CoreCommerce İncelemesi

01.06.2020
Web Sitesi Oluşturucuları 'CoreCommerce İncelemesi
0 8 мин.

CoreCommerce, dünya çapında birden fazla para biriminde satış yapmalarını sağlayan, barındırılan, ölçeklenebilir ve güvenli bir platforma ihtiyaç duyan küçük, orta ve kurumsal düzeyde işletmelere yönelik bir çevrimiçi mağaza oluşturucusudur. CoreCommerce, kutudan çıkar çıkmaz bir ana bilgisayar özelliğiyle birlikte gelir ve 3. taraf entegrasyonlarına izin verir.


Bu CoreCommerce incelemesinin sonunda, CoreCommerce’in yetenekleri, fiyatlandırma şeması ve bu özelleştirilebilir SaaS e-Ticaret çözümünün olumlu ve olumsuz yönleri hakkında genel bir bakış elde edeceksiniz..

CoreCommerce Genel Bakış

Tescilli bir alışveriş sepeti teknolojisine dayanan CoreCommerce, 2001 yılında Matt DeLong tarafından kurulmuştur. Şirket, Brentwood, Tennessee’de yerleşiktir ve şu anda 70 farklı ülkede 13.000’den fazla işletmeye ev sahipliği yapmaktadır; bu da CoreCommerce’in platformu tarafından desteklenen çoklu dil ve çoklu para birimi özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Aralık 2015’te CoreCommerce, yönetim ekibinde bir değişiklik gördü ve kendilerini rekabetçi SaaS e-Ticaret pazarında daha iyi konumlandırmak için ürün geliştirme ve hizmetlere yatırım yapmak amacıyla bir grup girişimciyle ortaklık yaptı..

CoreCommerce’in Özellikleri

CoreCommerce, ürünlerinizi global olarak satmanıza ve tanıtmanıza yardımcı olan çok çeşitli araçlar ve özelliklerle birlikte gelir. CoreCommerce’in en önemli özellikleri şunlardır:

 • Seviye 1 PCI-DSS Uyumluluğu & ücretsiz paylaşılan SSL: CoreCommerce, müşterilerinizin güvenli bir şekilde işlem yapmasını sağlamak için PCI uyumluluğu ve paylaşılan SSL sunar;
 • % 99 çalışma süresi: CoreCommerce’nin yönettiği barındırma, çevrimiçi mağazanız için yüksek kullanılabilirlik ve güvenilir hız için birinci sınıf bant genişliği sağlar;
 • Yüzlerce ücretsiz şablon: tüm şablonlar duyarlı değildir, aslında sadece 17 tanesi seçimlerinizi önemli ölçüde daraltır;
 • Çok dilli destek ve çoklu para birimi desteği: çevrimiçi mağazanıza uluslararası bir bileşen eklemenizi sağlar; döviz kurları saatlik olarak güncellenir;
 • Yerleşik pazarlama araçları: yerleşik posta listesi & haber bülteni, MailChimp gibi e-posta pazarlama araçlarıyla entegrasyon, dilek listeleri, hediye kaydı, ödül programı, Facebook’ta ürün satma, Google Trusted Store, sosyal paylaşım yetenekleri, yerleşik blog platformu vb .;
 • Ziyaretçi dönüşüm araçları: kupon oluşturma, ürün inceleme karşılaştırma aracı, iyi ürün özellikleri (son görüntülenen, son görüntülenen, ilgili ürünler vb.), Sınırsız ürün fotoğrafı yükleme, gelişmiş arama seçenekleri, miktar tabanlı fiyatlandırma, terk edilmiş alışveriş sepeti tasarrufu, tek sayfalık ödeme , müşterilerin Facebook, Twitter veya Google hesaplarıyla oturum açmalarına izin verin;
 • Envanter yönetimi: ürün bilgilerini toplu olarak içe / dışa aktarma / güncelleme, envanter izleme, düşük envanter / stoklanmış ürünler e-posta bildirimi, satıcı girişleri, yönetici panelinden tedarik siparişleri;
 • Entegre ödeme ağ geçitleri: büyük kredi kartı ödeme işlemleri, hediye çeki veya havale ile ödeme kabul etme imkanı;
 • Nakliye & sipariş karşılama: uluslararası nakliye entegrasyonları, nakliye etiketlerinin kolay baskısı, damla nakliye seçenekleri, doğru nakliye fiyatları;
 • SEO araçları & analitik: Google Analytics entegrasyonu, satış ortağı istatistikleri, satış raporları, kupon kullanım raporları, anahtar kelime ve arama terimi raporları, bant genişliği kullanım raporu, vergi raporları ve diğer çeşitli raporlar;
 • Diğer pazarlarla entegrasyon: ürünlerinizi Amazon, eBay, Facebook’ta satmak.

Bunlar, CoreCommerce’in yalnızca özelliklerinden bazılarıdır, kapsamlı bir özellik listesi için Core Commerce’in Kapsamlı Platform Özellikleri Belgesini indirebilirsiniz..

