vietņu ģenerators
 • Dublēšanas un atjaunošanas funkcija
 • Projekta vadības funkcija
 • Īpaši ātra mitināšana ar CDN un SSL

Mīnusi

 • Logrīku un papildinājumu trūkums
 • Nav APP tirgus
 • Nav bezmaksas plāna (pieejams bezmaksas izmēģinājuma versija)
 • Mazāk veidņu, salīdzinot ar konkurentiem

Secinājums – ja jums vajadzētu izmantot vietni?

Tagad jūs zināt, kā darbojas Sitejet un kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas to izmantot. Mēs runājām par dažām lieliskām funkcijām, kuras jūs saņemat pat ar vislētāko paketi. Tie visi ir atzinīgi vērtējami bonusi, kas nepieciešami, lai efektīvi pārvaldītu vietni.

Vietnes, kuras izmanto Sitejet, ir arī vismodernākās. Visi viņi ir atsaucīgi, tas nozīmē, ka jums var būt moderna vietne, kas lieliski izskatās visu veidu ierīcēs. Pats labākais par viņiem ir tas, ka jums nav jāmaksā papildu maksa par viņu izmantošanu.

Kopumā Sitejet varētu viegli kļūt par konkurentu salīdzinājumā ar citām vietņu veidotāju platformām. Izmantojot to, nebūsiet vīlušies.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map