Wix.com atsauksmes

Wix.com ir vadošā mākoņa vietņu veidošanas platforma, kas ikvienam ļauj viegli izveidot satriecošas, profesionālas un izmantojamas vietnes. Lietotāji var izvēlēties no liela veidņu komplekta un pielāgot tos savām vajadzībām.


Wix tika dibināts 2006. gadā, un šodien tā ir viena no populārākajām un vispāratzītākajām vietņu veidošanas platformām, kurai visā pasaulē ir vairāk nekā 90 miljoni lietotāju.

Wix ir draudzīgs iesācējiem, ļaujot lietotājiem, kas nav tehniski tehniski, izveidot savas tīmekļa vietnes, nav jāapgūst neviena programmēšanas valoda vai tīmekļa dizains. Izmantojot savu vilkšanas un nomešanas vietnes veidotāju, ikviens var izveidot dažāda veida vietni: vienkāršu biznesa vietni, emuāru, tiešsaistes veikalu, fotogrāfiju portfeli, tiešsaistes CV, pasākumu vai citu.

Nākamajā mūsu Wix.com pārskata daļā es atklāšu Wix vietnes veidotāju plusus un mīnusus un sniegšu padziļinātu pārskatu par to funkcijām, plāniem un veiktspēju.

Kas par labu Wix?

 • Profesionālās veidnes: vietnē Wix jūs varat izvēlēties no simtiem skaistu un profesionālu veidņu. Dizaini ir iedalīti kategorijās dažādām nozarēm, lai jūs viegli varētu atrast savam biznesam piemērotu veidni.
 • Elastīga & Spēcīgs celtnieks: līdztekus tam, ka Wix veidotājs ir vienkāršs un ērti lietojams, pat iesācēji var izveidot vēlamo izkārtojumu, pārvietojot tīmekļa elementus apkārt. Ir arī daudzas lietotnes, kuras varat pievienot savai vietnei, lai paplašinātu funkcionalitāti un funkcijas.
 • Lietotņu tirgus: dod jums piekļuvi simtiem trešo personu lietotņu, kuras varat instalēt savā vietnē. Tādas lietotnes kā tiešsaistes tērzēšana, Google kartes, biļetens, rezervācijas forma un citi mārketinga, analītikas un emuāru veidošanas rīki ļaus jūsu vietnei pievienot papildu funkcionalitāti un funkcijas.
 • Mobilais redaktors: šī ir lieliska funkcija, kas ļauj pielāgot savas vietnes mobilo skatu. Šeit jūs varat paslēpt / parādīt noteiktus vietnes elementus mobilajās ierīcēs, neapdraudot darbvirsmas skata izkārtojumu.
 • Hostings & Domēns: visos plānos ir iekļauta tīmekļa krātuve un liels joslas platums, un visiem plāniem ir bezmaksas domēna nosaukums, izņemot plānu Savienot domēnu. Varat arī reģistrēt savus domēnus Wix, ja vēlaties izveidot vairāk nekā vienu vietni, tāpēc jums nav jāizmanto trešās puses reģistratūra.

Kas slikts Wix?

 • Reklāmas pamata plānā: pat ja jūs maksājat par visvienkāršāko plānu (sākot no USD 4,08 mēnesī), kas ļauj jums savienot domēnu ar viņu sistēmu; Wix joprojām jūsu vietnē rādīs viņu zīmola reklāmas. Jūsu vietne būs “bez reklāmām” tikai ar Combo plānu (sākot no 9,25 USD mēnesī).
 • Nevar mainīt veidni: uzmanīgi izvēlieties dizainu, jo, tiklīdz esat izvēlējies veidni, to nevar mainīt. Protams, jūs varat rediģēt veidnes elementus un pielāgot to savām vajadzībām, taču nav iespējams izvēlēties jaunu dizainu.
 • Vietņu īpašumtiesības: ja jūs veidojat savu vietni ar Wix, jums būs jāpaliek Wix tik ilgi, kamēr vēlaties saglabāt savu vietni. Jums nav piekļuves vietnes failiem vai avota kodam, kā arī nevar rediģēt kodu. Jūs joprojām varat savai vietnei pievienot pielāgotu HTML, izmantojot logrīku.

Sīks Wix.com pārskats

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Wix jau agrāk, jo tas ir viens no vietniekiem vietņu būvniecības nozarē. Tas ir pazīstams ar ērtu lietošanu, un tas ir iemesls, kāpēc tas ir tik populārs lietotāju vidū visā pasaulē. Wix ir aptuveni 100 miljoni lietotāju no vairāk nekā 190 valstīm.

