DudaMobile.com İnceleme

01.06.2020
Web Sitesi Oluşturucuları 'DudaMobile.com İnceleme
0 8 мин.

DudaMobile.com, bireylerin ve profesyonellerin doğal olarak duyarlı web siteleri ve yalnızca mobil siteler oluşturmalarına yardımcı olmaya odaklanan lider bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Bu web sitesi oluşturucu aracı ayrıca günün saati, cihaz türü ve konum gibi tetikleyicilere göre değişen ultra kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır..


DudaMobile.com İncelememizde göreceğiniz gibi, mobil site oluşturmaya odaklanmasına rağmen, bu hizmet aynı zamanda Duda’yı bir web mağazası yapan etkileyici bir e-ticaret özellikleriyle birlikte gelen hepsi bir arada duyarlı bir web sitesi oluşturucu sunuyor. kendi başına oluşturucu.

DudaMobile.com Genel Bakış

2010 yılında Itai Sadan ve Amir Glatt, Duda, küçük ve orta ölçekli işletmelere daha iyi mobil tarama deneyimleri gerektiren mobil teknolojilerin ortaya çıkmasına yardımcı olma arzusundan kaynaklandı.

Kaynakları ve teknik bilgi birikimi olan büyük şirketler bu değişen talepleri hızlı bir şekilde karşılayabilirken, KOBİ’ler geride kalıyordu. DudaMobile’ın yaratıcıları bunu tanıdı ve oyun alanını düzleştirebilecek bir hizmet oluşturdu.

Kaliforniya, Palo Alto’da bulunan Duda, geçen yıl 5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapmak ve 10’dan fazla ödül kazanmakla gurur duyuyor.

DubaMobile Planları & Fiyatlandırma

dudamobile planları fiyatlandırma

Duda, seçtiğiniz alt hizmete bağlı olarak 3 fiyatlandırma katmanı sunar – Duyarlı Web Sitesi Oluşturucu (hepsi bir arada duyarlı web sitesi oluşturucu), Yalnızca Mobil Web Sitesi Oluşturucu veya Duda’nın Bayi planı.

Ücretsiz Plan

Hem duyarlı site oluşturucu hem de mobil site oluşturucu, Duda’nın tüm temel özelliklerinden yararlanmanıza olanak tanıyan Ücretsiz bir plana sahiptir. Bu ücretsiz planlar arasında Amazon Cloud’da barındırma, yerel olarak duyarlı bir web sitesi veya mobil site oluşturma olanağı, analiz ve izleme araçları, Duda alan adı (sitem.dudaone.com) veya yalnızca mobil alan adı (mobile.dudamobile.com/site/mysite) ), topluluk desteği ve Duda reklamları.

Bu özelliklere ek olarak, duyarlı web sitesi Ücretsiz sürümü, 10 ürün mağazasının oluşturulması, 2 ürün kategorisi, sipariş ve müşteri yönetimi araçlarının yanı sıra entegrasyon gibi e-ticaret özelliklerini de destekler.  PayPal, Stripe ve Global Gateway Ödeme Sağlayıcıları.

Duyarlı Web Sitesi Planları

Dudamobile duyarlı web siteleri

Ücretsiz versiyonun yanı sıra, bu kategoride iki plan daha var – İş + ve İş + e-Ticaret planı.

Her iki plan da, bu planlarla özel bir etki alanı ekleyebilmeniz dışında, Ücretsiz sürümle elde edeceğiniz temel özellikleri içerir ve HTTPS, site yedekleme, Chrome push bildirimleri, Geliştirici Modu ve Çok Dilli Web Sitesi aracılığıyla güvenli bağlantı içerir.

Business + planı, Ücretsiz sürüme dahil edilen aynı e-Ticaret yetenekleriyle birlikte gelirken, Business + e-Ticaret planı, 2500’e kadar ürün, sınırsız ürün kategorisi, 30+ ödeme sağlayıcısı, entegre ürün incelemeleriyle bir ürün mağazası oluşturmanıza olanak tanır Facebook ve çeşitli yönetim, SEO, pazarlama, izleme ve raporlama araçları içerir.

Duda, Business + planı için 14,25 $ / aylık (yıllık plan) ya da aylık $ 19, aylık 299 $ ‘lık bir yaşam için bir site alma seçeneğiyle ücret alıyor. Business + e-Ticaret planı, 100 ürün mağazası için aylık 22,50 ABD doları (yıllık plan) veya aylık 29 ABD doları ve yıllık 36,75 ABD doları (yıllık plan)
veya 2500 ürün mağazası için aylık $ 46.

Yalnızca Mobil Cihazlara Yönelik Web Sitesi Planları

dudamobile yalnızca mobil web siteleri

Ücretsiz plan, bu kategorinin 7,20 ABD doları / yıllık (yıllık plan)
aylık 9.99 ABD doları veya aylık mobil cihazlara özel premium site için tek seferlik 159 ABD doları ücret alınır.

Bu plan, e-posta desteği, özel alan adı, Chrome push bildirimleri ve tıkla ve ara gibi premium özelliklerle birlikte gelir.