CoreCommerce Planları & Fiyatlandırma

Tüm CoreCommerce planları aynı özelliklere sahiptir, limitler yalnızca izin verilen ürün sayısı ve sunulan e-posta hesabı sayısı, bant genişliği ve depolama alanında bulunabilir. Depolama alanı sınırlarınızı aşarsanız, kullandığınız her ekstra Gb için fazla ücret ödemeniz gerekir.

CoreCommerce platformlarını tanıtmak için 15 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Ücretsiz denemeye kaydolmak için kredi kartı bilgilerinizi göndermenize gerek yoktur.

Diğer planlar aşağıdaki gibi beş fiyatlandırma katmanında düzenlenmiştir:

Öncü: $ 36 / ay (yıllık faturalandırma) ile satılır, 300 ürün, 5 e-posta hesabı, 4 GB bant genişliği ve 1 Gb depolama alanına izin verir.

İleri: ayda 81 $ (yıllık faturalandırma) olarak satıyor, 2.000 ürün, 10 e-posta hesabı, sınırsız bant genişliği ve 5 GB depolama alanına izin veriyor.

Profesyonel: ayda 123 $ (yıllık faturalandırma) karşılığında satıyor, 6.000 ürün, 15 e-posta hesabı, sınırsız bant genişliği ve 10 GB depolama alanına izin veriyor.

Premier: ayda 176 $ (yıllık faturalandırma) olarak satıyor, sınırsız ürün, 25 e-posta hesabı, sınırsız bant genişliği ve 50 GB depolama alanına izin veriyor.

Şirket: ayda 526 $ (yıllık faturalandırma) olarak satıyor, sınırsız ürün, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız bant genişliği ve sınırsız depolama alanı sağlıyor.

Aylık faturalandırma da mevcuttur, ancak aylık planlarda en az% 10’luk bir fiyat artışı beklenir. Kurumsal planlar yarı ayrılmış barındırma alırken, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar tüm planlarda% 50 indirimden yararlanabilir.

CoreCommerce şirketinde Customer Support

CoreCommerce’nin müşteri desteği ABD’ye dayanmaktadır ve telefon, e-posta / destek bileti ve canlı sohbet (yönetici üzerinden kullanılabilir) aracılığıyla sağlanır. Şirket sitesi, konulara göre bilgilere göz atabileceğiniz bakımlı bir bilgi tabanına sahiptir.

Video eğiticileri şu anda çalışmalarda ve sitede bir CoreCommerce Topluluk Forumu da bulunmasına rağmen, orada aktif üye yayını bulamadık.

CoreCommerce’in sosyal medya varlığı da var, onlarla Facebook ve Twitter’da bağlantı kurabilirsiniz.

Artıları & CoreCommerce Eksileri

CoreCommerce, bir çevrimiçi mağazanın lansmanı ve büyümesi için gerekli özelliklerde bol miktarda bulunur, ancak kaynaklarla ilgili kısıtlamalarla rekabetin gerisinde kalır.

Artıları

 • Seviye 1 PCI-DSS Uyumluluğu;
 • Çok dilli destek & çoklu para birimi desteği;
 • İyi müşteri desteği;
 • 15 günlük ücretsiz deneme;
 • Birçok üçüncü taraf entegrasyonu;
 • Sağlam stok yönetimi ve ürün özellikleri.

Eksileri

 • Ürünler, depolama ve bant genişliği üzerindeki sınırlamalar;
 • Entegre CDN yok;
 • Eski şablonlar;
 • Duruş süreleri ve gezinmesi zor yönetici arayüzü ile ilgili şikayetler.

Genel olarak, CoreCommerce müşteri desteğinde ve destekledikleri birçok üçüncü taraf entegrasyonunda üst sıralarda yer alıyor – sonuç olarak göreceğimiz gibi – bugün mevcut olan en iyi e-Ticaret çözümleriyle eşit değil.

CoreCommerce İnceleme Sonuçları

CoreCommerce, bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza ve tanıtmanıza yardımcı olacak araçlara ve özelliklere sahip olsa da, maalesef, bazı önemli özelliklerde rakiplerinin gerisinde kalıyor. Ürünlere, depolamaya ve bant genişliğine uygulanan sınırlamalar, örneğin tüm planlarda sınırsız ürün, depolama, bant genişliği ve personel hesabı sunan BigCommerce’ın çok gerisinde yer alıyor.

Başka bir sorun da, gezinmesi zor olan ve özelleştirmeyi bir angarya gibi hissettiren CoreCommerce’nin site yöneticisidir. İçerik dağıtım ağının olmaması CoreCommerce için bir başka zayıf nokta.

Platformun yönetici ve özelleştirilebilirlik bileşenlerine odaklanarak bir plan yapmadan önce platformu kendiniz test etmenizi önemle tavsiye ederiz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector