Weebly.com atsauksmes

Šodien ir vieglāk un lētāk sākt darbu tiešsaistē, nekā jūs domājat. Ar tik daudziem rīkiem un programmatūru ikviens var izveidot profesionālu vietni, neizmantojot nevienu programmēšanas valodu. Bieži vien izvēlieties hobijus, kā arī mazo uzņēmumu īpašniekus, lai izveidotu savu vietni, izmantojot vietņu veidotāju. Šajā rakstā es apskatīšu populārāko vietņu veidošanas rīku Weebly.


Weebly 2006. gadā uzsāka koledžas studentu grupa. Tas ātri kļuvis par panākumu; Laiks Žurnāls Weebly ir attēlots starp 50 labākajām 2007. gada vietnēm, savukārt 2008. gadā tas tika pieminēts The Wall Street Journal kā opcija maziem uzņēmumiem, lai izveidotu vietni. 2008. gadā Weebly sasniedza vairāk nekā miljonu lietotāju.

Weebly ir ērti lietojams vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un tas tiek nepārtraukti pilnveidots un atbalsta arī CSS / HTML rediģēšanu. Indivīdiem un maziem uzņēmumiem ir ideāli pašiem izveidot savu tīmekļa vietni, neizmantojot kodu vai izmantojot Web dizaina prasmes. Nākamajā šī Weebly pārskata daļā es parādīšu plusus un mīnusus, izmantojot šo vietņu veidotāju. Sniegsim dažus padomus, kā ātri sākt savu vietni un kādu plānu izvēlēties.

Kas noder vietnē Weebly.com??

Bez programmēšanas: jums nav jāraksta vai jākopē ielīmēšanas kods, lai savā vietnē integrētu dažādas funkcijas vai izkārtojumus. Vietnes veidotājs ļauj ērti ievietot tīmekļa elementus un multividi savā vietnē, nezinot tīmekļa programmēšanu.

Sāciet ātri: ar Weebly jūs varat sākt savu vietni dažu minūšu laikā. Vienkārši izvēlieties tēmu, kas vislabāk piemērota jūsu vietnei, velciet un nometiet elementu, izveidojiet nepieciešamās lapas un aizpildiet tās ar saturu, publicējiet vietni tieši savā domēnā.

Domēns & Iekļauts mitināšana: Iesācējam var būt grūti reģistrēt domēnu un pārvaldīt mitināšanas kontu. Tīmekļa mitināšana ir iekļauta katrā mitināšanas paketē, savukārt bezmaksas domēns vienam gadam ir pieejams ar katru apmaksātu plānu. Jaunos domēnus ērti reģistrēt arī vietnē Weebly.

Augstākās kvalitātes modeļi: jūs varat izvēlēties no plaša augstas kvalitātes premium motīvu klāsta un izmantot tos bez maksas. Šo dizainu rediģēt un pielāgot ir viegli. Varat arī importēt savu motīvu un pielāgot to, izmantojot Weebly.

Ērti lietojams veidotājs:  Ar vienkāršu velciet un nometiet veidotāju jūs varat viegli ievietot plašu logrīku klāstu un pievienot funkcijas savai vietnei. Ar vienu klikšķi varat pievienot tekstlodziņus, nosaukumus, attēlu galerijas, pogas, biļetenu un kontaktinformācijas veidlapas, kartes, multividi (video, audio, dokumentus, failus), produktus, kā arī ievietot Google AdSense.

Kas slikts vietnē Weebly.com??

Jūs esat iestrēdzis: Weebly piedāvā bezmaksas mitināšanas pakalpojumu vietnēm, kas veidotas, izmantojot savu rīku. Problēma ir tā, ka jūs nevarat pārvietot savu vietni pie cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Noteikti jūs varat pārsūtīt Weebly reģistrēto domēnu citam reģistratūrai, taču vietni nevar pārvietot uz citu serveri. Tas jāņem vērā, izmantojot šīs vietnes veidotāju.

E-pasta pakalpojums: Weebly nepiedāvā bezmaksas e-pasta pakalpojumus. Jūs joprojām varat pievienot uzņēmuma e-pasta adresi, piemēram, [email protected], bet tikai caur Google App pakalpojumu, kas maksā papildus.

Weebly cena & Cenu noteikšana

Weebly jūs varat izvēlēties no četriem dažādiem plāniem. Bezmaksas plānā ir Weebly vietņu veidotājs, bezmaksas apakšdomēns, bezmaksas mitināšana ar 500 MB krātuves ierobežojumu un tērzēšanas un e-pasta atbalsts. Šis plāns ir lielisks, lai pārbaudītu un izmēģinātu celtnieku.

tīmekļa plāni un cenas

Piemaksu plāni, sākot no USD 8,00 mēnesī, ietver Weebly vilkšanas un nomešanas veidotāju, bezmaksas domēnu uz vienu gadu, bez uzglabāšanas ierobežojuma, bezmaksas mitināšanu, ļauj izveidot neierobežotas lapas, noņemt Weebly zīmolu un tā tālāk. Plāns “Starter” ir lielisks, lai izveidotu standarta vietni ar savu pielāgoto domēna vārdu un savu uzņēmuma e-pasta adresi. “Pro” plāns ir ideāli piemērots dalības vietnēm, savukārt “Biznesa” plāns vislabāk atbilst e-komercijas vietņu vajadzībām.