Duda Pro Bayi Planı

dudapro bayi planları

Duda’nın web sitesi bayi programı yıllık 249 ABD dolarıdır ve bayilerin tüm Duda web sitelerinde% 40’a varan indirimlere ve iş verimliliğini ve kârını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış kapsamlı bir araç paketine erişimi vardır. Duda Pro planıyla ilgilenenler 30 günlük deneme süresi ile hizmeti test edebilir.

DudaMobile Özellikleri

dudamobile özellikleri

DudaMobile planları, web siteniz için hızlı yükleme süreleri, tasarımda esneklik ve ultra özelleştirilebilirlik, güçlü pazarlama ve e-ticaret araçları ve güvenilir barındırma sağlayan özelliklerle birlikte gelir. Özetle, DudaMobile’ı güçlü bir çevrimiçi varlığın oluşturulmasında lider bir hizmet yapan özellikler şunlardır:

 • Google Tercih Edilen Web Sitesi Oluşturucu: DudaMobile web siteleri aşağıdakiler için otomatik olarak optimize edilir: Google PageSpeed ve Google’ın en iyi uygulamalarıyla tamamen uyumludur;
 • Esnek Tasarım Kontrolü: sürekli genişleyen muhteşem doğal şablonlardan oluşan galeriden seçim yapabilir, Geliştirici Modunda özelleştirebilir, öğeleri cihaza göre düzenleyebilir ve yazı tipleri, resimler, videolar, web sitesi metin bağlantıları vb.
 • Ultra Kişiselleştirme Aracı: önceden kişiselleştirme kurallarından yararlanın, kendi kişiselleştirme kurallarınızı oluşturun ve ultra kişisel bir tarama deneyimi oluşturmak için zaman, konum, ziyaret sayısı, URL ve cihaz türü tetikleyicileri kullanın;
 • Tek Tıkla İçe Aktarma: Duda, mevcut tüm resimlerinizi, metinlerinizi, sosyal bilgilerinizi mevcut bir siteden veya Facebook’tan tek bir tıklamayla içe aktarmanıza olanak tanır;
 • Online Mağaza Oluşturma: Duda’nın dijital ürünler için fiziksel ürün satıyor olsanız da, tamamen duyarlı bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik e-Ticaret çözümüyle güçlü bir e-ticaret mağazası oluşturun. Otomatik vergi hesaplamasını etkinleştirin, kupon oluşturun, ürünleri kategoriler halinde düzenleyin, indirimler, gönderim seçenekleri, gönderim ücretleri ve yer izleme kodlarını görüntüleyin;
 • Güvenilir Web Sitesi Mimarisi: Amazon Web Services barındırma, SSL sertifikaları, Global CDN, site yedeklemeleri ve dinamik sunum, Duda web sitelerini güvenli, kararlı, hızlı ve güvenilir kılan özelliklerden yalnızca birkaçıdır;
 • Çoklu Dil Özelliği: bu özellik 55’den fazla dilde web sitenizi kullanıma sunmanızı sağlar;
 • Kullanışlı Platform Entegrasyonları: yararlı pazarlama (ör. MailChimp), sosyal medya (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor vb.), e-Ticaret (ör. PayPal) ve diğer entegrasyonlarla web sitenizin işlevselliğini artırın;
 • Duda Beyaz Etiket Editörü: Beyaz Etiket Düzenleyici özelliği ile Duda’nın platformunu markanızın altına yerleştirin.

DudaMobile şirketinde Customer Support

duda müşteri desteği

Duda’nın müşteri desteği, kendinden rehberli yardım, canlı sohbet desteği ve DudaPro müşterileri için günde 18 saat telefon desteği içerir. Ücretsiz sürüm planlarında yalnızca topluluk desteği bulunurken, diğer planlar (DudaPro olmayan planlar) e-posta desteği sunar.

DudaMobile’ın Artıları ve Eksileri

DudaMobile, kapsamlı özelleştirme güçlerine ve beyaz etiketlemeye olanak tanıyan gerçek bir hepsi bir arada web sitesi oluşturma aracıdır. Duda’nın web sitesi oluşturucu hizmetinin birçok avantajı ve sadece birkaç dezavantajı var.

Artıları:

 • Çevrimiçi mağaza özellikleri ile ücretsiz duyarlı site sürümü;
 • Güçlü mobil site oluşturma araçları;
 • Eşsiz ultra kişiselleştirme aracı;
 • Bir kerelik sabit ücret için ömür boyu planlar;
 • Google’ın tercih ettiği site oluşturucu.

Eksileri:

 • Sınırlı müşteri destek seçenekleri;
 • Siteyi dışa aktarma ve başka bir ana bilgisayara taşıma olanağı yok.

DudaMobile İnceleme Sonucu

DudaMobile’in hizmetleri KOBİ taleplerini karşılayacak şekilde ayarlanmıştır. İster tek bir çağrı cihazı, bir blog, bir işletme web sitesi veya bir e-ticaret sitesi oluşturmak istesin, Duda, araçlarıyla oluşturulan tüm sitelerin tüm cihazlarda duyarlı olduğundan emin olur. Duda’ya katılmayı hala tartışıyorsanız, Ücretsiz sürüme kaydolun ve DudaMobile’in duyarlı veya yalnızca mobil sitenizi oluşturmak için kullandığınız araç olup olmadığına kendiniz karar verin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector