PinnacleCart İnceleme

01.06.2020
Web Sitesi Oluşturucuları 'PinnacleCart İnceleme
0 10 мин.

PinnacleCart, satıcıların web sitelerinde sezgisel bir ödeme süreci oluşturmalarını sağlayan bir e-ticaret platformudur. Hizmet platformu olarak PinnacleCart Yazılımı (SaaS), özel e-ticaret web siteleri oluştururken kullanımı en kolay olanlardan biridir. Servis ayrıca web barındırma ve site güvenliği bakım içerir.


PinnacleCart dosyasına genel bakış

2004 yılında kuruluşundan bu yana, PinnacleCart online mağaza teklifleri ile güçlü bir ün yaratmıştır. Müşteri listesinde NBA, QBG Brands, HBO UFC, International Health ve A gibi büyük markalar yer alıyor.&E, diğerleri arasında. PinnacleCart, web sitenizin tasarımı için sipariş edebileceğiniz e-ticaret şablonları sunar. Temalar özelleştirilebilir, böylece bir HTML veya CSS düzenleyicisi ile düzenleme yapabilirsiniz. Web sitenizdeki resimleri ve metni optimize etmek de kolaydır.

PinnacleCart’ın kapsamlı ürün listesi şunları içerir:

 • Alışveriş sepetleri ve ödeme sistemleri
 • Özel web şablonları
 • Ürün katalogları
 • İnternet pazarlama araçları
 • Müşteri desteği
 • E-posta listesi özellikleri
 • Promosyon kodları
 • Hediye sertifikaları
 • Önerilen ürünler
 • Terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma
 • İnternet analizi

PinnacleCart, ilgili müşterilerin satın almaya karar vermeden önce hizmeti test etmeleri için ücretsiz 14 günlük deneme süresine sahiptir. Abonelik yapmadan önce deneme süresini kullanmak iyi olur çünkü şirket geri ödeme yapmaz. Şirket işlem ücreti almıyor.

Platforma abone olurken üç ödeme seçeneği vardır. Başlangıç ​​planı aylık 45 $ ‘dır; Standart plan ayda 95 dolar, Gelişmiş plan ayda 200 dolar. Tüm planlarda sınırsız ürün ve hizmetler, yedeklemeler, SSL sertifikası ve müşteri desteği bulunmaktadır.

pinnaclecart fiyatlandırma

PinnacleCart Planları & Fiyatlandırma

Bu e-ticaret SaaS platformunun dikkat çekici özelliklerinden biri, oldukça ölçeklenebilir olması ve işinizin yanında büyüyebilmesidir. Üç ödeme planından, web sitenizdeki trafik ve depolama gereksinimlerine uygun bir fiyat ödemeniz için birini seçebilir veya diğerine yükseltebilirsiniz. Tüm bu planlarla aynı özelliklere yalnızca birkaç istisna dışında erişebilirsiniz.

PinnacleCart Özellikleri

pinnaclecart-özellikler

PinnacleCart Özellikleri

E-ticaret entegrasyonları

PinnacleCart, satıcıların web sitelerinin işlevselliğini eklentilerle geliştirmelerini sağlar. PinnacleCart ile entegre edebileceğiniz eklentiler, satış vergilerinizi çevrimiçi yönetmek için Webgility, E-posta pazarlaması için MailChimp, analitik yoluyla sosyal medya kampanyalarınızın başarısını izlemek için AddShoppers ve paketleri izlemek ve posta göndermek için bir e-ticaret gönderim aracı olan ShipWire’ı içerir. raporlar. PinnacleCart ile kullanabileceğiniz sayısız eklenti daha var.

Site güvenliği

PinnacleCart, web sitesi verilerini ve web tarayıcısı ile sunucular arasındaki bağlantıları şifrelemek için SSL teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, verilerinizi siber suçlulardan gizlemek için müşterilerinizin web sitenizdeki bilgilerini korumaya yardımcı olur. Tüm e-ticaret mağazaları için bir güvenlik gereksinimidir.

Gelişmiş ödeme teknolojisi

E-ticaret platformu, dünyanın her yerinden müşterilerin sitenizde alışveriş yapmalarına olanak tanıyan 20’den fazla farklı ödeme yöntemini desteklemektedir. Ayrıca, web siteniz için e-cüzdanlar kullanmayı veya düşük satıcı ücretlerini alan FirstData ödeme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz..