Weebly e-komercija – izveidojiet tiešsaistes veikalu

Tāpēc jums varētu rasties jautājums, cik labi un droši ir pārdot produktus ar Weebly un cik viegli to ir iestatīt. Pirmkārt, jāņem vērā, ka katrs prēmiju plāns ļauj produktus pārdot tiešsaistē. Izmantojot Starter, jūs varat pārdot līdz 10 produktiem, ar Pro – līdz 25 produktiem, savukārt biznesa plānā nav ierobežojumu, cik daudz produktu varat pievienot.

Izmantojot biznesa plānu, varat pārdot arī digitālos produktus. Šajā plānā ir arī krājumu pārvaldība, nosūtīšanas un nodokļu kalkulators un kupona kodu pievienošanas iespēja jūsu veikalam. Biznesa plānam ir pievienots SSL sertifikāts, kas ļauj jūsu klientiem veikt norēķinus tieši jūsu domēnā, nodrošinot viņu informācijas drošību.

Veikala uzstādīšana ir vienkārša. Weebly veidotājā dodieties uz veikalu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot veikala lapu. Tādējādi tiks izveidota jauna izvēlne, kā arī lapa, kurā varat pievienot savus produktus (iestatīt virsrakstu, cenas, augšupielādēt attēlus, iestatīt produkta daudzumu utt.). Varat arī importēt produktus no CSV faila.

Weebly tiešsaistes atbalsts

Lai arī vietnes veidotājs ir tieši uz priekšu un ērti lietojams, jo kā iesācējs, iespējams, kaut kādā posmā jums būs nepieciešama palīdzība. Weebly darbinieki var saņemt palīdzību pa tālruni, e-pastu un tērzēšanu. Lai iegūtu ātru palīdzību, varat arī pārlūkot viņu zināšanu bāzi un kopienas forumu.

Weebly e-pasta pakalpojums

Lai gan ar standarta mitināšanas plānu jūs varat izveidot pielāgotu uzņēmuma e-pasta adresi bez papildu maksas, vietnē Weebly šī funkcija nav bez maksas iekļauta.

Weebly tiek integrēts ar pakalpojumu Google Apps for Business, kas vienam lietotājam maksā 50 USD gadā. Tas papildina iespēju apvienot domēna e-pastu ar Gmail, kā arī pilnu lietotņu komplektu, piemēram, kalendāru, krātuvi un tērzēšanu. Google Apps komplekts ļauj piekļūt e-pastam jebkur un pārvaldīt savu vietni un e-pastus no vienas vietas, tieši no Weebly.

Weebly motīvi & Dizaini

dažādu tēmu un dizainu

Weebly vietnes veidotājam ir pieejams plašs augstas kvalitātes tēmu un dizainu klāsts, kurus varat izmantot bez maksas. Tomēr, ja neviens no šiem dizainparaugiem neatbilst jūsu vajadzībām, varat iegādāties motīvus no citām vietnēm (tikai Google Weebly motīvi) un importēt tos Weebly veidotājā.

Visas tīmekļa vietnē Weebly.com pieejamās tēmas ir sagatavotas mobilajām ierīcēm (atsaucīgas) un draudzīgas SEO, tāpēc jums nav jāuztraucas par lietotājiem, kuriem ir problēmas ar jūsu satura apskatīšanu, vai par meklētājprogrammām, kas pārmeklē jūsu vietni.

Weebly bezmaksas vietņu veidotājs

Jūs varat bez maksas izmēģināt Weebly vietnes veidotāju. Turklāt jūs saņemsit bezmaksas apakšdomēnu (piemēram, http://yoursite.weebly.com), lai publicētu savu vietni. Jums nav jāsniedz nekāda finanšu informācija, ja vien nevēlaties jaunināt savu kontu uz apmaksātu plānu. Jāņem vērā, ka bezmaksas kontam ir ierobežota mitināšanas jauda un iespējas. Piemēram, bezmaksas kontā nevar izmantot e-komercijas funkciju, nevar noņemt Weebly zīmola veidlapu kājenē un nevar savienot arī savu domēnu..

Secinājums – vai jums ir tīkams?

Nav noslēpums, ka Weebly nav visiem, bet tiem, kuri meklē lētu un ērti lietojamu risinājumu savas tīmekļa vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai, Weebly noteikti ir laba iespēja, kas jāapsver. Gan privātpersonas, gan mazi uzņēmumi var izveidot un uzturēt savu vietni ar minimālu darbu un piepūli.

Vairāk par to, cik viegli ir izveidot tīmekļa vietni, izmantojot Weebly, varat izlasīt mūsu Weebly ceļvedī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map