Viņu vietņu veidotājs, kas balstās uz pārlūkprogrammām, kuras jūs redzat, ko jūs saņemat, ir lieliska koncepcija, un jūs pie tā pieradīsit vispār. Wix ir ne tikai vienkāršs, bet arī ļoti efektīvs. Jūs izveidosit lieliska izskata un ērti lietojamas vietnes īsākā laikā.

Lieliska lieta par Wix vietnes veidotāju ir tā, ka ar to var brīvi sākt. Daudziem lietotājiem šī bezmaksas opcija būs pietiekama. Tam ir visi rīki, kas nepieciešami veiksmīgam emuāram, vai neliela informatīva vietne.

Un labākais par Wix ir draudzīgums lietotājam. Pat lielākajiem noobiem nebūs problēmu pierast pie interfeisa. Viss ir viegli saprotams, un īsā laikā jūs atklāsit skaistu vietni.

Bet, ja jums šķiet, ka bezmaksas opcija ir nepietiekama, Wix piedāvā jums risinājumus. Viņi piedāvā dažādas, maksas iespējas, kas dos jums lielāku sviras efektu. Arī tie ir diezgan pieņemami!

Kopumā Wix ir laba iespēja, it īpaši iesācējiem. Un, ja jūs esat viens, to noteikti ir vērts padomāt, jo tas ir bez maksas.

Tagad raktīsim mazliet dziļāk. Mēs parādīsim jums sīkāku informāciju par šo lielisko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un vietņu veidotāju un dažām tā lieliskajām funkcijām. Sāksim!

Plāni un cenas

Wix ir 6 dažādi plāni – 1 bezmaksas plāns un 5 apmaksāti plāni.

Mēs iesakām sākt ar viņu bezmaksas opciju. Tā ir lieliska iespēja un lielisks veids, kā pats pārbaudīt pakalpojumu, neriskējot ar naudu. Un plus, varbūt tas izrādīsies pietiekami jūsu vajadzībām. Ja nepieciešams, jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Būt brīvam nenozīmē, ka tam nav vērtības, tieši pretēji. Wix bezmaksas opcija būs pietiekama lielākajai daļai mazu vietņu un emuāru. Tas dos jums tik daudz lielisku rīku, un jūs varēsit izveidot vietnes, kas ir ne tikai skaistas, bet arī ļoti funkcionālas. Jums patiks to darīt, viss process ir intuitīvs, viegls un jautrs.

Bet, protams, tāpat kā visam, kas ir bezmaksas, arī Wix bezmaksas plānam ir savi ierobežojumi, piemēram, reklāmas. Tam ir tikai 1 GB joslas platuma mēnesī un 500 MB krātuves, kas ir pietiekami labi tikai lielākajai daļai pamata vietņu, kuras nepiesaista daudz trafika. Un, ja vēlaties ignorēt šos ierobežojumus, jums būs jāmaksā.

Viņu lētākais maksātais plāns “Savienot domēnu” ir visvienkāršākais. Tikai par USD 4,50 mēnesī jūs varēsit savienot savu domēnu, bet pārējais būs tāds pats kā ar bezmaksas plānu (500 MB krātuve, 1 GB joslas platums). Tas ietver Wix reklāmas, kas ir tās lielākais negatīvais elements. Ja vēlaties tos noņemt, jums būs jāiegūst kaut kas labāks.

Viņu otrs lētākais prēmiju plāns ir “Combo”. Šis ir pirmais, kas nesatur reklāmas, un tas ir lieliski, jo jūs varēsit reklamēt tikai savu zīmolu. Turklāt tas divkāršo Free / Connect Domain plānu joslas platumu līdz 2 GB, un tas dos jums 3 GB lielu krātuvi. Tagad tas ir kaut kas. Jūs arī reģistrēsities bezmaksas domēnu un varēsit iegūt pielāgotu favonu, tāpēc jūsu vietne tiks pilnībā marķēta. Tas viss par USD 8,5 mēnesī.

Vispopulārākais plāns ir “Neierobežots”, un tas jums izmaksās USD 12,50 mēnesī. Kā jūs, iespējams, uzminējāt, jūs iegūsit neierobežotu joslas platumu. Jums būs arī 10 GB krātuves. Papildus tam, kas ir plānā “Combo”, jūs iegūsit lietotni Veidlapu veidotājs (vērtība 48 USD) un Vietnes pastiprinātāja lietotne (60 USD vērtība). Vietnes pastiprinātājs ir īpaši svarīgs, jo tas piesaistīs vairāk trafika jūsu vietnei un palīdzēs jūsu biznesam.

Ja plānojat izveidot interneta veikalu, uzņēmumam Wix jums ir plāns. Viņu “e-komercijas” plāns ir vislabāk piemērots maziem uzņēmumiem. Tas jums izmaksās USD 16,50 mēnesī, un tā galvenā īpašība ir tiešsaistes veikala funkcija, kas lietotājiem ļaus no jums pirkt, izmantojot ērti lietojamu iepirkumu grozu.

Labākais un dārgākais Wix plāns ir “VIP”, visu labāko citu Wix plānu apvienojums. Neierobežots joslas platums, 20 GB krātuve, jūs varēsit savienot savu domēnu un iegūt bezmaksas domēna reģistrāciju. Reklāmas arī tiks noņemtas, un jūs saņemsit pielāgotu veidlapu. Tam ir tiešsaistes veikala funkcija, kā arī vietnes palielināšanas un veidlapu veidotāju lietotnes. Papildus tam jūs katru mēnesi varēsit izveidot 10 e-pasta kampaņas, kas vēl vairāk palielinās jūsu redzamību, palīdzot pārdot produktus. Ķiršu augšā, izmantojot profesionālo vietņu pārskatu, Wix pieredzējušie profesionāļi jums piedāvās vienreizējus padomus par jūsu vietnes vispārējo kvalitāti un SEO. Tas viss tikai par USD 24,50 mēnesī, tas ir darījums!

Apkopojot visu, Wix plāni piedāvā daudz, un tie atbildīs lielākajai daļai lietotāju vajadzību. Viņu brīvais plāns ir pietiekami labs, un tas ir pelnījis izmēģinājumu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, ja jums tā trūkst.

Svarīga piezīme: ja jūs nolemjat saņemt kādu no viņu prēmiju plāniem un ja esat neapmierināts un vēlaties atcelt abonementu vai izmantot naudas atdošanas garantiju, neuztraucieties par datu zaudēšanu. Wix vienkārši pazeminās jūsu plānu no maksas uz bezmaksas, un jūsu dati tiks saglabāti.

Wix funkcijas

Protams, vislielākā Wix.com lieta ir viņu vietņu veidotājs. Tas ir viņu galvenais pārdošanas punkts, kas viņus ir ievietojis IT kartē, un lielākais spīdošais dimants uz viņu vainaga.

Tik vienkārši lietojams, un pat lietotāji, kuriem nav kodēšanas / tehniskā pamata, varēs izveidot pārsteidzošas vietnes. Viss tiek darīts jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru ar rediģēšanu tiešsaistē un šo slaveno WYSIWYG pieredzi. Izmantojot Wix, vietnes priekšskatīšana atsevišķi ir vēsture. Kad esat pabeidzis, viss izskatīsies tieši tā, kā izskatās, kamēr jūs to uzbūvējāt!

Jaunais rīks ADI (mākslīgā dizaina intelekts) ļaus jums izveidot vietni bez peles klikšķa. Tas palīdzēs jums caur vedni, soli pa solim mēģinot saprast, kāda veida vietne jums nepieciešama. Tas uzdos jautājumus par jūsu personīgajām vēlmēm un vajadzībām, kā arī piedāvās izvēli. Noslēgumā jums būs vietne pēc pasūtījuma, kas perfekti piemērota jūsu vajadzībām. Lielākajai daļai lietotāju tas būs pietiekami, lai sāktu, jo vēlāk varat veikt nelielu darbu pārstrādi.

Wix App tirgus ir kaut kas cits. Tur jūs atradīsit visu nepieciešamo sapņu vietnes izveidošanai. Ir daudz bezmaksas un maksas iespēju. Varat tos izmantot, lai izveidotu pierakstīšanās veidlapas lietotājiem, saistītu savus sociālos medijus, piemēram, Instagram, izveidotu komentāru sadaļas vai izveidotu un pārvaldītu pasākumus utt. Varat arī izveidot forumus, vadīt e-komerciju (apskatiet viņu e-komercijas plānu sadaļā Sadaļu “plāni un cenu veidošana”), pievienojiet emuārus un izveidojiet jaunumus. Varat arī optimizēt savu vietni mobilajām ierīcēm, izmantojot Wix Mobile View. Ir labi zināt, ka Wix saviem lietotājiem veic arī lielāko daļu SEO (ar Wix SEO vedni, pārsteidzošu rīku), taču ir arī dažas uzlabotas iespējas, kā uzlabot.

Mēs jau esam iepazīstinājuši ar Wix mitināšanas plāniem, bet tagad mēs to iedziļināsimies nedaudz dziļāk. Visa Wix mitināšana ir balstīta uz mākoņiem, kas nozīmē, ka jūs iegūsit līdzīgu ātrumu no jebkuras vietas pasaulē. Testa rezultāti to parāda, jo vietnēs, kuras tiek mitinātas Wix, parasti ātrums pārsniedz nozares vidējo rādītāju. Bet, tā kā trūkst VPS, speciālu un tālākpārdevēju mitināšanas līdzekļu, Wix neizpildīs lielāku vietņu prasības.

Viena no lietām, kuras Wix.com trūkst, ir darbības laika garantija. Viņu vietne apgalvo, ka viņiem pašlaik ir 99,8% uptime, kas ir mazāk nekā parasti (99,9%). Bet, tā kā Wix galvenokārt ir paredzēts lietotājiem ar zemākām vajadzībām, tas, iespējams, būs pietiekami labs. Bezmaksas plānos tiek izmantots arī šis darbspējas laiks, kas ir lieliski.

Ja esat pieredzējis tehniskais lietotājs, kam patīk dziļa pielāgošana, jums vajadzētu meklēt citur. Wix neļauj pielāgot jūsu vietnes avota kodu. Turklāt unikālās saskarnes dēļ Wix.com vietnes nav iespējams pārvietot uz citu resursdatoru.

Klientu atbalsts

Šī teritorija noteikti nav lielākā Wix.com priekšrocība, it īpaši, ja jums ir bezmaksas konts, jo lielākā daļa sūdzību nāk no šīs lietotāju grupas. Bet tas ir nedaudz saprotams, jo viņiem ir tik daudz lietotāju, un jūs nevarat gaidīt, ka bezmaksas konti saņems tādu pašu uzmanību kā premium konti..

Ir trīs metodes, ar kurām jūs varat sazināties: e-pasts, tālrunis un atbalsta bibliotēka. Tāpēc nav tiešraides, kas nav labi. Tālrunis ir pieejams tikai no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 18:00 līdz 17:00, PST, tāpēc jūs faktiski nesaņemat atbalstu 24 stundas diennaktī.

Wix saviem premium lietotājiem piedāvā 14 dienu naudas atdošanas garantiju, kas vienkārši nav pietiekami laba, salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Plusi:

 • Lielisks bezmaksas konts
 • Laba apmaksātu kontu dažādība
 • Viens no labākajiem vietņu veidotājiem
 • Viegli lietojams, draudzīgs iesācējiem
 • Simtiem lietotņu un veidņu

Mīnusi:

 • Nav uzlabotas funkcijas, piemēram, piekļuves avota kodam
 • Nav īpašu / VPS / tālākpārdevēju mitināšanas
 • Atbalsts nav lielisks, īsa 14 dienu garantija

Secinājums

Wix ir patiešām satriecošs savā galvenajā darba virzienā, tas ir, vietņu veidošana un mitināšana lietotājiem, kas nav tehniski. Tas iesācējiem nodrošina ērti lietojamus rīkus, ļaujot viņiem īsā laikā izveidot lieliskas vietnes. Viņi piedāvā tik daudz, pat ja jums ir tikai bezmaksas konts.

Ja apsverat iespēju izveidot savu pirmo vietni, mēs ļoti iesakām izvēlēties vietni Wix.com. Tas dos jums visus nepieciešamos rīkus, un interfeiss ļaus jums justies kā profesionālam. Viss ritēs gludi un nemanāmi, un, pirms jūs to uzzināsit, jūsu skaistā vietne tiks izveidota un darbojas.

Un, ja jums šķiet, ka bezmaksas konta trūkst, varat to jaunināt jebkurā brīdī, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Wix nav modernu funkciju, bet tas tiešām nav vajadzīgs. Tas ir paredzēts vienkāršu, bet skaistu un efektīvu vietņu izveidošanai, un tas to arī dara. Neko vairāk, ne mazāk, WYSIWYG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map