Güvenli Ödeme

Pinnacle Cart tarafından sağlanan ödeme sistemi PCI uyumludur. Bu düzenlemenin standartları kredi kartı veri güvenliği ve güncel web sitesi antivirüs programıdır. Müşterileriniz gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir.

analitik & SEO

E-ticaret platformu, pazarlama stratejinizde kullanabileceğiniz kapsamlı SEO araçlarına sahiptir. Bunlar arasında özel URL’ler, meta açıklamalar, robot metin dosyası ve site haritaları yer alır. Satış raporlarınızı ve site performansınızı da izleyebilirsiniz. İçerik Pazarlaması söz konusu olduğunda, WordPress’i kullanabilir veya bir PinnacleCart teması kullanabilirsiniz..

Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya hayranlarınızın ürünleri kolayca paylaşabilmesi için e-ticaret mağazası düzeninizi olduğu gibi Facebook sayfalarınıza aktarabilirsiniz. Bu özellik Google + ve Twitter için de geçerlidir.

Google Analytics ile entegrasyon

Ürünleriniz veya markanız için çevrimiçi kampanyalar yürütürken Google AdWords’ü PinnacleCart ile kolayca kullanabilirsiniz. Tüm web sayfalarınız Google ve diğer arama motorları tarafından dizine eklenir.

E-ticaret mağazalarıyla entegrasyon

PinnacleCart, ürün kataloglarınızı eBay, Google Merchant, Amazon, Shop Zilla ve Yahoo Shopping gibi web sitelerine dışa aktarmanıza olanak tanır. Platform ayrıca dergi reklamlarını taramak için bir QR yanıt kodu sağlar. Diğer pazarlama özellikleri arasında ürün güncellemeleri ve promosyon e-postaları gönderme, otomatik e-posta hatırlatıcıları ve müşterilerle canlı sohbet yer alır.

Ürün satışı

Dijital ürünler veya fiziksel ürünlerle ilgileniyor olun, Pinnacle Cart envanterlerinizi yönetmenizi sağlar. Müşterilerin indirme bağlantılarını e-posta yoluyla yalnızca ödeme yaptıktan sonra alabilmesi için dijital dosyalarınıza indirme sınırlamaları koyabilirsiniz. Fiziksel ürünler için envanterinizi fiyat, özellikler ve üreticiye göre düzenleyebilirsiniz. Platform, stokunuz bittiğinde sizi otomatik olarak bilgilendirir.

Ayrıca, envanter yönetimi kurulumunun tamamını atlayabilir ve platformun ücretsiz Doba entegrasyonunu kullanabilirsiniz. Bu, toptancılardan ürünleri kendiniz saklamak zorunda kalmadan satmanıza izin veren bir damla nakliye özelliğidir. Bir müşteri sipariş verdiğinde, tedarikçi tüm işlemleri ve lojistik ayrıntıları halleder..

Virgülle Ayrılmış Dosya katalogları

Yeni ürün katalogları oluşturmak zorunda kalmadan alışveriş sepeti sağlayıcıları arasında geçiş yapabilirsiniz. PinnacleCart, ürün kataloglarının bir CSV dosya sistemi aracılığıyla platforma aktarılmasını sağlar. Bu sistem, PinnacleCart’ın veri programlarının dosyayı excel formatında okumasına izin verir.

PinnacleCart Ödeme İşleme

Platformun tercih edilen ödeme ağ geçidi FirstData’dır. Bu ödeme işleme sistemi, satıcıların düşük fiyatlardan yararlanmak için yararlanabileceği Small Biz planına sahiptir. FirstData’nın PinnacleCart istemcileri için işlem oranı yaklaşık% 2.7 + 0.10 $. Bu iyi bir teklif, ancak kurnaz bir işadamı son kararı vermeden önce araştırmalarını yapacaktı. İşlem oranlarının dışında genellikle dikkate alınması gereken başka faktörler vardır.

Platform, FirstData dışında sınırsız sayıda ödeme işleme seçeneğine sahiptir. PinnacleCart, çok sayıda ödeme işlemcisini, kredi ve banka kartlarını ve e-cüzdanları destekler. Çevrimdışı ödemelere izin vermek için ödeme yöntemlerini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, e-ticaret web sitenizde kabul edilebilir kredi kartı türlerini de kontrol edebilirsiniz..

Abonelik tabanlı bir işletme işletiyorsanız Pinnacle Cart, aboneleriniz için yinelenen bir faturalandırma sistemi ayarlamanıza olanak tanır. Sistem ayrıca çoklu para birimleri ve dil seçimleri de sağlar. Ardından, üç aydan fazla olmamak üzere çevrimdışı işlem için kredi kartı verilerini güvenli bir şekilde depolayabilecek ödeme yöntemlerini ayarlamanıza izin veren ‘Kredi Kartı Depolama’ özelliği var.

Şablonlar & Tasarım ögeleri

pinnaclecart-temalar-tasarım-şablonları

PinnacleCart Temaları & Tasarımlar

PinnacleCart hesabınız, web siteniz için seçebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz ücretsiz bir şablon havuzu verecektir. Şablonlar da mobil uyumludur. Bu tasarımları kullanmanın en iyi yanı, bir programlama uzmanı olmanıza gerek olmamasıdır. Dikkat çekici bir mağaza oluşturmak kolaydır – alışveriş sepetindeki öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Temalara web optimizasyonu için XHTML şablonları, W3C ve CSS / XHTML tasarımları dahildir. Pinnacle Cart platformu ayrıca ürün resimlerinizde, ışık kutunuzda ve fotoğraf galerilerinizde görüntü yakınlaştırma işlevleri oluşturmanıza olanak tanır.

Web sitenizi uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmış hale getirmeniz gerekiyorsa, PinnacleCart’ın bunu sizin için küçük bir ücret karşılığında yapmasını sağlayabilirsiniz. Platform 2100 $ ile 5200 $ arasında web tasarım hizmetleri sunuyor. Tek bir tasarım unsuruyla daha düşük maliyetle yardım da isteyebilirsiniz.

Yardım ve Destek

pinnaclecart-online-destek

PinnacleCart Çevrimiçi Müşteri Desteği

PinnacleCart güvenilir bir müşteri destek ekibine sahiptir. Şirketin web sitesi tüm bilgileri makaleler ve video eğitimleri aracılığıyla sağlar. Bir müşteri temsilcisiyle e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla da konuşabilirsiniz. Hesabınızı ilk aldığınızda, platformun özelliklerinin nasıl kullanılacağına dair e-postalar alacaksınız. Hızlı Başlangıç ​​kılavuzunu PinnacleCart ile e-ticaret mağazanızı kurmanıza yardımcı olması için de kullanabilirsiniz..

Şirket ayrıca gün boyu acil destek hizmetleri de vermektedir. İstemcilerin yardıma erişebileceği diğer yollar arasında PinnacleCart kullanıcı forumlarını takip etmek yer alır. Tartışmalar sizi özelliklerle güncel tutabilir ve aksaklıkları çözmenize yardımcı olabilir. Ayrıca şirketin ana sayfasındaki SSS bölümünü de takip edebilirsiniz..

Artıları & PinnacleCart Eksileri

Piyasadaki diğer e-ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında PinnacleCart’ın birkaç güçlü noktası ve dezavantajı var.

Artıları

 • PinnacleCart, müşteri desteği söz konusu olduğunda olumlu eleştirilere sahiptir. Birçok müşteri müşteri destek ekibinin hızlı tepki ve profesyonellik övgü var
 • PinnacleCart, pazarlama, envanter yönetimi ve yönetimde yardımcı olabilecek birçok eklenti ve üçüncü taraf uygulaması ile uyumludur
 • Bu e-ticaret platformu tarafından sunulan veri güvenliği ve kredi kartı güvenliği özellikleri en üst sıradadır. Bunlara SSL sertifikaları ve PCI uyumluluğu dahildir
 • E-ticaret web sitelerini optimize etmek için tasarım öğelerini ve temaları kullanmak, programlama bilgisi olmayanlar için bile kolaydır

Eksileri

 • PinnacleCart’ın fiziksel mağazanızdan satışları takip etme özelliği yoktur
 • Yerleşik bloglama işlevi veya ürün inceleme özelliği yoktur
 • Programcılar için, özellikle şablonlarda gelişmiş değişiklikler oluştururken PinnacleCart kodlaması bazen zordur
 • Platformun sınırlı dil yetenekleri var ve uluslararası müşteriler ABD dışındaki ödemeleri kabul etmekte zorlanıyor
 • Müşteri sadakat programı yok
 • Yeni kullanıcılar platformda gezinmeyi zor bulabilir

Karar

Pinnacle Cart mükemmel bir e-ticaret yazılımı mıdır? Cevap Evet. Dezavantajlarına rağmen, e-ticaret web sitelerini sezgisel, müşteri dostu ve karlı hale getirme görevini yerine getirir. Platforma bulut üzerindeki tüm cihazlarınızdan da erişebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector